Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2010., 19:05   #61
prije toga ćete se dobro nasaftati
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 09.06.2010., 19:33   #62
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Pa, nije poanta da ti nešto osjetiš
Pederu
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 09.06.2010., 19:44   #63
da, i zrce. cim netko spomene zrce, meni dodje da se ospem.
i poplava iritantnih jeftinih kicastih histericnih summer hitova i spotova u kojima tamnoputa mladez promice promiskuitetno ponasanje.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 09.06.2010., 20:19   #64
Mrzim ljeto više od ičega! Moram učiti, a ne mogu se koncentrirati od proklete vrućine, uopće ne funkcioniram, gadi mi su ući u javni prijevoz, a moram. Mrzim kad se odjeća zalijepi za mene. Živcira me ekipa na ušminkanim terasama.

Jedva čekam zimu!
Heliotrope is offline  
Old 09.06.2010., 20:28   #65
ja mrzim kad zaboravim naočale, a sunce nisko, pa hodam ko slijepac u smjeru sunca
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 09.06.2010., 20:35   #66
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
prije toga ćete se dobro nasaftati
I krepati usput!!! jebem ti ljeto smrdljivo!!
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 09.06.2010., 20:36   #67
Quote:
Nora & Medo kaže: Pogledaj post
nemam snage za svađanje.. ljeto me tak umara da se nemrem ni svađati..
ma nek se vesele oni tam na volem ljeto, nek im bude.. ja mrzem ljeto!! za 3 mjeseca je gotovo ljeto... he he he
Pa da, ali ako malo bolje razmisliš ljeto će trajati duže od tri mjeseca. Proljeće je nestalo, ili sam ja zabrijala ali nekak mi se čini da su se godišnja doba malo smrdala i iz zime prelazimo ravno u abnormalno visoke temperature.
Početak je 6. mjeseca a vani je 35 stupnjeva.
Bojim se da ćemo se cijeli 9. mjesec kuhati kao i sad
SuperCow is offline  
Old 09.06.2010., 22:26   #68
Quote:
SuperCow kaže: Pogledaj post
Bojim se da ćemo se cijeli 9. mjesec kuhati kao i sad
Ja se ipak nadam da nećemo.. imaj vjere..
nema više proljeća ni jeseni.. samo glupo ljeto i zima koju volem

Mrzim kaj dan traje dugo.. 21 sat je a još je uvijek dan.. bezveze..
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 10.06.2010., 00:54   #69
ja dobro podnosim vrućine, ne znojim se puno i ne padam u nesvjest, ali mi svejedno idu na živce.
zakaj ljudi stoje ko kreteni po centru grada na +36, umjesto da odu doma u hlad? ili bilo gdje u hlad... ili u šumu... negdje gdje ne smrdi i gdje nije gužva. mrzim centar grada po ljeti. mrzim ga sve više i po ostalim godišnjim dobima.
aryna is offline  
Old 10.06.2010., 01:07   #70
MRZIM MRZIM MRZIM MRZIM MRZIM MRZIM MRZIM MRZIM MRZIM LJETO!!!!!!!
vrucine,smradovi,sunce,ljepljivost,znoj,komarci,sp arina,hlad u kojem je +45,sunce,vrucine,smrad,ljeto,smrad,vrucine sunce...ubilo me danas!!!! ZIMOOO VRATI SEE!!!
__________________
...daleko putujem, vetar nudi neke rime, kupujem pristaju uz tvoje ime, dva,tri stiha na dar....
Gricka_Vjestica is offline  
Old 10.06.2010., 09:03   #71
mene posebno živciraju ovi na TV prognozi. "aaa bit će 30 stupnjeva. : panika: aaaa ostanite u kućama" : još panike: mislim jebo te.
Kako da ostanem u kućama

Ne volim jedino što se sva sparina navećer slegne u stanu a klimu rijetko palim jer mi smeta.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 10.06.2010., 09:23   #72
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
da, i zrce. cim netko spomene zrce, meni dodje da se ospem.
i poplava iritantnih jeftinih kicastih histericnih summer hitova i spotova u kojima tamnoputa mladez promice promiskuitetno ponasanje.
Pa budi i ti tamnoputa i promiskuitetna, pa ćeš shvatiti čar Coco Jumba i Macarene
Gazda is offline  
Old 10.06.2010., 09:29   #73
Mrzim ljeto. Uopće ga ne volim.Prvo dosadni turisti koji zuje po gradu kao muhe bez glave u 2 popodne, gužve na cesti, jer ga voze kao puževi, faking kamp kućice. Živim na moru. Okupam se 5 puta na godinu jer mi se neda sa turistima gužvat na plaži. I da..meni najbolji di ljeta su fešte koje se stalno održavaju na krku i moja ekipa koja dode na ljtovanje pa cugamo do 5 ujutro na plaži uz gitaru
__________________
... volim te tisuću svemira ...

Zadnje uređivanje KraljicaSparoga : 10.06.2010. at 09:35.
KraljicaSparoga is offline  
Old 10.06.2010., 09:33   #74
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
Mrzim ljeto. Uopće ga ne volim.Prvo dosadni turisti koji zuje po gradu kao muhe bez glave u 2 popodne, gužve na cesti, jer ga voze kao puževi, faking kamp kućice. Živim na moru. Okupam se 5 puta na godinu jer mi se neda sa turistima gužvat na plaži. I da..meni najbolji di ljeta su fešte koje se stalno održavaju na kru i moja ekipa koja dode na ljtovanje pa cugamo do 5 ujutro na plaži uz gitaru
Ah, to me podsjeća..kad se ekipica skupi, i dere Azru na đitri na župla. O bože. Da, ljeto je dno dna.
Gazda is offline  
Old 10.06.2010., 09:36   #75
ja obooooožavam ljeto i sunčanje i kupanje sva sreća živim na moru, da sam negdje sjevernije, mrzila bih ga iz dna duše! I ovako mi ponekad znaju zasmetati...

baš danas idem kupiti novi kupaći kostim i cijela sam
ciganche is offline  
Old 10.06.2010., 09:42   #76
Sve smrdi, ljudi, grad, zrak, more (posebno plićak kad se usafta od kombinacije kremica i ulja za sunčanje i pišine).
Klime ne podnosim jer se od njih razbolim; znojim se ko kreten, a onda uđem u neki turboklimatizirani prostor, pa se znoj na meni zaledi, a ja se smrznem.
Pa mi padne tlak, manta mi se, ponekad i padnem u nesvjest.
A tek kuhanje Evo, već mi je loše kad se sjetim ručka.
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Old 10.06.2010., 09:45   #77
čini se da se svi koji ovako strasno mrze ljeto užasno znoje.
Ja se skoro uopće ne znojim. Možda bih, da se znojim ko gujda drugačije gledala na ljetne radosti. hm.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 10.06.2010., 10:07   #78
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Ne mogu se lijepo obuć i našminkat.
bez šminke na posao, s kremom za lice za sunčanje.
sunčane i od jutros i šešir.
na poslu maskara i malo tekućeg.
govorim za sebe, ne dijelim savjete

Quote:
Nora & Medo kaže: Pogledaj post
Čemu dvije teme o ljetu ? Zašto ne bi bila jedna na kojoj bi se prepucavali, bilo bi zanimljivije...
zato jer smo svi omamljeni od sparine. oavko mi se još i da ići s teme na temu
ja sam jučer nahranila par obitelji komaraca u Maksimiru.
i ne, Off ne djeluje najrađe bih im mail poslala
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 10.06.2010., 10:09   #79
Da se razumijemo ja ljeto obožavam...

Čak mi nit ne smeta kaj sam se počela znojiti - tek sad, u tridesetoj (prije se nisam nikad znojila uopće, ne znam otkud sad to)...

Ali mi smeta kaj se drugi ljudi znoje i odbijaju upotrijebiti "suvremene" metode otklanjanja smrada poput... hm, tople vode, sapuna, dezića...

I mrzim, mrzim klime, tu kod mene nafrlji klimu na 16 a vani je 35, pa se razbolim, pa me cijele dane boli glava... ja bi to zabranila zakonom.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Old 10.06.2010., 10:36   #80
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
čini se da se svi koji ovako strasno mrze ljeto užasno znoje.
Ja se skoro uopće ne znojim. Možda bih, da se znojim ko gujda drugačije gledala na ljetne radosti. hm.

Upravo sam i ja na to pomislila.

Neka nauče pravilno disati, manje će se znojiti
simply_black is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.