Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2010., 19:23   #1
Pogriješio sam...

Ovako zeznuo sam gadno, jako gadno i neznam sto učiniti.

Krenulo je super, i bilo je godinu i pol, zajednicki život, oboje smo se stvarno voljeli, ona mi je bila "boginja", a tako i ja za nju
definitvno veza gdje jedan o drugom brinu nadprosječno i nema što nebi napravili za njega.
Posao mi je lošije krenuo u zadnje vrijeme te su me proganjale neke stvari iz prošlosti, te sam bio poprilično nervozan i dosta mi je bila jedna riječ da poludim.

Nekoliko puta smo se posvadili manje, i trebao je samo kratak zagrljaj da sve vratimo na mjesto, iako smo se
time malo udaljili jedan od drugog oboje (ja više) ali smo zanemarili to i nismo riješili na vrijeme. Uslijedile su potom i neke
veće svađe, otišla je od mene par puta u žestokoj svađi, već u noći se vratila i uvijek smo se pomirli. Cura me stvarno voljela jer vec na moju
poruku "volim te i oprosti" dotrčala u 3 ujutro do mene, po mrklom mraku kroz šumu. Ja sam uvijek taj koji se inatio i bezveze radio od buhe slona

Uz sve to nekako sam otupio i počeo zanemarivati ono što joj je najviše trebalo, zagrljaj i poljubac već sam se poprilično udaljio.

Sve dok joj se nije nakupilo i otišla je ali ozbiljno. I pri odlasku me molila da popricamo i znao sam da ako ju samo zagrlim, poljubim opet će
biti dobro, a ja sam se držao kao kreten i nisam obazirao dok me molila već joj predbacivao neke greške iz prošlosti i gluposti
tj. upravo tamo gdje ju najviše boli. Zalupila je vratima, otišla, ne želi komunicirati s menom.

Jedino mi je javila da skinem zajednicke slike s fejsa, ne kontaktiram ju više uopće jer će poludjeti. Par puta sam ju nazvao i čujem da plače, vjerojatno plače cijele dane jer je emotivna jako. ne želi pričati s menom,kaže neka joj dam malo mira neko vrijeme pa će mi se javiti i onda ćemo prićati
I poslala mi je ovu pjesmu i rekla nek ju poslušam i bude mi sve jasno Tina Ivanovic - Crno Mace (sory na narodnjaku, njezina glazba)

Problem da mi je tek sad došlo u glavu sve moje greške, i s jedne strane sam zahvalan što mi je na to ukazala. Kako mi je jednom i rekla
da me više ne poznaje, te gdje je onaj čovjek iz prvih godinu dana veze.

Znam da sam kreten, idiot, budala ili nazovite me kako hoćete. Ali najiskrenije sam odlučio se vratiti kakav sam bio prije, kakvog me voljela do
besvjesti. Shvaćam ako tu osobu izgubim da sam izgubio jedino vrijedno u životu. Od njezina odlaska 9 dana trenutno nisam pojeo ništa, popušio 4.5 šteke
cigareta, pao preko 10 kila, izgledam kao zombi. Vjerujem da će ostvariti to i doći popričati zadnji puta da odlučimo što ćemo, a možda i neće jer sam imao
i osjećaj da me se tako samo želi riješiti jer kaze da kad joj se god javim da jako boli.

Znam da ona voli mene, znam da ja volim nju, znam da sam za sve kriv znam da mogu promijeniti sve nabolje i biti opet onaj stari. Samo je pitanje hoću li
ikad vise imati priliku za to? Da ju zovem ili pisem nesto uzalud je jer znam da sad nece pricati a obecao sam joj da cu prestati dok se ne javi. Da slozim nesto romanticno, kleknem i objasnik kako se mijenjam ako dode pricati, neznam hoce li uopce doci. Nema nista jednostavno sto sad mogu uciniti, a komplicirano neznam. Ali znam iz sveg srca da to zelim, zelim se promijeniti i da sve bude kao prije

Tko god će mi reći da sam kreten, idiot, budala ili nešto gore neću se ljutiti već potpisati.
flashinglite is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 19:57   #2
hmm ja bih pokusala ovo što si i sam rekao "ne znam dal da kleknem i molim oprost"

Jednostavno napravi nesto "veliko" jer ako zene ista mrze to su samo "rijeci". Mozes ti njoj obecavati da ces se popraviti, promijeniti ili vratiti se na ono kakav si prije bio što je očito ono što ona želi no, ako ces joj samo pricati price,a ne napraviti nesto konkretno vrlo brzo ce se opet okrenuti i vise neces imati sanse.

Pitanje je da li ti sad cviliš jer ti fali navika i ona uz tebe ili zato jer si zaista skuzio koja si kretencina (rekao si da te nazovemo bilo kako) i sad to zaista zelis promijeniti.
Moj savjet je da prvo to rascistis sam sa sobom i ako si 100% siguran da je ovo drugo onda odi do nje, pozvoni na vrata, klekni, ispricaj se. Ne znam ni sama. Najbolje ju poznajes pa napravi ono sto smatras da ce ju oborit s nogu da ti da sansu za razgovor.

Nakon toga nemoj joj obecavati brda i doline nego joj reci da znas da ne zeli slusati tvoje rijeci obecanja nego da zeli vidjeti tvoja djela. Od tog trenutka trudi se vratiti na ono "staro" i biti kakav si bio.
Prestani se duriti kada znas da si sjebao, postani muskarac i ispricaj se na vrijeme. Prestani raditi iste greske ako ti je toliko stalo do vas i vase veze.
Slusaj nju sto joj je potrebno, razgovarajte, budite iskreni..

to je jedino sto ti mogu reci i eto iskreno nadam se da neces biti jos jedna od onih "kretencina" koje sjebu 1001 priliku i nadaju se da ce ih uvijek imati.
sretno
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 19:59   #3
Samo da dočaramo

Tina Ivanović - Crno Mače
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:02   #4
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
hmm ja bih pokusala ovo što si i sam rekao "ne znam dal da kleknem i molim oprost"

Jednostavno napravi nesto "veliko" jer ako zene ista mrze to su samo "rijeci". Mozes ti njoj obecavati da ces se popraviti, promijeniti ili vratiti se na ono kakav si prije bio što je očito ono što ona želi no, ako ces joj samo pricati price,a ne napraviti nesto konkretno vrlo brzo ce se opet okrenuti i vise neces imati sanse.

Pitanje je da li ti sad cviliš jer ti fali navika i ona uz tebe ili zato jer si zaista skuzio koja si kretencina (rekao si da te nazovemo bilo kako) i sad to zaista zelis promijeniti.
Moj savjet je da prvo to rascistis sam sa sobom i ako si 100% siguran da je ovo drugo onda odi do nje, pozvoni na vrata, klekni, ispricaj se. Ne znam ni sama. Najbolje ju poznajes pa napravi ono sto smatras da ce ju oborit s nogu da ti da sansu za razgovor.

Nakon toga nemoj joj obecavati brda i doline nego joj reci da znas da ne zeli slusati tvoje rijeci obecanja nego da zeli vidjeti tvoja djela. Od tog trenutka trudi se vratiti na ono "staro" i biti kakav si bio.
Prestani se duriti kada znas da si sjebao, postani muskarac i ispricaj se na vrijeme. Prestani raditi iste greske ako ti je toliko stalo do vas i vase veze.
Slusaj nju sto joj je potrebno, razgovarajte, budite iskreni..

to je jedino sto ti mogu reci i eto iskreno nadam se da neces biti jos jedna od onih "kretencina" koje sjebu 1001 priliku i nadaju se da ce ih uvijek imati.
sretno
potpisujem
bad day is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:02   #5
Mayki, spammaš i trolaš i sve skupa zajedno
No, sad ti treba dat permaban jer ono stavio si cajku

OT. ja zaista ne želim poslušati tu pjesmu ali da se osvrnem i na to. S pjesmom ti je cura definitivno nešto htjela reći. Idiot nisi, stoga poslusaj pjesmu više puta i naši sam "skriveno značenje".
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:11   #6
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
OT. ja zaista ne želim poslušati tu pjesmu ali da se osvrnem i na to. S pjesmom ti je cura definitivno nešto htjela reći.
Misliš da mu želi reći da je crno mače?

Edit - Prijatelju, sve se da riješit! Ako te tako jako voljela kako kažeš, ne vjerujem da se to ugasilo
-Muda pod bubrege i pravac k njoj
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:13   #7
kak ti znaš da on nije crn? Tko zna možda se umiljava ko mačak

Baš to ako ga još voli on ima šanse ali ako je kod nje došlo do toga da mu je davala 1001 priliku, a on je svaki put zajebao ehh onda i nisam bas sigurna dal ce mu poletjet u zagrljaj
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:20   #8
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Samo da dočaramo

Tina Ivanović - Crno Mače

Više je plakala nego je vode pila.

Kupi joj gajbu isosporta. Fali joj elektrolita.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:20   #9
otišla je zauvijek. ako je po tekstu

Mnogo ti hvala, hvala na svemu
Bas si o mome zdravlju brinuo
Na kraju posla operi ruke
Sa dnevnog reda si me skinuo

Hiljadu puta, za pet minuta
Mogu zbog tebe da zaplacem
Sta u zivotu s? toliko nula
Ima da saberem I oduzmem

Refren
S?tobom sam vise plakala
nego sto sam vode pila
Uvek u suzama bih zaspala
u suzama se budila
Kisu si pustao ko da si bog
nista sem tuge nije nam islo
Molim te pusti iz kaveza svog
crno mace pokislo

Mnogo ti hvala, hvala na svemu
Stvarno si mnogo me zaduzio
Na kraju kada svedem racune
Veliko nista si mi pruzio

Hiljadu puta, za pet minuta
Mogu zbog tebe da zaplacem
Sta u zivotu s? toliko nula
Ima da saberem I oduzmem
kurioziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:28   #10
Hvala Vam na podršci, ali ja nisam uspio naći smisao pjesme. Stvarno se želim promijeniti i biti ok, spoznao sam svoje greške i sad lupam glavom u stol što mi je bilo. Riječi ništa ne znače, moram napraviti stvarno nešto veliko da mi više povjeruje. Evo pisma koje sam joj poslao, u lijepoj ručno ukrašenoj kovertici. Samo dvije tri rečenice sam maknuo jer su intimne, a nisu bitne:

Pisamce 1

XXXX,

što ti želim reći, a nikad neću moći više osim ovim pismom za koje se barem nadam da ćeš ga pročitati.

Shvaćam da je svaki moj pokušaj da popričamo, pomirimo se, promijenimo se uzaludan, te što je i najgore isti te tjera
dalje od mene. Neću reći da znam koliko ti je teško, jer neznam. Ti si žena i patiš daleko više nego što bih ja mogao
shvatiti, ali ti vjerujem da svaka tvoja suza boli više nego stotinu udaraca. Trenutno sam još uvijek u šoku jer svi planovi koji su jučer
obećavali, danas ne postoje. Toliko sam vjerovao da će sve biti dobro, da nisam vidio istinu pred očima. Svjestan sam da te polako
gubim već duže vrijeme, dan po dan dok nije došlo do ovoga.

Žao mi je što sam zadnjih dana bio težak prema tebi, i za moje ponašanje nema opravdanja.

Sada mi je tako teško, vrlo teško. Nedostaje mi tvoj miris u kući, nedostaje mi tvoj osmijeh koji je prošao kroz kuću kao grom i nasmijao me,
nedostaje mi jutarnji poljubac, nedostaje mi ljutarnji zagrljaj, nedostaje mi svaka tvoja topla riječ, nedostaješ mi ti. Ovdje sam sad sam, tišina je
tolika da kuckanje tipkovnice odzvanja po cijeloj kući, hladno je. Ovaj dom je bio tako veseo, topao i živ dok si ti bila u njemu, kao da si bila dio njega
bez kojeg on nemože postojati. Tvojim odlaskom dom se pretvorio u prebivališt, toplina u hladnoću, svjetlo u mrak.

Najviše me boli što sam zadnjih dana ispao nešto što nisam, niti bi ikad poželio a za nešto što nisam kriv (nakon što se proculo da nismo skupa bivsi ili netko drugi joj je usao u fejs (nije promijenila lozinku) i stavio slike nje i njega, inace cesto to radi da pika. Naravno ona je prvo pomislila na mene pa sam ispao govno. Sve bih u ovim danima učinio da te vratim,
ako bi to bilo u ljudskoj mogućnosti ja bi to učinio. Kad bi znao što mogu učiniti da te vratim dao bih sve, jer bez tebe sve je ništa a s tobom i obično ništa je sve.

Vjerujem da tko god je izmislio izreku da neznaš koliko nešto vrijedi dok to ne izgubiš u potpunosti je znao o čemu govori. Sad znam koliko vrijedi svaki
trenutak u vrijeme ne samo naše veze, već i poznanstva. Nedostaje mi baš svaki trenutak, i to vrlo jako, nažalost nema riječi kojom bih ti mogao opisati koliko.

Vrlo teško mi pada i činjenica da si ti imala težak život, jako težak život. Ja naravno nemogu zamisliti kakav jer nisam to proživio. Svi mi možemo reći da te
razumijemo i znamo kako ti je bilo, ali istina je daleko od toga jer nemamo pojma. Boli činjenica da u tvojem životu punom razočaranja, patnje i boli nisam uspio postići
ništa osim postati jedan bolna točka na kalendaru života.

Tješi me činjenica da si ti jaka, toliko jaka da ti se mogu diviti. U ovom trenutku vjerujem da čitaš ovo pismo i neizmjerno sam sretan zbog toga
jer sam barem djelomično uspio doprijeti do tebe, vjerujem na način koji nečeš shvatiti loše. Ovih dana nažalost koliko sam god dobra želio, sve što
sam pokušao ispalo je najgore.

Shvaćam da više budućnost koju sam želio nije u mojim rukama i da se moram na neki način pomiriti sa time. Sve to tako boli, ali nitko mi nije
kriv za to osim mene samoga. Iako bih sad dao cijeli svijet, vratiti se u ono večer, zagrliti te i ne pustiti te ikamo. Znam da je taj zagrljaj mala stvar koja bi u
danom trenutku napravila veliko djelo i sada bismo tu bili skupa

xxxxx, iako te neizmjerno volim shvaćam kako stoje stvari, nažalost nimalo dobro. Tješi me samo jedna stvar, stvar koja me vuče iz danas u sutra.
Vjerujem da ukoliko je naša ljubav jaka koliko je, vrijeme će nas spojiti ponovno skupa. Ukoliko smo si suđeni, i ukoliko me još uvijek voliš
a vjerujem da voliš mi ćemo ponovo biti skupa.

Ja te u ovom trenu puštam na miru, dajem ti vremena da se sabereš, razmisliš o svemu, i nadam se vratiš. Ukoliko i odlučiš da me Više ne želiš
niti imati s menom život, budućnost te ponovo podijeliti svu toplinu kojom zračiš ja ću te razumjeti. Nemoj misliti da dižem ruke od tebe, nikad. Jednostavno
u ovom trenutku shvaćam da svako moje proganjanje tebe vodi u drugačijem smjeru nego što sam želim.

Ja ću uvijek imati isti kućni broj i adresu, isti broj telefona. Ukoliko shvatiš da me voliš toliko da ta ljubav može pobijediti bol, ja ću biti tu i čekati te.
I sama si rekla ukoliko je nešto tvoje vratit će ti se, ako ne nikad nije ni bilo tvoje. Ako i više nećemo biti skupa, barem mi pokušaj oprostiti jednog dana za
sve loše što sam učinio, pokušaj to sve loše zaboraviti da ti barem poneki lijepi trenutak može ostati u sjećanju bez stotinu loših.

Voli te zauvijek tvoj xxxxx

Pisamce 2

Amor Vincit Omnia - Ljubav pobjeđuje sve

xxxxx,

nadam se da se neces ljutiti, ako se ljutis slobodno mi reci ali odlucio sam ti napisati pokoje pisamce ponekad.
Time te ne uznemiravam, a mozes i nemoras ga procitati ovisi kako si raspolozena i najbitnije kad zelis.

Sjecanja me vode na sam dan kad smo se upoznali,

Svaki dan smo se zafrkavali sve više i više. Ti si se meni počela jako sviđati
jer sam u tebi vidio ideal dobre osobe. Povjeravali smo se jedno drugom, pricali o problemima, zafrkavali se. Kad smo isli negdje dalje sjecas se kako sam smislio i cekao da navigacija kaze da idem desno, i onda sretan
kao malo djete te dodirnuo na tren.

Sjecas se kako smo bojali zidove u xxxxx, koliko smjeha je bilo a boje u čarapama, gaćama, majci, đepovima
a i kako sam ti nokte nalakirao sa jupolom. To mi je sve pomoglo da onda prezivim ono tesko razdoblje, vjerujem i tebi jer je i tebi onda bas bilo tesko.

Onda ono prekrasno kupanje na xxxxx kad smo se igrali u vodi... Ali nist nemoze nadmasiti trenutak kad smo se stisnuli jedan drugome na pocetku veze
sa stolcima kao dva piceka, sjećaš se? Nisu bile potrebne riječi, znakovi, napomene znali smo sto osjećamo jer je to jednostavno zračilo iz nas...

Kad smo isli k xxxx na xxxxx ono vecer, ja sam te malo drzao za ruku i bio ponosan na to... Kako sam te ispitivao hoces li biti moja cura, kao dijete
od 5 godina... Sjecas li se kako smo se ono prvo vecer stisnuli na kauču i gledali tv? Sjecas se kad si me krenula poljubiti moje rekacije?

Sjecas li se kako smo mic po mic htjeli biti sve više skupa, kako smo trazili sve izlike svijeta da se nademo 10 minuta i stisnemo u zagrljaju.

A sjecas li se koliko nam je taj zagrljaj onda znacio? Vrh svijeta, sve što smo ikad željeli. Zašto smo dopustili, zašto sam nam ja učinio
da nam je zagrljaj postao toliko nebitan. Mozes li razumjeti da u jednom trenu toliko zelis to, vec drugi to nestane?

Zašto smo nedostatkom komunikacije dozvolili da se dogadaju ovakve stvari? Zasto nismo sjeli, popricali, rjesili problem i nastavili u zagrljaju?
Na ovo pitanje nije potreban odgovor jer ti si to željela, a ja nisam slušao.

xxxx imamo toliko uspomena, toliko lijepih trenutaka, toliko želim da ih oživimo i nastavimo sa takvom ljepotom... Znam da sam ti doslovno slomio srce, dopusti mi da ga
popravim i da vratimo ovo sve, molim te, volim te...

Volim te ...

Evo, ako se kome da čitati da se stvarno vidi da zelim samo vratiti sve na staro kako je nekad bilo. Danas se cijeli dan vozim s motorom na mjestima gdje smo bili i samo tužno gledam...

Njezin odgovor:

"pročitala sam psmo, i nemam komentara.. do sad si se ponašal prema i sam znaš kak, a sad odjednom sasvim drugačiji, kolko god je i bilo lijepih trenutaka i sam znaš da si uništio svaki takav trenutak sa svojim glupostima, i stvaral sve manje povjerenja kod mene. molila sam te taj dan da popričamo nisi htio, i htio se napraviti frajer

razmisli o tim stvarima.. rekla sam te da me ostaviš na miru da dojdem k sebi, jer neću prolupati. a ti zoveš sto puta.. misliš da je to u redu?"
flashinglite is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:33   #11
Ok, malo si patetičan Nasmijao si me ali dobro. Ovo što ti je napisala. Ehh ako ju forsiras pozivima i cvilis kako zelis da ste skupa radiš krivo.
Radije se pojavi njoj na vratima s njenim najdrazim cvijetom (ne buket) i reci da samo želiš priliku za razgovor i da ju želiš saslušati. Dat ce ti priliku. poprilicno sam sigurna ali nemoj onda uprskati..
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:34   #12
Na stranu što ima previše teksta, prika, ovo mi ne pada na pamet čitat jer bi trebalo bit privatno znaš, to je ka neka baza.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:38   #13


meni se čini da si ju ti doživljavao zdravo za gotovo a sad kad je otišla, malo te štrecnuo ego i napravbit češ sve da ju vratiš, a onda sve po starom ...

Da ti je bilo stalo, bio bi kreten možda jednom ili dvaput, ali nebi se ponašao kao idiot svaki put, i nebi radio upravo ono šta znaš i sam da ju najviše boli ...

Suosjećam s curom, i ja sam imala pizdarija u životu i zato kad odlučim nekome poklonit povjerenje, to je 110% i trpim i trpim... A idioti to iskorištavaju i misle kak su veliki frajeri.
Ali zato kad jednom odem, nema više toga što ono može napraviti da ja vratim izgubljeno POVJERENJE.

To što nisi našao smisao i značenje pjesme sve govori... Ona je očito CIJELO VRIJEME bila nesretna kraj tebe, čak i onda kad si ti mislio da je sve divno i fino! I sad joj je dosta, voli te ali te istovremeno i mrzi jer joj upropaštavaš život, jer pati kraj tebe i pored tebe i samo želi da ju ostaviš na miru da kako se to kaže, zaliže rane i krene dalje.

Sumnjam da si spreman na to što bi ZAISTA promijenilo stvari, jer da jesi, onda nebi došlo do ovakvog raskida i nebi ti morao tražiti pomoć na forumu, već bi sam došao do određenih zaključaka i napravio pravi potez.

Stoga, ostavi ju na miru. I budi dovoljno pametan da sa sljedećom curom ne zezneš stvar.
lush is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:38   #14
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Ok, malo si patetičan Nasmijao si me ali dobro. Ovo što ti je napisala. Ehh ako ju forsiras pozivima i cvilis kako zelis da ste skupa radiš krivo.
Radije se pojavi njoj na vratima s njenim najdrazim cvijetom (ne buket) i reci da samo želiš priliku za razgovor i da ju želiš saslušati. Dat ce ti priliku. poprilicno sam sigurna ali nemoj onda uprskati..
Imam frenda koji je nagovarao mamu od bivše da nagovori kćer da se pomiri s njim...

Slažem se s biči-es, ne cmoljit, ne dosađivat... -bit jasan i iskren

Quote:
lush kaže: Pogledaj post
Stoga, ostavi ju na miru. I budi dovoljno pametan da sa sljedećom curom ne zezneš stvar.
-Nu malo, optimizma... love is in the air i to
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:42   #15
Quote:
Mayki kaže: Pogledaj post
Imam frenda koji je nagovarao mamu od bivše da nagovori kćer da se pomiri s njim...

Slažem se s biči-es, ne cmoljit, ne dosađivat... -bit jasan i iskren
Ti mene zajebavas? reci da me zajebavas

jebote zar ima takvih freakova?!
Ja sam alergična na takvo cmoljenje ili na izjavu "ja ne mogu bez tebe"..
o da sreco, mozes mozes samo pitanje je da li želiš.

Ako ju zaista voliš i želiš biti s njom onda se prestani ponašat ko kreten, budi muško i kad dođe do problema razgovaraj s njom. Nitko ne čita misli. Ako ti ona kaže da problem postoji nemoj to omalovažavati i govoriti se "nema problema".
Ako jedan od partnera smatra da problem postoji, onda postoji i jedino razgovorom možete naci neki kompromis, dogovor i opcenito način da riješite ono što vas muči.

Nisam pitala koliko godina imate? Čisto informativno
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:42   #16
Ne znam, Mayki, ali ja sam barem takva... trpim, mijenjam sebe, prilagođavam se i dajem i dajem šanse... I odlazim tek kad vidim da to više nema smisla, kada zaista odlučim da je kraj.

Uostalom, koliko vidim, cura je htjela razgovarati, znači dala mu je šansu, a on se pravio frajer.... Pa koliko šansi bi mu trebala davat ?
lush is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:44   #17
lush, ja potpisujem dosta toga sto si napisala. I meni se čini da bi se on vratio na staro čim bi ona popustila. Ne znam, ali moja iskustva su takva..
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:45   #18
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Ako ti ona kaže da problem postoji nemoj to omalovažavati i govoriti se "nema problema".
Ako jedan od partnera smatra da problem postoji, onda postoji i jedino razgovorom možete naci neki kompromis, dogovor i opcenito način da riješite ono što vas muči.



da, i to .... najjače mi je ono - na svaku moju on: ma srećo, kaj ti je, kompliciraš, krivo si si zabrijala...i pusica "koja rješava sve"
I on dalje po svom.
A ja ostanem sa osjećajem, najblaže rečeno , omalovažavanja
lush is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:47   #19
Quote:
lush kaže: Pogledaj post
Ne znam, Mayki, ali ja sam barem takva... trpim, mijenjam sebe, prilagođavam se i dajem i dajem šanse... I odlazim tek kad vidim da to više nema smisla, kada zaista odlučim da je kraj.

Uostalom, koliko vidim, cura je htjela razgovarati, znači dala mu je šansu, a on se pravio frajer.... Pa koliko šansi bi mu trebala davat ?
Ma ok, velim samo da se kuži da nije dečko načisto sa situacijom, možda cura jest Ali on bi bio papak (ako je iskren) da ne pokuša spasit stvar, a možda bi žalio za tim cijeli život, postao alkoholičar, narkoman, shemale...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:47   #20
ono totalno se kuzimo

ehh što ti je iskustvo
Najčešće ide uz to izjava "ti pretjeruješ i samo kvocas"

pa ono što bih trebala kad me neš smeta

Prihvatit to i rec "ma nema beda samo ti to radi, mene niš ne smeta"
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.