Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2013., 22:53   #221
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Kao drugo, ne želim niti smatram da je moguće radikalno mjenjati crte ličnosti.
Molim te nemoj mi stavljati rijeci u usta . Napisala sam da si mi zanimljiv bas takav kakav jesi, dakle ne bi te mjenjala. Kao sto poslovica glasi oni sto zele promijenti druge, morali bi naprije promijeniti sebe.
Opcenito, sve je moguce.

Quote:
Naravno da to ne mislim, uostalom da to mislim nebi ni poduzimao sve ove radnje koje sam nabrojao.
Nisam pristalica nekakvog trazenja pod svaku cijenu, zato sto moze rezultirati da zavrsis u vezi s potpuno pogresnom osobom.

S obzirom na to da je tebi TEK 26 godina, mislim da bi se morao malo vise opustiti, druziti i izlaziti. Mozda cak izlaziti bez nekakvih pretjeranih ocekivanja i potrage za curom. Kad se najmanje nadas, dogodit ce ti se.

Quote:
Rekao bi da je ovo neka kontradikcija.
U smislu da se moras opustiti. Nemoj se forsirati biti sarmantan i duhovit, zato sto ispadne da se pretvaras.

Quote:
Uistinu jesam 26-godišnjak, žao mi je ako zvučim kao mizantrop, ali i ta tobožnja mizantropija ima svoje korijene.
Ako tebi odgovara biti mizantrop, budi mizantrop, zasto ne. Sam si biras svoj nacin zivota. Nema cak niceg loseg u tome. Ili budi sam kad ti odgovara da si sam, ali jos cu jednom ponoviti bez obzira kako glupo zvucalo, s obzirom na tvoje godine morao bi se vise druziti i izlaziti.
Ukoliko znas korijene mizantropije i recimo da ti smetaju, onda znas uzrok. A mizantropija je posljedica. Sto znaci da si na dobrom putu. Napravi sljedeci korak. Walk the extra mile, break the pattern .


Quote:
Družim se sa svojih nekoliko prijatelja. Od toga je jedan izraziti ekstrovertit, ali u isto vrijeme potpuno neosjetljiv na potrebe drugih. Tako da od njega što se toga tiče nema nikakve koristi. Zna da imam problema u traženju žena, ali nikad nije pokušao pomoći, osim šupljeg teoretiziranja. Neki prijatelji su u dugogodišnjim vezama, rade i ne izlaze nikuda.
Odlicno, good for him. Zna se postaviti za sebe i sto zeli.
Ocekujes da ce te prijatelj drzat za rucicu, vodit okolo, razgovarat s potencijalnim curama i pronaci ti bas takvu kakvu zelis?
Pa izadi sam. Zasto ne.

Nego, postovi su ti dosta hladni i u potpunosti liseni emocija. I po tome bi se dosta toga moglo zakljucit.

Quote:
Može se reći da sam svestran, što mi baš i ne donosi neke prednosti. Često pitam te moje sugovornice jel imaju kakvih hobija ili interesa, na što one uglavnom odgovaraju da nemaju vremena i slično.


Ne znam baš, uglavnom ja se trudim učiniti razgovor zanimljivijim, postaviti pitanja, ubaciti kakvu pošalicu dok moje sugovornice odgovaraju jednom riječju, aha, dobro, možda itd...
To su nekakvi izgovori. Ipak, do kucnog odgoja je.

Ukoliko nisu zainteresirane, nisu. Takva ti osoba niti ne bi odgovarala. Mora postojati spontanost s obje strane, obje se strane moraju potruditi. Niti te ne smije to obeshrabriti. Pronaci ces si neku zgodnu curku. Jednostavno moras biti uporan.
Kamaya is offline  
Old 23.01.2013., 00:16   #222
"Nisam pristalica nekakvog trazenja pod svaku cijenu, zato sto moze rezultirati da zavrsis u vezi s potpuno pogresnom osobom.

S obzirom na to da je tebi TEK 26 godina, mislim da bi se morao malo vise opustiti, druziti i izlaziti. Mozda cak izlaziti bez nekakvih pretjeranih ocekivanja i potrage za curom. Kad se najmanje nadas, dogodit ce ti se."

Pa skoro da ništa ne radim, barem što se tiče izraznog traženja, osim što visim na dating portalima. A rad na sebi, konkretno u obliku tjelovježbe, nije isključivo u svrhu privlačenja žena, premda vjerujem da bi možda mogao dobro doći.
Što se tiče izlaženja i ostalih aktivnosti, idem trenutno u teretanu, na ples, na pub kviz, ponekad u kino ili kakav koncert. Ne vjerujem baš u nekakav spontani razvoj situacije.

"dlicno, good for him. Zna se postaviti za sebe i sto zeli.
Ocekujes da ce te prijatelj drzat za rucicu, vodit okolo, razgovarat s potencijalnim curama i pronaci ti bas takvu kakvu zelis?
Pa izadi sam. Zasto ne."
Nije dobro čak ni za njega, nakon što ga ljudi prokuže, postaje im sve manje simpatičan. Tako da stalno mora mjenjati društvo. Ništa ja ne očekujem, ali s obzirom da poznaje toliko žena, mogao mi je probat namjestit koju.

"ego, postovi su ti dosta hladni i u potpunosti liseni emocija. I po tome bi se dosta toga moglo zakljucit."

Kako to misliš? Kakve bi to emocije trebao pokazivat na jednom forumu, među ljudima koje ne poznam?
Kvizoman is offline  
Old 24.01.2013., 23:50   #223
Ako navaljujete nije dobro, ako oklijevate nije dobro, dakle ako nemate urođeni talent, ne možete ništa postići.
Kvizoman is offline  
Old 25.01.2013., 00:11   #224
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Ako navaljujete nije dobro, ako oklijevate nije dobro, dakle ako nemate urođeni talent, ne možete ništa postići.
Imaju ga svi, samo što je mnogima skriven duboko ispod cjeloživotnog "programiranja" od strane okoline i iskustava.

Znaš zašto ga imaju svi? Zato jer iza svakog čovjeka stoje milijuni njegovih predaka, od kojih su SVI bez iznimke bili uspješni u pronalasku seksualne partnerice i s koljena na koljeno su prenosili i usavršavali taj genetski talent kojemu je svrha očuvanje vrste. Da samo jedan jedini - recimo tvoj - predak u lancu milijuna godina unatrag nije uspio u pronalasku seksualnog partnera, tebe sad ovdje ne bi bilo. Zar misliš da je tvojih milijun predaka uspjelo prenijeti genetski talent za zavođenje osobe suprotnog spolana svoje potomstvo, i sad ti odjednom više od toga nemaš ništa preneseno? Ajd razmisli opet
coldplug is offline  
Old 25.01.2013., 00:36   #225
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Imaju ga svi, samo što je mnogima skriven duboko ispod cjeloživotnog "programiranja" od strane okoline i iskustava.

Znaš zašto ga imaju svi? Zato jer iza svakog čovjeka stoje milijuni njegovih predaka, od kojih su SVI bez iznimke bili uspješni u pronalasku seksualne partnerice i s koljena na koljeno su prenosili i usavršavali taj genetski talent kojemu je svrha očuvanje vrste. Da samo jedan jedini - recimo tvoj - predak u lancu milijuna godina unatrag nije uspio u pronalasku seksualnog partnera, tebe sad ovdje ne bi bilo. Zar misliš da je tvojih milijun predaka uspjelo prenijeti genetski talent za zavođenje osobe suprotnog spolana svoje potomstvo, i sad ti odjednom više od toga nemaš ništa preneseno? Ajd razmisli opet
Da, ali prije su privlačili partnerice vještinama u lovu i snagom, a danas su potrebne druge vještine, ne znam, recitiranje poezije. Osim toga, mnoge loze, posebno plemićke su izumrle jer se nisu dalje razmnožili.
Kvizoman is offline  
Old 25.01.2013., 00:41   #226
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Da, ali prije su privlačili partnerice vještinama u lovu i snagom, a danas su potrebne druge vještine, ne znam, recitiranje poezije.
Nije točno, još uvijek lov i snaga igraju turbo ulogu u privlačenju partnerice. Samo nađeš mjesto gdje to možeš pokazati, npr. sport. Zašto misliš da vrhunski sportaši tako jednostavno nađu partnerice... A recitiranje poezije (općenito umjetnost) je također jedna od privlačnih kvaliteta koje su evolucijskim putem se razvile zbog privlačenja suprotnog spola, premda na prvi pogled to nije očito, evolucijska znanost tvrdi da je to tako.
coldplug is offline  
Old 25.01.2013., 00:42   #227
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Nije točno, još uvijek lov i snaga igraju turbo ulogu u privlačenju partnerice. Samo nađeš mjesto gdje to možeš pokazati, npr. sport. Zašto misliš da vrhunski sportaši tako jednostavno nađu partnerice... A recitiranje poezije (općenito umjetnost) je također jedna od privlačnih kvaliteta koje su evolucijskim putem se razvile zbog privlačenja suprotnog spola, premda na prvi pogled to nije očito, evolucijska znanost tvrdi da je to tako.
Lov bi se u suvremenom svijetu prije odnosio na zgrtanje para.
Kvizoman is offline  
Old 25.01.2013., 01:16   #228
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Lov bi se u suvremenom svijetu prije odnosio na zgrtanje para.
Sad se mogu složiti, opet jedna od egzistencijalnih kvaliteta = privlačno i sexy.
coldplug is offline  
Old 26.01.2013., 21:46   #229
Dakle, ne znam više šta. Pokušavam sve živo, ali potpuno bezuspješno:
- razni dating portali: Iskrica, ok cupid - visim duže od godine dana
- teretana
- plesni tečaj
- pub kviz petkom
- faks
- povremeni odlasci u kino, kazalište, koncerti, knjižnica...
Kvizoman is offline  
Old 26.01.2013., 22:24   #230
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Dakle, ne znam više šta. Pokušavam sve živo, ali potpuno bezuspješno:
- razni dating portali: Iskrica, ok cupid - visim duže od godine dana
- teretana
- plesni tečaj
- pub kviz petkom
- faks
- povremeni odlasci u kino, kazalište, koncerti, knjižnica...

Kvozomanu brate mili, šta misliš da malo staneš na loptu?

Ne dolazi to tek tako...opusti se malo...neka ti u glavi bude ona, izlazim da se malo zajebajem...u svakom slučaju biće mi dobro...kužiš što hoću reći?
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 26.01.2013., 22:39   #231
Ma, potpuno je svejedno.
Kvizoman is offline  
Old 26.01.2013., 22:43   #232
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Dakle, ne znam više šta. Pokušavam sve živo, ali potpuno bezuspješno:
- razni dating portali: Iskrica, ok cupid - visim duže od godine dana
- teretana
- plesni tečaj
- pub kviz petkom
- faks
- povremeni odlasci u kino, kazalište, koncerti, knjižnica...
evo prvi put sam ovdje i citam te i nevjerujem
1.razni dating portali...što uopce trazis tamo?Zar ne kuzis da su tamo slicne osobe kao sto si ti,i kad bi nekim cudom nasao nekog,zapitaj se dal bi ti htio biti s nekim tko je kao ti?
2.teretana (tu nemam nista dodati,zdrav duh u zdravom..)samo sto ti to nece pomoci oko cura,vjeruj mi..
3.plesni tečaj,ajme slušaj,na plesni tecaj idu (ne vrijedam nikog samo kažem)ped..koji zele upoznati nekog iz svoje branše,i mladenci jer nece ispasti idioti kad na svadbi pokušaju otplesati prvi ples
4.pub kviz petkom..zar to uopce postoji,uostalom koliko moze biti zanimljiva neka cura koja petkom ide u takav pub na kviz,u pub se ide nalokati,a kako mi muški to radimo tako i one rade
5.faks mislim da ti tu lezi najveca sansa..priblizi se nekoj curi..nemoj da osijete da si nervozan..pocni pricu oko nekakve nebitne stvari..nekakav vic joj ispricaj,sto ja znam..ponasaj se prirodno i opusteno..tretiraj ju kao zenu ali opet i kao osobu koja zna sto zeli..nemoj ju ptitati ako dode do toga..npr.gdje da se nademo..nego joj odmah reci..npr.vodim te u kino..hocu gledati neki film dugo i htio bih da ides s menom..razumijes?
6.povremeni izlasci u kino kazaliste knjiznica...pa zar ne vidis da tamo neces nikog upoznati..jer po prirodi ljudi na takva mjesta dolaze s nekim ili dolaze zbog necega.
ugl.ne osudujem te..znam da je tesko kad si takav..svojevremeno sam ja bio slican tebi..sve je u samopouzdanju..kad to rijesis sam sa sobom bit ce zena kao blata..vjeruj mi
mislav79 is offline  
Old 26.01.2013., 23:19   #233
Ništa ja tebi ne vjerujem, ne vjerujem osobama koje stalno govore vjeruj mi. Djeluje neuvjerljivo.

"što uopce trazis tamo?Zar ne kuzis da su tamo slicne osobe kao sto si ti,i kad bi nekim cudom nasao nekog,zapitaj se dal bi ti htio biti s nekim tko je kao ti?"

Zašto bi tamo bile samo osobe kao ja i kakve bi to uopće osobe bile? Uostalom, što bi falilo "takvoj" osobi?
Kvizoman is offline  
Old 26.01.2013., 23:26   #234
Quote:
mislav79 kaže: Pogledaj post
evo prvi put sam ovdje i citam te i nevjerujem
1.razni dating portali...što uopce trazis tamo?Zar ne kuzis da su tamo slicne osobe kao sto si ti,i kad bi nekim cudom nasao nekog,zapitaj se dal bi ti htio biti s nekim tko je kao ti?
2.teretana (tu nemam nista dodati,zdrav duh u zdravom..)samo sto ti to nece pomoci oko cura,vjeruj mi..
3.plesni tečaj,ajme slušaj,na plesni tecaj idu (ne vrijedam nikog samo kažem)ped..koji zele upoznati nekog iz svoje branše,i mladenci jer nece ispasti idioti kad na svadbi pokušaju otplesati prvi ples
4.pub kviz petkom..zar to uopce postoji,uostalom koliko moze biti zanimljiva neka cura koja petkom ide u takav pub na kviz,u pub se ide nalokati,a kako mi muški to radimo tako i one rade
5.faks mislim da ti tu lezi najveca sansa..priblizi se nekoj curi..nemoj da osijete da si nervozan..pocni pricu oko nekakve nebitne stvari..nekakav vic joj ispricaj,sto ja znam..ponasaj se prirodno i opusteno..tretiraj ju kao zenu ali opet i kao osobu koja zna sto zeli..nemoj ju ptitati ako dode do toga..npr.gdje da se nademo..nego joj odmah reci..npr.vodim te u kino..hocu gledati neki film dugo i htio bih da ides s menom..razumijes?
6.povremeni izlasci u kino kazaliste knjiznica...pa zar ne vidis da tamo neces nikog upoznati..jer po prirodi ljudi na takva mjesta dolaze s nekim ili dolaze zbog necega.
ugl.ne osudujem te..znam da je tesko kad si takav..svojevremeno sam ja bio slican tebi..sve je u samopouzdanju..kad to rijesis sam sa sobom bit ce zena kao blata..vjeruj mi
"2.teretana (tu nemam nista dodati,zdrav duh u zdravom..)samo sto ti to nece pomoci oko cura,vjeruj mi.."

Zašto mi to nebi pomoglo kod djevojaka, zar one nemaju nikakve estetske kriterije?

"3.plesni tečaj,ajme slušaj,na plesni tecaj idu (ne vrijedam nikog samo kažem)ped..koji zele upoznati nekog iz svoje branše,i mladenci jer nece ispasti idioti kad na svadbi pokušaju otplesati prvi ples"

Ma kakva je ovo glupost, eto ja na plesu nisam sreo niti jednog pedera, uostalom malo im je i komplicirano to jer se pleše u muško-ženskim parovima.

"4.pub kviz petkom..zar to uopce postoji,uostalom koliko moze biti zanimljiva neka cura koja petkom ide u takav pub na kviz,u pub se ide nalokati,a kako mi muški to radimo tako i one rade"

To što si ti neinformiran ne znači da takvo što ne postoji, samo nije za debile. Zašto nebi bila zanimljiva žena koja ide u pub kviz?

"6.povremeni izlasci u kino kazaliste knjiznica...pa zar ne vidis da tamo neces nikog upoznati..jer po prirodi ljudi na takva mjesta dolaze s nekim ili dolaze zbog necega"

Vidim da tamo neću nikoga upoznati.
Kvizoman is offline  
Old 26.01.2013., 23:28   #235
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Ništa ja tebi ne vjerujem, ne vjerujem osobama koje stalno govore vjeruj mi. Djeluje neuvjerljivo.

"što uopce trazis tamo?Zar ne kuzis da su tamo slicne osobe kao sto si ti,i kad bi nekim cudom nasao nekog,zapitaj se dal bi ti htio biti s nekim tko je kao ti?"

Zašto bi tamo bile samo osobe kao ja i kakve bi to uopće osobe bile? Uostalom, što bi falilo "takvoj" osobi?
ok,nemoj mi vjerovati..vjeruj mi govorim jer znam u kakvoj si situaciji..no nemoras..zato što su to osobe koje se skrivaju iza monitora..isto kao i ti..ja u to on line date ne vjerujem..a ne ljudima koji mi nesto konstruktivno hoce reci,,mogu uvaziti njihov savjet ili ga odbaciti ali ne da im necu vjerovati jer izgovaraju neku poštapalicu..samim tim sto si rekao da mi ne vjereujes pokazujes da imas vec predrasude..kako o meni tako i o sebi..
I dalje ti zelim da si nades nekog po svom gustu..ah da ne vjerujes mi..
mislav79 is offline  
Old 26.01.2013., 23:30   #236
Quote:
mislav79 kaže: Pogledaj post
ok,nemoj mi vjerovati..vjeruj mi govorim jer znam u kakvoj si situaciji..no nemoras..zato što su to osobe koje se skrivaju iza monitora..isto kao i ti..ja u to on line date ne vjerujem..a ne ljudima koji mi nesto konstruktivno hoce reci,,mogu uvaziti njihov savjet ili ga odbaciti ali ne da im necu vjerovati jer izgovaraju neku poštapalicu..samim tim sto si rekao da mi ne vjereujes pokazujes da imas vec predrasude..kako o meni tako i o sebi..
I dalje ti zelim da si nades nekog po svom gustu..ah da ne vjerujes mi..
Kao što sam rekao, neuvjerljivo zvuči kad netko stalno govori vjeruj mi. Treba bi se riješit toga. Vjeruj mi.
Kvizoman is offline  
Old 26.01.2013., 23:32   #237
Sad me bas zanima kako se autor zove...znam dosta ljudi koji igraju taj kviz, nije valjda jedan od njih ne ocajavaj, doci ce i ta cura jednom
suskavica5 is offline  
Old 26.01.2013., 23:34   #238
eto ti odgovor na tvoja pitanja,

Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
"2.teretana (tu nemam nista dodati,zdrav duh u zdravom..)samo sto ti to nece pomoci oko cura,vjeruj mi.."

Zašto mi to nebi pomoglo kod djevojaka, zar one nemaju nikakve estetske kriterije?
Nadam se da ce se javiti cure s ovog foruma pa ce ti odgovoriti iskreno na ovo

"3.plesni tečaj,ajme slušaj,na plesni tecaj idu (ne vrijedam nikog samo kažem)ped..koji zele upoznati nekog iz svoje branše,i mladenci jer nece ispasti idioti kad na svadbi pokušaju otplesati prvi ples"
Ja kad sam se zenio (poslije se pokazala kao greska)od nas 8 parova 2 pedera 8zato sam ti to rekao.)

Ma kakva je ovo glupost, eto ja na plesu nisam sreo niti jednog pedera, uostalom malo im je i komplicirano to jer se pleše u muško-ženskim parovima.

"4.pub kviz petkom..zar to uopce postoji,uostalom koliko moze biti zanimljiva neka cura koja petkom ide u takav pub na kviz,u pub se ide nalokati,a kako mi muški to radimo tako i one rade"

To što si ti neinformiran ne znači da takvo što ne postoji, samo nije za debile. Zašto nebi bila zanimljiva žena koja ide u pub kviz?
Ok..razmisli dal si ti sam sebi zanimljiv?Eto zato koliko bi bilan zanimljiva i takva cura!
"6.povremeni izlasci u kino kazaliste knjiznica...pa zar ne vidis da tamo neces nikog upoznati..jer po prirodi ljudi na takva mjesta dolaze s nekim ili dolaze zbog necega"

Vidim da tamo neću nikoga upoznati.
mislav79 is offline  
Old 26.01.2013., 23:37   #239
Quote:
mislav79 kaže: Pogledaj post
eto ti odgovor na tvoja pitanja,
Tu fali dio odgovora.

Quote:
suskavica5 kaže: Pogledaj post
Sad me bas zanima kako se autor zove...znam dosta ljudi koji igraju taj kviz, nije valjda jedan od njih ne ocajavaj, doci ce i ta cura jednom
Nisam, ja to igram odnedavno i ne poznam ni jednu ženu tamo.

Zadnje uređivanje Meadow : 28.01.2013. at 15:29. Reason: multiquote
Kvizoman is offline  
Old 26.01.2013., 23:57   #240
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Nisam, ja to igram odnedavno i ne poznam ni jednu ženu tamo.
ja nisam zena koja igra...ja sam samo zena koja zna ljude koji igraju
suskavica5 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.