Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2005., 17:17   #61
Quote:
NoWa kaže:
petak ne znam

mislila sam ic pit vani
A ja mislila u subotu

(bum ti se javila kad potvrdim ).
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 17:18   #62
Quote:
chocogirl35b kaže:
Meni odgovara...
Kad da dođem?
A da pređemo s detaljima na PM?
Nadjemo se u 8 kod perilice za sudje
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 17:18   #63
Quote:
chocogirl35b kaže:
Probala sam staviti na predzadnji program i potjerati je, ali nisam dobila nikakvu reakciju, pa sam stavila na 4 - zadnji program i počela je vrndati iznutra, uzimati vodu i
Stajala sam kraj nje da je odmah isključim ako voda krene van...

i tako pol vure...

Onda je stala prije kraja, ja otvorila, voda unutra, ja opet zatvorila i malo pomaknula kotač (jer nije baš došao do kraja, ali se nije ni sam micao) i nešto iznutra zaružilo i gotovo...

Ja pogledam, vode NEMA...

Raaaaadiiii...
ma to se sranje zna katkad zaglavit ili preskočit
samo onda ručno okreneš
probaj ako se može malo očistit oko kotačića nekad se zna nakupit nekog smeća pa to zaglavi kotač
bude li li stalno tako morat ćete promijenit programator...
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 17:21   #64
Quote:
undercover kaže:
ma to se sranje zna katkad zaglavit ili preskočit
samo onda ručno okreneš
probaj ako se može malo očistit oko kotačića nekad se zna nakupit nekog smeća pa to zaglavi kotač
bude li li stalno tako morat ćete promijenit programator...
Ahaa, viš, viš, bum ga malo razdrmala...

Hvala puno...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 17:22   #65
Quote:
Ipanema kaže:
Nadjemo se u 8 kod perilice za sudje
deal...
__________________
Ljubav je...
chocogirl35b is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 17:23   #66
Je, malo ga s macolom naštelaj
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 17:24   #67
Quote:
Ipanema kaže:
Pa kaj ti mislis da smo mi znale da se radi o jebenom ventilu koji treba samo odvrnuti?
Neko bi rekao da ti to sine u tri godine, ali njoj ocito nije pa je pozvala vodoinstalatera - i bolje
Pa ak nisi kao mala gledala mamu kako kuha, možda si gledala tatu kako mijenja špine na primjer. Prije uvijek zatvori ventil. I onda ti pokaže kako ga moraš poslije pažljivo odvrnut da si namjestiš mlaz baš kakav hoćeš...

Al nema veze, ak nisi platila majstora, još bolje
Ugodan tulum vam želim
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 17:35   #68
Re: Re: Re: Zastopana perirlica sudja?

Quote:
chocogirl35b kaže:
Već je rješeno...

A kad ćeš nam doći na kavu? Sad znamo di nam stoji đezvica...
Kad vam život dosadi
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 18:35   #69
Quote:
vrabac kaže:
Pa ak nisi kao mala gledala mamu kako kuha, možda si gledala tatu kako mijenja špine na primjer. Prije uvijek zatvori ventil. I onda ti pokaže kako ga moraš poslije pažljivo odvrnut da si namjestiš mlaz baš kakav hoćeš...

Al nema veze, ak nisi platila majstora, još bolje
Ugodan tulum vam želim
Da je moje sredjivala bih sama, ali nije...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 20:47   #70
perilica sudja-odrzavanje

tek sad sam vidila da na vratima masine pise da treba sol stavljati neposredno pred pranje!
a ja naspem 2 kila soli pa dok ide...imam zaruljicu koja svijetli kad nesto fali.
kako vi dozirate sol, koliko cesto?
i sjajilo?
dali nekad ukljucite praznu masinu da se propere?
i opcenito, kako je odrzavate?

Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 21:01   #71
naspem sol kad se sjetim

sjajilo kad primjetim da chashe nisu savrshene.

a koristim i one 3 u jedan tablete.

svakotoliko kupim onaj plastichni limun za miris.

obrishem svakotoliko rubove, ishcheprkam filter, odstranim iz mlaznica ako primjetim da shto ima. otprilike toliko.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 21:04   #72
Quote:
magic kaže:
naspem sol kad se sjetim

sjajilo kad primjetim da chashe nisu savrshene.

a koristim i one 3 u jedan tablete.

svakotoliko kupim onaj plastichni limun za miris.

obrishem svakotoliko rubove, ishcheprkam filter, odstranim iz mlaznica ako primjetim da shto ima. otprilike toliko.
idem mlaznice izceprkati

kog vraga pisu ono na vrata???
samo me plase i nabijaju bed da sam losa domacica
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 22:53   #73
Meni u uputama pise da sipam sol do vrha, i ponovo punim kad se skroz potrosi (i pocne svjetlit lampica).

Inace koristim isto 3u1, al mi se cini da nema svrhe, odnosno bolje mi je i sa sjajilom i sa soli.

Jednom do dva put godisnje izvrtim prazan ciklus s onim sredstvom od Calgonita za cistit perilice. Super je.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 23:07   #74
Quote:
Lei kaže:
Meni u uputama pise da sipam sol do vrha, i ponovo punim kad se skroz potrosi (i pocne svjetlit lampica).

Inace koristim isto 3u1, al mi se cini da nema svrhe, odnosno bolje mi je i sa sjajilom i sa soli.

Jednom do dva put godisnje izvrtim prazan ciklus s onim sredstvom od Calgonita za cistit perilice. Super je.
3u1 je znaci papalova
;-)
ni prva ni zadnja.

probat cu to za ciscenje perilica.

uhvatio mi se neki miris, nikako ga izbiti pa me zivcira.
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2005., 23:13   #75
kupi onaj 'limun' u deemu.

nije loshe.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 12:05   #76
Problemi s perilicama posuđa i čime ih 'hraniti'

Imam Candy perilicu (DSI 710 X) i problem : koristim tablete iz DM- a (4 u 1) i kojiput sve obavi sjajno, bez greske, kojiput mi se tableta uopce ne izbaci van, kojiput je se otopi samo dio (veci ili manji) - izbaci se ali se negdje zaglavi, pa sudje bude odmasceno ali vide se mrlje
Dalje, sudje bude osuseno samo ako koristim ovaj najjaci program (pere 2 sata) dok na onom od 35 minuta ostaje mokro .
Jel ko imao slican problem ? Zanima me da li tableta na kraju procesa mora biti potpuno otopljena ? Cula sam da neki stavljaju i samo pola tablete unutra .
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 12:51   #77
Jednom meni nije izbacilo tabletu jer sam posložila suđe tako da ju je jedna posuda zaglavila pa se nije to moglo otvoriti da bi se tableta izbacila
Ne znam kako je kod tebe slučaj.

Što se pranja tiče, ja perem isto na kraće (nisam sigurna koliko, cca sat vremena) i sve se osuši. Znam da je mama prala i još kraće kad je tipo samo ispirala kristal ili tako nešto. I onda se sve osuši.

Ja stavljam cijelu tabletu, Finish. I uvijek se otopi kako treba.
Riječ je o Gorenje perilici.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 14:57   #78
To se i meni koji put zna dogoditi, upravo kada koristim kratki program, najbolje mi operena programu koji traje 1:12 ili 2 sata. Koristim cijelu Finish tabletu. Susenje suda me toliko ne zanima jer ga ostavim u perilici dok se samo ne osusi, nije mi prisa
 
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 16:55   #79
Hvala vam . Ma bas mi je i palo napamet da se mozda radi o lose poslozenom sudju (znam ju nakrcati) pa da se tableta zaglavi, ali mislila sam da cu lupit glupost
Znaci, ovo bi moglo bit . A opet , sta je onda s djelomicno otopljenom tabletom (padne dolje blizu ulaza) ?
Nista, probacu malo smislenije slagat sudje drugi put , pa cemo vidjeti . Ponekad se i lonac lose opere ako je skroz polozen, izgleda da ga je bolje "nakositi ", al onda pak zauzme vise prostora .
A plasticne zdjelice i case (imam ih zbog klinaca) su valjda prelagane pa mi se redovno okrenu naopako i na kraju budu pune vode tu valjda nema pomoci !
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 17:04   #80
I meni se javljao taj problem sa neotapanjem ili djelomicnim otapanjem tablete. Izludilo me to. Onda sam pocela kupovati onaj deterdzent u prahu i sve je bilo u redu. I jeftinije puno.
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:21.