Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2017., 23:00   #81
Biti voditelj tima u osiguravajućoj branši znači voditi, upravljati i biti odgovoran za rezultat grupe koja se sastoji od prodajnih savjetnika. Radno mjesto postoji.
__________________
You've got to promise not to stop when I say when
scorp is offline  
Old 01.04.2017., 00:56   #82
a ko je taj tarik?
arenx is offline  
Old 01.04.2017., 03:24   #83
Quote:
scorp kaže: Pogledaj post
Biti voditelj tima u osiguravajućoj branši znači voditi, upravljati i biti odgovoran za rezultat grupe koja se sastoji od prodajnih savjetnika. Radno mjesto postoji.
ja nisam rekla da ne postoji mjesto 'voditelj tima tog i tog odjela', nego mjesto 'voditelj tima hok-a'
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 01.04.2017., 09:03   #84
Jel on vise sklepao taj pravni fakultet ili još studira???
Mislim na Pravnom u ZG nije... možda Banja Luka, Travnik i sl...
Pitam jer ga se stalno prezentirao kao budući pravnik...
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 01.04.2017., 12:17   #85
ma moguće da je do sada već i izgubio pravo studiranja
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 01.04.2017., 16:11   #86
Dokle god plaća školarinu, ne može izgubiti pravo studiranja... Pravni fakultet je ogromna praonica novca

Gesendet von meinem MI 5 mit Tapatalk
Scopio is offline  
Old 01.04.2017., 18:21   #87
malo sutra...
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 01.04.2017., 18:27   #88
Najozbiljnije, status izvanrednog studenta ne možeš izgubiti dokle god plaćaš punu školarinu.

Gesendet von meinem MI 5 mit Tapatalk
Scopio is offline  
Old 01.04.2017., 18:32   #89
http://www.jutarnji.hr/spektakli/str...ndala/5844263/

Ke romantiko ostavio bivsu curu zbog fotografija kad je imala 18 god a ozenio zenu sa filmicem. Seva bar moze biti sigurna da ju bas voli
Aghata is offline  
Old 01.04.2017., 19:43   #90
Možda sam se loše izrazila, ali shvatilo me se, pisalo je "Voditelj tima", ja sam dodala ovo "HOK-a" a ispravno bi valjda bilo "u HOK-u".

Kajjaznam, nisam mislila da ima tako neko "svjetovno" zanimanje

Ne sumnjam da pozicija postoji, na kraju krajeva, svaka organizacija ima svoju sistematizaciju.

Zvoni mi kao da je goss bio da je njegov i Hanin ćaća neki lokalni moćnik tamo iz kraja oko Dugog Sela.
drznica is offline  
Old 01.04.2017., 19:46   #91
Quote:
drznica kaže: Pogledaj post
Možda sam se loše izrazila, ali shvatilo me se, pisalo je "Voditelj tima", ja sam dodala ovo "HOK-a" a ispravno bi valjda bilo "u HOK-u".

Kajjaznam, nisam mislila da ima tako neko "svjetovno" zanimanje

Ne sumnjam da pozicija postoji, na kraju krajeva, svaka organizacija ima svoju sistematizaciju.

Zvoni mi kao da je goss bio da je njegov i Hanin ćaća neki lokalni moćnik tamo iz kraja oko Dugog Sela.
jok

htjedoh reći, ima tamo više timova, on je voditelj jednog od.

nadam se da nemaš neku fascinaciju njegovim likom i djelom
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 01.04.2017., 21:48   #92
Quote:
Scopio kaže: Pogledaj post
Najozbiljnije, status izvanrednog studenta ne možeš izgubiti dokle god plaćaš punu školarinu.
iako je nevažno za trač, ovo je čista glupost - studirati možeš najduže duplo od onoga koliko ti studij traje, a nakon toga možeš pisati molbu da ti produže još godinu dana ako ti je ostao još koji ispit... nakon toga - pedala
možeš samo sve ispočetka
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 01.04.2017., 22:13   #93
Kolega u firmi 13. Godinu studira pfzg... Indeks nedavno osobno nosio na upis ljetnog semestra.

Gesendet von meinem MI 5 mit Tapatalk
Scopio is offline  
Old 01.04.2017., 22:19   #94
kiss me - ocito nisi upucena kako pravni fax zg funkcionira....izvanredni student mozes biti dok ne umres....nikakve molbe nisu potrebne...samo potvrda placanja ects bodova koliko ti je ostalo...nema tamo bolonje nikakve - ispiti se ne kolokviraju, pa prema tome nema ni ogranicenja studiranja kao izvanredni student...iz prve ruke tamo ces dobiti pedalu samo kad vise ne budes imao casha....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 01.04.2017., 22:27   #95
Sad su uveli i plaćanje na rate jer pola studenata pobjeglo u Osijek i Split😂

Gesendet von meinem MI 5 mit Tapatalk
Scopio is offline  
Old 01.04.2017., 22:49   #96
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
jok

htjedoh reći, ima tamo više timova, on je voditelj jednog od.

nadam se da nemaš neku fascinaciju njegovim likom i djelom
Jok
drznica is offline  
Old 02.04.2017., 12:40   #97
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
iako je nevažno za trač, ovo je čista glupost - studirati možeš najduže duplo od onoga koliko ti studij traje, a nakon toga možeš pisati molbu da ti produže još godinu dana ako ti je ostao još koji ispit... nakon toga - pedala
možeš samo sve ispočetka
Jedini način da izgubiš pravo studiranja je ako padneš ispit 8. put, a tada se uredno ekipa prebaci samo u drugi grad. Dokle god plaćaš, dobrodošao si.
DiGioia is offline  
Old 02.04.2017., 13:28   #98
pa očito se štotšta radi, pogotovo na zagrebačkom pravnom, ali s obzirom ko je dekanica i koja ekipa upravlja s njim, niš me ne čudi
katastrofa
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 02.04.2017., 15:02   #99
zna li itko ko su ova dvojica Domagoj Štimac i Damir Begović?

http://eventi.fashion.hr/celebrity/r...ra-128404.aspx
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is online now  
Old 02.04.2017., 18:28   #100
Ne znam tko je Lidija Lešić, ali lajkam kombinaciju.
DiGioia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:35.