Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2013., 08:38   #6681
Kod ovih naplaćivanja bezveznih pizdarija, ja ne shvaćam jednu drugu stvar...

...to je MARKETINŠKO SAMOUBOJSTVO.

Sami sebi štetu rade, jer je to nešto na što gosti više-manje popizde...

...a ima xy drugih neprimjetnih načina za uzeti tih 2-3-5 kuna (ako je već to ekonomski nužno...), a da gost pri tome bude još i zadovoljan...

...a mislim da bi svima koji se bave tim poslom, cilj trebao biti zadovoljan gost koji se vraća.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Old 16.09.2013., 09:09   #6682
Ja sam prosli tjedan platio 0,30$ za casu vode iz pipe. Jest u inozemstvu ali hrvati sve vise putuju i vide kako su iskustva vani.

Kao sto su zadnje 2-3 godine krenuli naplacivati daljinske za klimu i TV u apartmanima..
acerola is offline  
Old 16.09.2013., 09:39   #6683
Puno bolje je kruh , ili u ovom novom slučaju limun ukalkulirati u cijenu. Bolje da je u startu jelo kunu dvije skuplje nego ići to posebno naplaćivati..... posebno naplaćivanje limuna govori mi o tome da vlasnik baš ne zna što radi.....
ivica1983 is offline  
Old 16.09.2013., 09:45   #6684
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
inače D.D., dobro si se sjetio skrivene kamere!
U prvih nekoliko sekundi stvarno sam mislio da me zaje* i ogledao sam se oko sebe u tim ogledalima ko papiga pred ogledalcem- ono ne znaš da l sam samo glup ili nešto bitno tražim- totalno pomračenje uma

Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post
Puno bolje je kruh , ili u ovom novom slučaju limun ukalkulirati u cijenu. Bolje da je u startu jelo kunu dvije skuplje nego ići to posebno naplaćivati..... posebno naplaćivanje limuna govori mi o tome da vlasnik baš ne zna što radi.....
Upravo to, ne znaju što rade, ne rade to dobro, restoran Amfora Dolac- koma! I nikad više.
Deedy is offline  
Old 16.09.2013., 09:56   #6685
Mislim da dosta ljudi ni ne gledaju pojedinacno stavke na racunima kad idu u restoran. Tu im prodje ovo sa raznim glupostima tipa ovaj limun.
Nije mi jasno kako ne shvacaju da je to nacin za uvrijediti musteriju, da ce dojam posjete tom restoranu biti los nakon sto se vidi racun u kojem je neka sitnica naplacena koja se inace nema smisla naplacivati.

Sjecam se jednog lokalnog ugostitelja koji bi te bio zajebao na takav elegantan nacin da si bio svjestan toga a doma si isao zadovoljan i sebi si se smijao kako te je zajebao. A za par dana bi opet isao tamo.
Nazalost, danas imamo ove koji bi se u godina dana obogatili pa je i ponuda takva kakva je.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 16.09.2013., 10:11   #6686
"UNO" Sl.Brod, obični ćevapi 40 kn. Preskupo! Lepinja 10 kn + ćevapi 30 kn. Hallouuuuu, pa gdje se još posebno naplati lepinja,ako naručiš ćevape!? Not like.
__________________
Samo je nada jedina bez mane; točno je onakva kakvu želimo!
mouse is offline  
Old 16.09.2013., 12:37   #6687
Kada se već diskutira oko cijene ćevapa, evo rekord na koji sam naletio u petak:

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=318
Henry Miller is offline  
Old 16.09.2013., 13:18   #6688
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
"UNO" Sl.Brod, obični ćevapi 40 kn. Preskupo! Lepinja 10 kn + ćevapi 30 kn. Hallouuuuu, pa gdje se još posebno naplati lepinja,ako naručiš ćevape!? Not like.
BatakGrill. GladneOči. TPK a.k.a Kosta.
Mislim da je to postao standard.
Cijena ćevapa po komadu ostala ista, ali iz porcije "izbijena" lepinja.
Luk još ne naplaćuju
Uz niži PDV, ofkors
body halleck is offline  
Old 16.09.2013., 13:21   #6689
Hehehe. Tak ti i treba kad ides na rujanfest.
To ti je koda odes u spilju i cudis se pecinskom covjeku.
Kakvi gosti takva ponuda.
vladjan1901 is offline  
Old 16.09.2013., 13:48   #6690
Quote:
vladjan1901 kaže: Pogledaj post
Hehehe. Tak ti i treba kad ides na rujanfest.
To ti je koda odes u spilju i cudis se pecinskom covjeku.
Kakvi gosti takva ponuda.
Ma OK, nisam očekivao nešto posebno, znam kuda smo išli, ali ipak očekujem neki minimum. Volim obići i takva mjesta, malo za ubiti rutinu. Zadnji put sam se toliko naživcirao ovo ljeto kada sam po Krku obilazio ribarske fešte. Još jednom, ribarske fešte, a u ponudi odojak, vratina, ćevapi, mješano meso... A od riba samo pržene lignje i pržene srdelice..

Da budem skroz precizan, u Čižićima je još bio i neki brudet u ponudi...
Henry Miller is offline  
Old 16.09.2013., 13:53   #6691
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Zadnji put sam se toliko naživcirao ovo ljeto kada sam po Krku obilazio ribarske fešte. Još jednom, ribarske fešte, a u ponudi odojak, vratina, ćevapi, mješano meso... A od riba samo pržene lignje i pržene srdelice..

Da budem skroz precizan, u Čižićima je još bio i neki brudet u ponudi...
A sto ocekujes, divljeg brancina za 50kn/kg?

Ljudi kupuju najjeftinije i 90% ljudi ce se najradije nakrkati mesine da je sto jeftinija. Sad ti takvom prodaj kvalitetan komad ribe koja je 2-3 puta skuplja od toga sto si nabrojao. A restorani kupuju ribu ko ludi po visokim cijenama...
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 16.09.2013., 14:27   #6692
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
A sto ocekujes, divljeg brancina za 50kn/kg?

Ljudi kupuju najjeftinije i 90% ljudi ce se najradije nakrkati mesine da je sto jeftinija. Sad ti takvom prodaj kvalitetan komad ribe koja je 2-3 puta skuplja od toga sto si nabrojao. A restorani kupuju ribu ko ludi po visokim cijenama...
Ne mora biti divlja riba, to ni ne očekujem, ali može biti orada i brancin od Cromarisa, prije dvije godine sam naletio na ribarsku feštu u Novom Vinodolskom, bile odlične orade i brincini s krumpir salatom i kruhom za, ako se ne varam, 30 kn. E da, i čaša crnog ili bijelog vina uz to. Eto, to smatram jeftinim i kvalitetnim obrokom. I opet organizatori imaju dobru zaradu.

A ovo ljeto 40 kn uzmu za šaku srdela i dvije kriške kruha.. Toliko o jeftinom obroku za široke mase..
Henry Miller is offline  
Old 16.09.2013., 14:40   #6693
Steak house Opatija, bili prvi put i jeli juhu od luka, steak i krumpir pečen u foliji i onaj steak s jajetom. Juha je bila ok no malo pre vodenasta. Meso odlično.
Uštipke s umakom od sira i kruh nisu naplatili. Vraćamo se opet
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Old 16.09.2013., 16:01   #6694
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
kaj naplaćuju di i šećer uz kavu? a list zelene šalate? ne? pa kak ne?
mislim, lim-un, WOTTAAFFAAKKKAA?!?!? carevi!

a med uz čaj? a njet, uredno to vraćam i NE plaćam taj med, makar je kucan, ako već nisam naglasio na početku što tj. kakav čaj (plain, vulgaris, običan) hoću. tak da zvise i za trinkgeld (kojeg inače uredno ostavljam, zaokružujući cifru), ak inzistiraju na naplati meda.
ma gle, nema tog boga, za isporučenu uslugu koju ja plaćam, svojom lovom, ne bu mi neki tutlek od konobara i/ili tupamaros od gazde uvjetovao način. odjeb.
BTW. meni su jedanput donijeli čaj BEZ meda i limuna, a na računu piše čaj s medom, pitam ja a di je med, pa nemamo, ali tako piše na računu
europe is offline  
Old 16.09.2013., 19:54   #6695
i ne tišpla. i sve 5. furaj dalje.

@babarej
ne, ne mora biti čak ni bijela riba, al da za ribarske fešte, večeri, whtvr, ne mogu osigurati bar sitnu plavu ribu kao gire, srdele, papaline, gavune i sl. pa sa šnitom-2 kruha i malo crnjaka, e to je brate žalosno. ili smiješno, nisam siguran..
DeeJay Dee is offline  
Old 16.09.2013., 20:11   #6696
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
U prvih nekoliko sekundi stvarno sam mislio da me zaje* i ogledao sam se oko sebe u tim ogledalima ko papiga pred ogledalcem- ono ne znaš da l sam samo glup ili nešto bitno tražim- totalno pomračenje uma



Upravo to, ne znaju što rade, ne rade to dobro, restoran Amfora Dolac- koma! I nikad više.
Dobro da si napiso. Tome i služi današnji internet.
Evo recimo tebi vjerujem, Isus dragi me ne bi natjerao da uđem u taj restoran!

Ono da me mole da uđem, reko bi joq! fuck off!
grogo bolger is offline  
Old 16.09.2013., 20:25   #6697
Nokturno, Zg - OČAJ. Rižoto s piletinom, preslan, prezačinjen, premala porcija, od piletine ni p. Vrlo neljubazan, mogu reci i pomalo bezobrazan konobar. Srozali su se u zadnjih par godina strašno. Nikad više.

Kum pizzeria, Zg, Rudeš. Pizza s piletinom, paprikom, kobasicom. Fino tijesto, dosta sastojaka, ukusno sve u svemu. Velika pizza 33kn.
papillony is offline  
Old 16.09.2013., 20:34   #6698
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Ne mora biti divlja riba, to ni ne očekujem, ali može biti orada i brancin od Cromarisa, prije dvije godine sam naletio na ribarsku feštu u Novom Vinodolskom, bile odlične orade i brincini s krumpir salatom i kruhom za, ako se ne varam, 30 kn. E da, i čaša crnog ili bijelog vina uz to. Eto, to smatram jeftinim i kvalitetnim obrokom. I opet organizatori imaju dobru zaradu.

A ovo ljeto 40 kn uzmu za šaku srdela i dvije kriške kruha.. Toliko o jeftinom obroku za široke mase..
ja bila na ribarskoj festi u vrsaru, predobro je bilo, svaka im cast, trebaju ostali doc u vrsar i vidjeti sto je ribarska vesta, vino, rszne skoljke, srdele, brancini, krumpir salata, sva riba na grilu, neke skoljke na grilu, dagnje kuhali sa puno vina i cesnjaka, sve frisko, porcije ogromne, ma svega je bilo, po cijelom vrsaru je bilo toga tako da se nije cekalo u redovima, postavili puno klupa sa stolovima, muzika lijepa, urbana a vesela, ma prava ribarska festa., ljudi pozitiva, plesali.
divno.

onda sam naisla na ribarsku festu u rovinju, jad i bjeda, sramota, bolje da ju nisu ni radili, jedan stol, frigaju neku ribu, red jedno 20 metara da ti je neugodno gledati, ljudi jedu na podu tu ribu, jer nemaju gdje. ma uzas
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Old 16.09.2013., 21:23   #6699
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
Dobro da si napiso. Tome i služi današnji internet.
Evo recimo tebi vjerujem, Isus dragi me ne bi natjerao da uđem u taj restoran!

Ono da me mole da uđem, reko bi joq! fuck off!
Baš to. Nikad nisam ušla u taj lokal, ali nakon ovoga ni neću.

Svaka čast svima kojima se da pisati svoja iskustva.
Gipsyqueen is offline  
Old 16.09.2013., 22:51   #6700
netko je nedavno spomenuo da se mirjana u 'rastokama' (niksicu) pokvarila - potvrdjujem

juha od gljiva bila je fina i bogata, janjetina losi komadi, prasetina ok, svinjetina i teletina suhi, umak za njih ocajan, krumpiri za prilog odlicni, strudla od jabuke uzasno prezentirana i stara

sve u svemu, razocaravajuce
gmit is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.