Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2017., 14:14   #81
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Ne, ne smišljam isprike za sebe jer ne vjerujem da ću dolaziti na druženje. Htjedoh reći da je moj dojam takav, ali očito krivo mislim. Ili je to do moje skeptičnosti pa...
ma daj... samo te zezam. preozbiljna si.


Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Ti?
ote mi riječ!
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Ma vjerujem da nekome dobro dođe druženje u smislu socijalizacije, to se slažem. Ovisi od osobe do osobe.

Ma ne treba na mene paziti.
I ti vjeruješ tom brbljavcu?
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:02   #82
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
ma daj... samo te zezam. preozbiljna si.
Eto, i sad me zamisli uživo, dosada.

Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
ote mi riječ!
Nek se Anđelka izjasni.

Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
I ti vjeruješ tom brbljavcu?
Pa i ne baš. Možda nije mislio za sebe.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:05   #83
Pa da, na sebe sam mislila
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:12   #84
druženja su divna stvar...uvijek upoznaš nekog novog i vidiš ljude koji su ti dragi ali se ovako ne družite

uvijek se nađe netko za razgovor i muški su najvece babe na forumu pa pazite kaj im pricate



kad ce neko novo jer na zadnje nisam mogla doc...svi se ponapijali pa zapela s konjima na rancu

__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:13   #85
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ima i nas koji nismo pričljivi i koji se teže uklopimo u nepoznato društvo
Tko, ti?
Ko bi reko ...

Mislim, i ja sam u načelu asocijalni kmet al ajd, ovak za tebe ne bih rekao nikad prema forumskom djelovanju ...

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Nekako sam dojma da na druženja dolaze oni koji su više društveniji i pričljiviji te oni koji se lako uklope u nepoznato društvo. Ne mora značiti da je moj dojam točan.
Recimo ja nisam takav, bar se nebi opisao takvim u nepoznatom društvu ali opet odlučih doći u 4. mjesecu na druženje. Hrpa ljudi, smjeh i veselje. Mislim, kad već tipkamo po forumu, nije zgorega vidjet se i uživo. Time sam se vodio. Al opet, imao sam jednu poznatu osobu kraj sebe jer mi je nekak "čudno" bilo doći sam prvi put. Kasnije je došlo još par poznatih mi ljudi.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:33   #86
pa u vecini jesu pricljiviji extroverti ali nije pravilo da samo takvi dolaze

eto, ja se okrecem introvertizmu i sviđa mi se to pa cu opet doci

šteta što šutljivijoj ekipi nije toliko zabavno ukoliko ne nađu još jednu takvu osobu za stolom ili se ne oslobode tijekom veceri barem malo
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:42   #87
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Pa da, na sebe sam mislila
Stvarno? Eto, za tebe to ne bih rekla, barem po pisanju. Mada, da, na forumu se lakše opustiti, iako meni i tu to šteka.

Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Recimo ja nisam takav, bar se nebi opisao takvim u nepoznatom društvu ali opet odlučih doći u 4. mjesecu na druženje. Hrpa ljudi, smjeh i veselje. Mislim, kad već tipkamo po forumu, nije zgorega vidjet se i uživo. Time sam se vodio. Al opet, imao sam jednu poznatu osobu kraj sebe jer mi je nekak "čudno" bilo doći sam prvi put. Kasnije je došlo još par poznatih mi ljudi.
Ne znam, ali na ta druženja koja su veća - ne idem. Niti sam sigurna da bih išla. Budući da sam dosta skeptična, ali i ne ide mi se negdje gdje bih većinu vremena šutjela i ne bih se uklopila. Mada, podržavam druženje, osobito ona kada se ide na Sljeme. To mi se čini baš OK.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:44   #88
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
pa u vecini jesu pricljiviji extroverti ali nije pravilo da samo takvi dolaze
Ma sigurno da nije.

Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
eto, ja se okrecem introvertizmu i sviđa mi se to pa cu opet doci
Za tebe ćemo organizirat zimski meet i grudanje.

Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
šteta što šutljivijoj ekipi nije toliko zabavno ukoliko ne nađu još jednu takvu osobu za stolom ili se ne oslobode tijekom veceri barem malo
Složio bih se. I u tom slučaju mislim da do nekog olobađanja lako dođe. :Optimist:

Edit:

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Stvarno? Eto, za tebe to ne bih rekla, barem po pisanju. Mada, da, na forumu se lakše opustiti, iako meni i tu to šteka.
Jelda?

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Ne znam, ali na ta druženja koja su veća - ne idem. Niti sam sigurna da bih išla. Budući da sam dosta skeptična, ali i ne ide mi se negdje gdje bih većinu vremena šutjela i ne bih se uklopila. Mada, podržavam druženje, osobito ona kada se ide na Sljeme. To mi se čini baš OK.
E sad kakti trebalo bi te uvjeravati da bi se uklopila al nebum ... nit sam kvalificiran za to a i ti najbolje znaš kako funkcioniraš u društvu.
Smijem li pitat, skeptična oko čega? I dali bi ti bilo ok biti u manjoj grupi ljudi sličnima tebi po tom kriteriju "neuklopljivosti"?

Zadnje uređivanje Tox : 25.07.2017. at 16:00.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:15   #89
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
E sad kakti trebalo bi te uvjeravati da bi se uklopila al nebum ... nit sam kvalificiran za to a i ti najbolje znaš kako funkcioniraš u društvu.
Smijem li pitat, skeptična oko čega? I dali bi ti bilo ok biti u manjoj grupi ljudi sličnima tebi po tom kriteriju "neuklopljivosti"?
Ne treba me uvjeravati.
Skeptična oko upoznavanja preko foruma. Mada, uvjerila sam se da baš i ne bih tako to trebala gledati.
Za veće druženja - sumnjam da bih došla, ne govorim o pojedinačnom druženju. Nije to ni bitno. Da ne ispadne da ne znam pričati , a mogu itekako pričati, samo mi dugo treba da se opustim jer sam dosta sramežljiva.

No, dosta je bilo moga zauzimanja teme.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:30   #90
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Tko, ti?
Ko bi reko ...

Mislim, i ja sam u načelu asocijalni kmet al ajd, ovak za tebe ne bih rekao nikad prema forumskom djelovanju ...
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Stvarno? Eto, za tebe to ne bih rekla, barem po pisanju. Mada, da, na forumu se lakše opustiti, iako meni i tu to šteka.
Očito ostavljam krivi dojam
Ma lako je tu pisati svašta, a drugo je doći među nepoznate ljude i pokušati se uklopiti među njih.
Pogotovo kad ti i inače treba dosta da se opustiš i počneš pričati
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:44   #91
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ma lako je tu pisati svašta, a drugo je doći među nepoznate ljude i pokušati se uklopiti među njih.
Yep, jasno mi je to, znam kak je.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:53   #92
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Očito ostavljam krivi dojam
Ma lako je tu pisati svašta, a drugo je doći među nepoznate ljude i pokušati se uklopiti među njih.
Pogotovo kad ti i inače treba dosta da se opustiš i počneš pričati
Ma samo dodjes i laprdas, ko ja, a nije da bas puno pisem po forumu

A primjetio sam da se svi opuste nakon 2-3 sata druzenja svi pomalo opuste, pa i najsutljiviji krenu pricati

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
Tihi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:59   #93
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Očito ostavljam krivi dojam
Ma lako je tu pisati svašta, a drugo je doći među nepoznate ljude i pokušati se uklopiti među njih.
Pogotovo kad ti i inače treba dosta da se opustiš i počneš pričati
Prije druženja u Oro Goru, vidio sam ti nick svako malo na chatu, i na ostalim temama sa svakakvim komentarima. Na druženju si sjedila pokraj mene, mirna ko bubica! Totalna suprotnost forumu!
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 18:07   #94
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Prije druženja u Oro Goru, vidio sam ti nick svako malo na chatu, i na ostalim temama sa svakakvim komentarima. Na druženju si sjedila pokraj mene, mirna ko bubica! Totalna suprotnost forumu!
Evo, o tome i pričam
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 18:23   #95
Ne znam zakaj se itko brine oko toga dal priča puno ili ne?
Lijepo je samo promatrati i dobacivati ponekad nešto, za brbljanje postoje oni koji su u tome vješti.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 18:43   #96
Bolje da ćute nego umjetno pričaju.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 18:53   #97
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Lijepo je samo promatrati i dobacivati ponekad nešto, za brbljanje postoje oni koji su u tome vješti.
Ja se znan iz nervoze raspričat pogotovo ako ljudi oko mene šute il stiltat ako mi priđe par nepoznatih ljudi istodobno za pričat
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 18:54   #98
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Ja se znan iz nervoze raspričat pogotovo ako ljudi oko mene šute il stiltat ako mi priđe par nepoznatih ljudi istodobno za pričat
Pa okreneš na zajebanciju.
Tak sam i ja zatiltao u subotu, pa kad sam malo popio onda je jezik došao k sebi.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 20:46   #99
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Pa okreneš na zajebanciju.
Tak sam i ja zatiltao u subotu, pa kad sam malo popio onda je jezik došao k sebi.
Alkohol je rjesenje za sve.

Andjeo, ako ne ide s pivom, probaj s necim jacim.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 20:55   #100
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Očito ostavljam krivi dojam
Ma lako je tu pisati svašta, a drugo je doći među nepoznate ljude i pokušati se uklopiti među njih.
Pogotovo kad ti i inače treba dosta da se opustiš i počneš pričati
Da, kužim te, mada je meni i na forumu slična situacija, odnosno nisam ni tu baš opuštena i djelujem ukočeno.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.