Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2006., 23:30   #41
Quote:
studentica21 kaže:
ovo zvuci kao matematicki zadatak za 3. razred osnovne skole-isusekriste kako sam mrzila takve matematicke zadatke

zaboravila si postaviti zadatak-fali ti jos pitanje:koliko ja imam godina?

Quote:
matilda- kaže:
Dobro kad baš hoćeš, premda nerado odajem svoje godine, duplo sam starija od nje i seksualno aktivna više od 20 godina a ona 1 do 2 godine.

Drito Konj is offline  
Old 15.03.2006., 23:32   #42
Quote:
matilda- kaže:
Pa ja svaki kraći od 30 minuta smatram preuranjenom ejakulacijom, za novi pokušaj treba oko pola sata, pa mi sad objasni koliko to vaše traje kad stignete to ponoviti 6 puta.
a onda smo se krivo razumjele. meni je PE kad mi svrsi na gacice, il jos gore u svoje
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 15.03.2006., 23:32   #43
Quote:
matilda- kaže:
Dobro kad baš hoćeš, premda nerado odajem svoje godine, duplo sam starija od nje i seksualno aktivna više od 20 godina a ona 1 do 2 godine.

i jos uvijek ti smeta zadah ujutro....
studentica21 is offline  
Old 15.03.2006., 23:33   #44
Quote:
matilda- kaže:
Pa ja svaki kraći od 30 minuta smatram preuranjenom ejakulacijom, za novi pokušaj treba oko pola sata, pa mi sad objasni koliko to vaše traje kad stignete to ponoviti 6 puta.


studentica21 is offline  
Old 15.03.2006., 23:34   #45
Curke! Cijelo vrijeme vam pokušavam objasniti da trebate svoje dečke prilagoditi svojim potrebama, a glavno je da ih uvjerite da su to baš oni htjeli. Morate ih jednostavno pohvaliti svaki put kad učine nešto što vam se sviđa, i nemojte pretjerivati s kontaktima da im ne postanete dosadne. Nikad ih ne napadajte, ali tražite pomoć i zahvaljujte na njoj kao da to niste mogle same. U to se ne broji daj mi ono dodaj, jer baš toliko blesavi nisu. Većina vas ne razumije mušku sujetu koja može biti najdestruktivnija osobina ako se ne kontrolira. Pusa i laku noć.
__________________
Ljubav je moja najveća motivacija![ http://matilda7.blog.hr/
matilda- is offline  
Old 15.03.2006., 23:38   #46
Quote:
matilda- kaže:
Curke! Cijelo vrijeme vam pokušavam objasniti da trebate svoje dečke prilagoditi svojim potrebama, a glavno je da ih uvjerite da su to baš oni htjeli. Morate ih jednostavno pohvaliti svaki put kad učine nešto što vam se sviđa, i nemojte pretjerivati s kontaktima da im ne postanete dosadne. Nikad ih ne napadajte, ali tražite pomoć i zahvaljujte na njoj kao da to niste mogle same. U to se ne broji daj mi ono dodaj, jer baš toliko blesavi nisu. Većina vas ne razumije mušku sujetu koja može biti najdestruktivnija osobina ako se ne kontrolira. Pusa i laku noć.

Žuži Jelinek
studentica21 is offline  
Old 15.03.2006., 23:48   #47
Quote:
matilda- kaže:
Za ponovo treba mu oko pola sata +/-10 minuta i treba popiti ili pojesti nešta s puno šećera.
ja se sad idem udat. za svaki slučaj.
alexxx is offline  
Old 15.03.2006., 23:51   #48
Quote:
matilda kaže:
duplo sam starija od nje i seksualno aktivna više od 20 godina a ona 1 do 2 godine.
gle, stara, ostaje činjenica da se jebeš s čovjekom koji ti smrdi i da ne kraj njega provodiš noć.

znači, balavica duplo mlađa od tebe i s 1o puta manje seksualnog staža ima više kriterije od tebe.

bravo. :klap:
alexxx is offline  
Old 16.03.2006., 00:09   #49
Quote:
studentica21 kaže:
i jos uvijek ti smeta zadah ujutro....
Pa nemogu sa baš sjetiti, ali mi se čini kad sam ko curka išla s dečkom na kampiranje da nije bilo kupaonice, i ne sjećam se kako je završilo, ali mislim da mi nije smetalo, premda mislim da smo to tad rješavali koka kolom??? Pa sve se može cure, ali ne vidim razlog da se izlažete riziku.
__________________
Ljubav je moja najveća motivacija![ http://matilda7.blog.hr/
matilda- is offline  
Old 16.03.2006., 01:36   #50
Quote:
matilda- kaže:
Curke! Cijelo vrijeme vam pokušavam objasniti da trebate svoje dečke prilagoditi svojim potrebama, a glavno je da ih uvjerite da su to baš oni htjeli. Morate ih jednostavno pohvaliti svaki put kad učine nešto što vam se sviđa, i nemojte pretjerivati s kontaktima da im ne postanete dosadne. Nikad ih ne napadajte, ali tražite pomoć i zahvaljujte na njoj kao da to niste mogle same. U to se ne broji daj mi ono dodaj, jer baš toliko blesavi nisu. Većina vas ne razumije mušku sujetu koja može biti najdestruktivnija osobina ako se ne kontrolira. Pusa i laku noć.

pin_up is offline  
Old 16.03.2006., 09:13   #51
pa kome smeta zadah ide odmah u neki od doggy polozaja, ne?
sedma od devet is offline  
Old 16.03.2006., 09:39   #52
Quote:
sedma od devet kaže:
pa kome smeta zadah ide odmah u neki od doggy polozaja, ne?


ajd prišapni mi samo koji su to doggy položaji (samo nemoj reći lijeva noga u stranu, desna gore itd jerbo to računam k'o jedan )
tash@ is offline  
Old 16.03.2006., 09:48   #53
Quote:
matilda- kaže:
O tome sam već pisala. Za ponovo treba mu oko pola sata +/-10 minuta i treba popiti ili pojesti nešta s puno šećera.
ne pitam za tog tvog sto je vec viagru poceo trositi
nego za njenog mladjahnog
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 16.03.2006., 09:56   #54
Ok, shvacam problem cure iz prvog posta - i zaista je fino sto mu zeli pomoci, svaka cast!

Ali neki od ostalih - uzivate li u sexu, ili samo mjerite, sto vrijeme, sto ostale stvari?
Rajna is offline  
Old 16.03.2006., 10:17   #55
Quote:
Rajna kaže:
Ok, shvacam problem cure iz prvog posta - i zaista je fino sto mu zeli pomoci, svaka cast!

Ali neki od ostalih - uzivate li u sexu, ili samo mjerite, sto vrijeme, sto ostale stvari?
mjerimo, dal bolje tuca ili tuce
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 16.03.2006., 10:26   #56
Quote:
Rajna kaže:

Ali neki od ostalih - uzivate li u sexu, ili samo mjerite, sto vrijeme, sto ostale stvari?
štajaznam, izgleda da sam trebala mjerit, ako ništa mogla bi sad konstruktivno raspravljat
tash@ is offline  
Old 16.03.2006., 10:28   #57
Quote:
tash@ kaže:
štajaznam, izgleda da sam trebala mjerit, ako ništa mogla bi sad konstruktivno raspravljat
E to ti je veliki minus...
Rajna is offline  
Old 16.03.2006., 10:29   #58
neka meni njega, pa bio nekima i "minus"
tash@ is offline  
Old 16.03.2006., 10:33   #59
Najozbiljnije - pitanje za vas koje, kao, tocno znate koliko traje: kako ste sigurne? Ja stvarno i nemam pravi osjecaj protjecanja vremena dok vodim ljubav.
Vjerojatno mi se cini krace nego sto jeste, ako shvacate sta mislim - kad ti je lijepo, vrijeme brze prolazi.

Nemam onda drugog objasnjenja nego da bukvalno drzite sat pored sebe i provjeravate...

Imate li i prolazno vrijeme, ili samo konacno?
Rajna is offline  
Old 16.03.2006., 10:36   #60
jebote Rajna, vidi se da nikad nisi igrala šah, onako profi mislim
tash@ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.