Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2008., 18:17   #61
Evo i moj mali doprinos ovoj temi, naime, ja se udajem 12.04.08., i imam kao (po mojoj slobodnoj procjeni) oko 5 kg viška, tj. imala sam. I mučilo me kako ću izgledati u vjenčanici. I onda sam ju dala šivati, jer nisam našla onu pravu. Danas je bila druga proba, i vjerovale ili ne - široka mi je u odnosu na prije par dana! Nisam na dijeti, ne idem na fitnes i ništa slično. Jednostavno se kile tope - rastrzan si na sto strana, trudiš se izorganizirati sve najbolje što možeš, ne stigneš jesti, još ako radiš, jednom rječju pod stresom si (priznale mi to ili ne, sve želimo savršenstvo) i rezultat toga je mršavljenje!
__________________
Jan i Noa - mamine ljubavi ♥♥♥
Lady_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 22:18   #62
Quote:
zeljka2905 kaže: Pogledaj post
..i ja sam jedna koja se braja u malo punije...i mene muci da ne budem na kraju ko balon u haljini...hm...
Da zeljka, i ja sam te vidla u haljini i ne vidim da si baš punija! Iza uha možda
__________________
...imati dijete znači svom srcu dopustiti da se šeta izvan tijela...
midva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 19:40   #63
ljutka nemoj se zamarati s tim... ja sam isto mislila kako da smršam mada nisam nešto debela samo imam jače bokove i guzu,i na kraju smršaš od muke i brige hoće li sve proći kako treba. Sad nakon pol godine sam se malo popravila i dragi kaže da mu je ovako bolje a ne štrkljasto.
TAMARA01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 20:33   #64
Quote:
Reina kaže: Pogledaj post
ja sam prošle godine u 9. jesecu krenula na dijetu prvenstveno zbog vjenčanja i toga kako ću izgledati u vjenčanici.
ali kako su se kile topile uvidjela sam da mi se zdravlje popravilo, držanje i općenita slika te pogled na samu sebe.
do sada sam uspjela izgubiti nešto više od 15 kila i zadovoljna sam sobom, ali moja kilaža još uvijek nije idealna.
još bih željela malo smršaviti prije nego krenem u pohod na vjenčanicu, a to će biti u 4. ili 5. mjesecu.
mislim da nema ništa loše u tome što cure žele smršaviti zbog svadbe.
meni je svadba bila idealan razlog da napokon smršavim i počnem zdravije živjeti.
draga, kakao su nam svadbe blizu, zanima me jel dovoljno ako tek u 4 mjesecu idemo gledati haljine?
naime ja sam isto u kategoriji krupnijih ženski pa od nove godine pokušavam dijetirati, kao tek kad bar dio kila stesam ću gledati kroj haljine (htjela bi onu koja je do kukova uža a tek se onda širi)
ali kaj god radim ne pali... prije 2 godine me UN dijeta spasila, no u 2007 sam se ponoov udebljala. i sad sam si koma.

imaš kakav savjet - kak si izgubila kile? i jesi li na svoju težinu stvarno krupna ili je to ono imam 3 kile više pa mi se čini da bih mogla bolje?
ja se cijeli život mučim sa 10kg viška
kamenjarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 14:26   #65
Jooooj. Vidim da ima i drugih koje muči taj problem. Ali ja imam vej tu mač kg. Zaručila se na valentinovo, i tak da još nijesmo odredili datum tog sretnog dana, ali ja već evo počela škicati po netu za vjenčanicama, jer to mi je malo veća preokupacija. Debela sam, a još onda haljina bijele boje (ili neke vrlo svijetle) koja, budimo realni, doda još koju kilu, i eto ti čušpajza. Čak sam i gledala posebno vjenčanice za punije mladenke, ima tu i tamo koja dobra, ali večina njih je na modelu koji baš i nije puniji, tako da uopće nisam stekla dojam kako bi to uopće izgledalo. Frendice me tješe da u salonima ima vjenčanica do veličine 46.... Da je meni 46...
Ah, najradije bi crnu svečanu haljinu za taj dan, ali mi uvijek bio san vjenčanica....
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 16:08   #66
bok cure!ja sam evo nova na forumu,al sa istim problemom ko i vi...udajem se,a isto nisam baš manekenske građe pa muku mučim s tim di bi mogla nać vjenčanicu..di ste ju vi na kraju našle?
klaudijak,potpuno te shvaćam...meni je bed uopće otić u bilo koji salon vjenčanica samo zbog straha da ću se još više zbedirat...
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 16:58   #67
Quote:
klaudijak kaže: Pogledaj post
Jooooj. Vidim da ima i drugih koje muči taj problem. Ali ja imam vej tu mač kg. Zaručila se na valentinovo, i tak da još nijesmo odredili datum tog sretnog dana, ali ja već evo počela škicati po netu za vjenčanicama, jer to mi je malo veća preokupacija. Debela sam, a još onda haljina bijele boje (ili neke vrlo svijetle) koja, budimo realni, doda još koju kilu, i eto ti čušpajza. Čak sam i gledala posebno vjenčanice za punije mladenke, ima tu i tamo koja dobra, ali večina njih je na modelu koji baš i nije puniji, tako da uopće nisam stekla dojam kako bi to uopće izgledalo. Frendice me tješe da u salonima ima vjenčanica do veličine 46.... Da je meni 46...
Ah, najradije bi crnu svečanu haljinu za taj dan, ali mi uvijek bio san vjenčanica....
mislim da debljina ne bi trebala biti razlog tome da se želiš sakriti u crnoj boji, a na jedan tako lijepi i bijeli dan
uostalom kako ti kažeš, punija si i imaš kila viška, pa to svi tvoji već znaju, uuostalom mislim da stvarno postoje modeli koji će savršeno uz neke preinake stajati predivno za tvoj danzato ne posustaj, i ispuni si želju za bijelom haljinom
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:00   #68
Cure, a šivanje haljina
Mislim da tako možete dobiti pravi broj i željeni model
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:01   #69
Quote:
annccy kaže: Pogledaj post
bok cure!ja sam evo nova na forumu,al sa istim problemom ko i vi...udajem se,a isto nisam baš manekenske građe pa muku mučim s tim di bi mogla nać vjenčanicu..di ste ju vi na kraju našle?
klaudijak,potpuno te shvaćam...meni je bed uopće otić u bilo koji salon vjenčanica samo zbog straha da ću se još više zbedirat...
mislim da svaki iole bolji salon ima modele koji se mogu prilagoditi figuri mladenke, ako nema lijepo se prošeći do drugog i nema bediranja, a ako te to toliko smeta, kupi bic ili role i nekaj će i otić
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:01   #70
Quote:
iva2110 kaže: Pogledaj post
mislim da debljina ne bi trebala biti razlog tome da se želiš sakriti u crnoj boji, a na jedan tako lijepi i bijeli dan
uostalom kako ti kažeš, punija si i imaš kila viška, pa to svi tvoji već znaju, uuostalom mislim da stvarno postoje modeli koji će savršeno uz neke preinake stajati predivno za tvoj danzato ne posustaj, i ispuni si želju za bijelom haljinom
Slažem se s Ivom

Ne znam jeste li malo prošvrljale po slikama.. .ali imali smo mi već punijih mladenki koje su izgledale božanstveno
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:02   #71
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
Cure, a šivanje haljina
Mislim da tako možete dobiti pravi broj i željeni model
ne znam da li se ti sjećaš disco meni je njezina haljina bila
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:07   #72
ma ok,šivanje,al ne možeš točno znat kak će ti to stajat...kaj se tog tiče,ja jesam na dijeti i dosad sam izgubila 8 kg..
al živcira me to kaj ti ljudi valjda misle da su sve mladenke vješalice,a mi koje imamo obline valjda se ni nebi trebale udat...
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:11   #73
Quote:
annccy kaže: Pogledaj post
ma ok,šivanje,al ne možeš točno znat kak će ti to stajat...kaj se tog tiče,ja jesam na dijeti i dosad sam izgubila 8 kg..
al živcira me to kaj ti ljudi valjda misle da su sve mladenke vješalice,a mi koje imamo obline valjda se ni nebi trebale udat...
a kad je svijet postao ludnica, i totalno su iskrivljena mišljenja o ljepoti žene
bravo za kile,pobornica sam skidanja kila, ukoliko to ugrožava nečije zdravlje, i ako se osoba bolje osjeća
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:11   #74
Quote:
iva2110 kaže: Pogledaj post
ne znam da li se ti sjećaš disco meni je njezina haljina bila
o da
I purpurna ljepotica

Annccy... mislim da je u globalu ponuda odjeće za punije osobe problematičan (znam po tati), a kamoli za mladenke...
A i mislim da su same mladenke malo krive jer odmah odustaju od salona i idu na šivanje pa se saloni i ne trude naručivati veće brojeve jer jednostavno nema potražnje...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:11   #75
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
Slažem se s Ivom

Ne znam jeste li malo prošvrljale po slikama.. .ali imali smo mi već punijih mladenki koje su izgledale božanstveno
a di bi se mogle vidjet slike tih mladenki ??
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:14   #76
Annccy... mislim da je u globalu ponuda odjeće za punije osobe problematičan (znam po tati), a kamoli za mladenke...
A i mislim da su same mladenke malo krive jer odmah odustaju od salona i idu na šivanje pa se saloni i ne trude naručivati veće brojeve jer jednostavno nema potražnje... [/QUOTE]

a kaj nama onda preostaje?
mi odma odustanemo,oni ne naručuju.. i? kaj onda možemo?
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:19   #77
evo Purpurne

http://public.fotki.com/purpurna-kisa/wedd/

(nadam se da se ne bude naljutila )
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:21   #78
evo disco

https://www.forum.hr/showthread.php?t=154071&page=87

http://img527.imageshack.us/img527/8...icamaloul1.jpg
http://img267.imageshack.us/img267/2...enimalogy5.jpg - haljina mi je njezina mrak, ove perle daju baš dodatnu eleganciju
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:25   #79
pa stvarno je bila lijepa...
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 17:40   #80
Quote:
klaudijak kaže: Pogledaj post
Frendice me tješe da u salonima ima vjenčanica do veličine 46.... Da je meni 46...
Ah, najradije bi crnu svečanu haljinu za taj dan, ali mi uvijek bio san vjenčanica....

osobno ovak nosim 38-40(nekad 42,ali rijetko), nisam vješalica imam ovline(i preveć ak neko hoće dam joj) i vjenčnice sam isprobavala broj 36...teta mi je objasnila da se većina vjenčnica rasteže(u sličnoj kakva je moja se udavala neka cura koja nosi 40-42),tak da te nek ne brine to..a i puno haljina te skalupira bolje nego crna hajina...samo treba isprobavat i nać model...i izgledat ćeš
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.