Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2013., 14:55   #1001
Znao sam donedavno ponekad pogledati telenovelu O Astro emitirala se na jednom albanskom programu koji imam..
Stvarno mi se činila odlična,šteta što ne razumijem baš najbolje jezik,gledao bih je bio redovno..

Sad umjesto nje ide Insensato Coração, također djeluje dobra..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 12:02   #1002
Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
Znao sam donedavno ponekad pogledati telenovelu O Astro emitirala se na jednom albanskom programu koji imam..
Stvarno mi se činila odlična,šteta što ne razumijem baš najbolje jezik,gledao bih je bio redovno..

Sad umjesto nje ide Insensato Coração, također djeluje dobra..
Odlično razumijem portugalski jezik.

Koja je to TV stanica? Da li je možda - Top Channel?
Hvala!

Na Google(-u) piše da su na navedenoj TV stranici, nekad ranije, emitirali novele - "Caminho das Indias", "Viver a Vida", "Passione", "Araguaia" ("Río del destino").
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 17:07   #1003
Quote:
Ana Jacqueline kaže: Pogledaj post
Koja je to TV stanica? Da li je možda - Top Channel?
Hvala!
Tv stanica je Albanian Screen.
Insensato Coração se emitira u 18:00h

Na TC su prije išle neke brazilske telenovele,mislim da sad trenutno ne ide niti jedna.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 18:56   #1004
Quote:
ezel00d kaže: Pogledaj post
Tv stanica je Albanian Screen.
Insensato Coração se emitira u 18:00h

Na TC su prije išle neke brazilske telenovele,mislim da sad trenutno ne ide niti jedna.
Ima live screan. Upravo sam gledala zadnjih pet minuta serije. Samo me zanimalo kako izgleda.
Maja43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 22:57   #1005
Što se tiče poslednje novele Manoela Carlos, na ovom sajtu piše da će poslednja Helena biti transeksualac.

Ne znam koliko je istinit članak, ali bilo bi super da ostane tako. I odlično što će Giane, Mariana i Alinne biti deo ekipe.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 23:38   #1006
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Što se tiče poslednje novele Manoela Carlos, na ovom sajtu piše da će poslednja Helena biti transeksualac.

Ne znam koliko je istinit članak, ali bilo bi super da ostane tako. I odlično što će Giane, Mariana i Alinne biti deo ekipe.
LOL ovo mi je prvi glas o tome.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 00:01   #1007
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Što se tiče poslednje novele Manoela Carlos, na ovom sajtu piše da će poslednja Helena biti transeksualac.

Ne znam koliko je istinit članak, ali bilo bi super da ostane tako. I odlično što će Giane, Mariana i Alinne biti deo ekipe.
Ma, to je falš. Vidiš da piše Diario pernambucano: falsie, mas sem farsas
i u objašnjenju: Fique tranquilo, nós somos um site de notícias meio fake (falsas), meio reais.

Kakvi transeksualac, pa ne bi Globo to nikad odobrio.
memyselfni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 00:06   #1008
Da, izgleda da je to brazilski njuz.net

Ali mislim da bi Globo odobrio.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 23:36   #1009
"Guerra dos Sexos", capítulo 123. Panoramski snimci Rio de Janeiro(-a).



__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 23:59   #1010
Na kanalu Viva posle Insensato Coracao kreće Fina estampa, internacionalna verzija u trajanju od 140 epizoda. Epizode su titlovane na ruskom. Sigurno će biti i linkova.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 00:34   #1011
FLOR DO CARIBE



Globo - nova novela das 18h

Premijera: 11.03.2013
Scenario: Walther Negrão
Režiser: Jayme Monjardim

Quote:
Prevista para estrear em março, a nova novela das 18h, Flor do Caribe, vai unir uma história de amor às belezas tropicais. Com Grazi Massafera (30) e Henri Castelli (35) como protagonistas, a história gira em torno de Ester, uma guia turística da fictícia Vila dos Ventos, e Cassiano, um homem humilde que consegue realizar o sonho de ser piloto de caça da FAB (Força Aérea Brasileira).

O casal se conhece desde a infância e inicia o romance (puro e sem frescuras) na adolescência. Tudo vai bem entre os dois, até que Cassiano veste a farda e, em uma missão pela aeronáutica, desaparece misteriosamente no Caribe. O golpe muda a vida dos dois, que fazem de tudo para se reencontrarem e levarem adiante o relacionamento.

Com a separação, Esther tornar-se uma nova mulher e começa a receber as investidas do amigo Alberto (Igor Rickli). Já Cassiano tem que enfrentar os mais diversos perigos para sobreviver. Escrita por Walther Negrão e dirigida por Jayme Monjardim (56), várias cenas foram realizadas no Rio Grande do Norte e na Guatemala.
Uloge:

HENRI CASTELLI - Cassiano
GRAZZI MASSAFERA - Ester
IGOR RICKLI - Alberto
JUCA DE OLIVEIRA - Samuel
ÂNGELA VIEIRA - Lindaura
SÉRGIO MAMBERTI - Dionísio Albuquerque
CLÁUDIA NETTO - Guiomar
LAURA CARDOSO - Veridiana
CACÁ AMARAL - Chico
BETE MENDES - Olívia
THIAGO MARTINS - Rodrigo
DÉBORA NASCIMENTO - Taís
MAX FERCONDINNI - Ciro
DUDU AZEVEDO - Amadeu
THAÍSSA CARVALHO - Isabel
RAPHAEL VIANA - Hélio
MARCOS WINTER - Reynaldo
LUÍS CARLOS VASCONCELOS - Donato
STEPHANY BRITO - Amaralina
RAFAEL ALMEIDA - Caramujo
JOSÉ LORETO - Candinho
BRUNO GISSONI - Juliano

...

Clipe de lancamento

friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 10:44   #1012
Pogledao sam dva teasera/proma i nije mi loše,mada nije ni nešto posebno.

Logo i lokacije su prelijepi.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 11:39   #1013
Preskačem. U iščekivanju Sangue bom.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 22:14   #1014
Ovu ulogu je odbila Sandra Echeverria.

http://tvg.globo.com/novelas/flor-do...anghileri.html

"Em nome do pai" ipak kreće 20.5., a ne u 6. mjesecu kako se nagađalo. "Salve Jorge" završit će sa 179 epizoda. Snimanja ENDP su započela ovaj tjedan. Cassia Kiss je odustala od uloge, umjesto nje ulazi Eliane Giardini.

Juliana Didone i Bianca Byington prešle su s Globa na Record i dobile uloge u novoj noveli Carlosa Lombardija "Pecado mortal".

Bianca Rinaldi, velika zvijezda Recorda, napušta Record nakon 10 godina. Ugovor joj traje do 31.7. i neće ga obnoviti. Gotovo je sigurno da prelazi na Globo kako bi bila protagonistica nove novele Aguinalda Silve.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 13:40   #1015

Parabéns, Murilo!

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ovu ulogu je odbila Sandra Echeverria.

http://tvg.globo.com/novelas/flor-do...anghileri.html

"Em nome do pai" ipak kreće 20.5., a ne u 6. mjesecu kako se nagađalo. "Salve Jorge" završit će sa 179 epizoda. Snimanja ENDP su započela ovaj tjedan. Cassia Kiss je odustala od uloge, umjesto nje ulazi Eliane Giardini.

Juliana Didone i Bianca Byington prešle su s Globa na Record i dobile uloge u novoj noveli Carlosa Lombardija "Pecado mortal".

Bianca Rinaldi, velika zvijezda Recorda, napušta Record nakon 10 godina. Ugovor joj traje do 31.7. i neće ga obnoviti. Gotovo je sigurno da prelazi na Globo kako bi bila protagonistica nove novele Aguinalda Silve.
Lik od Cristal, barem sudeći po sinopsisu, je OK.

Bianca, što glumi Isauru u noveli "A Escrava Isaura" (koja je na BHT1 ranije bila emitirana u 18:00, a sada u 15:55).
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 13:28   #1016
Nakon što je u glumio Grka (Níkos) u noveli "Belíssima", Indijca (Opash) u "Caminho das Índias", Italijana (Totó) u "Passione(-u)", Tony Ramos će glumiti Portugalca (Dominguinhos) u "Guerra dos Sexos".






Guilhermina Guinle (Manoela @ "Guerra dos Sexos") je nekoliko godina bila u vezi sa Murilo Benício(-m) (ex od Giovanna(-e) Antonelli).
Sada je u vezi sa advokatom Leonardo(-m) Antonelli(-jem) (brat od Giovanna(-e) Antonelli). Neki dan je objavila da je trudna.

http://ego.globo.com/gravidez/notici...ia-boa-ne.html

Kakvi komentari.

Quote:
- "Que meio louco o deles. As cunhadas já foram casadas com o mesmo homem, tipo, o filho Giovana com o Murilo agora é sobrinho da Guilhermina, mas antes era enteado."

- "Guilhermina Guinle,ex de Murilo Benicio,com quem ficou anos e anos juntos e agora está grávida de seu atual namorado que é irmão da Giovanna Antonelli,com quem o Murilo Benicio tem um filho!Mundinho pequeno esse né?!! Agora o atual namorado dela,advogado,deve pensar...o pai do meu sobrinho com quem minha irma foi casada é,também,o ex marido da mãe do meu filho! TUDO EM CASA! kkkkkkkk"

- "A ex madrasta agora vai virar tia do filho de Giovanna, essa é a verdadeira familia universal"
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 17:11   #1017
Potvrđen je konačni naziv nove telenovele Walcyra Carrasca koja će u svibnju zamijeniti "Salve Jorge". Telenovela poznata pod nazivom Em nome do pai odsad će se zvat AMOR A VIDA.


Malvino Salvador i Paola Oliveira protagonisti su telenovele

Quote:
A Globo, finalmente, divulga o título da novela de Walcyr Carrasco, que sucedera "Salve Jorge", a partir do dia 20 de maio. O nome escolhido é "Amor à Vida".

O folhetim irá abordar temas como adoção, obesidade infantil e autismo, e terá um hospital entre os seus cenários mais importantes. No elenco, estão estrelas como Paolla Oliveira, Malvino Salvador, Mateus Solano, Susana Vieira, Antonio Fagundes, Bárbara Paz, Tatá Werneck, Marcelo Antony, Thiago Fragoso, Marina Ruy Barbosa, Fulvio Stefanini e Danielle Winits, entre muitos outros.

As gravações começaram na semana passada na Grande São Paulo. No fim deste mês, a produção, com direção de Mauro Mendonça Filho, viajará ao Peru.
U drugim vijestima, "Balacobaco" je gledanost skočila sa 5-6% na 7-8% i Record ju je automatski produžio tako da će serija sada završiti sredinom svibnja kada će u njenom terminu krenuti Dona Xepa, mini telenovela od 60 epizoda. Nakon nje s emitiranjem kreće "Pecado mortal", prva telenovela Carlosa Lombardija za Record. Godine 2014. tu će telenovelu zamijeniti nova telenovela autorice Christianne Fridmann, autorice "Vidas em jogo".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 20:58   #1018
Lijep je naziv,samo mi je ipak prvi bio malo ljepši.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 23:41   #1019
http://emdthr.com/portal/?page_id=1714 Popravila se gledanost Salve Jorge. Sad je pristojna. Da li se to može reći i za seriju? Gledao sam ko sve glumi i začudio se velikom broju poznatih faca iz Klona i Indije.
Kakva je Lado a lado? Tamo Flora iz Favorite, a u SJ Donatela (i Žade).
Čekam na emitovanje A Favorite na lokalnim televizijama, bar je tako najavljeno. I čekam emitovanje 3 Globove telenovele koje su kupljene za Srbiju, ali nikako da dođu na red od silnih turskih i indijskih.
I zašto nacionalna verzija O Clone ima 221 epizodu, a međunarodna 250? Zar ne bi trebalo biti obrnuto?
Ned Flanders is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 00:09   #1020
Uh, puno pitanja, pa da krenem redom.

Quote:
http://emdthr.com/portal/?page_id=1714 Popravila se gledanost Salve Jorge. Sad je pristojna. Da li se to može reći i za seriju? Gledao sam ko sve glumi i začudio se velikom broju poznatih faca iz Klona i Indije.
Da, gledanost "Salve Jorge" se poboljšala u zadnjih mjesec dana. Iako će srednja gledanost biti najniža gledanost neke telenovele od 21:00 sat ikad zbog katastrofalno lošeg početka. Mene serija i dalje ne privlači, ništa se ne događa. Jedine svjetle točke su Giovanna Antonelli/Alexandre Nero/Totia Meireles i gluma Nande Coste. Ostalo sve srednja žalost. Polovica glumaca se nije pojavila po par tjedana, al glavno da se Gloria Perez na sva zvona hvalila kako je elenco ogroman i kako će bit mjesta za sve LOL.

Quote:
Kakva je Lado a lado? Tamo Flora iz Favorite, a u SJ Donatela (i Žade).
Lado a lado je super. Flora iz "A Favorita" tj. Patricia Pillar ponovno igra negativku, no potpuno je drugačija od Flore. Meni jedna jako lijepa serija, podsjeća dosta na Forca de um desejo.

Donatela iz "A favorita" tj. Claudia Raia glumi Liviju, "glavnu" negativku u "Salve Jorge", no njen lik i njena interpretacija je u potpunosti popljuvana od strane brazilskih kritičara (s razlogom!). Claudiji jednostavno ne stoje negativne uloge jer počne preglumljavat - što je super u komediji ponekad, no u antagonističkoj ulozi nikako. Zahvaljujući Claudijinom "neuspjehu", lik Totije Meireles (Wanda) proglašen je najboljom negativkom u telenoveli.

Quote:
Čekam na emitovanje A Favorite na lokalnim televizijama, bar je tako najavljeno. I čekam emitovanje 3 Globove telenovele koje su kupljene za Srbiju, ali nikako da dođu na red od silnih turskih i indijskih.
Hoće, jednog dana.

Quote:
I zašto nacionalna verzija O Clone ima 221 epizodu, a međunarodna 250? Zar ne bi trebalo biti obrnuto?
E ovo ti stvarno ne znam.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.