Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2017., 21:05   #41
Quote:
FlyingAlpha kaže: Pogledaj post
Zapravo imas 36 a govoris si da imas 40??

Ja kad sam imala 36 am govorila da sam u 30-tima I taman sam tad zakljucila da usporim, i spustim iz 6-e u 4-tu (doduse tu u HR mogu funkcionirati i u 3-oj )

Enivej, kaj sam htela rec.. Malo si zabrijala. Sve je to OK. Svi mi imamo bad days.
Da se lakse trgnes, ja u losim danima ili gledam "feel good" filmove pa me podignu i dobijem sto miliona ideja sto jos zelim napraviti ili si napravi popis "zanima me" i "volim"... pa s tim popisom googlaj gdje uprazniti energiju usredotocenu na ono sto volis.. Tamo upoznas brdo ekipe sa kojima dijelis interese i mozda bas tamo upoznas nekog, kao sto netko rece ranije, kome si ti super i tko je tebi super
Flat ima 36, a ne naša junakinja ove teme
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:23   #42
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
I neću to niš sad forsirati, tako da ću biti opuštena.
A što si forsirala do sad?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:27   #43
razumijem te,gubim nadu,26 godina, puno veza,nijedan mi ne odgovara...mislim da cu zavrsiti sama..ili nisam sposobna voljeti..neznam sto mi je ciniti
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:28   #44
Malo offtopic ali uvijek me malkice iznenadi kako ljudi vecinu zivota ne uloze mnogo u neki aspekt zivota a onda ocekuju da im se to realizira samo od sebe. Jest da je moguce ali samo ako se ima srece. Ono... 40godina nisam bila u normalnoj funkcionalnoj vezi a sada mi se prizelilo. Pa nekako mi se cini da to bas i nije samo stvar odluke...



~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:35   #45
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Jest da je moguce ali samo ako se ima srece. Ono... 40godina nisam bila u normalnoj funkcionalnoj vezi a sada mi se prizelilo. Pa nekako mi se cini da to bas i nije samo stvar odluke...
Ne treba sreca, moras znati prave ljude.

Kao i poso. Mozes se zajebavat cijeli zivot a onda se sa 40 zazelis malo radit i odes rodji da ti zrihta neku direktorsku poziciju u drzavnoj upravi.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:38   #46
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne treba sreca, moras znati prave ljude.

Kao i poso. Mozes se zajebavat cijeli zivot a onda se sa 40 zazelis malo radit i odes rodji da ti zrihta neku direktorsku poziciju u drzavnoj upravi.
Ali i dalje ces biti kurac a ne direktor. Ne kazem da ne mozes sa ulozenim vremenom i radom na sebi nauciti, fkors.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:45   #47
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Malo offtopic ali uvijek me malkice iznenadi kako ljudi vecinu zivota ne uloze mnogo u neki aspekt zivota a onda ocekuju da im se to realizira samo od sebe. Jest da je moguce ali samo ako se ima srece. Ono... 40godina nisam bila u normalnoj funkcionalnoj vezi a sada mi se prizelilo. Pa nekako mi se cini da to bas i nije samo stvar odluke...



~via tapatalk
Nisi skužio. To nije stvar odluke... Stvar je u tome šta do sada nisam bila svjesna da sam se davala iskorištavati. Bila sam zadovoljna mrvicama a davala puno. I nisam sad odlučila biti u funkcionalnoj vezi nego imam osjećaj da od veze neće biti ni v u budućnosti. A uvijek sam se ja bavila nekim aktivnostima. Nisam sjedila doma.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 21:52   #48
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Nisi skužio. To nije stvar odluke... Stvar je u tome šta do sada nisam bila svjesna da sam se davala iskorištavati. Bila sam zadovoljna mrvicama a davala puno. I nisam sad odlučila biti u funkcionalnoj vezi nego imam osjećaj da od veze neće biti ni v u budućnosti. A uvijek sam se ja bavila nekim aktivnostima. Nisam sjedila doma.
Pa kako se netko da iskoristavati cijeli zivot od 4 desetljeca?

A sto se aktivnosti tice, znam mnogo ljudi kojima su upravo one bile izgovori i otezavajuce okolnosti da imaju neki normalniji odnos. Koliko god zvucalo cudno. Jedna je jako jako jako voljela putovati, druga svrsavala na karijeru, treca na tulumarenje i partijanje a nijedna razvila neki feeling za fleksibilnost i ljudski kontakt na toj nekoj razini.

Bas ono vuce na ljude koji si zacrtaju neki plan. Faks do te godine. Posao do te. A onda odjednom kao instant familija/ozbiljna veza iz vrecice. Just add water. Or salty tears.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 22:09   #49
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
I nisam sad odlučila biti u funkcionalnoj vezi nego imam osjećaj da od veze neće biti ni v u budućnosti.
Već u nekoliko postova voziš slalom između rečenice "Pomirila sam se s time da ću ostatak života provesti sama" i "Pomirila sam se s time da ću ostatak života provesti sama ako nešto ne promijenim, pa sam odlučila promijeniti ovo i ono, raditi na sebi, gledati u sebe, okretati razmišljanje, rušiti zidove i ostala self-help braća...".

O kojoj od ove dvije dijametralno suprotne rečenice zapravo želiš razgovarati?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 22:26   #50
a gdje si upoznala tog što kao ima probleme a ustvari guzi neku drugu žensku na ljetovanju, da ga nisi upoznala na nekoj dejting stranici?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 22:50   #51
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
nabavi mačku, bit će ti lakše.
Ili psa. Mačka i solo žena su cliche.

Dve godine je puno previše za takve povuci potegni odnose. Još ajde da si se dobro zabavljala te dve godine pa na kraju niš od toga, jbg događa se ali bi barem mogla reći da je iza tebe jedna lijepa veza, ali je tebi tu cijelo vrijeme nešto falilo. Ono posvećuješ nekome sve svoje misli i vrijeme a tom nekom si povremena zabava.

Neke stvari su iste i sa dvadeset i sa cetrdeset, kad je drugoj osobi stalo to se vidi, kad nije to se isto vidi. Tj osjeti. Sukladno tome se i ponašaš, ne kažem da moraš odmah nekoga otpisati ali ne bi se trebala ni mentalno zatvoriti za sve ostale ljude i akcije. A ne da misliš da je sad to nešto ekstra to što se netko povremeno javi, kad ima vremena...kad ga zasvrbi...kad mu je dosadno.
Takav covjek ti ne treba biti prioritet. Tj takav covjek ti može biti prioritet samo kad misliš da bolje od toga ni ne možeš.

Sad to zvuči ko nekakvo veliko pametovanje ali se sve svodi na to da treba znati kad reći - dosta meni ovo ne odgovara bez moljakanja tipa možemo li se češće viđati, možeš li prespavati koji put i sl. Ako osoba uvaži tvoje sugestije tj ozbiljno te shvati dobila si puno, ako se ogluši nisi ništa ekstra izgubila - dečka i odnos koji ti tak i tak nisu valjali.
__________________
I can turn a gray sky blue

Zadnje uređivanje SubSV : 09.08.2017. at 23:07.
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 23:09   #52
Previše ste se zakačili za tu vezu, a mislim da tema nije o tome, nego o spoznaji što je u životu radila krivo sve ove godine i što bi trebala promijeniti.

Ako sam dobro pohvatala
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:15   #53
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Već u nekoliko postova voziš slalom između rečenice "Pomirila sam se s time da ću ostatak života provesti sama" i "Pomirila sam se s time da ću ostatak života provesti sama ako nešto ne promijenim, pa sam odlučila promijeniti ovo i ono, raditi na sebi, gledati u sebe, okretati razmišljanje, rušiti zidove i ostala self-help braća...".

O kojoj od ove dvije dijametralno suprotne rečenice zapravo želiš razgovarati?
Niiisu suprotne nego se preklapaju. Trebam promijeniti neke stvari u vezi sebe, ali ne vjerujem da će mi to nešto pomoći jer ne vjerujem da ću upoznati tog nekog. Do promjene je trebalo doći ranije, dok sam izlazila i dok je bilo puno slobodnih dečki mojih godina.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:21   #54
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Ili psa. Mačka i solo žena su cliche.



Neke stvari su iste i sa dvadeset i sa cetrdeset, kad je drugoj osobi stalo to se vidi, kad nije to se isto vidi. Tj osjeti. Sukladno tome se i ponašaš, ne kažem da moraš odmah nekoga otpisati ali ne bi se trebala ni mentalno zatvoriti za sve ostale ljude i akcije. A ne da misliš da je sad to nešto ekstra to što se netko povremeno javi, kad ima vremena...kad ga zasvrbi...kad mu je dosadno.
Takav covjek ti ne treba biti prioritet. Tj takav covjek ti može biti prioritet samo kad misliš da bolje od toga ni ne možeš.
Ja to nisam vidjela. Bila sam slijepo zaljubljena. Saznala sam da je ovu curu upoznao sa svojima (mene nije) i nju je odveo na ljetovanje. Sa mnom nije nigdje išao. Djelomično i zato što je bio zaglibio na jednom poslu bogu iza tregera, a ja sam čekala da nađe bolji posao. I kad ga je našao mene je otpilio... I sad drugačije gledam na neke detalje u našoj vezi kojih prije nisam bila svjesna. Valjda je bio potreban odmak od svega toga da jasnije vidim neke stvari.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:22   #55
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Previše ste se zakačili za tu vezu, a mislim da tema nije o tome, nego o spoznaji što je u životu radila krivo sve ove godine i što bi trebala promijeniti.

Ako sam dobro pohvatala

Tako je. Spoznaja koja je, bojim se, došla prekasno. Ili nije?
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:26   #56
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Tako je. Spoznaja koja je, bojim se, došla prekasno. Ili nije?
Može biti prekasno. Ne mora. Pitanje je što ćeš s njom napraviti. U svakom slučaju je dobra jer da je nema, znaš da sigurno ne bi ništa napravila
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:29   #57
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Može biti prekasno. Ne mora. Pitanje je što ćeš s njom napraviti. U svakom slučaju je dobra jer da je nema, znaš da sigurno ne bi ništa napravila
Hvala ti na ovim riječima.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:33   #58
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
nabavi mačku, bit će ti lakše.
I upis u planinarsko društvo, nemojmo to zaboraviti.

Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Do promjene je trebalo doći ranije, dok sam izlazila i dok je bilo puno slobodnih dečki mojih godina.
"Ranije" spada u prošlost tako da ti je kontraproduktivno kontemplirati o tome što se trebalo ranije desiti. Sigurno da bi ti pomoglo da su se te promjene koje navodiš ranije desile no eto, bolje da se osvijeste stvari ikad nego nikad, a sada si u tom procesu.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:43   #59
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Hvala ti na ovim riječima.
Nema na čemu.
Teško je ispraviti bilo koju manu ako nismo svjesni da ju radimo. Teško je ne ponoviti greške, ako nismo svjesni da ih radimo. Ali nikad nije kasno za mijenjati stvari na sebi. Eto, to je taj famozni rad na sebi o kojem ljudi pričaju. Da spoznaš nešto i kreneš mijenjati na bolje.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:44   #60
Quote:
flyene kaže: Pogledaj post
Ja to nisam vidjela. Bila sam slijepo zaljubljena. Saznala sam da je ovu curu upoznao sa svojima (mene nije) i nju je odveo na ljetovanje. Sa mnom nije nigdje išao. Djelomično i zato što je bio zaglibio na jednom poslu bogu iza tregera, a ja sam čekala da nađe bolji posao. I kad ga je našao mene je otpilio... I sad drugačije gledam na neke detalje u našoj vezi kojih prije nisam bila svjesna. Valjda je bio potreban odmak od svega toga da jasnije vidim neke stvari.
a gdje si ga upoznala? meni baš liči na klasičnu priču s dejting stranice
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.