Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2014., 18:49   #21
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Meni je još gore kad se nađe jedan frajer koji govori u ime cijelog roda kad kaže da bi se ta neka svima sviđala (jer on je muškarac pa time zna što se svim muškarcima sviđa).
Da samo znas koliko mene to izivcira.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Old 05.09.2014., 19:32   #22
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Jao, kako ja volim gledati tu emisiju! Da živim u L.A. ne bih bila dovoljno dobra da izađem s nekim od tih tipova jer ona bira samo najbolje cure. Srećom, većina je samo bogata novcem.
Haha, moram priznat da je povremeno pogledam ako zderem uz tv.
Ok je ona, al kad u nekim momentima podreduje stvari muskarcima to mi je fuj.

I to sta kazes, samo su bogati novcem a kad ih proucis niti su zgodni niti imaju sto za ponudit sto se osobnosti tice. Pogotovo kad oni od 45 inzistiraju na zenskama od 20 sine, pogledaj sebe prvo. I pola takvih uz zenu imaju ljubavnice, nebi s takvim da mi plate
Lady Isadora is offline  
Old 05.09.2014., 20:28   #23
Statusi na fejsu o životu, prijateljstvu i ljudima općenito od ljudi koji su zadnji pozvani govoriti nešto o tome jer su beskarakterni, ono daj pogledaj prvo sebe, kako se odnosiš prema drugima...Fuj.
kosjenka- is offline  
Old 05.09.2014., 21:06   #24
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Haha, moram priznat da je povremeno pogledam ako zderem uz tv.
Ok je ona, al kad u nekim momentima podreduje stvari muskarcima to mi je fuj.

I to sta kazes, samo su bogati novcem a kad ih proucis niti su zgodni niti imaju sto za ponudit sto se osobnosti tice. Pogotovo kad oni od 45 inzistiraju na zenskama od 20 sine, pogledaj sebe prvo. I pola takvih uz zenu imaju ljubavnice, nebi s takvim da mi plate
Nije samo prema ženama takva, i muškarce mijenja i govori im što trebaju obući, kako se ponašati i sl. Ja bih je vjerojatno poslala u 3PM kad bi mi rekla što sve trebam mijenjati (zadnji put kad sam gledala, ženska se ofarbala u tamniju nijansu jer joj je ova to rekla). On živi u nekim svojim okvirima i predrasudama i njih se drži. Najbolja mi je bila epizoda (to sam još davno gledala), tip je htio žensku mlađu od 40 (a on je imao preko), da bi na kraju izašao sa ženskom kojoj je ova tražila tipa. I ta je izgledala bolje od ovih od 20 godina. Ali nije smjela reći koliko stvarno ima godina. Ti koji su opsjednuti godinama i ni slučajno ne žele žensku nekih godina ili obavezno traže 25-ogodišnjakinje iako sami imaju 50 nisu baš normalni (jedan nije htio ni čuti za cure iznad 30, a on sam je bio tu negdje). Ono, ako već imaju milijune nek si nađu sponzorušu, što im treba netko da im nađe žensku? Živciraju me ti koji moraju imati 10, 15 godina mlađu žensku. Da bar liče na nešto.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 05.09.2014., 22:07   #25
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Nije samo prema ženama takva, i muškarce mijenja i govori im što trebaju obući, kako se ponašati i sl. Ja bih je vjerojatno poslala u 3PM kad bi mi rekla što sve trebam mijenjati (zadnji put kad sam gledala, ženska se ofarbala u tamniju nijansu jer joj je ova to rekla). On živi u nekim svojim okvirima i predrasudama i njih se drži. Najbolja mi je bila epizoda (to sam još davno gledala), tip je htio žensku mlađu od 40 (a on je imao preko), da bi na kraju izašao sa ženskom kojoj je ova tražila tipa. I ta je izgledala bolje od ovih od 20 godina. Ali nije smjela reći koliko stvarno ima godina. Ti koji su opsjednuti godinama i ni slučajno ne žele žensku nekih godina ili obavezno traže 25-ogodišnjakinje iako sami imaju 50 nisu baš normalni (jedan nije htio ni čuti za cure iznad 30, a on sam je bio tu negdje). Ono, ako već imaju milijune nek si nađu sponzorušu, što im treba netko da im nađe žensku? Živciraju me ti koji moraju imati 10, 15 godina mlađu žensku. Da bar liče na nešto.
To je bilo nedavno
Oboje su trazili nekog i na kraju su se medusobno odabrali a ona ima 41, lijepa uspjesna itd. On mi je bio ruzan, pogotovo kad je reko nesto u stilu da ne zeli stariju od 20 jer se osuse jajasca. Kreten. Dobro im ona kaze al opet je pitanje koliko se njih kasnije vrati na staro.

Takve izjave cujes bilo gdje, pogotovo ovdje na forumu sam primjetila averziju prema starijim zenama. U rl-u takvo misljenje uglavnom primjetim kod likova koji iskompleksirani i nisu bas najljepsi

Najodvratniji dozivljaj ikad je bio kad sam u klubu u koji inace zalazim samo kad frendice slave rockas vidjela muza od bivse susjede kako skenira zenskice i prilazi im
Ajd to su sve moje vrsnjakinje al ja se unatoc tome sta imam 22 godine nazivam balavicom pored nekog tko ima preko 45. Zato nebi imala nikad s takvim posla, odvratno. Ti stariji kad ti upadaju nikad ne znas sta ima doma. Fuj.

Nisu ni meni takvi bas najnormalniji u glavi, i zivciraju me.

Skupa s PM forum zavodnicima
Lady Isadora is offline  
Old 06.09.2014., 00:12   #26
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
To je bilo nedavno
Oboje su trazili nekog i na kraju su se medusobno odabrali a ona ima 41, lijepa uspjesna itd. On mi je bio ruzan, pogotovo kad je reko nesto u stilu da ne zeli stariju od 20 jer se osuse jajasca. Kreten. Dobro im ona kaze al opet je pitanje koliko se njih kasnije vrati na staro.

Takve izjave cujes bilo gdje, pogotovo ovdje na forumu sam primjetila averziju prema starijim zenama. U rl-u takvo misljenje uglavnom primjetim kod likova koji iskompleksirani i nisu bas najljepsi
Kad sam ja gledala bilo je davno jer je to bilo na Kanalu A. Znam da sam bila fascinirana ženom jer je bila predivna i bio bi stvarno kreten da ju je odbacio samo jer ima više od 40. A vršnjaci su.

Kompleksi, slažem se. To se odnosi samo na one koji izričito traže neku od 25 (prosjek), a oni imaju 40. Vrijedi i za žene iako kod njih više primjećujem da traže starije. Za one koji se jednostavno zaljube to ne vrijedi.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 06.09.2014., 00:22   #27
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Kad sam ja gledala bilo je davno jer je to bilo na Kanalu A. Znam da sam bila fascinirana ženom jer je bila predivna i bio bi stvarno kreten da ju je odbacio samo jer ima više od 40. A vršnjaci su.

Kompleksi, slažem se. To se odnosi samo na one koji izričito traže neku od 25 (prosjek), a oni imaju 40. Vrijedi i za žene iako kod njih više primjećujem da traže starije. Za one koji se jednostavno zaljube to ne vrijedi.
Eee ta sad na Fox Life to pustaju.
Stvarno je zenska predivna za one godine s obzirom na to kako vecina izgleda i prije toga.

Imamo sad jednu sta se udala, ona 22 a tip 42, koliko god cudno zvucalo lik je ko dijete, djeluje nezrelo al sav puca od ljubavi da se tako izrazim... No cure obicno traze starije jer misle da ce imat zrelu osobu kraj sebe al nije svaki tip koji ce zavrsit sa takvom-zreo.
Lady Isadora is offline  
Old 06.09.2014., 00:26   #28
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Imamo sad jednu sta se udala, ona 22 a tip 42, koliko god cudno zvucalo lik je ko dijete, djeluje nezrelo al sav puca od ljubavi da se tako izrazim... No cure obicno traze starije jer misle da ce imat zrelu osobu kraj sebe al nije svaki tip koji ce zavrsit sa takvom-zreo.
Ja sam vizualni tip, briga me za zrelost.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 06.09.2014., 02:12   #29
sa stare teme; BBast
Quote:
Pocelo je biti dosadno jos u New Yorku kada je objavljivao mali milijun fotki svaki dan.
Ovaj projekt u Africi se moze shvatiti kao progresivan projekt s ciljem osvjestavanja svijeta o problemima koji muce taj kontinent, ili se moze shvatiti kao neoevolucionizam kada se bez "plemenitog" cilja prikazuju manje razvijene kulture i drzave koje cemo mi promatrati iz svojih koznih naslonjaca s razumnom dozom sazaljenja koje prestaje onog trenutka kad nam paznju zaokupi nesto drugo.
Ja to vidim iz ove druge perspektive. Ne kazem da sam u pravu niti da je to cilj tog projekta, ali zivcira me
ja većinu uopće ne sažaljevam.
oni imaju takav život kakav imaju. i to je njihov život.
zašto bi ih sažaljevala. da se osjećam superiorno, nadmoćno?
nema mi to smisla.
nekad mi bude žao kad nešto pročitam, suosjećam, al ih ne sažaljevam.
meni je taj projekt (sad kad s Unicefom putuje okolo) jednostavno super jer pokazuje koliko se naši životi razlikuju već samo zbog tog što neko određeno okruženje zahtjeva i čini od nas. a koliko su zapravo slični. jer kad se radi o onom fundamentalnom, svi mi imamo iste čežnje.

Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
, upalim tv a tamo neka ljubavna posrednica koja spaja milijunase s random zenskama u L.A-u govori kovrcavim curama nek se opeglaju jer muzjaci vole glatku kosu kroz koju mogu provuc ruku ma daj me nemoj.
I svi koji citaju Cosmo za ozbiljno
pa cijela ta emisija je skroz iscenirana. od tog što će tipovi napravit, do tog što će te likuše radit. svaka svađa i svaki konflikt
ja to isto gledam
u jednoj emisiji ih je ta glavna učila gdje uloviti bogatog muškarca. kao da idu razgledati kuće, sportske automobile itd, jer tamo se kreću muškarci koji imaju para da si kupe takav automobil, takvu kuću. a te cure to zapisivale :fejspalm:
super savjeti za sponzoruše
*soul*mate* is offline  
Old 06.09.2014., 16:48   #30
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Ide mi na zivce sto su vec krajem 8. mjeseca svi prestali ici na plazu iako je i dalje vruce, s izjavom da je ljeto gotovo i radije leze doma. Ili kad kad kazu da ih more umori. Wtf.
ja još sredinom 8. jedva čekala da se vratim kući jer mi je more više dojadilo i stvarno me umorilo stalno odlaženje na plažu, pogotovo po onom jugu
pattie_boyd is offline  
Old 06.09.2014., 18:51   #31
Idu mi na živce ova 'frizura' (razdeljak po sredini, zalizana kosa uz glavu i pozada smotana u repić ili govance) koju svaka druga sad fura ne misleći o tome da im je glava ravna nazad kao daska ili pak veličine kineske glasačke kutije







Simpsolina is offline  
Old 06.09.2014., 18:59   #32
Baš je fuj ta frizura.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Old 06.09.2014., 20:31   #33
Jedino na Lily Collins ne izgleda uzasno.

Ide mi na zivce omalovazavanje gimnazije. Poslije toga nemas zanimanje, samo ucis gluposti, taj i taj je zavrsil trogodisnju strukovnu i sad mu je bolje, itd.90 % vremena to govore roditelji ciji sinek ili kcerkica nisu bili dovoljno pametni da upisu gimnaziju.
Bulma is offline  
Old 06.09.2014., 22:02   #34
Prvi put čujem da neko omalovažava gimnaziju, svi o gimnaziji govore s poštovanjem. Istina da je ne može svako upisati, ali i mnoga pametna djeca koja mogu, odluče se za neku drugu školu, jer imaju druge interese.

Nema tu ko šta prebacivati za zanimanje koje imaš kad ju završiš, podrazumijeva se da kada upisuješ gimnaziju poslije nje ideš na fax, gimnazija je priprema za fax. Ako ne planiraš na fax, nemaš šta tražiti u gimnaziji, izabereš neku strukovnu školu.
Alem_ is offline  
Old 06.09.2014., 22:14   #35
Quote:
Alem_ kaže: Pogledaj post
Prvi put čujem da neko omalovažava gimnaziju, svi o gimnaziji govore s poštovanjem. Istina da je ne može svako upisati, ali i mnoga pametna djeca koja mogu, odluče se za neku drugu školu, jer imaju druge interese.

Nema tu ko šta prebacivati za zanimanje koje imaš kad ju završiš, podrazumijeva se da kada upisuješ gimnaziju poslije nje ideš na fax, gimnazija je priprema za fax. Ako ne planiraš na fax, nemaš šta tražiti u gimnaziji, izabereš neku strukovnu školu.
Ja sam masu puta čula da se omalovažava gimnazija.
petrunjela84 is online now  
Old 06.09.2014., 22:23   #36
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Ja sam masu puta čula da se omalovažava gimnazija.
Onda su to neki kompleksi. Ja iskreno nisam nikad.
Samo sam čula vic o gimnazijalcima: Šta rade huligani iz gimnazije? Prelaze ulicu tamo gdje nema pješačkog.

Ali što se tiče gimnazije kao škole i kvalitete obrazovanja u istoj, nikad ništa loše i omalovažavajuće nisam čula.
Alem_ is offline  
Old 06.09.2014., 22:36   #37
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Ja sam masu puta čula da se omalovažava gimnazija.
+1
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Old 06.09.2014., 22:52   #38
Mene je komsinica pogledala sa sazaljenjem kad je cula da sam upisala gimnaziju

Mene zivcira sto strucne skole vecina ne upisuje zato sto ih ta struka stvarno i zanima vec zato sto imaju lose ocjene iz osnovne
Nikad nisam cula da je neko zavrsio ugostiteljsku, trgovacku ili automehanicarsku sa odlicnim
Simpsolina is offline  
Old 06.09.2014., 22:56   #39
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Ja sam masu puta čula da se omalovažava gimnazija.
I ja isto. Sto je najlude od svega ja sam htjela u graficku al su starci imali presudnu u tome hahah, doduse sad mi nije zao stvarno... Al je vecina poznanika i njihovih frendova uvijek pitalo da sto su me upisivali tamo, sto cu s gimnazijom
Lady Isadora is offline  
Old 06.09.2014., 23:13   #40
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mene je komsinica pogledala sa sazaljenjem kad je cula da sam upisala gimnaziju

Mene zivcira sto strucne skole vecina ne upisuje zato sto ih ta struka stvarno i zanima vec zato sto imaju lose ocjene iz osnovne
Nikad nisam cula da je neko zavrsio ugostiteljsku, trgovacku ili automehanicarsku sa odlicnim
Ja znam samo jednu curu koja je bila stvarno odlicna, a da je otisla u strukovnu skolu. Ali ona je otisla u ekonomsku, koja je 4 godine i sad studira ekonomiju. Kod nas su odlicni daci isli u gimnaziju, oni losiji u cetvregodisnje strukovne, a oni bas najgori su isli za zidare, frizerke, kuhare, itd.
Bulma is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.