Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2005., 18:56   #21
Quote:
Roose Bolton kaže:
Uh...super je igrao protiv Roddicka...nekih 15-20 minuta...
A onda je nesto bez traga...

A valjda će biti nešto od njega. Tako svi govore već 3 godine....
Daj molim te ne seri. Sigurno si bio medju onima koji su govorili ne tako davno "Ljubo je prestar, nije nista napravio, nikad nista od njega, varao je s godinama u juniorima, drugi HR talenti su patili zbog njega"(ta kvazi teorija se by the way pojavila bas na ovom forumu) . A sad mu se klanjas, a Ancic je odjednom "promasaj".

Smiri se. Polako. Njie sve crno ili bijelo. Ne moras uvijek imat zrtveno janje, ako nekog slavimo moramo dijametralno po nekome i srat.


Ancic je mlad decko, ako Bog da uspjet ce se prikljucit samom vrhu, ako ne, biti u top 25 je GROM GROMOVA od rezultata.A ja sam siguran da ce s vremenom samo dodatno sazrijeti i biti jos bolji.

Bravo Ljubo, skidam kapu do poda.
Bravo i za Ancica, i za team Captaina, Nikolu Pilica. Koja je to legenda ljudi moji.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 20:25   #22
Ljubo
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2005., 21:05   #23
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Daj molim te ne seri. Sigurno si bio medju onima koji su govorili ne tako davno "Ljubo je prestar, nije nista napravio, nikad nista od njega, varao je s godinama u juniorima, drugi HR talenti su patili zbog njega"(ta kvazi teorija se by the way pojavila bas na ovom forumu) . A sad mu se klanjas, a Ancic je odjednom "promasaj".

Smiri se. Polako. Njie sve crno ili bijelo. Ne moras uvijek imat zrtveno janje, ako nekog slavimo moramo dijametralno po nekome i srat.


Ancic je mlad decko, ako Bog da uspjet ce se prikljucit samom vrhu, ako ne, biti u top 25 je GROM GROMOVA od rezultata.A ja sam siguran da ce s vremenom samo dodatno sazrijeti i biti jos bolji.

Bravo Ljubo, skidam kapu do poda.
Bravo i za Ancica, i za team Captaina, Nikolu Pilica. Koja je to legenda ljudi moji.
little wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 12:22   #24
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Daj molim te ne seri. Sigurno si bio medju onima koji su govorili ne tako davno "Ljubo je prestar, nije nista napravio, nikad nista od njega, varao je s godinama u juniorima, drugi HR talenti su patili zbog njega"(ta kvazi teorija se by the way pojavila bas na ovom forumu) . A sad mu se klanjas, a Ancic je odjednom "promasaj".
Smiri se. Polako. Njie sve crno ili bijelo. Ne moras uvijek imat zrtveno janje, ako nekog slavimo moramo dijametralno po nekome i srat.
Ancic je mlad decko, ako Bog da uspjet ce se prikljucit samom vrhu, ako ne, biti u top 25 je GROM GROMOVA od rezultata.A ja sam siguran da ce s vremenom samo dodatno sazrijeti i biti jos bolji.
Bravo Ljubo, skidam kapu do poda.
Bravo i za Ancica, i za team Captaina, Nikolu Pilica. Koja je to legenda ljudi moji.
Bem ti...
Evo ga još jedan vidovit koji bez da vidi i čuje zna tko što gdje govorio.

Pošto ja nisam vidovit poput tebe, ja ne mogu pričati o Ančiču sa 25-26 godina. Mogu pričati samo o današnjem Ančiču.
Moguće je da Ančič poput Ljube ekspoldira u 25-toj.
I što onda?
On je već sada nadmašio Ljubu u njegovim godinama.
Opet...vidi se on realno pruža manje od onoga što može.
I samo u tome je problem.
Da je netko prije dvije godine rekao da će Mario danas ispušiti od jednog Arthursa bio bi ismijan, a opet Mario je ispušio....a ispušio je na nekih 6-7 turnira zaredom u prvom kolu nakon polufinala Wimbledona.
Očito je da mali ima odrđene blokade u glavi jer svaki puta kad je gusto, loptice lete na tribine..jedna za drugom.
Nažalost, tenis je sport na koji se ne uči na porazima nego na pobjedama.
Nadam se da će i Ančiča krenuti i da će raskrstiti sa pomalo luzerskim mentalitetom.

Što se tiče meča sa Roddickom...
Mario je sam sebe pobiedio..kao u Wimbeldonu.
Roddick je igao puno slabije neg s Ljubom...ali kada te hvata nekakav strah od moguće pobjede, loptice lete na sve strane.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2005., 14:31   #25
Evo malo komentara na sjajan Ljubin nastup od strane amerikanaca:

Amerikanci su bili u šoku, nisu to niti pokušavali skriti. Prošle godine finalisti, računali su da će ove sezone otići korak dalje pojačani s Andreom Agassijem.
- Sigurno je da strašno boli, više nego bilo koji drugi poraz otkako sam izbornik - priznao je Patrick McEnroe. - Nakon finala prošle godine imali smo početak kod kuće u najjačoj postavi. Ovo nisam očekivao. Ali, rekavši to, skidam im šešir, pogotovo Ljubičiću. Igrati tako dobro, pobijediti Agassija, Bryane i Roddicka, to je nevjerojatna izvedba.
Može li se Ivanov pothvat smjestiti u povijesni kontekst?
- Kad nas je pobijedio u Zagrebu, to je već bilo nešto. Ali, ponoviti ovdje, protiv naše najbolje momčadi, ne znam puno ljudi koji su to uspjeli. Možda ih je bilo nekoliko, ali ne na našem terenu. Pobijediti naša dva top igrača, naš najbolji par, to je strašna stvar, strašan podvig.
Isto je, iz komentatorske kabine ESPN-a, ponovio njegov brat John, "helluva performance".
- Znao sam da je dobar, ali da je ovako dobar... - otišlo je u eter iz Johnovih usta. - Žao mi je brata, žao mi je momaka, ali nakon ovoga vikenda imam osjećaj da mi se želudac grči.
Je li se bilo što moglo uraditi drugačije da se izbjegne ovaj poraz, pitali su Patricka.
- Kad izgubiš, uvijek misliš da si mogao i drugačije. Je li to ubrzavanje terena ili nešto drugo. Opet, mislim da bih postupio isto. Da sam ubrzao teren odjednom bi i Ančić postao i te kako važan faktor, a Ljubčić ionako igra izvanredno. Osim toga, najbolje rezultate ostvario je u dvorani, na brzim podlogama. Dakle, možda sam mogao drugačije, ali to što je Ivan napravio bilo je - čudesno.
Andy Roddick se osjećao "loše, jako loše", toliko da "vam riječima ne mogu opisati da biste shvatili".
- U našem sportu nema lošijeg osjećaja od gubitka meča u Davis Cupu. Pogotovo kad suigrači računaju na tebe. Puno je ljudi za koje igraš i imaš osjećaj da si ih iznevjerio. Uopće nije usporedivo s turnirima. Imali smo osjećaj za ovu godinu, prilično dobru priliku za veliku stvar i bili smo zagrijani kao nikada prije. Ovo je definitivno tužno. Nikada ne bih stavio novac da će nas Ljubičić pobijediti. Znao sam da imamo najteži ždrijeb u 1. kolu, Ivan i Mario su došli "vrući" u Los Angeles, pogotovo Ivan. Nismo ih shvatili olako, znali smo da će biti teško, ali ovo...
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 18:42   #26
Quote:
Roose Bolton kaže:
Bem ti...
Evo ga još jedan vidovit koji bez da vidi i čuje zna tko što gdje govorio.

Pošto ja nisam vidovit poput tebe, ja ne mogu pričati o Ančiču sa 25-26 godina. Mogu pričati samo o današnjem Ančiču.
Moguće je da Ančič poput Ljube ekspoldira u 25-toj.
I što onda?
On je već sada nadmašio Ljubu u njegovim godinama.
Opet...vidi se on realno pruža manje od onoga što može.
I samo u tome je problem.
Da je netko prije dvije godine rekao da će Mario danas ispušiti od jednog Arthursa bio bi ismijan, a opet Mario je ispušio....a ispušio je na nekih 6-7 turnira zaredom u prvom kolu nakon polufinala Wimbledona.
Očito je da mali ima odrđene blokade u glavi jer svaki puta kad je gusto, loptice lete na tribine..jedna za drugom.
Nažalost, tenis je sport na koji se ne uči na porazima nego na pobjedama.
Nadam se da će i Ančiča krenuti i da će raskrstiti sa pomalo luzerskim mentalitetom.

Što se tiče meča sa Roddickom...
Mario je sam sebe pobiedio..kao u Wimbeldonu.
Roddick je igao puno slabije neg s Ljubom...ali kada te hvata nekakav strah od moguće pobjede, loptice lete na sve strane.

Problem je u tome sto ti ( i tebi slicni) (bez uvrede) nemaju respekta prema nikome: "Od jednog Arthursa".

Zasto bi Arthurs bio los igrac? Sta ima veze sto je star, na kraju karijere.Igrao je odlicno taj tjedan i ZASLUZENO osvojio Scottsdale. Mico Dusanovic je meni inače legenda od čovjeka, i ugodno mi je i zabavno slušat njegove komentare "Uh!! Ah!!!! Tooo!" ili "Vidimo se za 15 tak minuta, skuhajte si kavu, zavalite se u fotelju", "Vrijedilo je izgubit noc".

Ali me zasmetalo kad je govoreci o nedavnih uspjesima nasih tenisaca rekao "Ančić je izgubio u finalu Scottsdalea, pomalo nesretno"..

ma pitam ga ja: KAKO NESRETNO? WAYNE ARTHURS ga je zgromio.i svaka mu cast. I svaka cast Mariju sto je dosao do finala.

Quote:
Opet...vidi se on realno pruža manje od onoga što može.
1)Polufinale Wimbledona
2)Bronca u Ateni
3)Finale Scottsdalea.
4)Odlična igra protiv većine igrača iz top 10 u zadnjih godinu, dvije.
5)Pobjeda u paru protiv brace Bryan.
6)Uzima prvi set Roddicku na njegovom terenu.
7)sve to, ne vise od 20 godina.


O cemu ti pricas? Kako realno pruza manje?

I jebemu ako mene ne nerviraju idioti(ne kazem da si ti to pisao) koji pisu "dobro da je Ljubo dobio jer LUZER Ancic nije imao minimalne sanse protiv Agassija" Tko god da je to napisao je debiloid.


Ne kazem ajmo slavit Ancica, ko da je osvojio Wimbledon, jer (još) nije. Ali dečko ima duh, ima igru, fizički je spreman, napaljen je za igru pod Hrvatskim stijegom, i medju top 25 igrača je na SVIJETU.
Uz sve to, još jednom, ima samo 20 godina.


Nije dovoljno dobro?
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 18:50   #27
@Leonard Nimoy

potpuno se slažem sa napisanim

vrlo argumentirano i konstruktivno objašnjen odgovor
__________________
Pravila o potpisima
fifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 22:46   #28
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
[B]Uz sve to, još jednom, ima samo 20 godina.B]
Ančić će ti sad na kraju miseca napunit 21
smješka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:59   #29
Kod svega onoga sto sam prije pisala o Ljubi stojim jer znam da je istina,ali ovakvuigru od njega nisam ocekivala i stvarno sam se iznenadila.Roddicka je deklasirao.Glava mu je bila super, takticki je odigrao savrseno i Roddick je izgledao ko mala beba na terenu. Nije bio bahat,dapace pljeskao je svakom dobrom poenu i jako je napredovao u zadnjih par godina sto se stava tice. Prije je fakat bio bahato malo cudoviste ali sad je to velika promjena. Aggasi i Ljubo,mec u kojem je Aggasi pokazao da nije vise onaj stari,lopta mu je slabija,tempo takodjer sto Ljubi i te kako odgovara. Da je Ancic odlucivao mislim da ga ne bi dobio jer je Aggasi ipak stabilniji i iskusniji igrac.Ancic mi je totalno nepredvidiv ali moze igrat jako dobro.
Parovi su prosli jako sretno.Bryani nisu bas igrali bog zna sta ali vidi se d asu uigran par,opet sa formom u kojoj su i Ljubo i Ancic mislim da nisu imali sanse. Ljubo je opet u nedjelju odigrao velicanstveno, toliko mrtvih slajseva na pol terena i toliko pasinga,ma mrak. Tko god mu je slozio taktiku(Pilic) bila je savrsena.Tocno onakva igra kakva pokazuje koliko je Roddick limitiran. Ako ovako nastavi bit ce u top 10 sigurno na kraju. Nadam se da se ne ce ozljediti i da radi na fizikalijama. NAsi nikada nisu bas bili ozbiljni sto se toga tice a i prehrana im je ono.Pizza svaku vecer . Uglavnom Ljubi i nadam se super godini.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 20:11   #30
Quote:
Rita kaže:
Kod svega onoga sto sam prije pisala o Ljubi stojim jer znam da je istina,
Cekaj Rita, nisi valjda ti pisala ono kako je Ljubicic imao bolje uvjete od drugih, jadan Karlovic, blah blah blah?

Nadam se da nisi, do sad si mi bila idol na forumu , a ovo je notorna laz.

Ljubicic nikad nije bio prebogat, pogotovo kad je odrastao, i roditelji su kao i svaki drugi trazili svaki dodatni izvor da bi im sin uspio. Nije bio privilegiran niti je imao zlatnu zlicu u ustima.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 22:49   #31
nego Rita (drago mi je, ja sam wes ), ti si na mecu parova bila tocno igracima iza glava u prvom redu? Very cute, i ti i beba.

I za mene je celavac bio kralj svijeta protekla dva tjedna, no ipak bi malo povukao rucnu u vezi izjava o Roddicku. Sta fali sto covjek malo vise komunicira s publikom i ponekad se izdere na protivnika (kao ono na Ancica). Kako bi bilo da su svi ko Federer, Ljubici i Sampras?? Na kraju krajeva, nikad nisam cuo nekorektnu izjavu od Roddicka. Surferi, znate neku?
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 23:15   #32
Meni se cini da sam vidio Ritu neki bijeli kacket sa HR oznakama, a bebi marama na glavi, sa americkom zastavom.

Nego, wes, sta mislis o onome "OUT" sto Andy voli reci prije nego loptica padne na teren? niti je njegovo da govori, niti ima smisla.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 23:21   #33
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Ljubicic nikad nije bio prebogat, pogotovo kad je odrastao, i roditelji su kao i svaki drugi trazili svaki dodatni izvor da bi im sin uspio. Nije bio privilegiran niti je imao zlatnu zlicu u ustima.
Decko je poceo u "Mladenu Strojanovicu" u Banjaluci, otjeran je sa bratom Vladanom i mamom Hazirom iz Banjaluke, otac je ostao tamo i jedva prezivio, poslije je dosao u Rijeku kod obitelji, zamijenili stan, prodali stan u Rijeci da bi Ljubo mogao trenirati. Ukratko, ljudi su odvajali od usta da bi Ljubo uspio.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 14:46   #34
Quote:
Vanjushka kaže:
Decko je poceo u "Mladenu Strojanovicu" u Banjaluci, otjeran je sa bratom Vladanom i mamom Hazirom iz Banjaluke, otac je ostao tamo i jedva prezivio, poslije je dosao u Rijeku kod obitelji, zamijenili stan, prodali stan u Rijeci da bi Ljubo mogao trenirati. Ukratko, ljudi su odvajali od usta da bi Ljubo uspio.
Predlazem da, ako imas vremena(ja nemam zato i kazem ) da potrazis raspravu o nasim tenisacima i komentare koji "pouzdano" tvrde da je Ljubicic godinama privilegiran tenisac u HR krugovima, i da je stariji nego sto se izdaje, te da su "zbog njega patili drugi HR tenisaci"...

Naravno to je bunch of crap, samo me zanima tko je to pisao, i more importantly, ZASTO.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 19:42   #35
Quote:
Vanjushka kaže:
Nego, wes, sta mislis o onome "OUT" sto Andy voli reci prije nego loptica padne na teren? niti je njegovo da govori, niti ima smisla.
Nije lijepo i vjerojatno ometa protivnika i suce i ako je to nedozvoljeno, sudac bi to trebao sankcionirati.

No, nigdje ne tvrdim da je Roddick cjecka na terenu, nego da je izvan terena sasvim OK i da tenisu nedostaje temperamentnijih igraca na terenu. Evco upravo sam pogledao film "Ali" - uuuh sta je taj tek radio
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 19:44   #36
No ovo je tema o zasluzenom velicanju Ljubicica, pa ne bi vise o Roddicku. Ljubo je kralj.
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 05:29   #37
Nimo,evo posto nemas vremena da ti se javim.Ja sam to pisala a pisala sam zato jer zbog toga sad kad neki mladi igrac dodje prema vrhu odmah ga optuze da mulja godine kao i vecina hrvata.Eto to su ti rjeci sa ESPNa proslog Wimbledona.
E,da igrala ja na Stojanovicu,imali turnirJer to onaj klub na groblju pa ti uz klupicu stoji spomenik,ma da umres od smjeha.Ili je to bilo u Prijedoru.Vise se ne sjecam,ali samo znam da se onda razocarala u banjalucke cevape Davno je to bilo,prije rata.
I da,to smo mi bile u prvom redu i navijale za nase,posto je djete amerikanka morala je imat americku maramu na glavi,ali nis im nije pomoglo.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 05:38   #38
Ne,Ljubicic nije bio rodjen sa zlatnom zlicom ali je dobio stan od grada. Nije bitno,Karlovica su od malena svi skartirali a evo i sad ga skartira Pilic. Dalmatinska struja ga nikad nije fermala pol posto u savezu. Zec ej za njega javno govorio da je debil.Ja ga vozila s treninga doma po zimi,po snijegu,starci mu nisu auto imali.A kad McEnroe komentira kako Karlovic kao i svi hrvati mulja godine, e to me jaaako naljuti a to sve zaslugom naseg celavca i Mikice.
To sad nema veze sa njihovom igrom ili ne igrom,samo nasim vrlim sistemom u kojem se na takve stvari zazmiri jer je to trenutno u nasem interesu,a na dugorocne posljedice nitko ne misli.Daklem reputacija hrvata u svjetskim teniskim krugovima i nije bas nesto sto se toga tice.
Vjerovao ti ili ne kad me pitaju stranci ja se pravim blesava i kazem da nije istina ali tu takve stvari mogu rec
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 10:17   #39
Quote:
Rita kaže:
Ne,Ljubicic nije bio rodjen sa zlatnom zlicom ali je dobio stan od grada. Nije bitno,Karlovica su od malena svi skartirali a evo i sad ga skartira Pilic. Dalmatinska struja ga nikad nije fermala pol posto u savezu. Zec ej za njega javno govorio da je debil.Ja ga vozila s treninga doma po zimi,po snijegu,starci mu nisu auto imali.A kad McEnroe komentira kako Karlovic kao i svi hrvati mulja godine, e to me jaaako naljuti a to sve zaslugom naseg celavca i Mikice.
To sad nema veze sa njihovom igrom ili ne igrom,samo nasim vrlim sistemom u kojem se na takve stvari zazmiri jer je to trenutno u nasem interesu,a na dugorocne posljedice nitko ne misli.Daklem reputacija hrvata u svjetskim teniskim krugovima i nije bas nesto sto se toga tice.
Vjerovao ti ili ne kad me pitaju stranci ja se pravim blesava i kazem da nije istina ali tu takve stvari mogu rec
Evo Nedjelja ujutro, jos me glava boli,ali vi nikako da zavrsite jebenu raspravu o Ljubinim godinama.
Mogu reci samo jedno ,ne bih pozelio nikome da prode put kojim je Ljubo prosao.A sad zajebi to jeli imao 12 ili 14 godina kada je sam otisao u Italiju.A stan je dobio tek bitno kasnije i mislim da se za taj stan posteno oduzio Hrvatskoj.
Ja se samo nadam da ce se Amerikanci za 5 godina cuditi kako je tjelesno pripremljen taj starac iz Hrvatske.Mozda tada ipak skuze nekaj.
A glede varanja u Sportu o Amerikancima ne treba trositi rijeci ,pogledajte americki nogomet,kosarkase,atleticare itd.
I molim vas da zavrsite ovu besmislenu raspravu, na ovom Topic-u je pozeljno afirmativno odnosno pozitivno postanje,pohvale Ljubi i drugim nasim deckima.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 10:56   #40
Ma Rita, koga briga sta misli McEnroe i sta on ima reci o reputaciji hrvatskog tenisa.

Hrvatski tenisaci su svoje rekli na terenu a McEnroe moze da se ljuti, ko gubi ima pravo da se ljuti.

Kako kaze Ljubo "nisam ga mogao gledati cijeli mec (Roddicka op.a.) toliko me nervira, zato sam izbjegavao da gledam u njegovom pravcu"
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.