Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Pogledaj rezultate ankete: Da li bi kupili cipele preko interneta, koje možete sami kreirati?
Oduševljena sam idejom, kupila bih! 22 62.86%
Razmislila bih! 10 28.57%
Ne sviđa mi se ideja! 3 8.57%
Glasovatelji: 35. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2010., 21:51   #1
Online kupnja cipela

Za projekt na faksu moram napraviti primjer poslovnog plana i provesti istraživanje. Pa bih vas molila da odgovorite na anketno pitanje, oduzet će vam sekundu, a meni pomoći mnogooo !Zanima me koliko vas bi kupilo cipele preko interneta, a da ih može sam kreirati? Tipa odabrati oblik cipele, boju, detalje itd.

Hvalaaa!
shoebedobedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 02:22   #2
Zavisi o fleksibilnosti dizajna i vještini onoga tko bi ih radio. Nekad je bilo postolara (možda još uvijek ima negdje) koji su radili cipele "po narudžbi" ali su imali par svojih kalupa i to je bilo to.

A ja sam velika picajzla.

Ja trenutno patim za ovakvim oblikom, ali TOTALNO ISTIM:




Samo da su skroz crne. Ima puuuno sličnih crnih cipela. Ali ni jedne nisu baš taj oblik.

Kad bi mi netko to znao napraviti.. uff to bi bilo super. Ali nekak sumnjam...
tinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 12:10   #3
sve ovisi o omjeru cijene i kvalitete ako bi bile pristupačne cijene i relativno brza izrada te dostava, onda bi to bilo odlično sam svoj dizajner
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:24   #4
Trebala bih uzorak od stotinjak ljudi bar :/ a ne vidim bolje mjesto za postavljanje ankete nego na podforumu moda! Ajmo cure, klik klik please Zahvaljujem svima koji su do sada sudjelovali u anketi!
shoebedobedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:25   #5
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
sve ovisi o omjeru cijene i kvalitete ako bi bile pristupačne cijene i relativno brza izrada te dostava, onda bi to bilo odlično sam svoj dizajner
Što bi po tebi bila pristupačna cijena? I koliko bi ti bilo u redu čekati za dostavu?
shoebedobedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 17:10   #6
samo specijaliziranu obucu, npr. provjerene tenisice za trcanje, i to ukoliko znam dovoljno detalja o "matrici" koja se nudi, odnosno ukoliko sam sigurna da ce mi biti savrsene i da proizvodjac ipak nesto zna o osnovama biomehanike i ortopedije. za nike i timberland znam da vec dugo imaju opciju narucivanja custom-made modela (biranje boja i tekstura detalja), ali, nazalost, ne salju u hrvatsku, a i opcija nije dostupna za sve modele.

dizajn i boje su mi veoma bitni, ali imam problematicno i osjetljivo stopalo pa sam jos zeznutija za kvalitetu izrade i udobnost tako da neka neisprobana obuca ne dolazi u obzir. jednostavno moram otic' u taj ducan i dobro promotriti, ispipati i isprobati ako mi se nesto ucini prihvatljivim. nisam curicak koji na slijepo uskace u neku improvizaciju cipele od deset-dvadeset-trideset ojra, ali isto tako ne plivam u novcu tako da zaista nemam volje za skupljanjem cipela koje mi ne odgovaraju, ma koliko "lijepe" bile. a zaje*em se i u ducanu, sto za broj, sto za model. u nekih godinu dana sam kupila pet pari skupih tenisica, a znate koliko od tih pet pari nosim? dva.

dakle: slabasni "razmislila bih".

btw, sto se tice narucivanja obuce s neta opcenito, imam dojam da nenormalno puno curica naruci krivi broj pa se onda sirote sile da hodaju u knap ili prevelikoj obuci pa muce jadno stopalo i riskiraju ozljede, pogotovo ako se radi o cipicama koje "moraju imati" , ili su ih pak dosle k'o svetog petra kajgana.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje *jezebel* : 04.03.2010. at 17:17.
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.