Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2010., 23:09   #201
Quote:
Sunnyday13 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima..trebala bi pomoć oko jednog filma..mislim da je bio prikazivan u blagdansko vrijeme,oko božića,na hrt-u..ugl.glavni lik je skitnica i beskučnik koji ima sina,jednog dana njega slučajno autom udari ženska koja im ponudi da prespavaju jednu večer kod nje jer je on ozlijeđen al tako oni ostanu duži i na kraju se oni zaljube...mislim da se radnja događa u new yorku..ako netko zna kako se film zove,stvarno bi bila zahvalna...
To ti je Kovrčava Sue
__________________
Like I give a coitus!
neenna is offline  
Old 26.11.2010., 23:16   #202
joooj daaaaaaaa...to je kćer a ne sin!!
hvala puuunooooo
__________________
"Heaven will not ever Heaven be;Unless my cats are there to welcome me." :)
Sunnyday13 is offline  
Old 27.11.2010., 03:33   #203
trebala bi pomoćx,ne mogu se sjetiti kako se film zove..
u filmu se radi o delfinu koji spašava brata i sestru koji su krenuli čamcem i završili u oluji nasred mora...delfin se zove andrej pa ako možda tko zna ime filma,hvala D
mala P :) is offline  
Old 27.11.2010., 09:57   #204
Quote:
nelle_tz kaže: Pogledaj post
Ako može pomoć.Radnja filma se odvija tamo nekad u šezdesetim godinama 20.stoljeća.Nacistička Njemačka nije poražena,Hitler je i dalje na vlasti.Želi se približiti Sjedinjenim Američkim Državama,rat se ne vodi više.O holkasutu se ne zna više,niti Amerikanci(novinari) koji pišu o budućem savezništvu ne znaju ništa dok ne nabave dokaze od lokalnih Nijemaca...Može li mi neko pomoći?
"Fatherland" sa Rutgerom Hauerom?
http://www.imdb.com/title/tt0109779/
RogueFox is offline  
Old 27.11.2010., 10:58   #205
Mene zanima ovaj

Zanima me jedan film, sniman je 2006- 2008, noviji film je. Gdje se neki mulac, stvara probleme i dobije ono oko noge, ne smi izac 10 metri ispred ...Onda upoznaje jednu zensku u susjedstvu te njih dvoje navecer gledaju susjedstvo, te se saznaje da tamo zivi neki ubojica, neznam sad...
__________________
Kasnije cu ti napisat nesto pametno
CROnino is offline  
Old 27.11.2010., 11:23   #206
Quote:
CROnino kaže: Pogledaj post
Zanima me jedan film, sniman je 2006- 2008, noviji film je. Gdje se neki mulac, stvara probleme i dobije ono oko noge, ne smi izac 10 metri ispred ...Onda upoznaje jednu zensku u susjedstvu te njih dvoje navecer gledaju susjedstvo, te se saznaje da tamo zivi neki ubojica, neznam sad...
disturbia
Camera_Obscura is offline  
Old 27.11.2010., 11:31   #207
Quote:
Camera_Obscura kaže: Pogledaj post
Najljepsa Hvala
__________________
Kasnije cu ti napisat nesto pametno
CROnino is offline  
Old 27.11.2010., 11:46   #208
Bio je na TV prije koju godinu jedan film, malo stariji, sad ne znam jel britanski ili francuski. Uglavnom sjećam se da je neki profesionalac unajmljen da ubije francuskog predsjednika( ? ), sjećam se da je on sastavlja pušku sam tj. napravia je sam, onako žgoljavog izgleda puška. Glavni glumac je bio plav ja mislim a i bljed ako se dobro sjećam.
Čive is offline  
Old 27.11.2010., 12:01   #209
Quote:
mala P :) kaže: Pogledaj post
trebala bi pomoćx,ne mogu se sjetiti kako se film zove..
u filmu se radi o delfinu koji spašava brata i sestru koji su krenuli čamcem i završili u oluji nasred mora...delfin se zove andrej pa ako možda tko zna ime filma,hvala D
Nije delfin . Evo ga

Zadnje uređivanje Gizehh : 27.11.2010. at 12:44.
Gizehh is offline  
Old 27.11.2010., 12:26   #210
Quote:
XeonCro kaže: Pogledaj post
Bio je na TV prije koju godinu jedan film, malo stariji, sad ne znam jel britanski ili francuski. Uglavnom sjećam se da je neki profesionalac unajmljen da ubije francuskog predsjednika( ? ), sjećam se da je on sastavlja pušku sam tj. napravia je sam, onako žgoljavog izgleda puška. Glavni glumac je bio plav ja mislim a i bljed ako se dobro sjećam.
http://www.imdb.com/title/tt0069947/

jel mozda ovo
anati is offline  
Old 27.11.2010., 13:06   #211
Quote:
RogueFox kaže: Pogledaj post
"Fatherland" sa Rutgerom Hauerom?
http://www.imdb.com/title/tt0109779/
Svaka čast,taj je!!!Bravo!!Ne znam jeste li gledali,ali odlican film!POzdrav iz Tuzle
nelle_tz is offline  
Old 27.11.2010., 21:10   #212
Sjećam se nekog filma , prikazivali su ga jednom na tv-u mislim da na 2 programu u jutarnjem terminu. Nije bio nešto posebno, ali ugl. bio je neki dečko i on na početku ide na razgovor za posao u neku tvrtku i oni mu kažu da mu za taj posao treba španjolski jezik i da će ga dobit 100 % ako ga nauči. Odlazi u Španjolsku i tamo provede 6 mjeseci, upozna društvu, curu itd. , a na kraju se vraća u svoju zemlju i odbija ponudu za posao.

Nadam se da netko zna taj film, ostao mi je u sjećanju, a ni sama ne znam zašto.
Blue_Day is offline  
Old 27.11.2010., 21:16   #213
Quote:
amati kaže: Pogledaj post
To je to faco, hvala.
Čive is offline  
Old 27.11.2010., 22:05   #214
Trazim film s konca osamdesetih ili početka devedesetih, a radi se o pederu koji preko ljeta odlazi iz grada (NY?) u obliznje mjesto da tamo provede praznike. Tamo se preko ljeta skupljaju homići i ovaj se zaljubljuje u jednog koji stalno joggira okolo. Bio sam uvjeren da je glavni lik Ben Stiler u mladjim danima, ali ga nisam našao na popisu njegovih filmova.
Sjećam se da je on kao vodio neki monolog i imao neke ogavne podfrknute traperice i bio vrlo nesretan.
Film je bio na hrt-u već dugo i nije baš toliko nepoznat.

Neka gay osoba bi morala ovo znati?
__________________
Can you dig it?
Black Dynamite is offline  
Old 27.11.2010., 22:44   #215
Mislim da se radi o irskom filmu, bio na tv-u dosta puta, al ne mogu se nikako sjetit naziva. u središtu je jedan stariji lik koji trenira plivanje jer želi preplivat - nešto- (la manche?), inače, prije je radio u nekoj tvornici i dao otkaz nakon što si je njegov kolega namjerno otpilio ruku da dobije odštetu. i ima obiteljskih problema i to. i na kraju uspije preplivat, bodre ga kolege s broda itd... ocjena na imdb-u je oko sedmice, lijep je film onako. ima li tko pojma?
Camera_Obscura is offline  
Old 28.11.2010., 00:09   #216
Ja sam oba dva filma gledao, al nemam pojma kako se zovu

Drugi je bio na HRT nedavno, gledao sam ga baš na telki, a prvi je bio u videoteci neke 1993-e, radi se o nekom gay okupljalištu pokraj Bostona.

I nije Stiller u prvom filmu, sto posto.

Znam da nisam pomogao, al znam kako vam je

Plus, ovaj o La Mancheu je ipak engleski i dobar je film. Ovaj prvi o gay plaži, ili cijelom mjestu, malo je bezze, al mislim da ima "Dog" u nazivu
horacije is offline  
Old 28.11.2010., 12:29   #217
Quote:
Camera_Obscura kaže: Pogledaj post
Mislim da se radi o irskom filmu, bio na tv-u dosta puta, al ne mogu se nikako sjetit naziva. u središtu je jedan stariji lik koji trenira plivanje jer želi preplivat - nešto- (la manche?), inače, prije je radio u nekoj tvornici i dao otkaz nakon što si je njegov kolega namjerno otpilio ruku da dobije odštetu. i ima obiteljskih problema i to. i na kraju uspije preplivat, bodre ga kolege s broda itd... ocjena na imdb-u je oko sedmice, lijep je film onako. ima li tko pojma?
http://www.imdb.com/title/tt0410400/ ?????
WeepingWillow is offline  
Old 28.11.2010., 16:09   #218
...molim pomoć za ime filma...snimljen je krajem 80-ih ili ranih 90-ih...da budem točan gledao sam ga 1993. god...posudio u videoteci...bio je to moderan dječji film o nekakvom gusarskom blagu...komedija....neki klinci koliko se sjećam našli su neku kartu do blaga...kako to obično biva...pratio ih je neki čovjek obučen kao gusar...radnja je u tom vremenu kad je snimljen film...američka vjerovatno b produkcija...ako neko ima ideju ili neki link gdje ima popis takvih filmova,ali modernijih na temu gusara,klinaca i blaga...
bingos is offline  
Old 28.11.2010., 16:29   #219
Quote:
bingos kaže: Pogledaj post
...molim pomoć za ime filma...snimljen je krajem 80-ih ili ranih 90-ih...da budem točan gledao sam ga 1993. god...posudio u videoteci...bio je to moderan dječji film o nekakvom gusarskom blagu...komedija....neki klinci koliko se sjećam našli su neku kartu do blaga...kako to obično biva...pratio ih je neki čovjek obučen kao gusar...radnja je u tom vremenu kad je snimljen film...američka vjerovatno b produkcija...ako neko ima ideju ili neki link gdje ima popis takvih filmova,ali modernijih na temu gusara,klinaca i blaga...
to baca na goonies...
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Old 28.11.2010., 16:44   #220
Jako baca na Goonies.

A b produkcija, Spielberg, mislim da je producirao

Taj film je svima drag, ne znam ljude iz svoje generacije, pa i 10 godina mlađe, koji ne vole Gooniese.

Đizs, koja razlika između generacija prije 90- te i ove nove.

Btw, onaj britanski film je pogođen, mislim, jako simpa film, o onom plivaču
horacije is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.