Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2006., 09:34   #1
Preporuka perilice suđa

Imam u planu nabaviti perilicu za suđe pa me zanima što se preporuča za kupovinu a što za izbjegavanje. Razmišljao sam o Gorenju s obzirom na dobra iskustva s perilicom za rublje a i servis je dobar?Pozdrav!
__________________
Widescreen
widescreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2006., 10:41   #2
Ne znam kak je sada, al prije 2 god. sam kupio Beko perilicu. Bilo je ono ma daj, turska perilica, smijeh i tak to. Nagovorio me frend koji je radio s tim i mogu ti reći da dan danas super radi, nemam nikakvih problema. Nisam siguran, mislim da imam garanciju 3 god.
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2006., 19:32   #3
Za Gorenje sam inace cula samo najgore, i to od ljudi koji inace vole Gorenje i imaju sve od njih, ali za perilicu suđa kažu da je katastrofa i da to više nikad ne bi kupili od njih. Ja sam ih poslušala i kupila Ariston, i zadovoljna sam.
__________________
Tko zna? Ah, nitko, nitko ništa ne zna, krhko je znanje!
koka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2006., 09:36   #4
moj ti je savjet: za kojeg god proizvodjaca se odlucio, prije kupnje nekog modela koji ti se dopadne, zovi servis i trazi dodatne informacije o tom modelu.
zal mi je kaj istu stvar nisam i ja ucinila. meni je orjentir bila marka i cijena te kupih candy i potrefih model (ne bas jeftin) koji se pokazal vrlo los. to su mi rekli u servisu kad sam ih zvala prvi put... znali su u cemu je kvar cim sam spomenula model.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2006., 13:59   #5
Kupili Gorenje, ugradbenu, 45cm prije 1g, povoljna cijena na akciji. Pere zadovoljavajuče. ALI... raspored u gornjoj košari - katastrofa!!! rasporedit čaše, šalice, ... skoro pa nemoguće. Prije smo imali electroluxovu (isto 45 cm) u koju je sve išlo bez problema, a sad čaše za vino moramo prat ručno. Nikad više Gorenje perilicu!
ICON is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2006., 12:48   #6
Imala Candy, ali prebučna, i ponukana iskustvom s veš mašinama koje sam ranije imala Zanussi, Gorenje, Končar i Whirpool nisam htjela ništa kupiti. Odvojila malo više love i uzela Miele, super zadovoljna. Imaju veliki raspon cijena ali osnovni model je tako bogat opcijama da se daljnje kičenje financijski ne isplati. Isto tako Miele ne kupovati u Martićevoj jer cijena koju kažu u dućanu je za keš, a ako hočeš na rate dignu je pa na to idu rate na kartice s kamatom koja ide po kartici.
Miele je za preporučiti.
__________________
zucka
zucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2006., 08:54   #7
slazem se sa zuckom, - MIELE.

Ja sam bila skrta, uzela sam BOSCH, bilo mi zao nadodati jos neku tisucicu gore - nije bosch los, ali je Miele (moja ga prijateljica ima) ipak daleko bolji.

Da sada ponovo kupujem uzela bih Miele. Bez razmisljanja. Mnooogo bolji raspored, mnoooogo tise radi, a vjerujem i da ce dulje trajati i manje se kvariti.

Mislim, i kad cipele kupujem, koje su za jednu sezonu, gledam da su kvalitetne, a di neces za nesto toliko vazno kao sto je perilica sudja!!!
sarabara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 12:57   #8
Bok, kupili prošle godine Ariston 45 sm, srebrna, lijepi dizajn, radi perfektno, ne buči, jedino kaj je bila skuplja od ostalih.
tr_exs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2006., 15:33   #9
Elektrolux, 45 cm. Zadovoljni, pere puno sudja već tri godine. Nikakvi kvarovi
 
Odgovori s citatom
Old 28.01.2006., 21:13   #10
Quote:
ICON kaže:
Kupili Gorenje, ugradbenu, 45cm prije 1g, povoljna cijena na akciji. Pere zadovoljavajuče. ALI... raspored u gornjoj košari - katastrofa!!! rasporedit čaše, šalice, ... skoro pa nemoguće. Prije smo imali electroluxovu (isto 45 cm) u koju je sve išlo bez problema, a sad čaše za vino moramo prat ručno. Nikad više Gorenje perilicu!
I mi imamo gorenjevu 45cm siroku perilicu, i sasvim smo zadovoljni. Ispunjava svoju funkciju. Stanu case, pa i za vino. Stanu i salice. Stane i bestek, i tanjuri, i lonac i tava recimo istovremeno. Naravno kad je vise gostiju u kuci, i kad se nesto kuha u vecini slucajeva imam sta prati 2 puta.
Sudje je odlicno oprano i posuseno. Koristimo kombinaciju prasak, sol, tekucina, umjesto one "tablete 3 u 1" (jer se nije pokazala dobrim rjesenjem radi pretvrde vode) i zadovoljni smo. Omjer cijene, kvalitete i garancije (3 godine) je zadovoljavajuc!
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2006., 21:34   #11
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
moj ti je savjet: za kojeg god proizvodjaca se odlucio, prije kupnje nekog modela koji ti se dopadne, zovi servis i trazi dodatne informacije o tom modelu.
zal mi je kaj istu stvar nisam i ja ucinila. meni je orjentir bila marka i cijena te kupih candy i potrefih model (ne bas jeftin) koji se pokazal vrlo los. to su mi rekli u servisu kad sam ih zvala prvi put... znali su u cemu je kvar cim sam spomenula model.




Molim te, koji je to model?
Ja imam Candy Futura CDF 715T nešto više od godinu dana i za sada radi
Koji kvar ti se dogodio?
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 12:58   #12
da li netko ima iskustva s whirpool perilicama??
crna pantera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 13:05   #13
Quote:
crna pantera kaže: Pogledaj post
da li netko ima iskustva s whirpool perilicama??
Evo ovo sam već prije pisala:

Kupili smo integriranu perilicu od Whirlpoola WP 75/1 prije pet mjeseci (mislili smo kao Whirlpool poznat po dobrim perilcama - ne možemo pogriješiti) i tako smo se razočarali. Vjerojatno više ja, nego suprug, ali nebitno. Još nismo htjeli ni kupiti one kao "jeftine" (oko dvije tisuće kn) nego smo za nju dali 4500 kn - i na kraju sam tako požalila. Ili smo tako loše sreće - ne znam. Ugradili smo je doma (kupili novi stan, sve novo, nova kuhinja, novi aparati - sreći nikad kraja) - kad ono perilica radila kojih mjesec dana (povremeno - jer se još nismo uselili do kraja) i jednostavno umrla. Šta god da si stisnuo na njoj ona uopće nije reagirala. Došao je tip iz servisa i ostao u čudu - kao to mu je prva perilica od Whirlpoola da joj se tako nešto događa - i promijenjen joj je cijeli kompjutor i ona ploča sa komandama. Na to smo čekali dva mjeseca. On napravio - stavio na kratki program - deset minuta - perilica radila sve ok. Mi došli u stan nakon dva dana ja sva vesela idem vidjeti svoju perilicu ona opet ful mrtva (mislim da sam bila u stanju baciti je kroz prozor). Nazvali smo opet servis - oni drugo jutro došli odmah po nju i otpeljali je sa sobom. Opet je provela na servisu kojih dva tjedna i sad je opet doma i kao radi. Ali toliko sam ljuta na nju - nova perilica - stara pet mjeseci od toga dva i pol mjeseca provela u servisu - a sve skupa ako je radila najviše 15-ak puta.

Iako stvarno može biti da smo mi naletili na tu jednu koja nije bila ispravna, jer i inače smo takve sreće pa... Ali inače perilica dok radi ona pere besprijekorno.
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 18:41   #14
Quote:
crna pantera kaže: Pogledaj post
da li netko ima iskustva s whirpool perilicama??
ja imam tek 2 mjeseca model 79/1 i to mi je definitivno najdraži aparat...tiha, super pere, dosta programa, unutra funkcionalna unutrašnjost.... al neću ju previše hvaliti da ne ureknem
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 11:38   #15
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ja imam tek 2 mjeseca model 79/1 i to mi je definitivno najdraži aparat...tiha, super pere, dosta programa, unutra funkcionalna unutrašnjost.... al neću ju previše hvaliti da ne ureknem
i nemoj, jer kad jednom krene nizbrdo kraja nema.Moja je radila besprijekorno godinu dana,najednom samo počne raditi povlači vodu i stane lampica počne žmigati i gotovo.Zovem majstora on je odveze vrati i kaže mašina je ispravna nešto nije u redu sa vašim dovodom vode.Nakon toga mašina radi opet mjesec dana i opet isti kvar.Mislim si možda je u pravu,pogledam u njene papire,piše radi pritisak od 0,3-10 bara.Izmjerim pritisak mreže 1.3 bara znači u granici.Majstor tj. ovlašteni serviser za Sisačku županiju se i dalje pravi grbav,a ja čak razmišljam o tužbi .
max1965 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 21:27   #16
Ja kupi BEKO prije 4 godine (naj jeftiniju) i samo radi.
Znam za tri Whirpool perilice koje su riknule prve godine (a kao na glasu su)
Dadichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 19:19   #17
Koju ugradbenu perilicu (60 cm) kupiti?

Kupila bih perilicu AAA, ali da nije skuplja od 4000 kuna. Koju kupiti - izbor je prevelik pa vas molim da mi napišete koju da kupim. Hvala puno.
sfumato is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 21:24   #18
najbolja perilica za suđe se ruke.. operu u roku odma i nema ponavljanja.... žene ne budite line prat suđe
bambi34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 13:17   #19
Nedavno sam birao perilice u toj klasi za sestru pa sam još svjež sa tom temom. Oko 4000kn imaš u ponudi po mojem sudu 2-3 modela koji vrijede. Whirlpool W 74/2 (imamo doma Whirpool 5 god s kojom smo jako zadovoljni, bez ijednog kvara, radi svaki dan) ili Bosch SGV43E93EU (elektronski aquastop, polovično punjenje, indikatori soli i sjajila, te zvučni signal za kraj).

Da, istina je u tom cjenovnom razredu imaš jako veliku ponudu, ja ne želim napadat ili branit niti jedan brand posbeno, ali sam svoj izbor sveo na gore navedene modele i odlučio se za Bosch.
TomC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 20:13   #20
Hvala, TomC!!!

Onda Bosch. THX!
sfumato is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.