Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2014., 17:10   #10821
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
To mi je sljedeće na popisu. Odmah iza izrade repa pomoću štaubzaugera.

Štaubzauger je jedna od najboljih riječi ikad.
Ravno uz bok špiglu.
Happy Phantom is offline  
Old 01.09.2014., 17:14   #10822
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Najveći problem s kratkom kosom je što za nju djevojka mora imati lijepo lice kojemu takve frizure stoje, a takvih je jako malo.


Djevojaka, ne frizura.
Istina, kao i lijep oblik glave. Kada cura ima lijepu glavicu i crte lica, te besprijekoran ten, onda kratka frizurica to lijepo lice još više istakne. Mislim da ovoj plavuši sa fotke ni približno ne bi stajala duga kosa kao što joj stoji ova kratka. Neko je pomenuo i tip kose, nije ni svaki tip kose za svaku frizuru. Nažalost viđam jako puno mladih cura i žena sa totalno neadekvatom frizurom, što zbog oblika glave što zbog tipa kose, što je samo jedan u nizu pokazatelja da mnoge žene uopće nisu svjesne sebe i da im ogledalo ne služi svrsi.
Alem_ is offline  
Old 01.09.2014., 17:15   #10823
Quote:
Zla_grančica kaže: Pogledaj post
Nisam jedina Znam kako ti je. Ja ću baš ovih dana probat kaj su mi curke stavile onaj tutorijal s trakom. I kad ću imati para kupit ću si figaro pa ću nositi valove. A do tad će valjda još malo izrasti, pa će biti okej. Jer što je duža, to je teža i onda ljepše pada i nema mutavih izvijanja i nemogućih poza
Meni što je duža pada sve bezveznije jer je tanka i mlitava i nikakva i samo mi se prilijepi uz glavu i izgleda očajno... Badava mi figaro i trake i sve kad imam dvije lijeve za to...
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Old 01.09.2014., 17:21   #10824
Quote:
vila pustinje kaže: Pogledaj post
ali baš me zanima zašto se cure odlučuju za šišanje na kratko većinom nakon udaje
Iz praktičnih razloga, lakše im je za održavanje jer nemaju više tako puno vremena za sebe, a mnogima poslije porođaja kosa izgubi na kvaliteti i prilično opadne, pa ju ona moraju ošišati.
Alem_ is offline  
Old 01.09.2014., 17:42   #10825
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
ja bih se ovako ošišala. kaj mislite, kako će se ravna tanka kosa ponašati u takvom obliku?

ja imam isti tip kose i mislim da ti neće dugo trajati kao sa slike
Vila is offline  
Old 04.09.2014., 13:24   #10826
http://www.zara.com/hr/en/woman/oute...4p2038019.html
nalij pero is offline  
Old 04.09.2014., 13:54   #10827
Bome je dobra...
Gilda. is offline  
Old 04.09.2014., 19:49   #10828
Jelda?
Nisam je skužila na prvoj virtualnoj šetnji Zarom, a neki dan sam i bila u Zari da vidim cipele o kojima smo tu pričale, možda su je već prodali. Inače te cipele koje smo linkali su meni premuškaste. Za nekog tko uživa u modi i voli kombinirati su vjerujem pun pogodak.
nalij pero is offline  
Old 04.09.2014., 20:11   #10829
Angry bird, potrazi fotku sienne miller kad se osisala na kratko, ja ne mogu na mobitelu.
Ona ima tanku i mekanu.kosu i bas je imala lijepu zenstvenu frizuru.
Gzena is offline  
Old 04.09.2014., 20:22   #10830
mango katalog u novoj gloriji, ajme lijepih krpa.
Orak is offline  
Old 04.09.2014., 21:21   #10831
mango je čisti sex zadnje 2 sezone. Raspametim se sad u onom velikom u Areni. Nije toliko do divote koliko do kombinacije divote i cijene
a oni imaju i web shop. Ima stvari u web shopu kaj nema u dućanu. Iako volim opipat i vidjet u živo jer je vrlo često dojam pogrešan, volim bar prošetat da vidim kaj ima...
Gilda. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.