Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2009., 11:11   #1
Proizvodi iz Konzuma

Vaše mišljenje o njima!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 11:17   #2
Evo, ja kupujem njihovu šunku za pizzu i sir, jer su mi super za pizzu!
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 11:25   #3
Čitam obično tko je stvarno proizvođač pojedinog proizvoda

Npr. K+ praline radi Kandit - njihove praline su mi i tako bolje od Kraševih, a u K+ kutiji koštaju desetak kuna manje. Konzumov kikiriki u limenci mi je najbolji na našem tržištu - hrskav, a ne osjeća se da je mastan

Mlijeko je mislim od Karlovačkog KIMa - nemam neki stav, koristim uglavnom isključivo od Vindije mlijeko.

Ono nešto tipa Kinder Pingui od K+ nije ništa posebno

Kiselo vrhnje je ok- i tako mi jedino treba za dodatak kad kuham, pa nije toliko bitna kvaliteta, ok je okus, ne znam tko proizvodi.

Onaj koncentrat paradajza i paradajz sos su isto ok- ne toliko dobri kao npr. Cirio, ali ni loši kao neki drugi no name talijanski ili španjolski paradajzi.

Špagete ko špagete
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 12:30   #4
Mortadela je blagi uzas.. Maslac - OK s obzirom da ga proizvode u Njemckoj..
OpticaLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 13:53   #5
Tuna (komadi) je dobra, meni najbolja u svojoj cjenovnoj kategoriji. Nedavno sam probala hvaljenu Evu i nije me uopće oduševila. Bolja mi je k+
Milka Planinc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 14:32   #6
Jednom sam kupila njihovo lisnato tijesto jer ga proizvodi Ledo i ostala jako razočarana, bilo je žnj kvalitete!
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 14:34   #7
Trapist kora k+ mi je odličan
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 15:33   #8
Od spomenutih.. tunj, komadi mi je super i redovno jedino njega kupujem. Probala sam jos maslac, dobar je i da kikiriki im je super. Paradajz u tetrapaku mi se nije svidio. Hm, sto jos koristim.. salvete . K+ gauda mi je dobra. Tjesto isto redovno kupujem, one puzice. Aha, i probala sam krastavce.. isto su bili cisto ok. Mislim da je to to, ne mogu se vise nciega sjetiti
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 15:39   #9
Meni su K+ tuna komadi super

Tjestenina, gauda, paradajz sos, jogurt... su mi čisto zadovoljavajući.
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 16:22   #10
E, sjetila sam se još - crne masline su dobre i kukuruz u limenci je skroz dobar (nije Bonduelle, al je ok)



Uglavnom - imaju loše i ok prozvode, čak iznad prosječno dobre proizvode (kikiriki), samo treba skužit koji su koji
@agent zašto te to zanima?
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 21:00   #11
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
E, sjetila sam se još - crne masline su dobre i kukuruz u limenci je skroz dobar (nije Bonduelle, al je ok)



Uglavnom - imaju loše i ok prozvode, čak iznad prosječno dobre proizvode (kikiriki), samo treba skužit koji su koji
@agent zašto te to zanima?
ma bil danas u konzumu, pa se sjetil da otvorim temu
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 21:15   #12
obožavam k+ čokoladne napolitanke!
Satis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 21:28   #13
kak mogu npr. od istog proizvođača k + jeftiniji od normalnog proizvoda. standard marka je još jefitnija!
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 05:43   #14
Quote:
agent kaže: Pogledaj post
kak mogu npr. od istog proizvođača k + jeftiniji od normalnog proizvoda. standard marka je još jefitnija!
zato sto su proizvodi koji su robne marke (kao K+) uvijek losije kvalitete od originala - iako mi to uvijek ne osjetimo , plus sto Todoric za svoje K+ proizvode ne mora placati da udju u trgovinu (jer su njegovi proizvodi i njegova trgovina), pa i to snizava pocetnu cijenu proizvoda, tu je i njegova mreza distribucije, nema troskova reklamiranja itd...
standard marku nikad nisam proucavala tko proizvodi, ali tu se jos uvelike stedi i na ambalazi...
MalaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 08:42   #15
Quote:
MalaLu kaže: Pogledaj post
pa i to snizava pocetnu cijenu proizvoda, tu je i njegova mreza distribucije, nema troskova reklamiranja itd...
E vidiš, mene kopka zašto su svi Agrokorovi brandovi (Ledo, Zvijezda, Jamnica, itd.) u Konzumu uglavnom skuplji nego negdje drugdje?!
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 09:05   #16
Quote:
German kaže: Pogledaj post
E vidiš, mene kopka zašto su svi Agrokorovi brandovi (Ledo, Zvijezda, Jamnica, itd.) u Konzumu uglavnom skuplji nego negdje drugdje?!

ja sam ovdje pricala o konkretno trgovackim markama (K+ i Standard),
a zasto je neka cijena proizvoda tipa Ledo sladoled, Jamnicka voda, ... kolika je i kako rade kalkulaciju cijena, to cemo morati pitati Todoric klan
MalaLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 11:27   #17
pekmez ovaj mješani je dobar

a ni njoke nisu loše

obavezno kupimo i njihove krastavce i mješanu salatu


i slažem se s većinom, tuna im je dobra
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 12:50   #18
Quote:
German kaže: Pogledaj post
E vidiš, mene kopka zašto su svi Agrokorovi brandovi (Ledo, Zvijezda, Jamnica, itd.) u Konzumu uglavnom skuplji nego negdje drugdje?!
Zato jer Hellmans, Tommy, Meggle, Dukat, Radenska... i sva ostala konkurencija ima zabranjen, skup ili vrlo ograničen ulaz u Konzum. Onda izbor (osim kućnih brendova) u Konzumu bude nikakav pa može derati cijene. A u Billi ili kajaznam gdje, kad imaš sve to jedno kraj drugog, mora biti konkurentan i cijenom.

I baš zbog takvog lupanja po konkurenciji ne volim ići u Konzum.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 20:42   #19
K+ proizvodi su najgore od najgoreg. To što su jeftiniji za 0,00001 lipu ne znači ništa u odnosu na manjak kvalitete. Kerum je tri puta jeftiniji ali nema državu iza sebe kao Konzum. Ono, razbu Konzumu se dopušta sve. Evo primjera s cigaretama i jasno => nikome ništa
http://www.reklamacije.net/reklamaci...-cigarete.html
Brzimrzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:05   #20
Nikad ne kupujem trgovačke marke, kada je hrana u pitanju. Ne kupujem previše stvari, tako da uvijek kupim one marke čiji su mi proizvodi dobri i ne gledam razlike u cijeni. Jedino što kupujem od trgovačkih marki su neki Lidl (W5) proizvodi za čišćenje
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.