Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2010., 14:36   #121
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
nama na faksu nije prolazilo biflanje na pamet
ni na mom.
možeš ti nešto nabubetat na pamet ali treba znati reproducirati znanje. ona studira jezike treba valjda znati gramatiku. takve je lako zbuniti ne na svakoj rečenici već na svakoj riječi.
ta ne zna neke osnovne riječi tipa emancipacija, lucidan....pa o kakvom mi to onda faksu pričamo, tečaju za debile?
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 14:44   #122
opet ponavljam, kako može sve napamet naštrebati za faks, a riječi svog pjesmuljka ne može zapamtiti??
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 14:44   #123
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
tečaju za debile?
pa to velim, faks za ljude s posebnim potrebama
ma fućka se meni za avu, meni nejde u glavu zašto je mediji toliko forsiraju zar je prosječan hrvat takav mediokritet da ga vesele debili poput ante gotovca ili ave karabatić? u kakvom ja to okruženju živim
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:03   #124
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
opet ponavljam, kako može sve napamet naštrebati za faks, a riječi svog pjesmuljka ne može zapamtiti??
I meni je to sumnjivo.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:21   #125
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Mene samo zanima na kojem to faksu ona ima prosjek 4.9.
Kak nebi imala takav prosjek kad je se profesori boje da će ih optužit za zlostavljanje
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:49   #126
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
pa to velim, faks za ljude s posebnim potrebama
ma fućka se meni za avu, meni nejde u glavu zašto je mediji toliko forsiraju zar je prosječan hrvat takav mediokritet da ga vesele debili poput ante gotovca ili ave karabatić? u kakvom ja to okruženju živim
A čuj, tribalo bi pitat Svilana šta je toliko forsira.
Pa ako ga netko pozna, samo naprijed
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 15:51   #127
jeli ima neki njen kolega ili kolegica s faxa,da nam malo protamaci ovo...??????
Avon_Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 16:37   #128
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
ni na mom.
možeš ti nešto nabubetat na pamet ali treba znati reproducirati znanje. ona studira jezike treba valjda znati gramatiku. takve je lako zbuniti ne na svakoj rečenici već na svakoj riječi.
ta ne zna neke osnovne riječi tipa emancipacija, lucidan....pa o kakvom mi to onda faksu pričamo, tečaju za debile?
pa dobila je stipendiju na račun 1.godine na kojoj se sve polaže na hrvatskom.svi kolegiji su uvod u nešto.ima ona do diplome još o-ho-ho toga.
uostalom,javila se cura koja s njom studira.ava je pala 2.godinu.
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 18:38   #129
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
... meni nejde u glavu zašto je mediji toliko forsiraju zar je prosječan hrvat takav mediokritet da ga vesele debili poput ante gotovca ili ave karabatić? u kakvom ja to okruženju živim
Nisi jedina koja se to pita... pa (neka) djeca u srednjoj ekonomskoj školi, kad im spomeneš pojam "poduzetnik" odmah izvale - Ante Gotovac (pričala mi kolegica)... velim ja... bogu za plakati...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 19:04   #130
Quote:
snnopy kaže: Pogledaj post
ni na mom.
možeš ti nešto nabubetat na pamet ali treba znati reproducirati znanje. ona studira jezike treba valjda znati gramatiku. takve je lako zbuniti ne na svakoj rečenici već na svakoj riječi.
ta ne zna neke osnovne riječi tipa emancipacija, lucidan....pa o kakvom mi to onda faksu pričamo, tečaju za debile?
evo stiže joj na faks još jedna kolegica koja je bila toliko inteligentna da javno kuka kako nije "razumjela pitanja na testu inteligencije na ffzg" pa ide u zadar, jer je tamo "upala bez problema". ta će joj bit opaka konkurencija za najboljeg studenta

http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...06.html?pos=n0

koji retardirani članak.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 19:53   #131
Quote:
sagena kaže: Pogledaj post
pa (neka) djeca u srednjoj ekonomskoj školi, kad im spomeneš pojam "poduzetnik" odmah izvale - Ante Gotovac


možda se šale
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 19:59   #132
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
evo stiže joj na faks još jedna kolegica koja je bila toliko inteligentna da javno kuka kako nije "razumjela pitanja na testu inteligencije na ffzg" pa ide u zadar, jer je tamo "upala bez problema". ta će joj bit opaka konkurencija za najboljeg studenta

http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...06.html?pos=n0

koji retardirani članak.

oprosti,al znaš li ti koliko se studenata sa ff zd pribacuje u rijeku i zagreb jer je tamo lakše završit faks?dosta,pogotovo psihologiju,arheologiju.u zd je lakše upisat,al završit ne baš.
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:00   #133
Quote:
themoment kaže: Pogledaj post
evo stiže joj na faks još jedna kolegica koja je bila toliko inteligentna da javno kuka kako nije "razumjela pitanja na testu inteligencije na ffzg" pa ide u zadar, jer je tamo "upala bez problema". ta će joj bit opaka konkurencija za najboljeg studenta

http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...06.html?pos=n0

koji retardirani članak.

a jadna nije razumjela pitanja, test je loše koncipiran...
fakat retardirano...
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:02   #134
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post

a jadna nije razumjela pitanja, test je loše koncipiran...
fakat retardirano...
to samo pokazuje kako se ocjene dobivaju za štrebačinu bez razumijavanja.onda se čudimo šta ava ima 4,9 prosjek.
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:05   #135
Quote:
Odojak kaže: Pogledaj post
oprosti,al znaš li ti koliko se studenata sa ff zd pribacuje u rijeku i zagreb jer je tamo lakše završit faks?dosta,pogotovo psihologiju,arheologiju.u zd je lakše upisat,al završit ne baš.
nisam ja ništa rekla o težini fakulteta u zadru

niti sam primjetila da se u članku to igdje spominje.
samo sam rekla da će ava očito dobit jednu jednako inteligentnu kolegicu s kojom će se natjecat za prosjek.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 20:18   #136
Quote:
Odojak kaže: Pogledaj post
to samo pokazuje kako se ocjene dobivaju za štrebačinu bez razumijavanja.onda se čudimo šta ava ima 4,9 prosjek.
Upravo tako. Ponekad ocjene nemaju nikakve veze niti sa znanjem, a kamoli sa inteligencijom.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 21:47   #137
ma neznate vi ni kako se ono kaze ni tip of the iceberg o Avi.jos je na televiziji ok.kakva je uzivo.naime ja san imao tu "srecu" pa san pretproslo lito izasa na date sa njon.jer smo je ja i prika upoznali kad smo vozili neke hostese ovo ono.al dobro.da skratin.ludju zensku u zivotu nisan vidija.to je toliko blesavo nesto da je to cudo.ja tija umocit mališa malo kad ono ubila mi zivot sa glupin pricama i sranjima.malo san joj dira sisice - pa onda uteka doma se rekuperat.ludo ludo nesto.hiperaktivna,berlava nemoze uvuc jezik i stalno prica o kucnin problemima.jos mi je bila slala poruke da ocu doc u nje u Zd i di san cak godinu dana nakon toga.ahahah.a sad san moga bit na Špirovome mistu.----> i bit celebrity .hahaha.
al mater joj je pikica.

Zadnje uređivanje mUrMillo hRnIć : 23.06.2010. at 21:57.
mUrMillo hRnIć is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 22:24   #138
Haha, i spušio si, jer špirek sad dirka i gnječi silikončeke, a ti si suhe šljivice...
bob_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 22:50   #139
otisla ja jucer navecer da vidim uopce ko je ta cura. prvo sam poslusala pjesmu. ne moram uopce komentirati, ali iskreno, kad sam gledala neke videe di ju interjvuiraju, djelovala mi je ko da se pravi glupa. kazem, ne znam. meni je tako jucer djelovala na svemu sta sam gledala - ko da se forsa, i njezina glupost mi djeluje lazno i pretjerano, kao da glumi
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 23:06   #140
Quote:
murmillo hrnic kaže: Pogledaj post
ma neznate vi ni kako se ono kaze ni tip of the iceberg o Avi.jos je na televiziji ok.kakva je uzivo.naime ja san imao tu "srecu" pa san pretproslo lito izasa na date sa njon.jer smo je ja i prika upoznali kad smo vozili neke hostese ovo ono.al dobro.da skratin.ludju zensku u zivotu nisan vidija.to je toliko blesavo nesto da je to cudo.ja tija umocit mališa malo kad ono ubila mi zivot sa glupin pricama i sranjima.malo san joj dira sisice - pa onda uteka doma se rekuperat.ludo ludo nesto.hiperaktivna,berlava nemoze uvuc jezik i stalno prica o kucnin problemima.jos mi je bila slala poruke da ocu doc u nje u Zd i di san cak godinu dana nakon toga.ahahah.a sad san moga bit na Špirovome mistu.----> i bit celebrity .hahaha.
al mater joj je pikica.
znala sam da nije glupa.dobro je izabrala.špiro je za tebe pravi gentleman.
Odojak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.