Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2007., 11:51   #1
Par nedoumica kod kupnje skutera

Pozdrav! Planiram kupiti skuter i imam par nedoumica.Citao sam clanak na svijetskutera u kojem se opisuje TGB Jet Fighter. Pise tamo da "solidno ubrzava", pa me zanima koliko to solidno? Tko ga je vozio, koliko je zadovoljan? Da li se Jet Fighter moze usporediti sa SYM-om Jet 50 po ubrzanju i maksimalnoj brzini, koja je razlika, koji je bolji? Zanima me i koliko Jet Fighter "zaostaje" za Runnerom 50 i NRG-em?

Unaprijed hvala, pisite
lucky_boy_dado is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 14:13   #2
ak vec razmisljas o skuteru od 50ccm zast se uopce razmisljas uzmi runnera ili nrg ....neces pozalit .....a koliko star??...opvisi kojom svotom raspolazes!!!!
lega_osijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 09:04   #3
..jet fighter je bolji skut od syma, a i ljepsi

usporedi podatke , sve je jasno , tu se nemas sta razmisljat..



a sto se tice zaostajanja.. i nisu neka.. mozda je tgb globalno meksi skuter , ali ubrzanja i krajnja brzina su tu negdje.. + tgb se da takodjer fino tunirat
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 18:57   #4
Quote:
lega_osijek kaže: Pogledaj post
a koliko star??...opvisi kojom svotom raspolazes!!!!
ja bih uzimao novog a za pare jos nista nije sigurno...razlika je 4500 između NRG i TGB..znam ja da necu pozalit ako kupim NRG ali opet 4500 kn treba jos nadodati...
lucky_boy_dado is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 13:31   #5
Quote:
lucky_boy_dado kaže: Pogledaj post
ja bih uzimao novog a za pare jos nista nije sigurno...razlika je 4500 između NRG i TGB..znam ja da necu pozalit ako kupim NRG ali opet 4500 kn treba jos nadodati...

ako kupujes u kesu, nadjes NRG samo takav i za manje love polovan, a ono kao da je nov
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 18:16   #6
Quote:
lucky_boy_dado kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Planiram kupiti skuter i imam par nedoumica.Citao sam clanak na svijetskutera u kojem se opisuje TGB Jet Fighter. Pise tamo da "solidno ubrzava", pa me zanima koliko to solidno? Tko ga je vozio, koliko je zadovoljan? Da li se Jet Fighter moze usporediti sa SYM-om Jet 50 po ubrzanju i maksimalnoj brzini, koja je razlika, koji je bolji? Zanima me i koliko Jet Fighter "zaostaje" za Runnerom 50 i NRG-em?

Unaprijed hvala, pisite
radje nekog polovnog talijana,ja i moj frend smo sa gilerom i apriliom oderali taj tgb k'o malu bebu!!!!
ryder on the storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 10:13   #7
Evo kupio sam polovnog runnera. Siva boja, 12.mj.2005.g. Nikad padano vidio sam ga, lijep je motor. Skinite blokade, kaze lik da ide 80 s njim koji ima 85 kg. Ima i elektronsku blokadu, registracija do 2.mj 2008.
Sta mislite kolika je cijena takvog skutera? Zanima me da znam dal sam dobro prosao.
I koliko idu vasi runneri?
lucky_boy_dado is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 06:41   #8
Pa vrijedi jedno 13-14 tisuća ak je tip top
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:15.