Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 23:39   #1
Question Problem sa bubuljicama

Dakle imam jedan problem koji nije tolko ucestal kod mene ali me jako zivcira nekad jer uvijek ima onih ljudi koji se uperit prst u tebe i rec da imas ogromnu bubuljicu kao da to i sam nisi znao. Dakle ja svako jutro i vecer perem lice sa nekim pilingom i poslje toga namazem neku najobicniju kremu za lice. Ali to je kad nemam bubuljica, ali problem je kad se ponovo pojave, onda opet perem pilingom i stavljam neki puzev gel koji mi je stara dala da mazem jer je ona prije imala isto problema sa bubuljicama pa "zna" kao. Dakle pitanje je kako se vi rijesavate bubuljica kad se pojave? Hvala
Blauu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 23:41   #2
ne jedi masnu hranu i slatko, pomaze vise od bilo kakvih kremica i gluposti

i cekaj da prodje pubertet
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 23:46   #3
Da ali fora je u tome sto pojedem mozda jednu cokoladu tjedno i to je to. Jedino mozda soka popijem malo vise. Ali hvala na savijetu
Blauu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 15:29   #4
nemoj se mazati s raznim sranjima. odi kod doktora i onda ce ti on dati nesto sto rjesava taj problem.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 17:11   #5
Quote:
Blauu kaže: Pogledaj post
Da ali fora je u tome sto pojedem mozda jednu cokoladu tjedno i to je to. Jedino mozda soka popijem malo vise. Ali hvala na savijetu
Nemoj jesti čokoladice jer stvaraju mitesere, a probaj ne jesti mlječne proizvode, a niti jaja. Recimo meni se od mlječnih proizvoda i jaja peruta lice, jer na taj način moje tjelo izbacuje to neko sranje na koje sam alergičan, možda tvoje tjelo izbacije na suprotan način, da ti radi kožu masnu. I naravno sokove uopče ne piti samo voda, da ti lice bude uvijek čisto
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 18:26   #6
Ok hvala ljudi
Blauu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 19:14   #7
Meni je jako dobra krema i gel za umivanje Totes Meer Salbe und Waschgel, ima u Mülleru
Tea323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:18   #8
Moraš pričekat da pubertet prođe, nema prečice. Sve te kreme i sva ta sranja su za kurac, jebiga. Ali rekao si da ti to iovako nije veliki problem.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:22   #9
probaj sa neem-om
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 23:59   #10
Benzol peroxid (2, 5 ili 10%), ili salicilna kiselina, topikalno (google razliku izmedju ovo dvoje)i mazati lice hidratantinm kremama i kremama sa zastitnim faktorom od najmanje 30SPF. Pomaze i retinoid A krema.
Ako su bas vidljive, bolne bubuljice dermatolog ce znati vise (ja sam bila na tetraciklinima u pubertetu zbog tih bubuljica), a ako ni dermatolog ne pomogne, onda kod kozmeticarke na tretman svaka dva tjedna (ciscenje i cijedjenje komedona, maska za smirivanje koze nakon) i sredi se lice (moje licno iskustvo i iskustvo rodjaka (muskog)), oboje smo u 30im sad, nigdje bubuljice.
gricko071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 00:54   #11
Sve te kreme skupa su sranje. I sam sam pokusavao rijesti pristeve kremama i sa 18 godina odlucio odustat od toga i cekat da prode, vec s 19 se relativno procistilo lice.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 00:09   #12
Probao sam jos trazit po internetu nacine al uglavnom su sr***. Na kraju sam se ispario i istisnuo sve je super izaslo. I kupili smo Avene Cicalfate koju je preporucio strucnjak kod koje je moja sestra isla u Zagreb na te tretmane jer je ona imala grozno lice sto se tice bubuljica. Ugl. sad je sve dobro I to od cega mi je lice samo buknulo je jer sam pio previse gaziranih pica i tih sra**. Sad sam to sve fino maknio i kreno pit vodu xD
Blauu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 18:17   #13
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
nemoj se mazati s raznim sranjima. odi kod doktora i onda ce ti on dati nesto sto rjesava taj problem.
Diskutabilno. Mnogi danas dermatolozi probleme s kožom (ekstremno suha ili bubuljice) rješavaju tako da prepišu preparate brenda s kojim imaju dogovor tj. od čije će kupovine i oni zaraditi.

Netko je spomenuo salicilnu kiselinu (BHA), možeš krenuti s niskim postotkom koncentracije, tako da prilagodiš kožu. Naravno da uz nju moraš koristiti SPF (minimalno 30) inače ćeš uništiti kožu još više. Također, proizvodi s benzoil peroksidom za antibakterijsko djelovanje .

Uglavom, po meni je prehrana također jako bitna, ali investiraj i u preparativnu kozmetiku (nadam se da ćeš malo čitati o sastojicima prvo!).
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:48   #14
woody harrelson je bio u dvadesetima i imao problem s aknama koji ga je mučio godinama.
sreo je ženu u busu koja mu je rekla da izbaci mliječne proizvode i da će akne nestati.
već nakon nekoliko dana primjetio je promjenu.
u mjesec dana akne su nestale.

nakon toga woody je postao vegan i to je do danas.

ako ne želiš ići u ekstreme, probaj izbaciti mlijeko i mliječne proizvode na mjesec dana, ništa te ne košta.
znači ne samo mlijeko i sir već sve što sadrži mlijeko u sebi: kolače, čokoladu...
2+2=3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 20:54   #15
Niti jedem niti pijem mljeko i mljecne proizvode osim cokolade (jelte xd), a lice mi se znantno poboljsalo
Blauu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 20:30   #16
ako zivis na moru ili ces uskoro posjetit obalu toplo preporucan da se bucnes sta cesce, ja iman problema s bubuljicama i aknama i uvik mi se liti procisti lice zbog mora

sta se tice preparata, ovo mi je strasno pomoglo, imala san pizza facu doslovno



odlasci kod kozmeticarke di mi ona napari facu i onda sve to postiska i ocisti su takodjer imali vidljivog ucinka

edit: aj bas mi je drago da ti se poboljsalo stanje
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.