Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2009., 20:39   #61
mi ćemo se slikati prije crkve, pa se vratiti doma gdje će nam se već skupiti svi nama dragi ljudi...popijemo piće i onda svi skupa prema crkvi koja je u blizini našeg stana..
mislim da sam i predložila dragom da se par dana ranije namontiramo kompletni i idemo se slikati...bi pobjegao glavom bez obzira...
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 08:17   #62
evo nisam ni mislila da ću se naći u ovoj temi , ali nakon razgovora i dogovora sa fotografom i snimateljem , njihov prijedlog je da se foto sesion i snimanje spota odradi drugi dan , ned ili pon , na sam dan vjenčanja će biti slikanja ali onih dva sata za fotosesion nemamo gdje ubaciti , moj dragi je odmah pristao a ja neznam šta da kažem..
0503982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 07:48   #63
Ja ne želim naslikavanje, ali fotograf kao fotograf kaže morate i sl. Imamo samo slikanje obreda u crkvi i par poza poslije vjenčanja u crkvi. I to mi je previše.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 23:03   #64
Tako nekako sam i ja to zamislila! Par slikica prije crkve, unutra, par vani u parku, a ostalo u sali. Imam sreće što mi je park u blizini crkve koji će u petom mjesecu prekrasno izgledati, pa me to tješi da ću tamo moći napraviti kvalitetne fotke
Samo se nadam da to fotkanje neće predugo trajati (makar bi se ja naslikavala cijeli dan, da se mene pita)
Maja D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 17:23   #65
Quote:
Haustrum kaže: Pogledaj post
Ovo i musko misljenje! :-)

Ne znam kako je dogovor s fotografima u vasim slucajevima, ali dal je nekom palo napamet da se slika dan ili dva nako vjencanja?! ..ono foto session samo ti i suprug - sto je i najvaznije!

Ja sam se sa suprugom odlucio na to i mogu vam rec da je to bio pun pogodak! (vjencali smo se prije par mjeseci)
Na slikama cete sigurno ispasti puno bolje jer cete biti opusteniji i imat cete vise vremena!
Malo je problem ponovno oblacenje, frizura,sminka...ali i to ce vam ispast bolje posto cure nerjetko malo pretjeraju na dan vjencanja pa izgledaju ko barbike!
Mi ćemo se slikati u ponedjeljak i to mi je super. Gosti ne ostaju sami jer se onda većinom razbježe svatko na svoju stranu, a i mi imamo više vremena za fotkanje.
mimic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 09:22   #66
Quote:
mimic kaže: Pogledaj post
Mi ćemo se slikati u ponedjeljak i to mi je super. Gosti ne ostaju sami jer se onda većinom razbježe svatko na svoju stranu, a i mi imamo više vremena za fotkanje.
Zakaj da se gosti razbjezu?
Vjencanje je u 17.00 sati, skupljanje u sali od 19.00 sati. Znaci negdje ce nam
sat vremena ostati za slike, taman dok se gosti skupe u sali i namjeste....
Nitko ne bu nikam bjezal jer svi cekaju veceru.
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 10:25   #67
Kad nam je fotograf predložio da u slučaju grdog vremena slikanje obavimo neki drugi dan,rekla sam odmah NEMA ŠANSE!!!! Obavila bi to slikanje bilo gdje samo da se ne moram ponovo oblačiti,frizura,pa šminkajne...Uostalom primjeti se na nekim slikama da nisu slikane taj dan,frizura mladenke,pa druga košulja ili čak i odijelo mladenca...meni osobno je to bezveze...to jednostavno nije to!!!
Mi smo to lijepo obavili prije crkve,našli se u 13h poslikali,otišli svak svojoj kući i dočekali goste na miru!!! Nije bilo nikakve strke i frke!!!
miss_djurdja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 10:32   #68
Quote:
miss_djurdja kaže: Pogledaj post
Kad nam je fotograf predložio da u slučaju grdog vremena slikanje obavimo neki drugi dan,rekla sam odmah NEMA ŠANSE!!!! Obavila bi to slikanje bilo gdje samo da se ne moram ponovo oblačiti,frizura,pa šminkajne...Uostalom primjeti se na nekim slikama da nisu slikane taj dan,frizura mladenke,pa druga košulja ili čak i odijelo mladenca...meni osobno je to bezveze...to jednostavno nije to!!!
Mi smo to lijepo obavili prije crkve,našli se u 13h poslikali,otišli svak svojoj kući i dočekali goste na miru!!! Nije bilo nikakve strke i frke!!!
meni se isto ne bi dalo maltretirat drugi dan....čak su mi super te slike po kiši, di se sakriješ u neki haustor
Blackie is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 10:36   #69
A zamisli da ti se nedaj Bože prolije crno vino po vjenčanici ili ti se podere ili ne znam kaj,a ti moraš drugi dan na slikanje...
miss_djurdja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 10:50   #70
Quote:
miss_djurdja kaže: Pogledaj post
A zamisli da ti se nedaj Bože prolije crno vino po vjenčanici ili ti se podere ili ne znam kaj,a ti moraš drugi dan na slikanje...
s podočnjacima i kupusom od frizure....ne bi mi se dalo....mi ćemo podijelit fotosession u par faza, prije obreda, poslije, i kasnije ćemo pobjeć za noćne...ko da će netko skužit da nas nema
Blackie is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 10:56   #71
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
s podočnjacima i kupusom od frizure....ne bi mi se dalo....mi ćemo podijelit fotosession u par faza, prije obreda, poslije, i kasnije ćemo pobjeć za noćne...ko da će netko skužit da nas nema
Eto isto tak smo imali i mi!!!

Sretno!!!!
miss_djurdja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 10:57   #72
Quote:
miss_djurdja kaže: Pogledaj post
Eto isto tak smo imali i mi!!!

Sretno!!!!
hvala ti
Blackie is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 11:12   #73
Quote:
ancika kaže: Pogledaj post
cure da li cete se vi slikati prije crkve ili nakon? Naime dragi dolazi po mene a kako imamo pir u 9 mjesecu sunce vec zalazi u 19 h. Sad ne znam kako sve da organiziram
1) on dodje po mene npr u 3 pa idemo u crkvu u 16 i 30 pa smo tamo negdi do 5 i 30 i onda se nas dvoje idemo slikati sa kumovima do 6 i 30- 7 (valjda je to dovoljno) a di cemo sa gostima?

ili
2) on dodje po mene npr u 3 budemo pola sata i odemo se slikati u grad, vratimo se oko 4:30-5 i odemo u crkvu u 5 i 30 pa negdje do 6 ipo pa u restoran.

koliko vi racunate vremena za slikanje... ne znam sto da napravim a iduci tjedan bi trebala otici do svecenika i reci mu vrijeme
e upravo zbog ovakvih dilema smo mi odlučili da ne bude dolazaka po mene u kuću roditelja, jer za slikavanje nam treba barem 2 sata, budući da ćemo obilaziti lokacije po gradu, ako ne i više, a gdje će stotinjak ljudi čekati toliko?

zato ćemo se mi taj dan lijepo po komodu slikat kad nam odgovara i svi se skupa naći ispred crkve za vjenčanje, tamo se još malo slikati s prijateljima, roditeljima i tak, a onda u hotel. Bit će zalazak sunca pa će pasti još koja sličica uz more. I to je to! Doduše, oni dolasci po mladu doma su mi tak nepotrebni i bezvezni, a pogotovo u našem slučaju jer živimo zajedno.
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 11:16   #74
Quote:
Haustrum kaže: Pogledaj post
Ovo i musko misljenje! :-)

Ne znam kako je dogovor s fotografima u vasim slucajevima, ali dal je nekom palo napamet da se slika dan ili dva nako vjencanja?! ..ono foto session samo ti i suprug - sto je i najvaznije!
da, baš ću se dan iza ponovno šminkati, ići kod frizera, oblačiti opet haljinu i zamolit curu koja je uhvatila buket da mi ga vrati za potrebe slikavanja
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 01:38   #75
curke, da ne biste imale dileme poput isprljane vjencanice, frizure, sminke i svega toga za potrebe fotosešna nakon svadbe, puno vam je zgodnije onda to obaviti koji dan prije svadbe. jednostavno si skombinirate da taj dan idete na probnu frizuru i sminkanje i eto, problem rijesen, jedino, da, ostaje problem buketa..
meni ti fotosešni koji dan prije/poslije nisu ulazili u obzir, al cisto zbog nekog mog, ne mogu reci stava, vec jednostavno osjecaja - to nije dan naseg vjencanja - i zbog toga mi te slike gube znacaj i tezinu.
al kome to ne smeta, u svakom slucaju mislim da vam je bolje to rijesiti koji dan prije, a ne nakon svadbe.
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 11:41   #76
mi smo se također odlučili za slikanje na dan vjenčanja, prije sastanka pred crkvom. plan nam je za sad sjest na piće s fotografom, pa kud nas inspiracija odnese. ostavili smo oko 2.5 popodnevna sata, pa šta ispadne-ispadne.

nego cure, je li uobičajeno vodit kumove na fotografiranje?
__________________
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Roza Smota is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 11:46   #77
Roza - i je i nije - kako kod koga... mi ćemo se s kumovima odšuljat na fotkanje poslije vjenčanja dok gosti krenu prema restoranu - 15 minuta
a nećemo ih vodit po gradu cijeli dan - mislim kuma ionako ide s nama jer i ona nas fotka ali kumu bi to bilo ipak malo previše
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 11:58   #78
ma i meni se čini malo previše da ih vučemo sa sobom svo vrijeme. dosta zadnjih pola sata da se pridruže.

francesca, vi cete vidim imat materijala za foto enciklopediju. neka, neka, lipe fotke s vjenčanje su stvarno super uspomene. meni video nije ni približno tako drag...
__________________
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Roza Smota is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 12:13   #79
Roza - nije ni meni - zato sam se tak i fokusirala na fotkanje...

ali iskreno ne da se ni meni po toj gužvi i vrućini (kojoj se nadam) ići skroz do gornjeg grada... ali sinoć mi sestra kaže da iza zaprešića ima neki dvorac pa mi se to učinilo zgodna ideja - moram to još malo istražit
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 20:53   #80
Mi smo se slikali prije matičara. Slikanje je trajalo oko 2 sata, a kumovi su nam se pridružili zadnjih pola sata. Ja se ne bih mogla slikati neki drugi dan i to tek sad vidim kad je sve prošlo. Slike ocrtavaju taj dan, uspomenu na taj dan, emocije, uzbuđenje, događaje.....
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:57.