Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2012., 16:18   #1
Razlika u godinama

Evo ovakva je stvar..svidio mi se strašno,neopisivo jedan mlađahan dječarac,sin prijatelja mojih roditeljaMeni je sad 38,njemu 23.Nisam ja baš za hititi,i prilično dobro nosim te svoje godine,a ni on nije više baš tak mali.Obzirom da živimo u istom kvartu,i veže nas to obiteljsko prijateljstvo viđamo se povremeno.Svaki put prilikom takvih susreta ja se ponašam ko tipična ženska kokoš jer godine nemaju veze s pameću,a isti takav bedasti smješak vidim i kod njega...onak razdragani,ma znate onaj smješak blentaviE sad moguće je da si malo umišljam,i da tu vrijedi ona "što se babi htilo,to se babi snilo",ali obzirom da imam nekog iskustva mislim da nisam fulala.I kaj sad da radiim?Ja bi njega potrgala ko beba zvečku,baš mi je ono napet jako,al frka me je da si možda ipak malo umišljam i da me micek odkanta s riječima: kaj si ti normalna,kaj si to umišljaš? S druge strane ako si i ne umišljam ne znam da li je realno očekivati da on napravi neki prvi korak jer si isto tak može misliti-kaj ću ja klinac sad tu njoj uletavati,nema šanse...Koma..kaj da radim??
anaconda1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:20   #2
ne sekiraj se, vole momci starije koke. samo ti njemu daj signal da ima prolaza, pobucat če te ko bugarsku skupštinu, i sve će da viče "jooooš, jošššš"
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:24   #3
Pusti mu glazbenu želju:

http://www.youtube.com/watch?v=ooehGnxcUOQ

ili ovu:

http://www.youtube.com/watch?v=vm0pq...eature=related
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:25   #4
kao njegov vršnjak samo ću reći : koji sretnik!
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:30   #5
makar ti možda to inače i nije stil (ko što ni meni nije bio ) , u ovakvoj situaciji nemoj čekati njegov prvi korak; morat ćeš nabacit malo žešći i otvoreniji flert, ali ne boj se. iz nekog razloga muškima to nije vulgarno ni odbojno, čak i da ti se njegovo simpatiziranje stvarno samo pričinilo.

u najgorem slučaju bit će polaskan i bit će mu drago, a u najboljem... ah. have fun i koristi zaštitu.

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:33   #6
Quote:
anaconda1975 kaže: Pogledaj post
Evo ovakva je stvar..svidio mi se strašno,neopisivo jedan mlađahan dječarac,sin prijatelja mojih roditeljaMeni je sad 38,njemu 23.Nisam ja baš za hititi,i prilično dobro nosim te svoje godine,a ni on nije više baš tak mali.Obzirom da živimo u istom kvartu,i veže nas to obiteljsko prijateljstvo viđamo se povremeno.Svaki put prilikom takvih susreta ja se ponašam ko tipična ženska kokoš jer godine nemaju veze s pameću,a isti takav bedasti smješak vidim i kod njega...onak razdragani,ma znate onaj smješak blentaviE sad moguće je da si malo umišljam,i da tu vrijedi ona "što se babi htilo,to se babi snilo",ali obzirom da imam nekog iskustva mislim da nisam fulala.I kaj sad da radiim?Ja bi njega potrgala ko beba zvečku,baš mi je ono napet jako,al frka me je da si možda ipak malo umišljam i da me micek odkanta s riječima: kaj si ti normalna,kaj si to umišljaš? S druge strane ako si i ne umišljam ne znam da li je realno očekivati da on napravi neki prvi korak jer si isto tak može misliti-kaj ću ja klinac sad tu njoj uletavati,nema šanse...Koma..kaj da radim??
Ocigledno je da bas i nemas nekog prevelikog iskustva

Da imas, znala bi da on vjerojatno sanja o tome da i on tebe podere kao gladna lisica kokos.

Kaj da radis?
Pitaj ga jel zna on sto je to diskrecija. Ako dobijes potvrdan odgovor, pozovi ga k sebi na veceru i reci mu neka donese neku buteljicu vina i ulje za masazu.

Vrlo jednostavno
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:44   #7
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
Pitaj ga jel zna on sto je to diskrecija.
Zašto bi odgovor na ovo pitanje odredio sudbinu njihovog mogućeg snošaja? Dečko ima 23, a ne 13 godina.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:46   #8
Anakondo, baš si simpa.

I, da, znam taj smešak. :nemeš:

Inače možeš bit najkulija osoba na planetu i imat ne znam koliko godina, ali naidje crush i počneš se ponašat napušeno i to.

I say, go for it, šta sad.

Mrs Robinson je to napravila i dobila pjesmu.

I film. :|

I film o filmu. :|

Kako pokazat? Pa s obzirom da je mlad dovoljno će ga impresionirat tvoj interes (valjda ga znaš fino pokazat, pred 40-tima si), a ako si krivo estimirala stvar, uvijek se moš izvuć uz neki jeftini izgovor, tipa:"Ma šalila se teta."


Btw, što god bilo, ne zanosi se preveć zatelebanošću. On je dečkić, a ti žena u toj situaciji, kužiš.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:46   #9
jedino ti je to problem da se ne bi pohvalio frendovima, pa se to prosiri po kvartu...ako mu za to vjerujes hiti se na njega kak kazes, neces pogrijesiti
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:51   #10
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
jedino ti je to problem da se ne bi pohvalio frendovima, pa se to prosiri po kvartu...ako mu za to vjerujes hiti se na njega kak kazes, neces pogrijesiti
i ona bi se pofalila ovde na forumu, a to ti dođe ko da je objavila na indexu :P
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:55   #11
Ženo, imaš viziju i imaš misiju.
Što se čeka?
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:01   #12
Ma znate kaj,drugi put kad se vidimo krećem u akciju i amen.Znam ja te šprehe kak se mladci pale na ozbiljnije,i sve je to ok dok se ja nisam našla u toj situaciji.Znate kak je to kad ti se neko svidi pa si stalno misliš..je gleda me lepo,smješka se,komentira dvosmisleno,al možda si samo umišljam ipak.Makar moje je mišljenje,a uglavnom i dosadašnje iskustvo je takvo da kad se između dvoje ljudi događa neka kemija tu ne možeš omanuti,jednako ko što osjećaš kad si nekome odbojan.Ajfel hvala na prijedlogu,ali ovo s buteljom i masažom me baš ne privlači..malo mi je to pederski nekakTnx svima na odgovorima..Alexa i ti si meni simpa too
anaconda1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:08   #13
I meni je to s buteljom i masažom užasno izlizano.
Spika za penziće.
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:08   #14
Talking

Nije istina da se svi mladi muskarci pale na starije, to je dosta individualno. Npr.ja cu sad 20, i ne bi razmatrao nikog starijeg od 25-26 jer jednostavno starije zene uopce ne gledam na taj nacin.
Ako ti ovo i prode, imaj na umu da ce to biti samo sex i nista vise.
Telomere is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:14   #15
anakonda carice


bilo bi super kad biste mogli vise vremena opustenije provoditi...
da vidis kak dise mali..a i on da tebe mrvicu bolje upozna...
da se ne svede sve samo na ''za pojebat''....

danas godine nista ne znace...

super je vidjeti tak poletnu zenu! go,baby, drzim vam fige
i kak bude BUDE
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:14   #16
Telomere nisam ni planirala brak s njim..bez brigeSex bi bio čist dost
anaconda1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:17   #17
Mari mi se znamo skroz dobro..odnosno od kad je on bio još jako mali klinac Ovo se dogodilo prije nekih godinu dana,i moram priznati da je i mene to jako iznenadilo..mislim da mi se neko toliko mlađi može svidjeti tak jakoZapravo skoro sam 100% ziher da bi i on mene,samo mi je malo podrške trebalo...jbg ne događa mi se to svaki dan
anaconda1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:18   #18
Ma samo ga ufati i zakucaj o zid. To je to.
Kakva butelja, masaža, piĆke matere.

Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:19   #19
ja sam u slicnoj situaciji, tacnije imam sex sa starijom, ja 26 ona 43 i iz licnog iskustva mislim da nece biti tih odgovora "ma kaj bi ja sa tobom i slicno", samo nadji najbolji nacin da mu das do znanja da bi htjela nesto i onda uzivajte
cossom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:21   #20
Quote:
anaconda1975 kaže: Pogledaj post
Mari mi se znamo skroz dobro..odnosno od kad je on bio još jako mali klinac Ovo se dogodilo prije nekih godinu dana,i moram priznati da je i mene to jako iznenadilo..mislim da mi se neko toliko mlađi može svidjeti tak jakoZapravo skoro sam 100% ziher da bi i on mene,samo mi je malo podrške trebalo...jbg ne događa mi se to svaki dan


ahaaaaa...kak su cure rekle.. priblizi mu se, zgrabi i uza zid

sretno i javi kak je proslo

kad cete se vidjeti sad prvo?
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger