Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2007., 16:54   #1
Središće

Prekopala sam sve postove, ali nigdje se ne spominje Središće.Da li itko išta znao tome?
Ja jedino znam da je Kerum prodao svoje zemljište, da će prema Bundeku Konstruktor graditi nekakav sportsko, poslovno, stambeni centar, a prema jugu bi trebale biti stambene zgrade (vlasnici tog zemljišta su firme Saxum i Bergamont(?)). Ne znam tko bi to trebao graditi.
Što mislite, kolika bi mogla biti cijena kvadrata? Ja se nadam do 2200, ali me strah polako hvata, naročito nakon natpisa u novinama kako je N. Zagreb IN
__________________
Lako je kad te neko ni ne zavoli, tad samo tamna strana srca zaboli.
Teško je kad za nekog jedinog i svog postaneš zrnce soli, teško je kad tvoj neko prestane da te voli.
MedoPero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 08:33   #2
Da replyam sama sebi: navodno bi jedan od izvođača trebao biti Profectus.I izgleda da je moj strah bio opravdan: cijena bi trebala biti 2500€...
__________________
Lako je kad te neko ni ne zavoli, tad samo tamna strana srca zaboli.
Teško je kad za nekog jedinog i svog postaneš zrnce soli, teško je kad tvoj neko prestane da te voli.
MedoPero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 09:12   #3
Dvije i pol tisuće u središću? Odbijam vjerovati!
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:16   #4
Medo Pero, ne licitiraj cijenama jer ću opravdano pomisliti da si Kerumova,
Profectusa, i toga dičnog kruga glasnogovornica, sa zadaćom da ispita i pripremi
tržište
kairos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:36   #5
Moram priznati da ne razumijem?! Znači trebala bih šutjeti o tome što sam u međuvremenu saznala, samo zato jer sam u prvom postu napisala svoje mišljenje (koja sam temeljila na cijeni po kojoj se prodaju Kruge)?Dugo pratim događanja oko Središća i začudilo me da na forumu nema niti slovca o tome, pa sam zato pokrenula temu.
__________________
Lako je kad te neko ni ne zavoli, tad samo tamna strana srca zaboli.
Teško je kad za nekog jedinog i svog postaneš zrnce soli, teško je kad tvoj neko prestane da te voli.
MedoPero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:52   #6
Skroz nerealna cijena
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:53   #7
Živim u Središću od samog početka stvaranja tog naselja. Dakle već preko 26 godina. I prije mi je lokacija odgovarala, a sada je i okoliš te samo naselje uznapredovalo glede urbanizacije. Tram i bus pod nosom (ne više od sto metara), dakle veza s starim (nužnim ponekad) dijelom grada super. Zrak u odnosu na centar neusporediv. Sve u svemu super zadovoljan! Cijene me ne zanimaju jer ne mislim tržiti ali mi je nekako pri srcu draga cifra, gore spomenuta!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 12:06   #8
Ja čitav život živim u Sopotu, a u Središće dolazim na kavu :-)I meni je kvart super, i ozbiljno sam namjerila kupiti stančić tamo.Ali moram priznati da je ova cijena ozbiljno to poljuljala. Ovaj tjedan bi trebala ići do agenta, pa se nadam da ću imati više detalja...Inače, u Konstruktoru još nisu odredili cijenu...
__________________
Lako je kad te neko ni ne zavoli, tad samo tamna strana srca zaboli.
Teško je kad za nekog jedinog i svog postaneš zrnce soli, teško je kad tvoj neko prestane da te voli.
MedoPero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 18:16   #9
I ja sam zainteresirana za Središće, molim vas bilo kakve podatke. Ako ih ne želite podijeliti na forumu, molim vas pošaljite mi na mail. Bit ću zahvalna.....
Masami is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 22:45   #10
Quote:
Masami kaže: Pogledaj post
I ja sam zainteresirana za Središće, molim vas bilo kakve podatke. Ako ih ne želite podijeliti na forumu, molim vas pošaljite mi na mail. Bit ću zahvalna.....
Pitaj!
Što te zanima?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:48   #11
Quote:
MedoPero kaže: Pogledaj post
Da replyam sama sebi: navodno bi jedan od izvođača trebao biti Profectus.I izgleda da je moj strah bio opravdan: cijena bi trebala biti 2500€...
A ta cijena zbog bundeka. Koji je samo malo veći parkić. To je kao da tražiš 2 i pol soma za Siget zbog onog parka tam. Ili da tražiš 2 i pol za Dubravu jer je pokraj maksimirskog parka.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 11:58   #12
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
A ta cijena zbog bundeka. Koji je samo malo veći parkić. To je kao da tražiš 2 i pol soma za Siget zbog onog parka tam. Ili da tražiš 2 i pol za Dubravu jer je pokraj maksimirskog parka.
Pa cijenu stanova u pojedinim kvartovima diže (drži) lokacija, okoliš, blizina tram i busa, udaljenost od centra itd. Na sreću nas koji živimo u Središću, to naselje ima sve gore navedeno. Cijena je tržišna (zakon ponude i tražnje), tražiš koliko hoćeš a dobiješ koliko ti daju. A što se Bundeka tiče, ne bi baš rekao da je malo veći parkić. Navrati preko vikenda pa prošeći među brojnim posjetiteljima tog, malo većeg parkića. Pa u Zg ima podosta malih, većih i "malo većih" zelenih urbano sređenih površina, ali nisam primijetio toliko „uživatelja“.
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:39   #13
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Pa cijenu stanova u pojedinim kvartovima diže (drži) lokacija, okoliš, blizina tram i busa, udaljenost od centra itd. Na sreću nas koji živimo u Središću, to naselje ima sve gore navedeno. Cijena je tržišna (zakon ponude i tražnje), tražiš koliko hoćeš a dobiješ koliko ti daju. A što se Bundeka tiče, ne bi baš rekao da je malo veći parkić. Navrati preko vikenda pa prošeći među brojnim posjetiteljima tog, malo većeg parkića. Pa u Zg ima podosta malih, većih i "malo većih" zelenih urbano sređenih površina, ali nisam primijetio toliko „uživatelja“.
Polako, ne kažem da je to loš kvart. Ali tražiti 2500 za novogradnju tam i pri tom se pozivati na bundek kao glavni argument samo pokazuje koliko je poremećeno tržište nekretnina u Zagrebu. Ponavljam, to je isto kao da za stan u Dubravi kod okretišta tražiš 2500 jer je blizu Maksimir. Ili kao ovi koji za novogradnju u Dubravi traže 1800 jer je to "podsljemenska zona".
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:58   #14
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Polako, ne kažem da je to loš kvart. Ali tražiti 2500 za novogradnju tam i pri tom se pozivati na bundek kao glavni argument samo pokazuje koliko je poremećeno tržište nekretnina u Zagrebu. Ponavljam, to je isto kao da za stan u Dubravi kod okretišta tražiš 2500 jer je blizu Maksimir. Ili kao ovi koji za novogradnju u Dubravi traže 1800 jer je to "podsljemenska zona".
To je kao i s Jarunom! Pa zasto onda ne bi i Sredisce?!
Bagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 13:02   #15
Ista glupost, s tim da na jarunu čak ni ne traže 2500..
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 13:06   #16
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Polako, ne kažem da je to loš kvart. Ali tražiti 2500 za novogradnju tam i pri tom se pozivati na bundek kao glavni argument samo pokazuje koliko je poremećeno tržište nekretnina u Zagrebu. Ponavljam, to je isto kao da za stan u Dubravi kod okretišta tražiš 2500 jer je blizu Maksimir. Ili kao ovi koji za novogradnju u Dubravi traže 1800 jer je to "podsljemenska zona".
Ajde mi pomozi! Pažljivo sam pročitao (možda i nisam) sve postove i nigdje nisam našao Bundek kao jedini argument!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 13:11   #17
Ne kažem da je to tvoj jedini argument, nego onih koji namjeravaju prodavati stanove tam za 2500€/m2.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 13:40   #18
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Ne kažem da je to tvoj jedini argument, nego onih koji namjeravaju prodavati stanove tam za 2500€/m2.
No dobro, dobro. Ja svoj ne prodajem (bar za sada). A drugi neka traže koliko žele!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 19:50   #19
Mene zanima gdje će se graditi u Središću, tko će graditi i kada...
Ako ste upoznati sa cijenama starogradnje u Središću (neboderi me ne zanimaju) javite... Čula sam spiku da je u Središću prodan stan na višem katu, sa otkupom za nekih 1900 eura (ne znam je li to zajedno sa otkupom ili je to bila cijena pa posebno još otkup)
Masami is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 20:22   #20
Quote:
Masami kaže: Pogledaj post
Mene zanima gdje će se graditi u Središću, tko će graditi i kada...
Ako ste upoznati sa cijenama starogradnje u Središću (neboderi me ne zanimaju) javite... Čula sam spiku da je u Središću prodan stan na višem katu, sa otkupom za nekih 1900 eura (ne znam je li to zajedno sa otkupom ili je to bila cijena pa posebno još otkup)
U Središću nema nebodera ....
Znam da ljudi traže cca. 2000 eura, ali koliko stvarno dobiju ne znam (ako saznam javim ti na pm)
rev2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.