Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2012., 13:25   #21
Quote:
ajam kaže: Pogledaj post
pojest ce ga bez problema... da, to je i meni palo na pamet, da ce odmah neki novi nesretnik doci na njegovo mjesto
a gdje se siroce tocno nalazi?
Razmisljala sam da ga samo odvezem i uzmem, ali nekak mi to nije rijesenje, ja bi to radije rijesila preko nekog ko se bavi takvim stvarima pa da budem sigurna da je pas zbrinut bar...ma, taj tip ocito nije normalan, kakva kuruza, kakve svinje...taj pas se nas prestravljeno boji a kamoli drugih zivotinja pet puta vecih od njega.....eto cekam da me neko obavijesti o prezimenu doticnog da ga mogu prijavit inspektorici, nadam se samo da ce pas zavrsit u azilu ili udomljen...
ArtaniS8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 13:25   #22
Pisala sam gore, pas se nalazi izmedu dva sela u blizini Kalnika...
ArtaniS8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 13:39   #23
Quote:
ArtaniS8 kaže: Pogledaj post
Razmisljala sam da ga samo odvezem i uzmem, ali nekak mi to nije rijesenje, ja bi to radije rijesila preko nekog ko se bavi takvim stvarima pa da budem sigurna da je pas zbrinut bar...ma, taj tip ocito nije normalan, kakva kuruza, kakve svinje...taj pas se nas prestravljeno boji a kamoli drugih zivotinja pet puta vecih od njega.....eto cekam da me neko obavijesti o prezimenu doticnog da ga mogu prijavit inspektorici, nadam se samo da ce pas zavrsit u azilu ili udomljen...
joooj, drzim fige da sto prije saznate!!! bilo bi dobro da stavite koju sliku (ako mozete), mozda bi se vec na ovoj temi netko smilovao i ponudio dom... u svakom slucaju - sretno i Vama i peseku!
ajam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 14:35   #24
Quote:
ajam kaže: Pogledaj post
joooj, drzim fige da sto prije saznate!!! bilo bi dobro da stavite koju sliku (ako mozete), mozda bi se vec na ovoj temi netko smilovao i ponudio dom... u svakom slucaju - sretno i Vama i peseku!
Hvala probat cu stavit slikice kasnije...
ArtaniS8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 19:26   #25
Kakav je to vet.inspektor????
Ako pas nije čipiran onda takozvani vlasnik nema ni dokaz da je njegov pas.Ako vlasnik kaže da je njegov pas onda se treba kazniti jer ga nije čipirao šta je zakonska obaveza! Ako se psa drži po takvim uvjetima kako ti to kažeš ,treba se oduzeti jer se psa treba štiti o vremenske uvjete kiše/sunce.Treba se ga redovito hraniti itd.
Daj te slike stavi da mi to vidimo.
Ako ništa drugo ....informirati javnost/novine i ministarstvo da nijhov vet.inspktor ne mari!
Munjica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 22:19   #26
Članak 67.

(1) Novčanom kaznom od 30.000,00 do 50.000,00 kn kaznit će se za prekršaj pravna osoba ako:
4. izlaže životinje nepovoljnim temperaturama i vremenskim uvjetima, protivno prihvaćenim zoohigijenskim standardima za pojedinu vrstu, ili nedostatku kisika uzrokujući kod životinja bol, patnju, ozljede ili strah (članak 4. stavak 2. točka 13.),
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 19:52   #27
može slikice nekakve?
ajam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 11:03   #28


Uploaded with ImageShack.us


Eto...to je rub sume, s druge strane su samo polja...vise nema kucice..
ArtaniS8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 11:36   #29
strašno siroče malo... kako napreduje prijava? (mada, jedino o čem razmišljam je skinut ga s lanca i otet)
ajam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 11:45   #30
Ako si već odlučila čekati inspekciju, možeš li mu bar odnijeti kakvo bure da se zavuče unutra dok pada kiša i duži lanac?
Kućicu bi "vlasnik" vjerojatno pokupio i prodao...
Feja 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 13:48   #31
Quote:
Feja 1 kaže: Pogledaj post
Ako si već odlučila čekati inspekciju, možeš li mu bar odnijeti kakvo bure da se zavuče unutra dok pada kiša i duži lanac?
Kućicu bi "vlasnik" vjerojatno pokupio i prodao...
Pa nisam ja odlucila cekat inspekciju, ne mogu ja otet necijeg psa samo tako, pogotovo ne pijancu koji ce mi doma sa sjekirom vjerojatno doc...plus pas se boji i neda se nikome dirat, vjerojatno bi me ugrizao...nosimo mu jesti i mjenjamo vodu kad mozemo, ja ni nisam doma pa nemogu stalno ici tamo, radim sve kaj mogu zasad....nitko nam nece rec kak se tip preziva jer ga se svi boje...
Zeljela bi da snosi neke posljedice bar za to kaj je napravio, tome inspekcija i sluzi....odnijet cemo mu nesto ako uspijemo, problem je sta je to poljski put daleko od ceste i ne znam da li se moze autom, mi idemo biciklima tamo kad imamo voznje....
ArtaniS8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 14:09   #32
Gdje piše da je to njegov pas? Jel čipiran? Uvijek možeš reći da ste ga pronašli kako luta. Prošlo je 3 tjedna, hoće li pas živ dočekati da se nešto riješi?Ima ljudi koji čuvaju pse za novac(ako ti je frka zbog budale), možeš li mu to priuštiti?
Feja 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 23:20   #33
Strašno
ArtaniS8...nemoj dozvoliti da se bilo koji čovjek tako ponaša prema živim bićama.
Tebi je zadana da nešto učiniš...mališan ima samo tebe...nikog drugog
Munjica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.