Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2009., 21:18   #1
Smile Sve za vjenčanje u Dubrovniku

Bok Svima skupa,

Da li mi itko moze reci koliko je vjencanje u crkvi Sv. Vlaho i u Male Brace i koliko je otprilike sveukupno vjencanje (vecera, fotograf, cvijece, sala, auti..........)?

Hvala unaprijed svima koji su voljni pomoci i savjetovati me.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 21:49   #2
eh draga moja... to ti sve ovisi - kakva je večera, koji je fotograf, kakvo i koliko cvijeća odabareš i sve ostalo...

pogledaj si topic - koliko košta vaše vjenčanje pa ćeš vidjeti da su cijene različite od grada do grada, a u gradu od mjesta do mjesta

na žalost, nema nigdje gotovog cjenika za vjenčanje - to ćeš morati sama

a ako ti se ne da, unajmi neku agenciju da to sve napravi umjesto tebe (ali to ti neće biti jeftino)

sretno
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 01:15   #3
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Bok Svima skupa,

Da li mi itko moze reci koliko je vjencanje u crkvi Sv. Vlaho i u Male Brace i koliko je otprilike sveukupno vjencanje (vecera, fotograf, cvijece, sala, auti..........)?

Hvala unaprijed svima koji su voljni pomoci i savjetovati me.
bok,

evo nekih informacija koje bi ti mogle koristiti: za Crkvu Male braće moraš tražiti dozvolu i dovesti svećenika koji će te vjenčati jer se u pravilu tamo vjenčavaju oni koji sudjeluju na neki način u toj Crkvi (zbor i sl) ostali trebaju tražiti odobrenje i zamoliti svog župnika da ih tamo vjenča, za cijenu ne znam. Za Crkvu Sv. Vlaha trebaš poći u župni ured u starom gradu (kraj katedrale) i s njima se sve dogovoriti, tamo nije problem, ali je i gužva :-), većina ih se tamo vjenčava. što se tiće ostalih cijena ovisi gdje želiš. u glavnom se večere ako su velike rade po hotelima, a cijena se kreće od 350-550 kn/osobi ili Tvrđava Revelin gdje je prekrasno, ali cijena samo prostora dođe 4000 eura i još treba naći catering, ako se radi o manjim svadbama 50-70 osoba može se naći i po nekim restoranima, a cijenu dogovaraš s vlasnikom. što se tiće cvijeća ukrašavaju uglavnom dekoraterke koje rade u hotelu (s njima se sve dogovoriš), a buket, crkvu, auto i ostalo ima par dobrih cvijećarki, cijena naravno ovisi o vrsti cvijeća koje želiš. fotograf dođe oko 8000 kn ima jedan što znam da je ok (naravno ne može se baš uspoređivati sa Zg-om, al eto najbolji od ovih što se nude) :-) Nadam se da sam ti malo pomogla...
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:43   #4
Wink

Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
bok,

evo nekih informacija koje bi ti mogle koristiti: za Crkvu Male braće moraš tražiti dozvolu i dovesti svećenika koji će te vjenčati jer se u pravilu tamo vjenčavaju oni koji sudjeluju na neki način u toj Crkvi (zbor i sl) ostali trebaju tražiti odobrenje i zamoliti svog župnika da ih tamo vjenča, za cijenu ne znam. Za Crkvu Sv. Vlaha trebaš poći u župni ured u starom gradu (kraj katedrale) i s njima se sve dogovoriti, tamo nije problem, ali je i gužva :-), većina ih se tamo vjenčava. što se tiće ostalih cijena ovisi gdje želiš. u glavnom se večere ako su velike rade po hotelima, a cijena se kreće od 350-550 kn/osobi ili Tvrđava Revelin gdje je prekrasno, ali cijena samo prostora dođe 4000 eura i još treba naći catering, ako se radi o manjim svadbama 50-70 osoba može se naći i po nekim restoranima, a cijenu dogovaraš s vlasnikom. što se tiće cvijeća ukrašavaju uglavnom dekoraterke koje rade u hotelu (s njima se sve dogovoriš), a buket, crkvu, auto i ostalo ima par dobrih cvijećarki, cijena naravno ovisi o vrsti cvijeća koje želiš. fotograf dođe oko 8000 kn ima jedan što znam da je ok (naravno ne može se baš uspoređivati sa Zg-om, al eto najbolji od ovih što se nude) :-) Nadam se da sam ti malo pomogla...

Hvala najljepsa na nformaciji. Mislim da mi je dosta pomoglo. Vidim da na ovom forumu ima puno pomoci i savjeta, samo sto se trebam malo snaci, jer sam tek pocela koristiti ovu stranicu, i da ti pravo kazem zbunjiva me. ;-)
Hvala jos jednom na savjetu.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:45   #5
Wink

Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
eh draga moja... to ti sve ovisi - kakva je večera, koji je fotograf, kakvo i koliko cvijeća odabareš i sve ostalo...

pogledaj si topic - koliko košta vaše vjenčanje pa ćeš vidjeti da su cijene različite od grada do grada, a u gradu od mjesta do mjesta

na žalost, nema nigdje gotovog cjenika za vjenčanje - to ćeš morati sama

a ako ti se ne da, unajmi neku agenciju da to sve napravi umjesto tebe (ali to ti neće biti jeftino)

sretno

OK, hvala. Samo se nadam da ostanem smirena i da ne pocnem panicariti!!! ;-)
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 12:51   #6
kad se uspaničariš dođi tu pa ćemo te mi smiriti
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:35   #7
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
kad se uspaničariš dođi tu pa ćemo te mi smiriti
Aaaaah, hvala na lijepim rijecima. ;-)
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 13:43   #8
Thumbs up

Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Hvala najljepsa na nformaciji. Mislim da mi je dosta pomoglo. Vidim da na ovom forumu ima puno pomoci i savjeta, samo sto se trebam malo snaci, jer sam tek pocela koristiti ovu stranicu, i da ti pravo kazem zbunjiva me. ;-)
Hvala jos jednom na savjetu.
nisam ni ja dugo tu, tj. ne javljam se baš, ali svaki dan bacim oko i pročitam novosti :-) ima puno korisnih informacija kad je sretni dan?
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 15:45   #9
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
u glavnom se večere ako su velike rade po hotelima, a cijena se kreće od 350-550 kn/osobi
preskupo
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 16:16   #10
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
preskupo
da, grozno, ali nema drugog izbora. zato i dižu cijene...čula sam za slijedeću godinu da će biti još veće
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 20:23   #11
Ajoj!
Cijene su katastrofa!
Baš sam se našla ove godine udavat
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 20:31   #12
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
Ajoj!
Cijene su katastrofa!
Baš sam se našla ove godine udavat
nek te tješi da svaka slijedeća godina će biti skuplja.. i meni je to upočetku bilo uh, al eto nadam se da je jednom u životu pa kad je bal, nek je maskenbal
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 20:57   #13
Ma imaš i pravo!
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 21:40   #14
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
Ma imaš i pravo!
ako bude šta trebalo pomoći slobodno se javi. ja sam htjela u Hotel Excelsior jer su mi tamo najljepša vjenčanja, ali ne mogu primiti više od 200 ljudi u restoran, a u njihovom Vrtu palmi također stane malo ljudi, a ako je lijepo vrijeme tamo je tako ako nisi još odlučila gdje raspitaj se tamo ili hotel Palace ali van, dole na bazenu, uh, ja nemam te sreće da bude malo vjenčanje pa ne mogu tamo, ali kad bi mogla, uh naravno ipak tu treba paziti kakvo će vrijeme biti. ima još par super lokacija!!!
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:06   #15
Question

Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
nisam ni ja dugo tu, tj. ne javljam se baš, ali svaki dan bacim oko i pročitam novosti :-) ima puno korisnih informacija kad je sretni dan?
Kad je sretan dan? Mmmm, za sada sam skroz nesretna. Ne zelim vas bas zamarati, vec mi otac ne moze garantirati kad ce biti doma i moze mi dati samo 4-5 mjeseci unaprijed odgovor, a meni treba barem godinu dana. ;-( Zeljela sam zakazati sretni dan kasno proljece iduce godine. ;-(
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:07   #16
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ako bude šta trebalo pomoći slobodno se javi. ja sam htjela u Hotel Excelsior jer su mi tamo najljepša vjenčanja, ali ne mogu primiti više od 200 ljudi u restoran, a u njihovom Vrtu palmi također stane malo ljudi, a ako je lijepo vrijeme tamo je tako ako nisi još odlučila gdje raspitaj se tamo ili hotel Palace ali van, dole na bazenu, uh, ja nemam te sreće da bude malo vjenčanje pa ne mogu tamo, ali kad bi mogla, uh naravno ipak tu treba paziti kakvo će vrijeme biti. ima još par super lokacija!!!
da, Vrt palmi je divan stvarno, ali i bazen u Palaceu
kakve su tamo cijene? Mogu mislit
ne volim ta fensi šmensi mjesta
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:09   #17
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
da, Vrt palmi je divan stvarno, ali i bazen u Palaceu
kakve su tamo cijene? Mogu mislit
ne volim ta fensi šmensi mjesta
A u zupi, da li tko zna kako je u Astarei?
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:11   #18
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
A u zupi, da li tko zna kako je u Astarei?
bila sam tamo prije dvije godine na jednoj svadbi, jako je velika sala, baš ako imaš puno ljudi. I s parkingom su ok, a i hrana nije bila loša. Samo je pitanje kakve su im cijene
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:18   #19
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
bila sam tamo prije dvije godine na jednoj svadbi, jako je velika sala, baš ako imaš puno ljudi. I s parkingom su ok, a i hrana nije bila loša. Samo je pitanje kakve su im cijene
Aaah, onda vjerovatno ne. Pretpostavljam da cemo imati 100 gostiju, ne vise od 120. Sad cu opet biti dosadna i pitati, a sto za hotel Lapad?
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 22:20   #20
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
da, Vrt palmi je divan stvarno, ali i bazen u Palaceu
kakve su tamo cijene? Mogu mislit
ne volim ta fensi šmensi mjesta
isto ko u restoranu u tim hotelima. cijena ovisi o jelovniku a ne o prostoru hotela. Meni je u H. Palace 350 kn/osobi, kod mene je klasični jelovnik, pršut-sir-francuska, juha, pašticada s njokima, pečenje i torta. ja sam rezervirala prije par mjeseci i ta je bila cijena. znam da je Excelsior nešto skuplji. a za Astareu ne znam, ali prijateljica mi je tamo imala svadbu pa ću je pitat i javim kroz koji dan.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.