Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2015., 20:36   #281
kalju s janjetinom! mljac
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 20:56   #282
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
Bilo mi je dosadno pa sam se malo zaigrao

http://i58.tinypic.com/wwg9r5.jpg

Ima ko ideju šta da radim s ovim dijelom leđa skroz lijevo?

http://i62.tinypic.com/kdsxub.jpg
Skuvat je sa bizima ili bobom...mljac

Zadnje uređivanje L3go : 22.03.2015. at 11:55. Reason: img
Pomorac35st is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2015., 09:46   #283
Pelle, juha će bit od glave

Sviđaju mi se i kalja i ova ideja s bobom
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 13:12   #284
gdje je dobra janjetina u zagrebu za omastit brk ?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2016., 18:47   #285
zelendvor, pod mirnim krovovima (skupo), ponekad nk hrašće, nk trnje (skupo), vinodol, purger, trnjanka, domagoj, marijino zvono, pri zvoncu....itd.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 14:01   #286
Uglavnom muž kupuje janjetinu (svježu) i najčešće kupujemo but. E, sad pitanje: zbog čega skoro redovito on, uz but, donosi (a valjda i plaća) i polovicu glave janjeta?

Meni se to ne čini OK (on se, mislim, srami pitati), jer ako želim kupiti but, onda ne vidim razlog da mi dometne još i glavu, po cijeni buta. Znam da ima ljudi koji vole glavu (moja svekrva ju je obožavala!), ali mi nismo od tih.

Je li, dakle, takva prodaja (tj. uvaljivanje) po propisima?

Naime: ako mesari nemaju što napraviti s janjećim glavama, ako ih ne mogu zasebno prodati, jer nije tolika potražnja, ili nekako drugačije iskoristiti, mene se to nimalo ne tiče. Jednako kao što me se ne tiče, kad kupujem juneći ili svinjski but, što radi mesar s njihovim glavama.
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 14:55   #287
A jeste probali i u nekoj drugoj mesnici?
Prvi put čujem za takvo uvaljivanje privage, mi kad uzimamo od prednjeg dijela (plećka) i/ili but, nikad ne dobijemo niš, kamoli glavušu...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 15:51   #288
Pitaj muža jel on to i plati, ili mu to mesar doda gratis.
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 17:33   #289
[QUOTE=DeeJay Dee;69964043]A jeste probali i u nekoj drugoj mesnici?
Prvi put čujem za takvo uvaljivanje privage, mi kad uzimamo od prednjeg dijela (plećka) i/ili but, nikad ne dobijemo niš, kamoli glavušu...[/QUOTE

Kad sam ja dva puta kupovao janjetinu za Uskrs, to je bila uobičajena praksa. Ima već par godina od tada. Kupovao sam na placu u Utrinama.
Hiawatha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 17:35   #290
Sad mi se čini da je glava bila samo ako si htio but, a za prednji dio ne.
Hiawatha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 17:53   #291
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Pitaj muža jel on to i plati, ili mu to mesar doda gratis.
Pitala sam ga, veli kako misli da mu to sve skupa izvažu i naplate, nije 100% siguran. Bude sljedeći puta pripazio kako važu, kaže.

Al on je, micica, jako sramežljiv na placu (inače nije uopće, dapače) i može ga smuljati tko god i kada god hoće (10 puta ista kumica!) Njega je sram zagledati ili ne daj Bože opipati što kupuje, takvog prodavači mogu samo sanjati: idealna je mušterija/ovca za šišanje!

Kako kupuje, dobre stvari još i donosi doma! (Mislim da, s obzirom na to da je dva puta tjedno na Kvatriću, prodavači misle da je već "ispekao zanat", pa se svi ni ne usude utrapit mu baš svako smeće. A mogli bi, da znaju... )

Pitate se: a zakaj onda ja, "tak pametna", ne kupujem?
Pa, kupujem i ja, ali on baš želi kupovati ribu, ranoranilac je (za razliku od mene), pa onda ta dva "riblja" dana on, osim ribe, kupuje i neke druge stvari usput... Dobar mi je muž, jako...:klap: Samo da malo bolje gleda kad kupuje.
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 17:57   #292
Sa prednjom cetvrtinom praseta u Kauflandu dobijes komad glave prikacen za trup, uz zadnju cetvrtinu onaj odrezani komad . Ne sjecam se za janjetinu...

Nije fora, ali valjda vazi samo za cetvrtine, ne za detaljnije konfekcionirano meso
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 19:32   #293
U vecini mesnica nabace i pripadajuci komad glave. Bar zadnjih 40 godina.
Naplate po cijeni odojka/janjca.
Tko kaze da nece svejedno plati samo ne dobije
Rijetko se moze kupiti bez dodatka.
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 20:10   #294
u rijetko kojem restoranu hoće prodati samo but od janjetine npr da naručiš 2 kg janjetine od buta nego kombiniraju but ili lopaticu te rebra i hrbat (kotlet) s time da se u restoranu glava baca tako da mi je ovo čisto ok da ako kupiš but dobiš i pola glave ....
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 20:35   #295
Meni nije ok. Kaj da radim s glavom? Teglim doma i higim u smece.
Po toj logici bilo bi ok da mi i picek klima s glavom i da mu nozice vire iz dupeta.
Tak i tak ju naplate pa nek si ju imaju.

Nis mislila da je gospon spranja tak srameci
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 20:51   #296
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Uglavnom muž kupuje janjetinu (svježu) i najčešće kupujemo but. E, sad pitanje: zbog čega skoro redovito on, uz but, donosi (a valjda i plaća) i polovicu glave janjeta?
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
U vecini mesnica nabace i pripadajuci komad glave. Bar zadnjih 40 godina.
Naplate po cijeni odojka/janjca.
Tko kaze da nece svejedno plati samo ne dobije
Rijetko se moze kupiti bez dodatka.
Ne znam gdje ostali kupujete janjetinu ali izgleda da se samo Polka zna kako se u Hrvatskoj prodaje janjetina.

Danas postoje janjeći trupovi iz uvoza koji dolaze bez glave jer je to odredba njihovih zemalja. Kod nas je tradicija prodaja s glavom. Do prije desetak godina prodavala se i s plućima i jetrom i to; uz stražnju četvrt pola glave, uz prednju pola pluća, pola jetre i pola srca. Prodaja s iznutricama napuštena je zbog EU regulative osim iznimaka koje su regulirane posebnim propisima, a kada je riječ o tradiciji prodaje paške, creske i krčke janjetine. Odluku o prodaji s ili bez glave donosi vlasnik janjeta, tj. mesnica koja je životinju kupila.


Pravilnik o kakvoći ovčjih trupova i polovica

2. Klaonički obrađen trup ovce jest trup zaklane životinje s kojega je nakon klanja i iskrvarenja skinuta koža, koji je:

– bez glave (odstranjene na mjestu između zatiljne kosti i prvog vratnog kralješka) i donjih dijelova nogu (odstranjenih u tarzalnim i karpalnim zglobovima). Iznimno na zahtjev klaonice ili posjednika životinje na trupu može ostati glava;

– bez organa u prsnoj, trbušnoj i zdjeličnoj šupljini, osim bubrega i bubrežnog masnog tkiva;

– bez spolnih organa i vimena
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 21:07   #297
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
Meni nije ok. Kaj da radim s glavom? Teglim doma i higim u smece.
Po toj logici bilo bi ok da mi i picek klima s glavom i da mu nozice vire iz dupeta.
Tak i tak ju naplate pa nek si ju imaju.

Nis mislila da je gospon spranja tak srameci
Slažem se, radije nek bu kunu skuplja pa bez glave....
Koliko znam patke i guske se još jako često prodaju sa iznutricama i nogicama.
Znam da je moj bivši šef vodio rat oko toga s dobavljačem i nakraju smo patke dobivali bez iznutrica ali guske nije htio dostavljati bez iznutrica i nogica
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 21:51   #298
To zadnjih 40 let se sjecam
Cesto uvale i bubreg.
Kaufland je perodavao bez glave kad su doslj k nama no brzo su se naucili kak se dela
Bez komada glave sam kupila samo novozelandsku neke davne godine

Za nogice lako. Sve bu pelle zel
__________________
Svijet ide svome kraju, Tralala.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 22:44   #299
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
To zadnjih 40 let se sjecam
Cesto uvale i bubreg.
Kaufland je perodavao bez glave kad su doslj k nama no brzo su se naucili kak se dela
Bez komada glave sam kupila samo novozelandsku neke davne godine

Za nogice lako. Sve bu pelle zel
U Konzumu Radnička, drugdje to nisam vidio, ispred janjetine u vitrini stoji deklaracija o porijeklu i oznaka. Uvozna, obično rumunjska ili makedonska bez glave i domaća, hrvatska, s glavom. Posebno, u vitrini nalaze se janjeće glave uvozne janjetine zamotane u prijanjajuću foliju po 20 kn/kg. Za 30 kn uzmeš tri glave; imaš 6 očiju, 6 obraza, 3 jezika, 3 mozga i malo glodanja za razbribrigu.




A za drapice, evo ti jedna glavica kojoj ni Špicova pastrva nije ravna.

Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2018., 23:54   #300
Ovo kaj Pelle piše za iznutrice ko privagu štima, i na manje količine od četvrt jaGnjeta, no glavu nikad u ovim “javnim” mesnicama (ili npr. Intersparu u novije vreme) ne dobismo.
Što je meni osobno i žao jerbo izrazito volem mozges (s jajcima npr., mljac), a i glodanje obrazina s hrskavom koricom nije za bacit. Može i jezik, da...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.