Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2007., 15:36   #21
Ja obozavam salove,al ovaj mi se ne svidja,a i ne znam gdje si ima ovakav kupiti
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 17:19   #22
balenciaga je ovo
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 19:57   #23
da balenciaga..odlični su,ma bila bi sretna i da nadem nešto slično..
barica25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 17:28   #24
pa ja ti nosim svakakve,,,,
shalove obozavam pamucne,,,prugaste tockaste ,,,onak otvacene..
rijede kaj svileno al i to je slatko
kupila sam palestinku zelenu...
i furala je oko pola godine,,,jer se nije nosila
a ne volim nosit ono kaj 2..
jbte imas 10 klinki i sve isto furaju,,,ko blizanke,,,
a onda se to jako pocelo nosiiiiit,jako
prewise,,,,sad ju vec skoro svi nose,,,
ja sam svoju pospremila,,,,i necu ju nosit ,,,
sve dok ove ta faza na prode,,,i prestanu nosit,,,
jbte kaj svi sam kopiraju druge....
__________________
I can't stand the pain and I can't make it go away…How
could this happen to me, I've made my mistakes…
ignite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 22:01   #25
ja volim šalove, malo duže i malo šire, al san vrlo neinventivna u načinu vezanja, i taKo ja gledan okolo cure po gradu i dolazin do zaključka da svi više manje neinventivno stavljaju vežu motaju te šalove. i ja bi prijedlog motanja/vezanja šalova. ili pogotovo onih pašmina koje su skroz fine i to, al uvik kad ih stavin na sebe osjećan se ko stara baba.
inače šta se palestinke tiče, vizualno je efektna, al meni ona naprosto predstavlja nešto šta etiketira osobu koja je nosi, pa ako nije sa tim smislom navučena na outfit djeluje mi malo lažno.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 23:52   #26
Upišite u Google How to tie a scarf i malo pronjuškajte po linkovima. Nema puno, ali može se iskopati nešto.
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 00:13   #27
Imam puno šalova i rubaca. Ovaj mi je jedan od dražih! Print je Romero Britto!

__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 00:17   #28
...šalovi i marame su mi fetiš...nosim ih uvijek, čak i ljeti i na gotovo sve kombinacije, i sportske i fine...
...imam ih porilično, marama više, svih uzoraka i materijala...trenutno su mi najdraže dvije iz accessorizea...jedna je tamno bordo sa prugicama u zagasitim bojama, a druga boje slonovače sa prugicama u pastelnim bojama...

...šta se tiče vezivanja, ja ti to nabacim kako kad,ovisi o ostatku kombinacije...uglavnom se prvo omotam pa tek onda obučem sako ili jaknu jer mi je ljepše kad viri ispod nego kad sam sva prekrivena njome...
...ako je velika marama preklopim je uzduž ili je zavijem( da izgleda ko konop), kraći dio uguram pod majicu ili jaknu, a duži omotam oko vrata i ako još uvijek visi znam ga provući i zakačiti za ručku torbe ( uvijek ih nosim preko, ko poštari)...
...probam uslikat sutra...

...da, prije sam ih znala i složit u trokut koji dođe na vrat, a krajeve samo prebacim iza, al sam skužila da izgleda ko da imam gušu pa sam odustala...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 00:21   #29
Ajde uslikaj neku!! Pliz,... ja sam ti eto frik za tim...
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 00:30   #30
...probat ću ujutro, al neznam kako će mi ispast...probala sam se nekidan uslikat za hrabre forumašice ( kombo mi je bila ) al je slika ispala očajno mutna i neupotrebljiva...moram malo prokužit opcije na fotiću...
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 00:59   #31
Obozavam salove! U duze zadnje vrijeme ne nosim bas one marame, nego bas velike duge salove. Volim na neku elegantnu haljinu staviti uski dugi crni lijepi sal. A ove zime mi je favourite skoro do poda dugi prljavo bijeli sal iz Manga.
Volim i one velike salove tipa pasmine, pa se sva omotati njima preko ramena, to mi je so cool.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 12:45   #32
ja sam opsjednuta salovima. bog zna koliko ih imam nema dana da ne dodjem kuci bez jednog novog sala najdrazi su mi od kasmira, tako mekani i topli. malkice su skuplji, al vrijede para jer su neunistivi i tako ugodni....a i ljeti su dobri uz haljine kad je hladnija vecer. i neka sad netko kaze da ih se ne isplati kupiti
dobra vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 16:46   #33
Ekipa, …
Gdje su sad marame? Ja bih slikice.
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 19:58   #34
Ja baš ne volim marame, al zato imam šalove svih boja, dužina, uzoraka, materijala....! Jednostavno ih obožavam. Mogu ih staviti i na svečane, i ozbiljne, i otkačene kombinacije, i opet izgledaju dobro.
__________________
PUNK IS NOT DEAD !!!
Lady Punk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 20:22   #35
Quote:
Lady Punk kaže: Pogledaj post
Ja baš ne volim marame, al zato imam šalove svih boja, dužina, uzoraka, materijala....! Jednostavno ih obožavam. Mogu ih staviti i na svečane, i ozbiljne, i otkačene kombinacije, i opet izgledaju dobro.
E, baš to!
Može slika?
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 21:58   #36
vidjela sam danas neshto jaaaako dobro u topshopu pa si kupim sutra
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 13:04   #37
Volim marame i salove ( na one tanke mislim, ne onu verziju za zimogrozne ) i nosim ih cesto. Naravno da ih uvijek vezem u dvije ili tri varijante, obicno samo omotam usko oko vrata i krajeve pustim da vise. Volim ih i omotati oko rucke na torbi.
Neki dan sam se u onom jeftinom asesorajzu ( nemam pojma kako se to pise ) opskrbila sa prekonekoliko dugih šal marama po cijeni od 18 kn do 30 kn.
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 13:14   #38
nisam baš za šalove, ali imam fetiš na marame i nosim ih isključivo na glavi

lena ovaj tvoj rubac je divan

najnoviju sam upecala u Marks i Spenceru na 70% sniženju kupila sam još brdo stvari ali ta marama me najviše uveselila jednostavno sam opsjednuta

imam svih boja i oblika neke nisam nosila godinama, ali ne bih ih se riješila ni za brdo novaca
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 20:50   #39
Quote:
sara tancredi kaže: Pogledaj post
nisam baš za šalove, ali imam fetiš na marame i nosim ih isključivo na glavi

lena ovaj tvoj rubac je divan

najnoviju sam upecala u Marks i Spenceru na 70% sniženju kupila sam još brdo stvari ali ta marama me najviše uveselila jednostavno sam opsjednuta

imam svih boja i oblika neke nisam nosila godinama, ali ne bih ih se riješila ni za brdo novaca
Hvala!

Da, meni su marame i šalovi poput nakita – prenosi se s koljena na koljeno. Imam od bake, mame i sada svoje. Neke nosim više, neke manje. Baka mi je imala super stil, tak da i neke njezine rupce nosim povremeno.
Evo, jedan bakin. Super je za kombiniranje.
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 18:14   #40
Ja sma luda za salovima i imam ih jako mnogo,kad god mi neko nesto kupuje to bude sal i ja odusevljena
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.