Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2010., 02:33   #1
Kose more sovin pohvalit, aaa??

neki dan san dobija pismon poruku dasan licno onoj vreci govana her Majesti Queeer of England duzan ceteri ipo ijadarke $ . pa jebenti dje ja zivin , e sad , jasan odlucija njoj napisat jeno pismo , pab molija ove pametne mozgove na MK-u dam daju neki pridlog stjoj i kakojoj objacnit neke stvarcice u stili nebte jebataku smezyrani i sotin sesiricen od suva voca na glavi i dami oprosti oti dug i u otem stilu da vidi ta doticna vreca smezurani feministickija buva dase mi sa MK-a nemeremo tako lahko prodat


svaki pridlog je dobro dosa
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 03:17   #2
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
neki dan san dobija pismon poruku dasan licno onoj vreci govana her Majesti Queeer of England duzan ceteri ipo ijadarke $ . pa jebenti dje ja zivin , e sad , jasan odlucija njoj napisat jeno pismo , pab molija ove pametne mozgove na MK-u dam daju neki pridlog stjoj i kakojoj objacnit neke stvarcice u stili nebte jebataku smezyrani i sotin sesiricen od suva voca na glavi i dami oprosti oti dug i u otem stilu da vidi ta doticna vreca smezurani feministickija buva dase mi sa MK-a nemeremo tako lahko prodat


svaki pridlog je dobro dosa
Bogati jes' ti to dobio pismo od udruge pedera Engleske?



Pošalji koju feministicu odavle na njih, ima da preispitaju opredjeljenje
__________________
Oj mjeseče, sunčeva guzico.
Siješ, a ne griješ.
Pizdo.
Khufu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 03:24   #3
Quote:
Khufu kaže: Pogledaj post
Bogati jes' ti to dobio pismo od udruge pedera Engleske?



Pošalji koju feministicu odavle na njih, ima da preispitaju opredjeljenje
ma nisan jezik precvika i sazvaka jaju tako zoven jer svi su isti kad jedan ide pisat svi idju sanjin vis dasu svi klenpavi i spicasti nosova
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 04:47   #4
jucemi crko transmishn nasred avto puta jebenti sricu ositiosan ja da nes smrdi na gorevinu reko to ovi kamion isprid mene i ja po gasu daga obidjen kad ono crni oblak iza menemi aj reko ukurac i Henri ford i njegova avta omasan skonto daje neko debelo sranje , al koga jebe cuosan dobru foru od ovih sto kupo avta po hajvejs
kaze kolko triba vromena jenoj crnkinji da isere gomno
9 miseci eee
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 07:00   #5
Koja je uopće poanta ove teme?
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 07:09   #6
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
her Majesti Queeer of England duzan ceteri ipo ijadarke $ .
e sad , jasan odlucija njoj napisat jeno pismo , ... i kakojoj objacnit neke stvarcice u stili nebte jebataku smezyrani
ee, jbga tudume ...ti i ofce i nofce .. ne ide brate , pa taman bio to i truli kapitalizam of chanade,... il plati il jebi.. nema ti treće
mi jesmo ode pripametni , al kad se mora jebat onda se mora , zasad ti nju okerapi dok ne smislimo nešto pametnije, a smislit će mo ne brigaj , u glavnom nofce nedaj
__________________
kad magarac nauči , magarac zna

Zadnje uređivanje Majk : 24.05.2010. at 07:35. Reason: quote
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 08:45   #7
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
a smislit će mo ne brigaj , u glavnom nofce nedaj
ma mi cemo mozgati ali ce on na kraju dati te novce, ako od njega traze 4 i po iljade onda je on jos vise zaradio a i utajio...ovo sigurno ima veze sa porezom
nego bila je jedna zenska, pokoj joj dusi, ona je mogla to srediti samo tako... no pocela se kurvati i zavrsila pijana sa nekim arapom u nekom jarku u parizu...zadnje sto joj je proslo kroz glavu je bio volan...steta zbilja sto je erleknula...ni pitu nije naucila praviti tako da se svrsishodnost njenog zivota moze dovesti u pitanje...a kuci je cekao njen divni i zgodni muzjak...
tudume...jest ono sve sto si nabrojao i jos tunjevina i feta sir..
opet ni 4 i po iljade nisu ko nekad... mada euro pada... neki bi to rjesili na nacin ran forest ran...al tudum nije od njih...auto mu se pokvarilo
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 09:43   #8
napiši da bi joj dao i deset da imaš, ali da nemaš, pitaj je hoće li kojeg tuljančića bebu, da ćeš joj nalovit' par komada ili ako postoji kakav drugi način da se iskupiš jer para nemaš...sad opet, bolje možda i platit' nego nego svašta radit'... opet, dobro je da pišeš na način kao da si malouman pa se možda smiluje...i tako to na tu temu....

nego, ćestitke
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:11   #9
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Koja je uopće poanta ove teme?
Kako koja?

Lijepo je čovjek napisao, razumljivim jezikom (khmm... okej, to je možda upitno)... kako je dužan lovu Kraljici Engleske.... odnosno Engleskoj ili kako već.
Sad treba način na koji će to izbjeći!


Za to trebamo još neke informacije: Tudumu, zašto si dužan tu lovu?
I otkud baš toj finoj suhovoćnošeširnoj ocvaloj djevi?
Nije vrag da ona ima prste i na sjeveru Europe, u kojem obitavaš?
Kako si to ostao dužan, poradi čega?
Pa da možemo dalje komentirati i davati prijedloge...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:15   #10
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
svaki prilog je dobro dosa
ne, Deedy, nije

poanta je da se šalju pare, ja sam već poslala
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:19   #11
ma razumijen ja vas al u pismu stoji da su mi pregledali moju prijavu za porez iz 1998 kacmo bili treci nasvitu kakoju nije sramota i sta ako ona crkne jesan onda ok
tekno- neocekujes valjda odmene neku poantu tis neka umjetnicka dusa ili sta
mazgov-nedanjoj tosan ja krvavo utajio
elmenem-jucesan stavijo autogram za novi mozda dase odvezen nedje gore do eskima kazu dajuti odma svoju zenu da prespavas sunjon valjda dase nebi gost preladija
slavice-ja volin zivotinje a one male tuljancicemi nedirajbas su slatki dajoj poklonin kutiju tanpona , sigurnojoj tribaju
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:27   #12
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ne, Deedy, nije

poanta je da se šalju pare, ja sam već poslala
de nemojse zajebavat sta ak sazna dasan skupijo koji milijoncic ondak san tek najeba
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:36   #13
ma ko će da sazna?

nego, ako su tebi slatki mali tuljani sigurno su i njojzi, reći će awww i cerek i lajkaće te mnogo, reći kak je swatki kissi kissi pusa

glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:36   #14
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ne, Deedy, nije

poanta je da se šalju pare, ja sam već poslala
Je, ali ti i očekuješ nešto zauzvrat, to je sigurno. Nisi zabadave iz Rvacke. Reci šta se može dobiti za taj prilog, pa ćemo vidjeti (usluge u naturi od autora ne dolaze u obzir, sori)

Nego, prilog je i verbalni... i rječju... i pokretom. Kako je papa, kad je naručivao pizzu, dao napojnicu? Pokazaoje znak križa 'nako.... po zraku pred sobom. Pa kad je mali dostavljač došao šefu, a šef htio pola bogate napojnice, mali pokaže rukom slijeva nadesno (pola pokreta križa).
Tako i ovdje. Dobit će Tudum sve što imamo, a ne samo pola. U riječima je bogatstvo, u vrludanju zakonima kroz rupe u istome također.


(nego, zar još nikom nije palo na pamet da izvučemo domara, prototip jebača iz 20. stoljeća, da dobro izliže smrežuranu, jer ipak se radi o spašavanju vojnika Tuduma iz problema!?)
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:42   #15
ma očekujem zauzvrat vrat
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:44   #16
slavice-brate kakto pishesh nisi na fejsu
DeDa- jasan pomislijo na domija al tu triba neko pouzdan znas da on nevidi dobro i ulazi u avtoputeve u kontra smjeru a jos kad popije sljive, da mi pojebe Charlsa umisto nje etoti internacionalni problen Hrvacka u gomnim nebi ja to
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:46   #17
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
slavice-brate kakto pishesh nisi na fejsu
DeDa- jasan pomislijo na domija al tu triba neko pouzdan znas da on nevidi dobro i ulazi u avtoputeve u kontra smjeru a jos kad popije sljive, da mi pojebe Charlsa umisto nje etoti internacionalni problen Hrvacka u gomnim nebi ja to
Pa ne spava Kraljica s Charlesom u krevetu? Ili spava?
Ona ima onog svog.... Mr. Nebitnog, ne?
Misliš da i mali Charles spava s njima i dalje?

A gdje je ona Kamila?
Ili Deva, da budem korektan glede rvackog jezika...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 12:55   #18
sviti oni moj deda spavaju u iston krevetu jebote suvi led el nevidis dasu svi kodaih jedan kurac pravija , a kace ugasi svitlo lahko ti rec dasi kamila ili dvogrba deva
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 13:00   #19
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
slavice-brate kakto pishesh nisi na fejsu


obrati se dejvidu icketu ili kako već, on će rasturiti to masonsko leglo
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 13:17   #20
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
A gdje je ona Kamila?
Ili Deva, da budem korektan glede rvackog jezika...
jesi siguran da je to jedno te isto
kad je ono tudjman koracao zemljom sretne klinca kako place jer mu je medo ispao iu vodu i kaze mu "glede cega places" a mali ce "glede mede" apropo hrvatskog

nego tudume ja bi to na tvom mjestu platio...zamisli samo kako je to imati seks sa onom...cek jel to jos uvijek iz 19 stoljeca...ja sam mislio da je ona umrla 1901..ako jest dobro se drzi...
i sad zelis imati seks sa njom al ne ide to ko kod ovih nasih...pocnes na koljenima recitirati poeziju pruzajuci im cvijece ...a one kazu dosta romantike vadi kitu...kod kraljice nema to samo tako...njoj moras govoriti vasa visosti cak ako je ona i dole...recimo ovako "vasa visosti bi li vi bili ljubazni da stavim vase plemenite noge na ramena moje malenkosti"...onda ona sigurno odgovori" da naravno ali prvo bi voljela popiti kap ov ti"...sto ti je kultura svaboj to pravio
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger