Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2017., 10:55   #341
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
S foruma znam samo jednog tko je poslusao ideje, primjenio ih i napravio nes pametno od svega toga. Ovo ostalo je mlacenje prazne slame. Odavno zagovaram da ekipa koja je solo, a pise kojekakve bedastoce po ovakvim temama - treba ostati solo.
Ovaj mali koji je kreirao prvi forum ?

Da vam ispricam nesta . Jedan dan sam dijelio trakte za jednu manifestaciju na jednom placu . Jako prometan plac .
Imas stanice od busa ,tramavaja . Dok sam dijelio traktove ,dosao je jedan tramvaj i iz njega je izasla jedna zena .
Za mene i moj ukus super atraktivna zena . Sponatano sam krenuo prema njoj da bih joj dao trakt .
Nisam rezistirao i kazao sam joj da sam samo nju cekao . Nasmijala se od srca i upitala me : Kada me vodis na kafu ? Bez razmisljanja sam joj kazao odmah ako si za .
Rodilo se nesta jako lijepo koje je dosta potrajala , ne godina , nikavoga braka ,ali jako lijepa prica .
Zelim vam reci da stvari mogu biti sasvim prirodne ,spontane , jednostavne pod uvjetom da se dvoje pronadju u istom trenutku .
ne treba mi jedan guru koji ce me ubjediti da postanem enuh i da amputiram moj penis da bi bio srecan .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.