Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2015., 13:43   #81
Prema njegovim navodima manipuliram djecu, ulazim u njegove termine (kad imaju zubara/doktora), molila sam ga da slavim rođendan na vikend kad je rođendan u nedjelju u 5popodne, želi da idem u skolu za roditelje, želi plan roditeljske skrbi, smeta ga kad kasnim, a on mi redovito napise poruku "Za 10min siđi" , onak, ne mogu sić jer možda nisam doma, a ne znam kad ce mi ih dovesti jer ne piše u presudi i svaki put je drugo vrijeme i tako to.
Zadnji put u OCGZ me žena gadno prala jer oca nisam mailom obavijestila da sina koji je školski obveznik upisujem u školu. Onak, taj isti otac me nije ni pitao, jer dame pitao, rekla bi mu, prijetila mi s nadzorom i tako tak da, rekla bi da su naklonjeni muškarcima.
Jako sam brižna majka, nitko nije alkoholičar ninarkic
LupiLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 23:19   #82
Ma ne lupetaj! Ne mozes generalizirati radi svog slucaja
I nemas se cega bojati...
Nadzor?
Neka baba dolazit ce svaki tjedan na popla sata,pitat klinca kak u skoli,a nadzirat ce idto tako i oca dok je kod njega
Ne pjeni se ili strasi bez veze...

I,savjet,prestani se svadjati
Dijete treba oca i majku jednako
Dogovarajte se

O svemu...
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 23:28   #83
Tesko se tu dogovarati. Ocito je da tu ima prkosa i inata. A sto se tice
nadzora u kucu od strane centra...ako si sigurna u ono sto pises. Ako mislis
da radis kako treba...a on ne. Nadzor u kuci ce ti samo pomoci. Eto...mi imamo
nadzor u kuci i od tada ona ne moze vise izmisljati gluposti jer je gdja. koja dolazi
u nadzor informirana o svemu.
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 09:43   #84
Quote:
suhi13 kaže: Pogledaj post
Tesko se tu dogovarati. Ocito je da tu ima prkosa i inata. A sto se tice
nadzora u kucu od strane centra...ako si sigurna u ono sto pises. Ako mislis
da radis kako treba...a on ne. Nadzor u kuci ce ti samo pomoci. Eto...mi imamo
nadzor u kuci i od tada ona ne moze vise izmisljati gluposti jer je gdja. koja dolazi
u nadzor informirana o svemu.
Upravo tako...nadzor je super stvar za one koji nemaju što skrivati i koji su iskreni u svojim najmjerama. Nadzornice su školovane osobe koje vrlo brzo uvide gdje je problem
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 03:37   #85
Ne znam kako sam do sad preživjela bez nadzora

Kod mene se sve pokazalo grozno. Czss je njemu naklonjen 100%
LupiLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 03:43   #86
Nikom ništa ne vjerujem, gdje su bile službe dok me zlostavljao??
Kod moje frendice nova ljubavnica njezinog tate je došla i mučila malu, a kad je došao nadzor je s njom pekla kolače. Koja predstava, show program.
Što oni gledaju? Jel wc školjka dobro pobrisana?? Ili ima dreka?
LupiLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 12:13   #87
Kod mog supruga i njegove ex je nadzor fantasticno dosao...prestale su manipulacije i maleni je konacno dobio svoj mir...sto je u cijeloj prici najbitnije.
Tko se nema cega bojati....nadzor ne smeta zar ne
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 23:23   #88
Quote:
LupiLu kaže: Pogledaj post
Nikom ništa ne vjerujem, gdje su bile službe dok me zlostavljao??
Kod moje frendice nova ljubavnica njezinog tate je došla i mučila malu, a kad je došao nadzor je s njom pekla kolače. Koja predstava, show program.
Što oni gledaju? Jel wc školjka dobro pobrisana?? Ili ima dreka?
I ti prestani s glupostima,momentalno...
A kako npr.znas to za frendicu? Zato jer ti je ona to tako ispricala? A dijete to nije znalo prenijeti nadzoru? I kakva je to ljubavnica koja zivi s kceri? A ako su razvedeni,zasto je nazivate ljubavnicom,ti i frendica? Ako ne zive zajedno vise ,premda razvod nije jos gotov,zar je svaka zena koja dodje ocu ljubavnica?
I,da,nadzor pogleda i cistocu u stanu.
Zadto bi te to trebalo smetati? Pa valjda ti je stalo do higijene?
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 19:16   #89
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
I ti prestani s glupostima,momentalno...
A kako npr.znas to za frendicu? Zato jer ti je ona to tako ispricala? A dijete to nije znalo prenijeti nadzoru? I kakva je to ljubavnica koja zivi s kceri? A ako su razvedeni,zasto je nazivate ljubavnicom,ti i frendica? Ako ne zive zajedno vise ,premda razvod nije jos gotov,zar je svaka zena koja dodje ocu ljubavnica?
I,da,nadzor pogleda i cistocu u stanu.
Zadto bi te to trebalo smetati? Pa valjda ti je stalo do higijene?
Što si i tko si da me kritiziraš? Neću se dat upecat na tvoje gluposti. Ako ti se ne da suvislo komentirati, nađi si neki drugi thread.

Uglavnom, za druge, čemu nadzor, jer i u paklu možeš napraviti idilu na pola sata, najavljeno. Tih pola sata je niš u odnosu na ostalih 24h
LupiLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 23:26   #90
Quote:
LupiLu kaže: Pogledaj post
Što si i tko si da me kritiziraš? Neću se dat upecat na tvoje gluposti. Ako ti se ne da suvislo komentirati, nađi si neki drugi thread.

Uglavnom, za druge, čemu nadzor, jer i u paklu možeš napraviti idilu na pola sata, najavljeno. Tih pola sata je niš u odnosu na ostalih 24h
Ne kritiziram te,nego sam ti postavio nekoliko jednostsvnih pitanja,jer mi je tvoj post bio pun ,za mene,proizvoljnih tvrdnji

Nadzor u obitelji inace je ozbiljna stvar,rjesenje o njemu ima ovrsnu snagu i isto je kao da ga je donio nadlezni sud,a ne suradnja u istom moze ti donijeti i kaznenu prijavu
To,cemu nadzor,nije na tebi ni da komentiras a kamoli kritiziras,jer na tu odluku cak se ne mozes ni zaliti(mozes,ali uzalud)
Nadzor se donosi u interesu djeteta,i ,kako si ovdje cula s vise strana moze ti samo pomoci,ako si osoba ny mjestu
Ako ga se bojis,znaci da mislis da nesto ne radis kako treba

Tim vise ti treba nadzor
A komentirao sam to jer imam nadzor tijekom razvoda...
Vec 6 mjeseci
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 12:40   #91
Quote:
LupiLu kaže: Pogledaj post
Što si i tko si da me kritiziraš? Neću se dat upecat na tvoje gluposti. Ako ti se ne da suvislo komentirati, nađi si neki drugi thread.

Uglavnom, za druge, čemu nadzor, jer i u paklu možeš napraviti idilu na pola sata, najavljeno. Tih pola sata je niš u odnosu na ostalih 24h
Nadzor se ne obavlja svaki put najavljeno...otkud ti to?
Neki su najavljeni, neki nisu...nadzornik/ica imaju ovlasti otići u školu/vrtić, raspitati se o svemu što ih zanima da bi stvorili cjelokupnu sliku.
Budu i tampon zona između bivših supružnika ako su odnosi zaoštreni i o svemu izvještavaju Centar i kasnije Sud.
Ne shvaćaj nadzor olako i ne podcjenjuj ljude koji to rade.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 12:58   #92
Quote:
LupiLu kaže: Pogledaj post
Prema njegovim navodima manipuliram djecu, ulazim u njegove termine (kad imaju zubara/doktora),

i u pravu je

a zašto ulaziš u "njegove termine" sa zubarom/doktorom?

imam dvoje djece, i znam da se o terminima kod zubara/doktora dogovara
poštujući očev red
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 20:53   #93
Zašto imaš nadzor 6 mjeseci?
Ok, dobro da ste mi ovo rekli. Meni su sve prijateljice imale nadzor 1x, i to onak da je ženska skoro ušla u frižider. Nemam ja što skrivati.
Što ako dođu, pa nas nema doma? Što ako su nam tu prijatelji? Do koliko sati navečer dođu?
Da čujem Najbizarnije stvari?
LupiLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 20:54   #94
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
[/B]
i u pravu je

a zašto ulaziš u "njegove termine" sa zubarom/doktorom?

imam dvoje djece, i znam da se o terminima kod zubara/doktora dogovara
poštujući očev red

Tate ne vode zubaru? Jel problem odvest zubaru?
LupiLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 21:02   #95
Quote:
LupiLu kaže: Pogledaj post
Zašto imaš nadzor 6 mjeseci?
Ok, dobro da ste mi ovo rekli. Meni su sve prijateljice imale nadzor 1x, i to onak da je ženska skoro ušla u frižider. Nemam ja što skrivati.
Što ako dođu, pa nas nema doma? Što ako su nam tu prijatelji? Do koliko sati navečer dođu?
Da čujem Najbizarnije stvari?
Dolaze i budu u mom slucaju i u 22,30 h
Ne smetaju ih prijatelji
Ako vas nema doma,pricekaju
Duznost im je ulaziti u frizider,kupaonicu osobito,kontroliraju higijensko prehrambene navike
Mogu sve sto zele,a zele dobiti uvid u sve dto se odvija oko djeteta...osobito ako druga strana ima neke primjedbe
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 21:05   #96
Quote:
LupiLu kaže: Pogledaj post
Tate ne vode zubaru? Jel problem odvest zubaru?
Nije problem odvest zubaru,dapace,ali je problem ako mu TI dogovaras termin
Normalno je da se on dogovori sa zubarom,a ako manje vidja dijete od tebe,onda je zaista cudno da to vrijeme potrose kod zubara
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 16:12   #97
Moje iskustvo sa nadzorom je sasvim drugacije. Uopce ne gledaju frizider..niti jednu
prostoriju i ista slicno.
Zapravo jedino sto radi je da razgovara sa djecom i pita ih kako su proveli dan...kako
je u skoli i slicno. Mene pita ima li kakvih problema sa bivsom. Najavi se svaki
dan kad dolazi jer djeca imaju puno obaveza uz svoje hobije i cesto
bi vjerojatno duuugo cekala da se mi vratimo. Nadzor u kuci nam je odredjen
na godinu dana. Ta osoba koja dolazi...dodje 3-4 puta mjesecno i sada smo vise kao kucni
prijatelji...samo sto mi neidemo u njenu kucu :-) .
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 15:07   #98
Jel ista osoba ide i njemu i nama? Prema ovom sto ste mi rekli, i nije tako strašno. Prijateljica mi je rekla da su njoj bile dvije.
LupiLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:14   #99
Quote:
LupiLu kaže: Pogledaj post
Jel ista osoba ide i njemu i nama? Prema ovom sto ste mi rekli, i nije tako strašno. Prijateljica mi je rekla da su njoj bile dvije.
Cekaj...o cemu ti pricas?
O nadzoru koji ce trajati 6 mjeseci ili vise...ili samo o jednokratnoj provjeri stanja u kucama?
To je velika razlika.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 06:58   #100
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Cekaj...o cemu ti pricas?
O nadzoru koji ce trajati 6 mjeseci ili vise...ili samo o jednokratnoj provjeri stanja u kucama?
To je velika razlika.
Očito nisam upućena. Plz objasni. Stvarno ne znam.
LupiLu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.