Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2007., 10:38   #1
Thumbs down Što kad te na dan svadbe zeznu ljudi na koje si računao?

Uvjek misliš da je to nemoguće ali desi se i što onda. Znam da nisam ja jedina koja je imala neki problem na svadbi ali imala sam nekoliko koje želim podjeliti s vama ne zato jer želim nekoga ocrniti nego jer vas želim upozoriti na što da pazite. Tako da ne mislite da je na svadbi čije slike izgledalu super sve baš i bilo super i da je išlo glatko - vjerujte mi nije i iako se to na slikama ne kuži bilo je puuuno propusta.

Taj dan je sve pošlo krivo pa neznam od kud da počem ali evo:

PODNICE.
Kao što sve znate na našoj svadbi zbog sjenica koje su išle pored jezera morali smo iznajmiti podnice. Firma koja je pristala i dala ok cijenu za podnice i stolove hvala Bogu pojavila se u nedjelju na licu mjesta ali nažalost sa premalo ljudi, kasnili su itd. Trebali su doći još u subotu i napraviti svoj dio ali kao nisu stigli i tako je zbog njih kasnila cijela svadba 1h. Da ne kažem kako su im moj dragi i moji frendovi istovarili cijeli kamion i nosili sve daske i grede da im budu bliže a oni su toliko zabušavali i bili spori da je to strašno. I da, jedan od njih bio je toliko pijan da neznam uopće što je dolazio

NAVLAKE ZA STOLICE
Teta koja iznamljuje navlake – isto je došla prekasno i onda lijepo navukla 2 stolca i otišla jesti. A nakon što su se stavljale navlake, trebalo je vezati mašne kačiti one orhidejice po njima i kako je već sve kasnilo cure su vidjele da nema druge i same skoro sve stolce navuke. Ove se poslje vratile i kao čude se??? Poslje su mi htjele te orhideje uzeti. Da nisam rekla da mi to vrate odnijele bi ih sve skupa sa navlakama. Ma zbilja....

TORTA
Za slastičarnu koja mi je radila tortu i kolače imala bi samo rijeći hvale i iako ću i kod njih ubuduće kupovati i kolače i torte jer su se pokazali jako fer ispričat ću i tu priću. Kad sam došla po tortu moje oči nisu mogle vjerovati da mi žena pokazuje ljubičastu tortu a trebala je biti BIJELA. Šlag sav neravan – ubjeđivala me da će biti ko ogledalo – i veliki donji dio nije imao transport za poklopac. Trebala mi je ostaviti ekstra šlaga – po dogovoru da kad spojimo katove popravimo šlag- cura meni daje BIJELI šlag a tora ljubičasta? Skoro sam pala u nesvjest. Kažem ok torta ljubičasta – ružne neke boje ali ajde šta sad – nestignem popravljati – ali da nema ekstra šlaga i da ju neznam kako transportirati to je bilo previše. Na kraju je moja frendica držala cijelo vrijeme tortu na rukama po putu. Nakon što je u restoranu stojala u frižideru kad su išli spajati katove torta je popucala i jedva su poslje to zakamuflirali tako da na kraju nije uopće bila što je trebala biti. Kad sam pričala sa gazdaricom ispričala mi se zbog nezgode i nije htjela ništa naplatiti tortu. Rekla je čak da ću dobiti i jednu free kad budem imala roćkas da isprave grešku. Svaka čast teti – barem je svjesna pogreške i pokušava se iskupiti. Sigurno će i dalje biti moja slastičarka.

CVIJEĆE
E tu je bilo svega.... Naši dogovori su počeli davno prije par mjeseci. Curi sam pokazala slike i poslala na e-mail slike kako što treba izgledati. Dogovorile smo se da će naručiti orhideje i da ću ja kupiti cvijeće a ona tamo okititi. Sve do zadnjeg dana izgledalo je ok. Kad smo došli kupiti cvijeće rekal mi je da orhideje nisu stigle. Nju je zeznuo dečko koji joj ih je obećao navodno. Nemogu ovo provjeriti ali kako je to moguće??? Na kraju uzeli roze umjesto ljubičastih i nije ih bilo dosta ali što je tu je. Kupili cvijeća – ja stalno pitam jel to dosta? Jesi sigurna da će biti dosta?? Da uzmemo još? Nebi htjela da izgleda pusto itd. Ona viće „ma dosta je- bez brige budi“ . To je bilo u petak. Dam ja njoj još 1000kn da kupi ako bilo što fali i da kupi friške gerbere u nedjelju i kažem ako bilo što fali reci – nije bed. Ona kaže ma nema problema. To je dosta.
U nedjelju je došla oko 1h – što je ok. I otišla kititi most i sjenicu za obred. Nakon tog ja odlazim na frizuru i dalje što se zbivalo vidim tek kad ceremonia počne.
Da da sad priča tek počinje:

– LATICE – naručila sam latice da imamo za bacanje poslje obreda i za curicu za bacanje po mostu ispred nas i ona mi donijela šaćicu TRULIH LATICA??? Kad nisam pala u nesvjest. Naravno da nismo imali bacanje latica – zar da me gađaju trulim laticama??? I onda nisam ni slikala košaricu izbliza da se taj jad nevidi ali ima jedna slika gdje se kuži da su smeđe. Kažem ja njoj – zašto trule latice??? A ona meni – to je zato jer je vruće?? A onda ih je valjda nakidala još u petak ili što? Pa valjda svaka pametna cvijećarka zna da se ruže do zadnjeg drže u vodi i onda nakidaju prije samog obreda a ne dan prije ili par sati – pogotovo na tom suncu. A o količini da ni neprićam – jedna šaka za bacanje i po mosu i po nama??? Strava... i tako ostadoh bez tog običaja.
Slika latica:
http://img508.imageshack.us/img508/6605/laticeyp7.jpg

- GRANE - Kupila sam grane koje su trebale biti kao dekoracija na slatkom stolu i stolu sa Knjigom dojmova ovako:
http://img406.imageshack.us/img406/6...8aaf6fcsu2.jpg
a ona meni kaže – ja sam to zaboravila doma??? Helooo?? Zaboravila? Koliko se puta udajem i ako sam htjela grane i kupila ih kako ih ti možeš zaboraviti???

- BUKET - ovo je slika kako je trebao izgledati samo sa više orhideja i druge vrste ali lila:
http://img241.imageshack.us/img241/5...rbridalyf9.jpg
a ovo je kako je izgledao kad sam ga dobila:
http://img393.imageshack.us/img393/8202/buketaq0.jpg
I onda ja njoj kažem ...gle to nije to!Ljepo sam rekla i još sam htjela i kupiti tu travu koja bi išla okolo a ona je rekla da netreba jer ima toga doma a gdje je sad to? Kaže nije to uzela? Helooo? Kažem joj onda nek stavi tog gipsofila – ili kako se već zove okolo jer sam doslovno dobila samo mali buketić orhidejica iz kojih visi ona traka- trebalo ih je visiti više. Ali dobro.. buket nije bio na kraju ni boje koje sam htjela ni izgleda kojeg sam htjela ali nije bio loš – nakon moje ispravke i to sam joj morala nekoliko puta reći jer kad sam joj rekla da mi to napravi bljedo me gledala – kao, zašto??? Zato jer tako hoću i gotovo!
U konačnici je izgledao ovako i sa njim sam recimo bila zadovoljna.
http://img170.imageshack.us/img170/1765/buketuk1.jpg

- DEKORACIJA SJENICE ZA OBRED – Ovo je bila slika
http://img262.imageshack.us/img262/2697/sjenica2lw4.jpg
koju sam poslala kako bi otprilike trebalo izgledati s tim da sam nekoliko puta naglasila da na grilande stavi velike cvijetove jer će se mali utopiti u masi i da na onu bijelu zavjesu na šanku stavi ivančice kao na slici. Ona meni poslje kaže ja sam ti stavila one vazice na šank umjesto toga?? Ali ja to nisam htjela ! Ja sam htjela samo ivančice po zavjesi i VELIKE LOPTE sa strane i to od GERBERA. Dobila sam male i to od ivančica. Slika:
http://img257.imageshack.us/img257/8980/sjenicagv1.jpg
Grilande sa strane su stalno padale jer nisu bile dobro pričvršćene.
Slika:
http://img517.imageshack.us/img517/6416/dsc01123te4.jpg
Okolo sjenice trebale su visiti orhideje ovako:
http://img262.imageshack.us/img262/1...94330f6hp9.jpg
– na kraju je ona samo rekla da je ostala jedna grana viška orhideja -ja se još čudim kako – a to je zato jer nije uopće to napravila

- TZV. VRATA – Imali smo 2 „prolaza“ – jedan ispred mosta, drugi ispred sjenica. Trebali su biti isprepleteni bršljanom i bilo kakvim zelenilom + cvijeće tako da se rama skoro ne vidi – otprilike ovako ovako:
http://img523.imageshack.us/img523/8099/p1010117qt8.gif
a na kraju su izgledala ovako:
http://img76.imageshack.us/img76/8583/prolaz4at9.jpg
http://img528.imageshack.us/img528/7650/prolaz12hj9.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5554/prolaz13zd6.jpg
Došlo mi je da plaćem kad sam vidjela. Strašno. Ni cvijeća ni zelenila!!! Samo konstrukcija. Tuga živa...

- DEKORACIJE NA STOLOVIMA - kupili smo onu usku visoku dekorativnu travu koja je trebala ići par vlati u svaku vazu skupa sa par orhideja – slika:
http://img341.imageshack.us/img341/7...8b5f169ea2.jpg
i to su na kraju napravile moje cure jer ona u sjenicama nije dekorirala doslovno ništa!!!! Te rave je donijela buntić koji smo na kraju stavili u 2 visoke vaze jer nije donijela grane pa sam morala s nečim napunit te vaze. Trebala je na flaks skroz okolo sjenica ili barem na našu sjenicu objesiti ivančice na svakih 20-30cm kao i na onu sjenicu slika gore:
http://img262.imageshack.us/img262/1...94330f6hp9.jpg
- toga uopće nije bilo kad sam došla tek sam onda vidjela.

- REVERI – dečki su dobili reveriće male od školjke a cure su trebale imati narukvice sa gerberom. Pitala sam ju kako a to uradimo da traje. Rekla je da se to samo zaljepi glue gun-om na trakicu – satenski i da to drži. Bila sam jako skeptična prema tome ali ona me uvjeravala da neće otpasti. Već nakon ceremonije na otoku vidjela sam kako cure ostaju bez gerbera pa su na pola svadbe već skoro sve bile bez cvijetova.
http://img120.imageshack.us/img120/4135/p7150289ks7.jpg
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:38   #2
Da nisam sto puta neke stvari ponovila i inzistirala i slikama i rijećima nebi rekla ništa ali ovako sam bila jako razočarana. Da, tu priči nije kraj. Kako smo mi još u ponedjeljak i utorak to sve rastavljali i vozili za Zagreb u par puta nisam se nikome stigla javiti. I onda mi se ona javila u srijedu da kad će mo se vidjeti da joj vratim njezine rekvizite. O tome kako je tamo koristila moje škare i flaks traku (kako si to jedna cvječarka može uopće dozvoliti – što daja tog nisam imala? ) da ni neprićam. Odmah sam joj odgovorila da može sutra jer sam u velikoj gužvi i taj dan nemogu a i poslje tog idem na put pa mi četvrtak paše. Nije mi odgovorila ništa!

Zadnji dan našeg medenog se javila. Rekla mi nek joj hitno dovezem njezine rekvizite ili to veće ili drugi dan ujutro jer ona u subotu ima svadbu. Heloo??? Ja sam na Mallorci i nemogu se stvoriti u Zg kad nekome paše!? Uostalom ona se meni nije uopće javila. Rekla sam da oko 7h krećemo sa Mallorce iz hotela i u 4,5h ili 5h ujutro smo u Zg i da nema šanse da nakon neprospavane noći i 10h putovanja idem njoj voziti njezine rekvizite, nek dođe sama po to i da bi se mogle vidjeti u nedjelju da riješimo i financije. Ona je rekla da ona NESTIGNE doći sama po to i da će rađe kupiti druge. Kao da za to treba manje vremena ??? Rekla sam joj nek radi što hoće ali da ja to ujutro neću voziti nigdje. Prije tog me napala da šta će ona reći mladencima čiju svadbu radi? Ma mislim šta ja imam sa time? Imala je dovoljno vremena prije da razmisli o tome a ne zadnji dan da napada mene da joj još nekud vozim njezine stvari. Mogla je sama doći po njih. Od tad mi se nije javila. Ja ju ne zovem jer sve to skupa je da nepovjeruješ. Ni jednom rijećju mi se nikad nije ispričala za sve te stvari a nevjerujem baš da ih nije bila svjesna – ako nije onda još gore. Mislm ako se nešto dogovori onda ako to ne napraviš valjda si toga svjestan ili si toliko „zaboravan“

Ako se neko pita koliko sam ju platila – zbilja neznam jer još nisam ništa – osim što neznam koliko je novaca ostalo od onih 1000kn koje je rekla da nije potrošila sve. Trebala sam joj platili kad se vidimo ali do susreta još nije došlo pa neznam koliko će koštati. Kad saznam javim. Ne želim nikom ostati dužna da poslje priča kako nisam ništa platila itd, ali da ću ju moliti da dođe po svoje stvari i novce - neću.

Nije mi sa ovim postom namjera nikog blatiti i zato ne želim iznostiti imena osoba ali mislim da većina cura na ovom forumu zna o kome se radilo jer je osoba sa foruma. Govorim ovo zato jer znam da nisam jedina koja je ovako prošla na dan svadbe sa raznoraznim ljudima pa vas upozoravam da pazite na sve moguće stvari i da uzmete nekog pouzdanog preko preporuke a ne netkog ko se sam reklamira.

Mogao bi ovaj topic biti mjesto gdje će cure upozoriti jedne druge na ovakve stvari – npr. Znam da Maloj nije došla šminkerica, da je jednu curu zeznula cvjećarka i da joj se do zadnjeg dana nije uopće više javljala na tel pa je ova doslovno morala kupiti sama cvijeće na dan svadbe i organizirati tko će to dekorirati. Znam da se i lolita žalila da je njezina nju opelješila cvjećarka a nije bilo okako kako je trebalo – ali barem je bilo brdo cvijeća, da je Sly – njezina umjesto velikog napravila mali aranžman na stolu mladenacai to masno naplatila itd...

Dugo sam razmišljala da li da napišem ovo ali pišem to zbog svih drugih cura koje bi se mogle naći u sličnoj situaciji. Bolje sprijećiti zar ne? A i sve ste me ohrabrivale da iznesem činjenice pa evo Tu su ... kome krivo kome milo.

Na kraju krajeva ovo su sitnice – sitnice koje ti na dan svadbe netrebaju da pokvare veselje – skroz nepotrebno. Pokušala sam se taj dan držati distancirano od tih događaja ali poslje kad gledaš slike sjetiš se koliko si vremena provela osmišljajući nešto a neko te zezne TAJ DAN – dan kad ne stigneš više ništa popravljati - bude jako tužno. Zato pišem ovu temu.

Oprostite mi na dužini ovog posta – htjela sam biti detaljna da me neko poslje ne optuži bez razloga. Zato sam priložila i slike.

Reci te mi što bi vi u mojoj situaciji napravile? Jel pretjerujem? Zbilja sam zbunjena...
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:42   #3
ja isprintala pa idem čitat jer mi svi bulje u komp
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:50   #4
sve sam pročitala.
pogledala. nasekirala se.
i sad mi još reci ko je ženska da je pođemo mlatit?????!!!
(predmnijevam da je to naša forumska cvjećarica marisol? )
ali to ti je naš tipični mentalitet.
naplatit, a ne uradit onako kako se želi.
ili još gore oni to znaju najbolje kako treba, šta ti tu imaš pametovati i izvoljevati...mislim wtf...?!
ko to plaća nego ti...i čija je svadba...
klasika balkanus.
ne se živcirat mila.
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:53   #5
Ana sto da ti kazem osim

Vjerovali ili ne meni je tvoja ideja vjencanja bila savrsena. Tako da sto god se izjalovilo na slikama se ne vidi. Cvijece koje nije bilo kako si ti prvobitno zamislila nije izgledalo nimalo lose. Bas naprotiv!

To su sitnice koje si ti znala i ti vidjela. Ali znam i sama da to puno znaci. Koliko truda je ulozeno znamo mi same koje smo to sve mjesecima organizirale i brinule se.

Tvoja cvjecarka je bila vise nego neprofesionalna! Stvarno se zena grozno ponjela ! I za to nema opravdanja!

A jedino i najvise si ispastala ti sama jer si znala tocno sto si htjela, a nisi to u potpunosti dobila. I s pravom si ljuta i razocarana zbog toga.

Ali glavu gore. Uzivaj u braku, a ovo s ljudima i njihovim nerazumijevanjem ostavi sa strane.

I da, svakako treba ovakav topic. Nek se zna s kim ne trba imat posla!

A tebi draga Ana velika
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:55   #6
anči znaš šta je meni najviše žao? što sve mi ovdje znamo koliko si truda u sve to uložila i onda te netko ovako zaje...... draga, nadam se da ti je unatoč tome to bio najljepši dan u životu, a ovo je samo jedna negativna reklama za našu cvjećarku i upozorenje drugim curama da paze s kim imaju posla.... mislim da si potpuno u pravu, slike onoga što si željela i onoga što je ona napravila su nebo i zemlja i imaš svo pravo biti ljuta pa čak i da joj ne platiš punu cijenu (možda samo dio) ne bi bilo tragično jer je stvarno sfušala.... ti se trgaš, surfaš, obilaziš, osmišljavaš, a onda netko dođe i to odradi preko volje.... mrzim to kod ljudi, to početno ulizivanje i slaganje sa svim ( da super, može tako, nema problema) a onda kad to treba izvesti pokažu svoje pravo lice - ljenost i krajnju neprofesionalnost..........
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:58   #7
svaka čast što si potkrijepila sve fotografijama i unatoč ljutnji nisi napisala nick (a iz priče je onima koji trebaju znati, dovoljno jasno o kome se radi).
jako si puno truda uložila i mislim da nisi zahtijevala ništa nemoguće (vjerojatno to je jako puno posla, ali ništa što se ne bi moglo napraviti, pogotvo što kužim da nisi ni na novcu štedjela). što kažu djevojke, na fotografijama se ne vidi da nešto nedostaje jer ima toliko puno predivnih detalja, ali je razumljivo da osjećaš gorčinu jer si ti znala kako je to trebalo izgledati. bilo bi fer da dobiješ barem ispriku, kao što ti je slastičarka pružila.
__________________
...spustila te zvijezda na planetu da mi budeš radost... Klub 777

purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:00   #8
htjela bih još samo pripomenuti nesrazmjer želja i mogućnosti.
jerbo, veliko se sanja, na visoko se puca.
dekoracije zapada, a mogućnosti balkana.
rijetki naši mogu provesti u djelo bajkovite slikice.
zato cure, realni budite i u očekivanjima jer idioti obećaju brda i doline, a ispunjavaju šipa...
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:00   #9
draga anci ....stvarno si imala peh za pehom i stvarno mi je žao da se to sve dogadjalo tebi i svim ostalim curkama....

mislim kad realno sagledaš stvari imaš pravo biti ljuta i ogorčena...jer ako računaš na nekog i platiš mu i ta osoba se ne udostoji obaviti svoj posao kako treba onda je bolje da ga se ni ne prihvaća. ja mogu razumijeti sva opravdanja ali zaboravila sam i slično, toga nema u profesionalnom svijetu

ali da ne bude sve crno....na slikicama se nisu vidjeli nedostaci jer je sve izgledalo lijepo..naravno bilo bi puno bolje da je sve bilo kako si si ti zamislila al nemoj se zbog toga nervirati i zivcirati nego te lose stvari ostavi iza sebe.

velika pusa...
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:00   #10
Ana ja bi ju zadavila!!!!! Ne daj Boze da se meni tako nesto dogodi...Ej ja bi ju fakat ubila!!!
Ja sam malo isto u strahu zbog takvih stvari, ali fakat! Joj mene, ja ne znam kakva si ti ali ja sam oko toga jako zajeb...Ja joj ne bi platila, nema sanse, jos bih trazila odstetu ako imate kakav ugovor i NARAVNO NAVELA NJENO IME pa neka se sramoti jer ja nemam pojima o kom se radi!
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:02   #11
Drage moje hvala svima na podršci. Jako mi je teško zbog ovoga i imam grč u želudcu još sad ali taj dan sam žmirila na sve to. Slikice su me opet posjetile pa sam tužna. Ali kao što kažete najvažnije da se mi volimo i da je svadbica bila lijepa na svoj način bez obzira na sve ove detalje.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:05   #12
Quote:
zeljka2905 kaže: Pogledaj post
Ana ja bi ju zadavila!!!!! Ne daj Boze da se meni tako nesto dogodi...Ej ja bi ju fakat ubila!!!
Ja sam malo isto u strahu zbog takvih stvari, ali fakat! Joj mene, ja ne znam kakva si ti ali ja sam oko toga jako zajeb...Ja joj ne bi platila, nema sanse, jos bih trazila odstetu ako imate kakav ugovor i NARAVNO NAVELA NJENO IME pa neka se sramoti jer ja nemam pojima o kom se radi!
Draga moja i ja sam se tako osjećala. Rekla sam si taj dan neće dobiti od mene ni kunu....kap su prelile trule latice a onda si opet mislim ne želim ostati nikom dužna pa do poslje priča koješta. Ono što je bilo ok ću platiti ostalo neću jer nije ok. I u mom poslu ako napravim nešto što nevalja nemogu naplatiti. To je jednostavno tako.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:06   #13
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Drage moje hvala svima na podršci. Jako mi je teško zbog ovoga i imam grč u želudcu još sad ali taj dan sam žmirila na sve to. Slikice su me opet posjetile pa sam tužna. Ali kao što kažete najvažnije da se mi volimo i da je svadbica bila lijepa na svoj način bez obzira na sve ove detalje.
Ali zasto bi ti imala grc u zelucu. Ti si bila kupac koji je zahtjevao to to i to i za to si platila, a ona treba ima grc u zelucu jer nije napravila ono za sto je bila placena i sto je trebala napravit bez obzira na sve. Ako je znala da ne moze onda je to na vrijeme trebala i reci!

Zato nemoj se ti osjecat lose jer nista lose nisi napravila!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:09   #14
hoćeš iskreno.Cvjećarka po ovom šta sam vidjela nije zaslužila da ju platiš
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:11   #15
ana77 :klap: :klap: :klap:
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:11   #16
Ana77, žao mi je što ti se to dogodilo.

Ali probaj se ne živcirati, sve je prošlo dobro.
Znam da si se jako trudila i da si htjela da ti na taj dan bude sve onako lijepo, kako si željela, i da si zbog toga razočarana i ljuta (i ja bi bila uf luda luda ), ali hvala Bogu, sve je ipak na kraju dobro ispalo!!!
Ja mislim da bi ja dobila slom živaca!

Udala si se za čovjeka kojeg voliš i to je najbitnije!
suncee1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:12   #17
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
sve sam pročitala.
pogledala. nasekirala se.
i sad mi još reci ko je ženska da je pođemo mlatit?????!!!
Potpisujem sve navedeno!Ukljucujuci i zadnju recenicu!

Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Dugo sam razmišljala da li da napišem ovo ali pišem to zbog svih drugih cura koje bi se mogle naći u sličnoj situaciji. Bolje sprijećiti zar ne? A i sve ste me ohrabrivale da iznesem činjenice pa evo Tu su ... kome krivo kome milo.

Oprostite mi na dužini ovog posta – htjela sam biti detaljna da me neko poslje ne optuži bez razloga. Zato sam priložila i slike
Super si napravila!Vidi se kao prvo po tvom nacinu razmisljanja da si dama i da si iznad tih stvari (mozda ovo nekome zvuci smijesno,ali to pokazuje kakav je tko covjek).
S druge strane,takve osobe zasluzuju da drugi ljudi znaju,a to joj je veca steta nego da joj ne platis.Osim toga i forum sluzi da bi ljudi razmijenjivali iskustva,misljenja i sl.
Meni je recimo glupo koliko stvari - skupih! - ima na vjencanjima,a pol toga vidis kako ce biti tek kad si tamo ili poslije.
Mislim da je korisno da si ovo stavila iz dva razloga: 1.da pazimo koga uzimamo i da,gdje god se to moze,provjerimo ososbe s kojima cemo raditi.
2.Sve mi gledamo ove divne detalje za vjencanja i sanjamo o savrsenom danom pa mozda ipak da nam bar malo dodje do mozga da na reklamnim slikama uvijek sve izgleda drugacije,kao i u nasim glavama,ali i da se ne treba zbog toga zivcirati.

Hvala ti sto si svoje iskustvo podijelila s nama
__________________
svibanj 2009
Malavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:13   #18
I ona bi se tebi trebala javiti!
Doći po svoje stvari i "novce"
Ne javlja se, možda joj je bed, jer zna šta se dogodilo
suncee1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:14   #19
Mislim da je korisno da si ovo stavila iz dva razloga: 1.da pazimo koga uzimamo i da,gdje god se to moze,provjerimo ososbe s kojima cemo raditi.
2.Sve mi gledamo ove divne detalje za vjencanja i sanjamo o savrsenom danom pa mozda ipak da nam bar malo dodje do mozga da na reklamnim slikama uvijek sve izgleda drugacije,kao i u nasim glavama,ali i da se ne treba zbog toga zivcirati.

Hvala ti sto si svoje iskustvo podijelila s nama [/QUOTE]

suncee1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:17   #20
Anči, stvarno sam bez komentara!
Al moram ti iskreno reći, da nam nisi napisala ovaj post i pokazala slike, mi bi i dalje mislile kako je sve bilo savršeno, jer u biti, nama sa strane, to je i izgledalo savršeno! Ja te potpuno razumijem da si toliko bijesna, jer i ja bih bila. Toliko se trudiš oko toga, osmišljavaš, kombiniraš i onda ti netko napravi tu tvoju verziju al dosta lošiju. I razumijem da te to smeta najviše zbog tebe same, jer kad toliku pažnju pridaješ detaljima, onda naravno da i vidiš kad to nije pic-pic. I dobro da si napisala ovaj post da i druge cure koje su razmišljale o eventualnom angažiranju te cvjećarke, vide kakav je posao napravila. Jer jedno je tebi prije pričatikako će to biti točno tako kako si ti zamislila i kakve si slike donijela, a onda napraviti tako nešto.
Njoj i , a tebi i !
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.