Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2010., 11:04   #41
jadno

inace, ako ti je prijateljica iz djetinjstva onda si mozda mogla i predpostaviti da ce tako reagirati
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 11:07   #42
da, totalno jadno.. a jesi joj rekla kasnije da nije reagirala kako treba?
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 13:25   #43
kod moje rodbine u dalmaciji je isto običaj darivati samo osobu, npr. mladenku ako su sa mladenkine strane, tak sam i ja dobila neki nakit od njih a muž ništa
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 13:34   #44
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
jadno

inace, ako ti je prijateljica iz djetinjstva onda si mozda mogla i predpostaviti da ce tako reagirati
Ha-ha imaš apsolutno pravo!!I znala sam da nešto neće biti dobro jer je ona tip vječno nezadovoljne ženke....ali eto prihvatila sam je takvu kakva je, da se danas upoznamo ne bi imale niti jednu zajedničku temu, ovako ja joj uvijek sve toleriram jer znam kakva je, a sve na račun toga što smo se provele lijepe i bezbrižne dane djetinjstva zajedno...ipak ovo je bilo malo too much. nisam joj nikada ništa rekla, ali i prijateljstvo se s vremenom "ohladilo" pa nije bilo niti potrebe.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 19:29   #45
hehe, ovo s ankete mi sve nekako ne ide u moj 'planove'
naime baš se idem baviti listom želja, pa izabirem, iako ne previše, jer se nadamo novcima, iako u biti i za njih ćemo kupiti nešto što nam treba, pa se pokloni valjda bolje pamte.

think.pink, baš bad da si takvo što doživjela, pogotovo nakon što si se toliko (za moj ukus i previše) istrošila na nju.
neki su ljudi jednostavno nezahvalni.

al da ima fora poklona, ima, doduše to je malko tricky ponekad.

ja sam jedne godine frendici, kojoj sam bila djeveruša, poklonila vlastito napravljenu posteljinu koju sam oslikala, nadam se da joj se svidjelo, meni je to baš bilo fora, a iako nisam bila pri nekoj lovi dobila je nešto što će je podsjećat na mene (osim ako je ne opere na 95° )
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 20:10   #46
imenka nadam se da si joj rekla da ju ne pere na 95
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 10:10   #47
imenka, totalno fora poklon, odlično!!! svaka čast na ideji.. bemumiša kaj nisam malo više kreativna...
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 14:42   #48
hehe, ma mislim da sam napisala neki P.S. na kartici,

hvala curke, puno znači

a ja sam tak nekreativno odabrala nekoliko ponuđenih poklona za katalog želja, i sad se sve nadam da će mi ih netko kupit, iako zapravo preferiramo nofčeke.
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 14:04   #49
Dižem temu
Imamo tu nešto novih i friških mladenki pa bi bilo super da podijele s nama što su to dobile na svadbi i ima li koji poklon koji ih je stvarno oduševio.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 14:17   #50
meni su najdraži oni ručno rađeni, jedna knjiga zlatno urkašena, vaza sa cvijećem od špage, te boca vina i dvije čaše ručno rezbarene.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 14:57   #51
kakva knjiga?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 23:47   #52
Meni je kuma darovala ogrlicu. I to mi je onako - baš nekako sjelo. Zna me ta moja madam, zna da boli glava.
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 00:44   #53
muž



najdrazi poklon...ne mogu izdvojiti.....toliko smo toga dobili na svadbi i u razdoblju oko svadbe da je fakat tesko precizirati.......mislim da je ipak stan pobjednik
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 20:53   #54
biserna ogrlica i naušnice, poklon novoj snahi od muzevih roditelja
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 22:39   #55
Nama je vjencanje u subotu, ali vec su poceli polako pokloni. Jedan od orginalnijih poklona mi je košara sa kilom rucno rađenih pralina.... Mmmm
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 16:23   #56
poklon bon za putovanje
dinda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 20:27   #57
Od jednog bračnog para smo dobili kovertu i rekli su kako znaju da ćemo to s vremenom potrošiti, pa su nam poklonili i prekrasne dvije šalice za kavu da ih se sjetimo svako jutro kad ju pijemo, a drugi su nam poklonili digitalni okvir za slike s porukom "Za sve minute, sate, dane, tjedne, mjesece i godine nakon svadbe". Ali dok sam čitala čestitke, neke sam zbilja jedva pročitala od suza...stvarno su si ljudi dali truda.
Boljoj polovici je ipak najdraži buket od Ferrero Rocher kuglica koje su donijele moje cure s faksa. I jedan buket od frendova koji je ponosno stajao kraj mog cijelo vrijeme! Stvarno su me svi pokloni očarali jer su bili od srca.
__________________
3.9.2011.

Zadnje uređivanje espana : 13.09.2011. at 20:36.
espana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 21:00   #58
Od seke i njenih sam izmedu ostalih poklona dobila dva kristalna svjecnjaka toliko divna i krhka da me strah primiti ih u ruku
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 09:42   #59
meni je najdraži poklon od sestrične i njene mlade obitelji- dobili smo slikicu od naplavljenog drva i vazu sa orhidejom, na poleđini slike i na dnu vaze su se djeca potpisala i nacrtala, potpisali su čak i peseka nije to ništa financ.vrijedno ali mi je bome razvuklo osmijeh od uha do uha
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 23:06   #60
Meni je iskreno najbolji poklon što mi je došla rodbina iz Dalmacije i što smo se uspjeli skupiti svi bratići i sestrične s mamine strane jer je to bio prvi put u životu da smo svi na okupu. Osmijesi ljudi koje volim i pozitiva također.

Od poklona mi je drago sve što smo dobili...personalizirane čaše i bokal od moje kume, bukaleta s našim imenima od obiteljskih prijatelja, beštek za jelo od moje tete, ručno rađena slika od moje prijateljice sa stihovima omiljenog Gibonnija, veseli set keramike od roditelja naših kumova...

Ništa nije bilo promašeno..sve je bilo krasno i s ukusom izabrano. Iznenadili su me pokloni susjeda koji nisu bili na vjenčanju, kao i poklon sa šalicama jedne gospođe (koju sam upoznala prije 10 godina kad se ženila jedna moja prijateljica i kad sam bila zaluđena planiranjem svog vjenčanja i pričala o detaljima da je žena mislila da se ženim za par mjeseci...i rekla je tada da kad se stvarno budem ženila da joj javimo, da bi me došla vidjeti)...nije me zaboravila


Vrijeme provedeno s rodbinom, prijateljima, obitelji...toliko pozitivnih ljudi na okupu...e...e to je najljepši poklon.
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:26.