Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2010., 15:45   #21
E, to bi bilo super. Ili šta engleske, odmah hrvatske nek šutnu
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 15:52   #22
"Belissima" je odlična. Paginas također.

Sete Pecados je srednja žalost I sam autor je rekao da se totalno pomiješao pred kraj serije i jedva je čekao da je završi
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 15:55   #23
Po traileru mi se baš čini ok. Jao, sad kad Ranka doklika na ovu temu, pa otkupi svih 20
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 15:59   #24
Moš si ga misliti, Bit će fešta ako otkupi bilo koju i to će, naravno, opet biti najlošija.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:21   #25
Da, Indiju Ako ikoju bude kupovala, kupit će Indiju jer je Indija dobila Primetime Emmy za najbolju telenovelu Iz istog razloga je kupljena i Sinha Moca prije par godina, a odbijene su "Alma gemea" i "Belissima".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:26   #26
Onda Paginas da Vida ili Viver Vida. Go Ranka, Go Ranka.
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:29   #27
Da. Baš me zanima kako je uspjela dobiti Emmy? U tom žiriju ko da sjede neki Rankini rođaci.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:35   #28
Quote:
poli_salama kaže: Pogledaj post
Da. Baš me zanima kako je uspjela dobiti Emmy? U tom žiriju ko da sjede neki Rankini rođaci.
Zato jer je novela u koju je uloženo puno love i promiče tolerantnost prema Indijcima. How yes no. Indijski nukleo, izuzev par likova, je bio grozan. Likovi su bili ko retardirani, teški rasisti bla bla. Užas.

Jedino što u Indiji stvarno vrijedi su Tarso/Tonia.



http://www.youtube.com/watch?v=63uviSjLdGU

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:38   #29
Preslatki su
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:05   #30
Meni je Bruno Gagliasso iritantan, ne znam zašto.

Al, moram priznati da su mi slatki tu. Tonia ga izvlači.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:26   #31
Quote:
poli_salama kaže: Pogledaj post
Meni je Bruno Gagliasso iritantan, ne znam zašto.
I meni je bio... do ove uloge. Tu mi je sjajan.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:30   #32
nisam znala da je India toliki krš... u svakom slučaju bih radije to, nego MDA...
__________________
...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:35   #33
Pa ne znam, mislim da sad baš nije toliki krš, ali kak se čini, ima puno boljih.

Joj, to za MDA, prošla baba s kolačima, emitira se i gotovo, uzalud nam trud svirači.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:49   #34
Meni je Indija među gorim brazilskim, ali definitivno bolja od Destilando terror, Cuidado con el Angel, Mar de amor, Mi pecado i ostalih bljuvotina.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:57   #35
Pa da, čini se da je najgora brazilska premija za 99% meksičkih novela. Ovi se ne bi niti sjetili ići obrađivati takvu tematiku (doduše, kako kažeš, ne baš uspješno, al ajd). U MX su IN i platfon mrtve babe, zamjena djece, 50-togodišnji junferi i tako to.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 18:04   #36
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Meni je Indija među gorim brazilskim, ali definitivno bolja od Destilando terror, Cuidado con el Angel, Mar de amor, Mi pecado i ostalih bljuvotina.
Naravno, to se uopšte ne dovodi u pitanje. Makar je gledljiva. Samo što mi je žao jer je serija mogla biti mnogo bolja da su izbacili neke nebitne priče (Mayin brat koji juri okolo žene , oni Indijci u Brazilu - čemu to?!, Shankarova preseravanja itd.); da je Indija prikazana malo realnije, dobro, ne očekuje se dokumentarni film, ali ne baš i da bude u "India for dummies" u bukvalnom značenju; da Indijci nisu prikazani kao retardi; da glavni lik nije najljigaviji beskičmenjak na svetu...

I ne vidim tu neku ultra mega produkciju, kamera me u nekim momentima podseća na RTS-ova ostvarenja iz 90-ih.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 18:09   #37
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Naravno, to se uopšte ne dovodi u pitanje. Makar je gledljiva. Samo što mi je žao jer je serija mogla biti mnogo bolja da su izbacili neke nebitne priče (Mayin brat koji juri okolo žene , oni Indijci u Brazilu - čemu to?!, Shankarova preseravanja itd.); da je Indija prikazana malo realnije, dobro, ne očekuje se dokumentarni film, ali ne baš i da bude u "India for dummies" u bukvalnom značenju; da Indijci nisu prikazani kao retardi; da glavni lik nije najljigaviji beskičmenjak na svetu...

I ne vidim tu neku ultra mega produkciju, kamera me u nekim momentima podseća na RTS-ova ostvarenja iz 90-ih.
Mayin brat koji juri žene ti nema nikakvu svrhu. Kao ni Norminha, Abel, Indijci u Brazilu, Leinha ( ona je bar simpatična )... pun kufer nepotrebnih likova koji vrte jednu scenu over and over and over....

Meni je Shankar bio drag zbog glumca (Lima Duarte mi je ), al vidi se da se radi o slaboj kopiji Alija iz "Klona". Ali iz Klona je ovdje bio užas... to mi je najveći falš čitave priče. On je bio psihijatar koji bi kao trebao gledateljima govori o psihopatima itd.. i onda oslovljava svoje pacijente "loco"... Jbt, koji psihijatar će za svoje pacijente reći ludi?

Što se tiče kamere, ne znam. Ja sam gledao direktno s Globa i kamera je bila fantastična. Možda je do TV kod koje se prikazuje
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 18:09   #38
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Meni je Indija među gorim brazilskim, ali definitivno bolja od Destilando terror, Cuidado con el Angel, Mar de amor, Mi pecado i ostalih bljuvotina.
ma nemoj mi MP u isti koš...

a da, brazilske sigurno imaju zanimljiviju tematiku, to je zapravo ono što me privlači...
__________________
...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 18:24   #39
Pocela gledati Indiju,bilo zanimljivo pa dosadilo,pa onda ovi prebace u neki nebuzolni termin i tako prestala gledati..
jovajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 21:16   #40
Quote:
jovajna kaže: Pogledaj post
Pocela gledati Indiju,bilo zanimljivo pa dosadilo,pa onda ovi prebace u neki nebuzolni termin i tako prestala gledati..
Isto tako i samnom plus znam sve što će se desiti do kraja pa onda nije zanimljivo.
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.