Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2016., 14:39   #1061
Vidim pljuje se po mex cantini.
Meni je mex cantina najbolji meksicki kod nas. No uvijek uzmem slicno, od chimicangi samo sir i piletinu jer zapravo ne volim tipicnu meksicku hranu grah papriku i sl.

Zadnji put biftek dosta ukusan bio, i kako sam se u Spanjolskoj navuko na sangriju ovdje mi je bila odlicna. Pitka, fina, mogao bi samo na cugu doc
A ne kao u onom spanjolskom u radicevom mia corrason tak nesto.
Tamo je sangrija kao da pijem sok na razrjedjivanje, i clasic je ultra preslatka.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 19:48   #1062
mex cantina je preskupa za ono sto nudi, dvije foodcity mex tortilje kostaju cca 60 kuna a u mex cantini trebas potrosit skoro 100 da nes pojedes sto nije normalno, mislim znam da je to restoran i sve al i karaka je restoran pa ima prihvatljive cijene, ja se sjecam doba gdje su cijene u mex cantini bile za vise od 20 kuna manje i osoblje puno iskusnije

a sto se tice baratanja love i spremanja hrane takve stvari se svugdje dogadjaju, i u najskupljim restoranima u kuhinjama se ne peru ruke svako malo a svasta se dira, jednostavno jedino kak ces bit siguran da je sve stoposto sterilno je da sam sve radis u vlastitoj kuhinji
ja osobno preuzimam rizik jedenja van kuce, mislim sansa da nesto poberes je relativno mala pogotovo ak dira samo lovu, vecina mikrooorganizama ne moze prezivjeti u tim uvjetima ionako, slican mit postoji u vezi wc daske u javnim prostorima, ako nema nikakvih izlucevina na njoj tesko da ce ista moci prezivjeti i ugroziti vase zdravlje
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 13:35   #1063
Samo da kažem da sam nedavno bio u Karaki.
Interijer su koliko toliko sredili, ali je hrana bila puno bolja prija.
Uzeo Chili con carne, ni c od carnea nije bilo.
Samo juha od rajčica, sa pokojim grahom.
Enchiladas rojas - ok, ali prije je bilo bolje.
Mineralna x 0.25
Ceh - 100,00 kn

Bila neka cura i muški konobar, nezainteresirani, razglabaju o nekim privatnim stvarima za šankom da ih cijeli restoran čuje.
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 00:22   #1064
Nesto novo u zg

Taquitos Banditos - http://taquitos-bandidos.com/

https://www.facebook.com/taquitosbandidos/

Tko prvi proba, molim dojmove i slike
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 00:25   #1065
op op ovo mi se jako sviđa
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 00:26   #1066
Ime me instant na Bandica asociralo 😆

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
Another beautiful day - mutilated corpses with the chances of afternoon showers.
baby doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 11:56   #1067
To kako posudice izgledaju s umacima s strane, popis umaka, fotka samog pomfrija i u biti premisa da je to klopa za van - sve me podsjeca na Surf 'n fries, mozda se sire .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 14:19   #1068
Meni izgleda kao mamipara za turiste i teenagere. Što se može finoga napraviti za te novce i prodati na toj lokaciji?
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 10:24   #1069
Što je s California Burritom?
Prošao baš nekidan Gajevom i vidio da je "zatvoreno zbog preuređenja" - jesu onda sad definitivno zatvoreni, ili sele, ili samo mijenjaju izgled prostora?
Rohirrim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 17:06   #1070
U Masarykovoj se uskoro otvara Beštija...
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 16:14   #1071
Quote:
Rohirrim kaže: Pogledaj post
Što je s California Burritom?
Prošao baš nekidan Gajevom i vidio da je "zatvoreno zbog preuređenja" - jesu onda sad definitivno zatvoreni, ili sele, ili samo mijenjaju izgled prostora?
Zatvorili su definitivno nazalost.
Zahvalili svima na fejsu i rekli da idu u neke nove projekte.
U tom prostoru ili ne... ne znam.
Simpa ljudi inace, i sin koji je to pokrenuo i otac mu.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 16:48   #1072
Doslovno do prije par dana sam se čudom čudio zašto kod nas nema dobrog meksičkog restorana, to jest zašto su samo dva loša u Zagrebu.

Onda mi je sinulo prekjučer da je to zato što to nitko neće jesti, bilo dobro ili loše.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 16:54   #1073
Ali, Mex Cantina je 10-15 godina uvijek puna, premda je vrlo osrednja i nikad nije bila posebno jeftina.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 17:01   #1074
@pinz: ispravio sam ti post
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Doslovno do prije par dana sam se čudom čudio zašto kod nas nema dobrog meksičkog restorana, to jest zašto su samo dva loša u Zagrebu.

Onda mi je sinulo prekjučer da će onaj tko želi jesti tu hranu morati otići u jedan od ta dva, bilo dobro ili loše.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 17:12   #1075
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ali, Mex Cantina je 10-15 godina uvijek puna, premda je vrlo osrednja i nikad nije bila posebno jeftina.
Prije par godina je bila znatno finija od ovog kaj je danas.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 17:22   #1076
Meni je bio zakon Phoenix u Jurišićevoj, ali onda sam bio mlad i neiskusan restoranojelac pa je moguće da to nije objektivan pogled.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 17:36   #1077
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Meni je bio zakon Phoenix u Jurišićevoj, ali onda sam bio mlad i neiskusan restoranojelac pa je moguće da to nije objektivan pogled.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ček, jel to bio naziv onog mexa? Sjećam se i ja toga, ne mogu odrediti jel sam bila objektivna tada, znam da mi je juha od kikirikija bila okusa kao razrijedeni maslac od kikirikija s malo nekog povrtnog temeljca.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 17:49   #1078
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Meni je bio zakon Phoenix u Jurišićevoj, ali onda sam bio mlad i neiskusan restoranojelac pa je moguće da to nije objektivan pogled.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ubjedljivo najbolji meksicki.
Nikad prezaljen.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 18:39   #1079
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ubjedljivo najbolji meksicki.
Nikad prezaljen.
pa ekipa iz tog restača, uključujući kuhara, barem po mom saznanju, je otvorila karaku
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 18:45   #1080
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ubjedljivo najbolji meksicki.
Nikad prezaljen.
kak se zval onaj meksički u frankopanskoj?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.