Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2015., 14:54   #261
Quote:
*Miss14* kaže: Pogledaj post
Cure zna li neka od vas neki link "uradi sam" za stalčiće na kojima bi mi stajali brojevi stolova? Na poslu sam isprintala brojeve na malo finijem papiru,ali neznam što ću sa stalcima..
Možda ovi Ikea okviri:
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/30151035/
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 15:38   #262
Imati cu oko 25-30 stolova pa nebi kupovala jer neznam što ću sa tim nakon vjenčanja. E pluteni čepovi su ok ideja. Brojevi su mi 10x15cm cca.
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 16:39   #263
također, i ja ću imati toliko stolova i ne mislim puno trošiti na to..a ovakav detalj za rustikalni stil je idealan i maštovit

dokopala sam se kompa pa ti evo par primjera: pr.1, pr.2, kako se izrađuje

našla sam negdje i obojani, ali i ovakvi prirodni su simpa
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 21:04   #264
Evo bila u Pevecu, htjela sam kupiti žicu pa izraditi one "srčeka" stalke ali žice nema ..Dakle gdje mogu kupiti žicu???

Probala sam ovo sa jednim plutenim čepom i pretežak mi je papir, broj ne stoji...
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 23:32   #265
da,baš sam htjela dopisati da sve ovisi o papiru na koji si insprintala.jedino da ga zaljepiš za neki teži papir..
a žicu sam vidjela u hobby shopu u frankopanskoj, ima raznih debljina, ali čini mi se skupo. Ako imaš dosta vremena-> ebay. A i uzmi u obzir da ti treba poseban alat ako je žica malo deblja i, iako ti se čini lagano za napravit, zna biti frustrirajuće. Radila sam sa žicom i bude tu posla dok se ne ufuraš.
druga,logična opcija što se tiče pronalaska žice je željezarija

Pogledaj što ti je isplativije,ali da se opet ne mučiš
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 06:53   #266
Pa i nemam baš vremena,malo manje od mjesec dana.. A ici cu pitati cvjećarku ako mi to može ubaciti u aranžmane i gotovo..Još moram raspored sjedenja napraviti..e i to će biti veselo
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 10:17   #267
Mislim da bi sa cvjecarskom zicom trebalo funkcionirati, nju nije tesko nabaviti
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 13:02   #268
Quote:
*Miss14* kaže: Pogledaj post
Pa i nemam baš vremena,malo manje od mjesec dana.. A ici cu pitati cvjećarku ako mi to može ubaciti u aranžmane i gotovo..Još moram raspored sjedenja napraviti..e i to će biti veselo
ja ću imati u ovom stilu.. uzet ću štapiće za ražnjiće, isprintati brojeve, dati cvjećarki da umetne i voila
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 20:52   #269
Problem je što sam brojeve isprintala na jedan papir sa obje strane pa bi mi baš trebao stalak ili nešto slično tome. Ići ću do cvjećarke slijedeći tjedan pa vidjeti sa njom ili ako nabavim žicu pa da probam napraviti sama... Ma trebala sam kupiti one brojeve svijećice za roćkas pa bi mi ostale za dijete koje ću imati jednog dana..:klap:
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 21:26   #270
eeee vidiš,vidiš,dobra ideja
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 10:15   #271
Jedan savjet kod slaganja rasporeda stolova: obavezno starije stavite blizu podija a mlađe dalje. Zašto? Zato što stariji (nemoćni) vole na svadbama sjedit i gledat mlade: kak plešu, kak su zgodne cure, kak su lijepi mladenci itd. Oni neće puno plesati jer ne mogu a ako ih stavite u kut bit će im bezveze. A s druge strane mladi će raditi jednu od tri stvari: plesat, biti vani sa pušaćima ili sjedit za stolom i zezat se. Oni ne žele sjedit za stolom i gledat druge kako plešu jer im to nije interesantno pa nema potrebe da sjede blizu. A kad im se pleše neće sigurno biti lijeni obići dva stola da dođu do podija.
Mi smo tako postavili stolove i bilo je odlično za sve. Nije plesni podij bio prazan jer je mladima daleko za doć A npr. Moja baka je uživala jer je imala pregled nad svime i sve goste je vidla
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 13:36   #272
Pozdrav cure! Odlučila sam sama raditi raspored sjedenja.. Dakle, preko eBay-a bi naručila kartončiće na koje bi samo stavila brojeve s obje strane i za koje mi nisu potrebni nikakvi stalci već mogu sami stajati na stolu kao takvi. Popis ljudi i za kojim stolom sjede ću također napraviti sama i to će stajati na ulazu u hotel, jedino što nemam ideju na šta staviti taj papir?! Inače te stalke s popisom imaju cvjetarne, ali sve je to skupo i nepotreban trošak.. Za hotel još nisam niti pitala da li to imaju, ali oni naplaćuju i zrak pa ono..
Eventualno mi je palo na pamet staviti u neki lijepi okvir za sliku, koji ću poslje iskoristiti

Sad me zanima, ima li koja od vas kakvu ideju gdje staviti taj popis, odnosno na šta
Natcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2016., 14:46   #273
Quote:
Natcy kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure! Odlučila sam sama raditi raspored sjedenja.. Dakle, preko eBay-a bi naručila kartončiće na koje bi samo stavila brojeve s obje strane i za koje mi nisu potrebni nikakvi stalci već mogu sami stajati na stolu kao takvi. Popis ljudi i za kojim stolom sjede ću također napraviti sama i to će stajati na ulazu u hotel, jedino što nemam ideju na šta staviti taj papir?! Inače te stalke s popisom imaju cvjetarne, ali sve je to skupo i nepotreban trošak.. Za hotel još nisam niti pitala da li to imaju, ali oni naplaćuju i zrak pa ono..
Eventualno mi je palo na pamet staviti u neki lijepi okvir za sliku, koji ću poslje iskoristiti

Sad me zanima, ima li koja od vas kakvu ideju gdje staviti taj popis, odnosno na šta
može link za ove kartončiće s ebaya?
medo789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 09:31   #274
Quote:
medo789 kaže: Pogledaj post
može link za ove kartončiće s ebaya?
Evo: http://www.ebay.com/itm/50pcs-Heart-...4AAOSwPhdVUEWF ... U tom smislu

Naravno, imaš ih zbilja raznih.. Ali ovako nešto se najbolje isplati, u wordu napišeš brojeve, izrežeš i zalijepiš
Natcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 11:06   #275
Quote:
Natcy kaže: Pogledaj post
Evo: http://www.ebay.com/itm/50pcs-Heart-...4AAOSwPhdVUEWF ... U tom smislu

Naravno, imaš ih zbilja raznih.. Ali ovako nešto se najbolje isplati, u wordu napišeš brojeve, izrežeš i zalijepiš
predobro , nije mi to palo na pamet pa sad naručujem u zadnji tren. Nadam se da će stići . Hvala
medo789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 10:30   #276
Quote:
medo789 kaže: Pogledaj post
predobro , nije mi to palo na pamet pa sad naručujem u zadnji tren. Nadam se da će stići . Hvala
Hihi, ebay je čudo!
Natcy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.