Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 11:40   #1661
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ni meni se to ne ni svidjelo, skoro 15 godina razlike je previse. Do 7-8 godina stariji je OK. Do 5 mladji. Ne volim veliku razliku u godinama.
hahah razumijem
ja sad sa svojih 37 ne vidim razliku u godinama kao problem i još te godine nit doživljavam kao godine u kojima sam "starija koka" niti kao nekakvu prepreku za vezu gdje postoji razlika u godinama i prema gore i prema dolje

ali sa 21, 22 ne bi se upuštala sa tipom od 37

zrelost ili činjenica da sam u ovoj kategoriji "starijih" ne znam ..
__________________
Just take the moment, don't waste another life
Just take your worries, We'll trade it for the night
AnaisNin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:55   #1662
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kaj ti sebe možeš zamislit u vezi sa nekim curičkom od 21 godine?
Mogu, zašto ne bih mogao.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:56   #1663
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Svaka ptica svome jatu leti
Nisam shvatio na što se točno odnosi, na iskustvo, nezrelost? Napiši slobodno nemaš beda, samo da znam, pa da mogu odgovorit.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 14:58   #1664
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ni meni se to ne ni svidjelo, skoro 15 godina razlike je previse. Do 7-8 godina stariji je OK. Do 5 mladji. Ne volim veliku razliku u godinama.
Ima li neki suvisli razlog tome, ili eto tako imaš taj osjećaj, i nemaš pojma kako i zašto?
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:37   #1665
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Nisam shvatio na što se točno odnosi, na iskustvo, nezrelost? Napiši slobodno nemaš beda, samo da znam, pa da mogu odgovorit.
Pa velika je to razlika u godinama. Takav odnos tesko da ce opstati. Cura s 21 god tesko da ce razmisljati i biti zrela kao ti od 30+, s druge strane ti sa svojih 30+ tesko da ces razmisljati kao ona s 21.. Znaci jedna strana ce se morati spustiti/podignuti na razinu ovog drugog.
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:42   #1666
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Pa velika je to razlika u godinama. Takav odnos tesko da ce opstati. Cura s 21 god tesko da ce razmisljati i biti zrela kao ti od 30+, s druge strane ti sa svojih 30+ tesko da ces razmisljati kao ona s 21.. Znaci jedna strana ce se morati spustiti/podignuti na razinu ovog drugog.
Zasto to mislis? Kako ce neko razmisljati je individualna stvar. Imas zrelih sa 21 i nezrelih sa 30.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:44   #1667
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Zasto to mislis? Kako ce neko razmisljati je individualna stvar. Imas zrelih sa 21 i nezrelih sa 30.
Istina, ima iznimki.. Al u vecini slucajeva je tako.. Jer ocito ove na koje je on naletio spadaju u ovu vecinsku skupinu.. Pa se cudi i vrijeda cure jer nisu zrele
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 15:47   #1668
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Mogu, zašto ne bih mogao.
Ako te konstantno te curice odbijaju zar ti nikada ne pada na um da si fakat pre mator za njih

Imam necakinju od 20, I ona I sve njene kolegice viđaju se sa vrsnjacima ili dvije tri godine starijim.
Ovi stariji , pogotovo 30 plus, ni po cemu se ne uklapaju u takvo drustvo.
Tako da nije ni cudo da dobivas odjebe
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:08   #1669
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Pa velika je to razlika u godinama. Takav odnos tesko da ce opstati. Cura s 21 god tesko da ce razmisljati i biti zrela kao ti od 30+, s druge strane ti sa svojih 30+ tesko da ces razmisljati kao ona s 21.. Znaci jedna strana ce se morati spustiti/podignuti na razinu ovog drugog.
Sve si rekla, vama ženama (općenito pričamo, jel) je uvijek u glavi ono "dok nas smrt ne rastavi"...što je zapravo ironija teška, jer me ova odjebala s obrazloženjem da bih ja trebao tražiti "nešto ozbiljnije"...

Daj mi neki konkretan primjer te zrelosti, pa da možemo pričat. Meni je bitno jel ima kemije ili nema, pa ne mislim s njom uselit negdje, nabavit kućne ljubimce, planirat zajednički put na Novi Zeland, otvorit zajedničku štednju, pokrenut biznis i organizirat čuvanje naše djece itd., da bi mi smetala "nezrelost"...
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:11   #1670
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Sve si rekla, vama ženama (općenito pričamo, jel) je uvijek u glavi ono "dok nas smrt ne rastavi"...što je zapravo ironija teška, jer me ova odjebala s obrazloženjem da bih ja trebao tražiti "nešto ozbiljnije"...

Daj mi neki konkretan primjer te zrelosti, pa da možemo pričat. Meni je bitno jel ima kemije ili nema, pa ne mislim s njom uselit negdje, nabavit kućne ljubimce, planirat zajednički put na Novi Zeland, otvorit zajedničku štednju, pokrenut biznis i organizirat čuvanje naše djece itd., da bi mi smetala "nezrelost"...
Odjebala te jer joj se nisi svidio. Godine su joj posluzile samo kao dobar razlog.

Mislis da bi kod ovog bile problem? Njemu je 40.
http://static.tvtropes.org/pmwiki/pu...anganiello.jpg
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:12   #1671
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Istina, ima iznimki.. Al u vecini slucajeva je tako.. Jer ocito ove na koje je on naletio spadaju u ovu vecinsku skupinu.. Pa se cudi i vrijeda cure jer nisu zrele
Pa da, očekujem više od njih, ne podcjenjujem ih i znam da mogu i bolje, ljude gledam individualno.

Ili recimo da mi otkazuje susrete, mulja bez razloga i sl. što znaju mlađe cure radit, to me recimo ne bi puno iznenadilo od mlađe, ali to onda nazivam "retardiranošću" (a ne "cura je mlađa") i odjebem...neću joj ne dat šansu samo zato jer mislim da bi mogla bit takva, a nije mi dala nikakav konkretan povod da to mislim.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:15   #1672
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Odjebala te jer joj se nisi svidio. Godine su joj posluzile samo kao dobar razlog.

Mislis da bi kod ovog bile problem? Njemu je 40.
http://static.tvtropes.org/pmwiki/pu...anganiello.jpg
Evo ti si recimo tipičan primjer nezrelog klinca koji ništa ne kuži, baš se primijećuje po načinu na koji pišeš i razmišljaš i stavovima koje imaš.

Naravno da bi ga odjebala, ali jednog dana ćeš shvatit neke stvari, polako, mlad si, uživaj.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:17   #1673
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Evo ti si recimo tipičan primjer nezrelog klinca koji ništa ne kuži, baš se primijećuje po načinu na koji pišeš i razmišljaš i stavovima koje imaš.

Naravno da bi ga odjebala, ali jednog dana ćeš shvatit neke stvari, polako, mlad si, uživaj.
Samo sam ti rekao kako jeste. Jbg.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:20   #1674
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Ako te konstantno te curice odbijaju zar ti nikada ne pada na um da si fakat pre mator za njih

Imam necakinju od 20, I ona I sve njene kolegice viđaju se sa vrsnjacima ili dvije tri godine starijim.
Ovi stariji , pogotovo 30 plus, ni po cemu se ne uklapaju u takvo drustvo.
Tako da nije ni cudo da dobivas odjebe
Dajte čitajte s razumijevanjem, stalno neke stvare koje vam nasumično padaju na pamet bacate.

Tu i tamo mi se desi da nakon što bude sve ok, vidim da ima interesa itd., kad sazna tu informaciju, odmah odjeb, zato jer se prepadne tog broja valjda ili jer eto sve njene frendice imaju dečke vršnjake ili koji god glupi razlog. Ne znam o kakvom točno uklapanju u društvo pričaš, ako me misli vodit sa svojim prijateljicama na kave, onda joj je odjeb na mjestu svakako. Ali siguran sam da im nije baš to bilo u glavi.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:21   #1675
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Ako te konstantno te curice odbijaju zar ti nikada ne pada na um da si fakat pre mator za njih

Imam necakinju od 20, I ona I sve njene kolegice viđaju se sa vrsnjacima ili dvije tri godine starijim.
Ovi stariji , pogotovo 30 plus, ni po cemu se ne uklapaju u takvo drustvo.
Tako da nije ni cudo da dobivas odjebe
Dajte čitajte s razumijevanjem, stalno neke stvare koje vam nasumično padaju na pamet bacate.

Tu i tamo mi se desi da nakon što bude sve ok, vidim da ima interesa itd., kad sazna tu informaciju, odmah odjeb, zato jer se prepadne tog broja valjda ili jer eto sve njene frendice imaju dečke vršnjake ili koji god glupi razlog. Ne znam o kakvom točno uklapanju u društvo pričaš, ako me misli vodit sa svojim prijateljicama na kave, onda joj je odjeb na mjestu svakako. Ali siguran sam da im nije baš to bilo u glavi.

A nije ti palo na pamet da su te dečke upoznale zato jer se obično druže ljudi istih godina...
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 16:54   #1676
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Sve si rekla, vama ženama (općenito pričamo, jel) je uvijek u glavi ono "dok nas smrt ne rastavi"...što je zapravo ironija teška, jer me ova odjebala s obrazloženjem da bih ja trebao tražiti "nešto ozbiljnije"...

Daj mi neki konkretan primjer te zrelosti, pa da možemo pričat. Meni je bitno jel ima kemije ili nema, pa ne mislim s njom uselit negdje, nabavit kućne ljubimce, planirat zajednički put na Novi Zeland, otvorit zajedničku štednju, pokrenut biznis i organizirat čuvanje naše djece itd., da bi mi smetala "nezrelost"...
Pa gle.. Ljudi kad cuju da je neko presao 30 smatraju da taj trazi nesto ozbiljno, ili bi bar trebao trazit ozbiljno.. I smatra de da je to vec covjek koji je prosao u zivotu neke stvari i koji gleda zrelo i ozbiljno na svijet.. Sta ces do 50-e naganjat cure od 20 god i pitat se zasto ne zele.. Pa ja prva nebi bila s nekim ko je skoro generacija mojih roditelja.. Znam jedan par on (prijatrlj mog oca) stariji od nje oko 20 god. Kao super im je.. Pricaju on i moj otac nesto, ona se ide ubaciti u pricu, a on njoj "bebo, ne mozes ti to skuziti.. Bebo shvatit ces to s godinama.. Bebo jos si ti mlada da pricas o tome.. Blabla".. I to je kao super odnos, imas 3 zajednicke teme wow
Palasmarsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:50   #1677
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Samo sam ti rekao kako jeste. Jbg.
O čemu ti trolaš, što sam rekao?

Ovakve gluposti kakvu si postao gore sam znao čut isključivo od teških nejebača, nitko tko ima pojma o životu se ne bi takvo što usudio izvalit.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:03   #1678
Quote:
Palasmarsa kaže: Pogledaj post
Pa gle.. Ljudi kad cuju da je neko presao 30 smatraju da taj trazi nesto ozbiljno, ili bi bar trebao trazit ozbiljno.. I smatra de da je to vec covjek koji je prosao u zivotu neke stvari i koji gleda zrelo i ozbiljno na svijet.. Sta ces do 50-e naganjat cure od 20 god i pitat se zasto ne zele.. Pa ja prva nebi bila s nekim ko je skoro generacija mojih roditelja.. Znam jedan par on (prijatrlj mog oca) stariji od nje oko 20 god. Kao super im je.. Pricaju on i moj otac nesto, ona se ide ubaciti u pricu, a on njoj "bebo, ne mozes ti to skuziti.. Bebo shvatit ces to s godinama.. Bebo jos si ti mlada da pricas o tome.. Blabla".. I to je kao super odnos, imas 3 zajednicke teme wow
Znači ti si čula nekog tipa kako sa svojom curom razgovara i iz tog izvlačiš zaključke o ljudima općenito? Pa tak mogu i ja svojoj vršnjakinji spuštat. Ne znam tko je gluplji u toj priči, taj lik ili ta njegova cura.

Nadalje, to što ti misliš da bih ja trebao ovo ili ono s 34 god. je bez uvrede teška zadrtost, pretpostavljam da imaš više od 18, prema tome ja smatram da ti je kao takvoj vrijeme da se udaš i kreneš rađat djecu. Ne slažeš se? E pa onda si licemjerna.

Valjda se mene pita što ja tražim i hoću. Ljudi koji smatraju da bih se trebao ženit i spremat na pravljenje djece samim tim što imam 34 god. su glupi ko kurac. To što ti prva nešto bi ili ne bi mi ne znači baš ništa i ne vidim kakvu to ima težinu u raspravi.

Prošao sam nešto u životu i gledam zrelo i ozbiljno na svijet, baš zato i imam ovakva razmišljanja kakva imam, jer se ne povodim za tim što će glupi ljudi reći.

Pa ako ću u 60-oj bit privlačan i zanimljiv nekoj 20-godišnjakinji, što da ne. Naravno da ću teško nać neku takvu jer će joj biti znatno teže nosit se s tim što će selo reć. Ili kad bi mene palile 60-godišnjakinje, opet što da ne.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:33   #1679
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ima li neki suvisli razlog tome, ili eto tako imaš taj osjećaj, i nemaš pojma kako i zašto?
radi toga da budemo u nekoj sličnoj životnoj fazi, na sličnom nivou po iskustvu

dok sam recimo studirala, nekako mi je bilo normalno da mi je dečko student, a ne netko tko već radi, da imamo slične probleme i preokupacije, te se zato bolje se razumijemo
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 02:57   #1680
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
radi toga da budemo u nekoj sličnoj životnoj fazi, na sličnom nivou po iskustvu

dok sam recimo studirala, nekako mi je bilo normalno da mi je dečko student, a ne netko tko već radi, da imamo slične probleme i preokupacije, te se zato bolje se razumijemo
Ok, recimo lik je mlađi od tebe 3 god. i završio je faks u roku i odmah je našao posao i radi, ti još studiraš. Upoznate se i nećeš s njim imat ništa zato jer on radi, a ti studiraš? : D

Ili što se tiče iskustva, curama je lakše skupit iskustvo nego frajerima, pa može cura bit puno mlađa i puno iskusnija od frajera.

Ili što se tiče životne faze ako si mislila na ono što očekuješ od odnosa, pa tu nema baš nekog čvrstog pravila, al ajmo reć da je neko opće pravilo da većina žena bilo kojih godina ipak cilja na ozbiljnu vezu (ove mlađe još i više), a kod frajera je nešto kompliciranija situacija, ali definitivno nas ima masa koji brak i sl. odgađamo za što kasnije jer si to hoćemo i možemo priuštit.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger