Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2011., 21:55   #1
Romski bend, Mariachi, gudači, bubnjari... - dodatni bendovi za još bolju atmosferu

razmišljala sam gdje da stavim temu i nekako mi je najlogičnije ovdje gdje vas puno organizira svadbe,djevojačke,momačke i td.
kao što naslov kaže trebamo cigane za jednu proslavu rođendana pa vas molim ako imate kakve preporuke, kontakte,ili bilo kakve komentare molim vas da to podijelite sa mnom
područje Zagreba,bliža okolica
đurđa 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 23:19   #2
Mislim, dakle... ako ovo nije najegzotičniji naslov vezan uz vjenčanja!

Nađi romsku glazbu (ok, ovdje pretpostavljam ni riječ cigani nije pogrdna, nego više običajna) po restoranima u kojima trenutačno sviraju (iskoristi Google malo za to), pa svrati do tamo, poslušaj i pitaj ih direktno za cijenu.
Cjenkaj se, ta ipak su to C.... Romi.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 08:57   #3
mislim da u Sofri znaju svirati Romi imaš njihovu web stranicu,pa vrijedi pitati
__________________
don`t worry, be happy, štrumf stigao :D
ana55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 09:42   #4
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Mislim, dakle... ako ovo nije najegzotičniji naslov vezan uz vjenčanja!

Nađi romsku glazbu (ok, ovdje pretpostavljam ni riječ cigani nije pogrdna, nego više običajna) po restoranima u kojima trenutačno sviraju (iskoristi Google malo za to), pa svrati do tamo, poslušaj i pitaj ih direktno za cijenu.
Cjenkaj se, ta ipak su to C.... Romi.
Definitivno ni u kojem slučaju nije bilo ništa ni u primisli pogrdno.Možda sam se malo krivo izrazila ali obično kad čuješ da su došli na neku proslavu svi kažemo da su svirali Cigane ,a ne Romi, odatle moja greška i ja se ispričavam ako je to nekoga uvrijedilo,nije mi bila namjera
Relativno je hitno,naime moja kuma bi htjela sestri za rođendan napraviti iznenađenje i meni je palo na pamet da bi mi netko ovdje mogao dati neku preporuku,to je za dva tjedna
đurđa 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 12:06   #5
pitaj u ground club zero, kod njih znaju svirati.
http://www.facebook.com/event.php?eid=206756336007989
probaj naći broj, a ovaj koji je objavljen je od cluba pa možda možeš pitat kod njih
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 17:02   #6
Quote:
đurđa 76 kaže: Pogledaj post
Definitivno ni u kojem slučaju nije bilo ništa ni u primisli pogrdno.Možda sam se malo krivo izrazila ali obično kad čuješ da su došli na neku proslavu svi kažemo da su svirali Cigane ,a ne Romi, odatle moja greška i ja se ispričavam ako je to nekoga uvrijedilo,nije mi bila namjera
Relativno je hitno,naime moja kuma bi htjela sestri za rođendan napraviti iznenađenje i meni je palo na pamet da bi mi netko ovdje mogao dati neku preporuku,to je za dva tjedna
Sve 5, ako je hitno, onda guglaš i vidiš ovo:
http://www.stara-vura.hr/
pa odeš tamo i direktno pitaš ekipu mogu li svratiti do vas za dva tjedna i koliko koštaju...

također su Romi znali svirati u Plavom 9 u Zvonimirovoj, ali to povremeno.

Imaš Face? Ove sam slušao: Biće skoro propast sveta
Oni su genijalni.

Navodno su svirali i ovdje. Zovi i pitaj imaju li kakav kontakt broj, ili znaju li gdje nastupaju Romi.

Kakogod, zoveš odeš pitaš- ako ne mogu oni koje zatekneš, pitaj da ti daju neki kontakt i da su dobri svirači. Oni će ti se očima, jasno, kleti kako su odlični svi!

I da, ne očekuj da ćete proći jeftino.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 01:37   #7
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Sve 5, ako je hitno, onda guglaš i vidiš ovo:
http://www.stara-vura.hr/
pa odeš tamo i direktno pitaš ekipu mogu li svratiti do vas za dva tjedna i koliko koštaju...

također su Romi znali svirati u Plavom 9 u Zvonimirovoj, ali to povremeno.

Imaš Face? Ove sam slušao: Biće skoro propast sveta
Oni su genijalni.

Navodno su svirali i ovdje. Zovi i pitaj imaju li kakav kontakt broj, ili znaju li gdje nastupaju Romi.

Kakogod, zoveš odeš pitaš- ako ne mogu oni koje zatekneš, pitaj da ti daju neki kontakt i da su dobri svirači. Oni će ti se očima, jasno, kleti kako su odlični svi!

I da, ne očekuj da ćete proći jeftino.
hvala puno na informacijama,sutra zovemo
đurđa 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 10:15   #8
cure i dečki, promijenila sam naziv teme i ostavljam je kao zasebnu jer se dosta često traže savjeti kako pronaći ovakve bendove, pa eka sve bude na jednom mjestu
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 11:23   #9
super tema! super tema!
di je bila kad je meni trebala......

cigani iz sofre su meni li la .. nije to to što se traži za dizanje atmosfere.
fale im trube.
navodno ima neki bend koji se pojavljuje u ludnici (klub u zg) i njih ima 10ak i super naprave atmosferu, ali su jako skupi. ispod 500€ za sat vremena nemreš proć...
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 09:38   #10
jel netko preporuča cigane trubače???

ljudi, molim vas pomagajte!!!
obećali smo kumovima da jedan od poklona budu cigani
trubači..
svadba mi se bliži, a ja neznam gdje da ih tražim...
jel ima netko naku preporuku???
ancymm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 00:53   #11
mislim da ovi u staroj vuri i plavom 9 su cigani tamburaši a trubaći znaju navratiti u ilicu "k pivovari" zovu se mečava ili tak nešto slično!!!!!!
dolaze oni za 500 eur i za više sati!!!!!
ivek-cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 22:25   #12
već sam postala očajna....al me zanima sljedeće, tj tražim
tražim svirača violine i šarlije!!!!! u slavoniji!!!!!!!
znaći prevenstveno da odsviraju 2-3 puta za pošteno kolo
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 18:24   #13
Thumbs up HARFA

Curke,
zna li itko mozda nekoga tko svira harfu???
Zeljela bih u Trakoscanu u vrtu uz aperitiv imati harfu, pa trebam pomoc!!! cini mi se vrlo otkacena ideja.....
nova ciglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 11:51   #14
Quote:
nova ciglica kaže: Pogledaj post
Curke,
zna li itko mozda nekoga tko svira harfu???
Zeljela bih u Trakoscanu u vrtu uz aperitiv imati harfu, pa trebam pomoc!!! cini mi se vrlo otkacena ideja.....
U zadnjem broju casopisa Nova vjencanja ima bas tekst s harfi na vjencanju. Nisam sigurna jesu li stavili kontakt (nemam kod sebe casopis trenutno). Mozda da ih kontaktiras i pitas...
hro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 22:02   #15
Pozdrav i pomagajte

Zanima me da li netko zna cijenu Črnih strela ili nekih romskih trubača na području Vž/Čk.
Htjela bi da mi dođu odsvirat samo par pjesama poslje ponoći kao gosti iznenađenja
Chichina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 23:49   #16
Quote:
nova ciglica kaže: Pogledaj post
Curke,
zna li itko mozda nekoga tko svira harfu???
Zeljela bih u Trakoscanu u vrtu uz aperitiv imati harfu, pa trebam pomoc!!! cini mi se vrlo otkacena ideja.....
Nisam curka, ali znam nekoliko kolegica harfistica, javi mi se u inbox s podacima kad je i kolko dugo to traje, pa ću ih probati pitati za cijenu i jesu li slobodne i voljne doći.


Quote:
Chichina kaže: Pogledaj post
Pozdrav i pomagajte

Zanima me da li netko zna cijenu Črnih strela ili nekih romskih trubača na području Vž/Čk.
Htjela bi da mi dođu odsvirat samo par pjesama poslje ponoći kao gosti iznenađenja
http://www.nedelisce.hr/index.php?op...=32&Itemid=166
Zovi i saznaj u pola minute. Ne vidim problem, svaki sastav voli da ih se nazove i konkretno pita, nemoj da ti bude problem.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 21:37   #17
Quote:
hro kaže: Pogledaj post
U zadnjem broju casopisa Nova vjencanja ima bas tekst s harfi na vjencanju. Nisam sigurna jesu li stavili kontakt (nemam kod sebe casopis trenutno). Mozda da ih kontaktiras i pitas...
HRO,
hvala ti puuuuuno, idem sutra odmah po casopis i vidjeti tko je to.....pozz!
nova ciglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 23:19   #18
ne znam di da postavim pitanje, jer ne spada niti pod bendove, a još manje pod tamburaše (pa ako sam na krivom mjestu neka moderatori ne zamjere i premjeste).
uglavnom, muku mučim da nađem pratnju jer bend svira samo u dvorani...nama bi trebalo za okupljanje na terasi dvoje, troje...ne tamburice. ok mi je recimo neki trio sa npr. harmonikom, basom i gitarom... to bi bilo super.
ili druga opcija bi bila neki gitarista sa dobrim glasom da lagano pjeva dok se ljudi druže. znači ne dernek nego da dok ljudi dolaze,pozdravljaju se,pričaju,papaju itd. da je u pozadini ugodna svirka...

di da nađem tako nešto?? danima guglam, stalno mi izbacuje tamburaše ili bendove i apsolutno ništa nisam našla ...malo bi mlađu ekipu ( do 40 ) da ne bude to sada onako seoski nego nešto urbano..ali naravno domaća glazba. ali to za mlađu ekipu su sada već detalji u ovoj situaciji, tako da bilo kakva preporuka bila bi odlična
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2012., 08:28   #19
Zizuana, prebacila sam ti post ovdje, mislim da je tako najbolje da se ne izgubiš u tamburašima
Probaj kontaktirati glazbenu akademiju ili glazbene škole, vjerojatno ti oni mogu nekoga preporučiti.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 12:32   #20
ciganinasvadbi

curke tražim neke trubače cigane da ulete na pola sata u salu ...tražim preporuke i br telefona...tnx
zvjezdica28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.