Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2007., 20:02   #81
Meni je ona prekrasna, lijepa i njegovana. Prava dama.
__________________


Filip, Petra , Hana
Bruna 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 20:53   #82
Quote:
PERLA-zd kaže: Pogledaj post
Ona je pionirka sponzoruša u Hrvatskoj..

tko?vlatka sponzorusa?sram te bilo...popit ces tuzbu za klevetu od vlatkice

pa vlatkica je prodala auto da bi mogla financirati snimanje svog albuma (njena izjava) a ti da je sponzorusa
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 21:02   #83
mene niko na ovom forumu ne slusa!!!
sta vi stvarno mislite da lepi Dikan daje lovu za njezine albume i krpice????
dajte cure ne budite naivne... pa onaj bivsi sta ju je mlatio je bio puno darezljiviji...
Dikan je skrti Bracanin...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 23:52   #84
Ja isto mislim da je Maletić bio darežljiviji al je on u međuvremenu osto
bez love.Možda ga je baš Vlatkica isisala.
alice_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 00:09   #85
[QUOTE=Demonique;7389758]Da, s tim što Sunčica Lalić ima umjetne usne, izgleda ko majmun, vidjela sam je na par metara jednom i zgrozila se na šta ta sliči...a Vlatka je ipak prirodna (barem što se face tiče..za drugo ne znam)..s Vlatkom je više profitirao...

Al za razliku od Vlatke ima svojih par miliončeka i može sama sponzorirati
frajera tak da nije prisiljena bit s dedekima. Joj sjećam se tog ljeta kad
je Dikan po Dubrovniku slinio za Sunčicom.Htio ga je Jurilj razbit.
alice_11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 12:55   #86
vlatka je operirala nos...toliko o prirodi
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn!
snow fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 16:14   #87
pa vlatka je vise tog operirala.. hodala je sa tatom jednog mog poznanika i onda je ljetovala u njihovoj kuci i tam se kupala u toplesu. ja sam tad bila klinka pa je se ne sjecam al nije da bas sad lici na onu "tetu sta hoda sa xy tatom"
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 19:10   #88
[quote=alice_11;8063456]
Quote:
Demonique kaže: Pogledaj post
Da, s tim što Sunčica Lalić ima umjetne usne, izgleda ko majmun, vidjela sam je na par metara jednom i zgrozila se na šta ta sliči...a Vlatka je ipak prirodna (barem što se face tiče..za drugo ne znam)..s Vlatkom je više profitirao...

Al za razliku od Vlatke ima svojih par miliončeka i može sama sponzorirati
frajera tak da nije prisiljena bit s dedekima. Joj sjećam se tog ljeta kad
je Dikan po Dubrovniku slinio za Sunčicom.Htio ga je Jurilj razbit.
Babe, vas dvije ko da ste Vlatkica i Sunčana ....correct me if i am wrong but....my six sence is smelling something juicy around you....
Da me se krivo ne shvati, ne želim ništa loše niti jednoj..ja sam od tipa osoba koje vole kad su ljudi oko njih sretni, kad imaju love, i kad im ide u životu....mrzim patetične scene i priče...
Al te dvije mačorčine se nekad toliko preseravaju i kenjaju po novinama da je to Bogu za plakati....te žene kao da nemaju drugi smisao u životu ....i to mi je malo jadno
A zašto...kad se za Vlaju zna da nema ništa svoje i da mora moliti Dikana da joj da za perec ili da joj namjesti neku gažu..i još mora da bude dobra sa juniorom jer je stari Dikan sve prepisao na njega..nije ni on baš glup...tako da ona uglavnom pleše kako on svira
Što se tiče Sunčice i Drageca...mislim da nisu baš bez prebite ali da su konstantno u nestašici novca...oh da....simpatični bi bili, baš kao i Vlatka, samo da se prestanu prekenjavati okolo...
Tko je prošao bolje - Sunčica ili Vlatka....teška srca ali moj favorit je ipak Sunčica....premda se muči sa održavanjem slike o svojoj egzistencijalnoj imaštini..Dragec je ipak sređen, lijepo odjeven i zgodan.
Dikan baš i nije mister svijeta...ako me razumijete..ima lovu ali koja korist od love kad je davež.
Inače, veze sa starijim muškarcima mogu biti prava stvar kad je dotični muškarac ozbiljan, odgovoran i kad nije ljigavac, nemam ništa protiv toga , da me se krivo ne shvati, sadašnji liebe Man in mein Leben ist dreizig( nemrem najti onaj simbol umjesto z na kompjutoru, fuck) Jahren alter als ich, ali u mom slučaju on je jako seksi, izgleda kao avion za svoje godine.....i mrnjauuuuuuuuu....er ist Auslander
lola24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 17:47   #89
meni je ženska super...uvijek je elegantno odjevena,fino se brine za malu Lanicu itd... nije najsavršenija osoba na svijetu,ali nitko nije savršen,iam i dobrih i loših strana...
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 18:00   #90
Quote:
snow fox kaže: Pogledaj post
vlatka je operirala nos...toliko o prirodi
i angie je operirala nos
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 19:49   #91
sviđa mi se jer ima stila... dama.
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 01:33   #92
suncicu i vlatku se ne moze usporedit. suncicu bas cijenim i jako mi drago djeluje. mozda malo naivno i iskompleksirano no zena je sam zaradila novce i upravo od njenih para su pokrenuli biznis koj sad vode. jedino sto je ovaj dragan vara na sve strane. nije ni cudo da je suncica sva prestrasena. bili su ovo ljeto u hotelu riva na hvaru i cim je ona otisla za zg dragan si je pozvao 4 zenske i narucio sampanjac i jagode... al sve u svemu cini se da se prema njoj lijepo ponasa!
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:29   #93
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
meni je ženska super...uvijek je elegantno odjevena,fino se brine za malu Lanicu itd... ...

je,uči ju kak da bude dama
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:53   #94
dobro, a po cemu je ona dama?
izgledom mala, niska, razroka, preduge kose bezvezno raspustena, obucena vrlo nemastovito, vrlo dosadno.
njegovana? to joj je self-epitet...popularni jole, njegovana vlatka .
njegovana po tome sto ide u salone?
ja ne kuzim toliko uzdizanje te zenske u nebesa.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:29   #95
Sto se Pokosice i misljenja pojedinih o njoj tice, meni nisu jasne 2 stvari, po cemu je ona pametna, sta ona radi tako pametno i sta to tako pametno izjavljuje da zasluzuje da ju se naziva pametnom i po cemu je ona dama!
To sto ima Fendi torbice i Gucci stiklice ne cini ju damom, a bogami ni preseravanje!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:47   #96
nove pjesme su mi čist oke i vidi se da tak voli tu malenu, kao i malena nju. baš su mi divne kad ih vidim skupa.
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 15:53   #97
A gle, nekome je dama samo zato jer izgleda damski, nosi markice, dotjerana je, čista i uredna, pristojna i fina, a to što se mrči sa starim bogatim dripcem i što je vječito tražila bogate frajere, to je druga stvar(mislim da to ipak više govori o njenom karakteru). Isto kao što kad je posao u pitanju, ne radi ništa, nit se obrazovala nit je pokušala nešto drugo raditi(osim u butiku), jer naime ona čeka da ju se pozove...

A to što joj Dikan ne plaća album i krpice... Otkud bi onda Vlatka sebi platila Guccijevu haljinu i 10 somova eura za studio u kojem snima?

Nemojmo biti naivni....


Iako meni Vlatka nije antipatična, elokventna je i nije ono što se kaže glupača, al da ima jači želudac, ima...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 20:52   #98
voljela je gucci i prije njega... pa što ako voli marke i ako voli biti sponzorirana. njena osobna stvar, meni kao osoba ne izgleda zločesto i negativno.
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 23:38   #99
Quote:
*shiney* kaže: Pogledaj post
voljela je gucci i prije njega... pa što ako voli marke i ako voli biti sponzorirana. njena osobna stvar, meni kao osoba ne izgleda zločesto i negativno.
nije mi baš draga jer jer je sponzoruša a uvik ističe tu spiku:ja sam sve sama postigla,zaradila itd...al opet ne mogu je mrzit,nekako ni meni ne djeluje zločesto ni negativno..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 23:44   #100
Živcira me što uvijek melje o svojoj obitelji, i ona njih jaaaako voli, i ne može bez njih, bla, bla, bla, a nije htjela sestru primiti na stan kad je ova htjela studirati u Zagrebu (ne pitajte me otkud znam, obiteljska poznanstva ).
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.