Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Moje najomraženije godišnje doba jest?
ljeto 90 32.03%
ljeto 60 21.35%
ljeto 25 8.90%
ljeto 106 37.72%
Glasovatelji: 281. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2012., 20:35   #1
Angry Nabijem ljeto, vrućine, sunce i ostale ljetne "radosti" Vol.2

dragi moji i drage moje,
otvaram novu temu,zlu ne trebala tako skoro, ali neka se nađe spremna.
stara tema je zatvorena jer je 10 000 postova gorčine, žuči i psovanja malo previše za vidjeti na jednoj hrpi, nalikuje na sjednice sabora lijepe naše.




predlažem slogan nabijača; pakla se ne bojimo, da sunce manje prži više boga ne molimo!


Link na staru temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=554425

Zadnje uređivanje Ruralna : 12.12.2012. at 18:54. Reason: Dodavanje linka
Splenda is offline  
Old 11.12.2012., 20:39   #2
Evo i mene!!
Ko bi reko da smo natukle 10 000 postova.. najjače smo jezik nam laprda non stop po vrućinama. a dušu sam zgriješila na ovoj temi previše.. ali nemogu si pomoći! ja sam za novi slogan!!
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 11.12.2012., 20:41   #3
Gdje vi zivite kad u sred ovih snjeznih mecava pricate o vrucinama?
Nikola557 is offline  
Old 11.12.2012., 20:41   #4
ja sam cijelo ljeto razmišljala kako će to jednom proći i onda ćemo se ovako prisjećati šta smo sve pisale ...pa onda opet do sljedećeg ljeta...preživljavanje iz godišnjeg doba u godišnje doba
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Old 11.12.2012., 21:26   #5
ola bičis

ja bih da ovo narančasto govno dode otopiti snijeg i led kako vise ne bih padala i lomila ruke, noge i mobitele, a onda moze otic u picku materinu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 11.12.2012., 21:33   #6
Uspjeli smo toliko mržnje prosut prema vrućinama da nije bila dovoljna jedna tema.

Fakjea.



Maiya is offline  
Old 11.12.2012., 22:09   #7
Helou, evo i mene na jednom od mojih najdrazih topica....za slogan sam apsolutno plus kaj mi sunce tlak dize cak i sad po ovoj zimi...kaj ne moze bit hladno i bez tog sljasteceg sranja?! I svima nam zelim da ljeto sto kasnije dodje i nek bude ogavno ( po kriterijima mase) da potjera sve sugave turiste....))
tenaTT is offline  
Old 11.12.2012., 22:13   #8
Quote:
renny kaže: Pogledaj post
Helou, evo i mene na jednom od mojih najdrazih topica....za slogan sam apsolutno plus kaj mi sunce tlak dize cak i sad po ovoj zimi...kaj ne moze bit hladno i bez tog sljasteceg sranja?! I svima nam zelim da ljeto sto kasnije dodje i nek bude ogavno ( po kriterijima mase) da potjera sve sugave turiste....))
to su riječi!!!
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 12.12.2012., 12:21   #9
Samo da ostavim traga i na vol.2, zapišam ga malo. Nego, najavljuju neko zatopljenje za vikend, možda ćemo se aktivno tipkavati ođe
Cetripenula is offline  
Old 12.12.2012., 13:14   #10
Quote:
Cetripenula kaže: Pogledaj post
Samo da ostavim traga i na vol.2, zapišam ga malo. Nego, najavljuju neko zatopljenje za vikend, možda ćemo se aktivno tipkavati ođe


A što se dogodilo s onim da će ove godine Balkan okovati zime i do -20 stupnjeva?? I neka ruska fronta se najavljivala ako se ne varam. Tol'ko o tome.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Old 12.12.2012., 13:17   #11
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post


A što se dogodilo s onim da će ove godine Balkan okovati zime i do -20 stupnjeva?? I neka ruska fronta se najavljivala ako se ne varam. Tol'ko o tome.
pa pomalo, strpljenja.. zima još nije ni počela jel

nego... nova tema jedva cekam ljeto samo da čitam vaše postove ovdje, baš je zanimljivo bilo

uglavnom evo da ostavim traga maloo i nabijem ga uzivajte u nadam se iducih 5 mjeseci fine zime
__________________
Yes, I have a dirty mind and I refuse to clean it!! :)
mIšIca:P is offline  
Old 12.12.2012., 13:36   #12
Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
pa pomalo, strpljenja.. zima još nije ni počela jel


Klimatološki je počela.

Quote:
mIšIca:P kaže: Pogledaj post
uzivajte u nadam se iducih 5 mjeseci fine zime
Riječi ti se pozlatile.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Old 12.12.2012., 13:41   #13
Želim pohvaliti izvrsnost trenutnih vremenskih prilika.
Gazda is offline  
Old 12.12.2012., 14:04   #14
Super je kaj je hladno al nabijem sunce, sve se otapa..
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Old 13.12.2012., 16:56   #15
Nabijem i juzinu koja se po tko zna koji put sprema zasrati zimu......mrs, mrs!
tenaTT is offline  
Old 14.12.2012., 01:24   #16
ne znam jesu li mi živčani završeci totalno skureni od 7 mjeseci vrućine, danas je navodno bilo -3 tokom dana. ljudi cvokoću, trče po ulici, ja se sprešetavam, još uvijek nisam izvukla iz ormara zimski kaput, onaj najtopliji.
Splenda is offline  
Old 14.12.2012., 21:16   #17
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
ne znam jesu li mi živčani završeci totalno skureni od 7 mjeseci vrućine, danas je navodno bilo -3 tokom dana. ljudi cvokoću, trče po ulici, ja se sprešetavam, još uvijek nisam izvukla iz ormara zimski kaput, onaj najtopliji.
Ovako slicno i meni...kao da jos u tijelu imam one zalihe topline od onog uzasa zvano ljeto i beskrajnih vrucina koje nikako da ispare.....bljak!
tenaTT is offline  
Old 14.12.2012., 21:25   #18
Veli danas ženska na radiju. "zasjalo je sunce u Zagrebu, a i falilo ga je."

Zbilja ga nije bilo dosta, ima pravo. U predbožićno vrijeme jebeno sunce je ono što nam fali.
Maiya is offline  
Old 14.12.2012., 21:51   #19
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Veli danas ženska na radiju. "zasjalo je sunce u Zagrebu, a i falilo ga je."

Zbilja ga nije bilo dosta, ima pravo. U predbožićno vrijeme jebeno sunce je ono što nam fali.
Meni se sere od radija i voditeljica jer non stop cvrkuću kak je sunce divno i srać truć bljuć!!!
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Old 15.12.2012., 00:49   #20
kako su brzo prošli najkraći dani u godini.

od jučer kurčev zalazak sunca polako gmiže prema najduljim danima u godini. .
Splenda is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.