Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2013., 11:15   #1
Postoji li u Hrvatskoj tjednik vrijedan kupovanja?

Gašenjem Foruma, prestao sam s kupovinom. A nedostaje mi čitanje novina.

Postoji li nekakav news-tjednik (politika, ekonomija, društvo, kultura...) vrijedan kupovine?
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2013., 14:57   #2
Ne.
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 10:31   #3
Stajao sam neki dan na kiosku pred silnim mnoštvom tiskovina, pa među njima ugledao Globus. Sjetio sam se da sam taj tjednik nekad kupovao svaki tjedan, sve mjesece, sve godine...

Tko kupuje sve te silne tiskovine na kiosku?
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 14:24   #4
ne samo da nema ozbiljnog, nema ni neozbiljnog, a da se isplati za nj dati 12, 15 ili više kuna i da se ima što za čitati, a ne samo listati.
silno sam si htjela kupiti nešto za čitanje na plaži ljetos, provela sam jedno 20 minuta na kiosku proučavajući što bih, nisam ništa našla.

pod neozbiljno ne mislim na story ili gloriju, to mi se ne čita čak ni na plaži, ali može čak i neko lifestyle (bok gugi! štivo, neki putopis, reportaža, pregled rada nekog dizajnera, nek bude i uređenje interijera, može i hrana, recepti, ali i takvo što je teško naći a da nije toliko glupo da moš samo prelistat i kolutat očima. ili da nije prodajni katalog. nešto kao playboy nekad.
prije sam ljeti za čitanje na plaži kupovala globus ili ona ljetna izdanja globusa, ali danas je globus toliko tanak i toliko malo toga ima stvarno za pročitat u njemu da ne vrijedi tih 16 kuna koliko košta.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 20:26   #5
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
...ali danas je globus toliko tanak i toliko malo toga ima stvarno za pročitat u njemu da ne vrijedi tih 16 kuna koliko košta.
a fuckin' aktual poskupio na 17 kuna.
coolking is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 09:25   #6
...aktuali, objektivi, imperijali, globusi...

Tko to kupuje? Što u njima ima?
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 12:57   #7
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Gašenjem Foruma, prestao sam s kupovinom. A nedostaje mi čitanje novina.

Postoji li nekakav news-tjednik (politika, ekonomija, društvo, kultura...) vrijedan kupovine?
Od tjednika jedino sto vrijedi je Lider, ali to je vrlo specificna nisa. 80 posto ekonomija, politika samo kad ima veze sa gospodarstvom. Ima i nesto malo kulture i drustva, ali tek kao ukras, niposto za informiranje.
xax233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2013., 18:28   #8
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
...aktuali, objektivi, imperijali, globusi...

Tko to kupuje? Što u njima ima?
Globus se jako popravio, u novom broju vrlo oštrouman komentar Željka Karduma. Kupujem odnedavno opet svaki broj
Šatrunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 17:32   #9
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
...aktuali, objektivi, imperijali, globusi...

Tko to kupuje? Što u njima ima?
U Globusu ima lijepih i maštovitih fotografija intervjuiranih političara... političar do koljena u moru zamišljeno gleda u daljinu, političar visi sa stabla zamišljeno gledajući u daljinu...
Vrlo interesantno.
Ana Marino is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 22:06   #10
Nja..tako tako..
Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 22:07   #11
Quote:
Ana Marino kaže: Pogledaj post
U Globusu ima lijepih i maštovitih fotografija intervjuiranih političara... političar do koljena u moru zamišljeno gleda u daljinu, političar visi sa stabla zamišljeno gledajući u daljinu...
Vrlo interesantno.
Dobra opisna ocjena..!
Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 15:07   #12
7Dnevno, 5 kn. u zadnjem broju pojašnjena rodbinsko kumska veza Josipović - Mirjana Kasapović - Ivan Matija - Nenad Zakošek, sve ekipa sa skandalima iza sebe i lijepo je vidjeti da su rodbina i klan. ima i gluposti tj stavova s kojim se ne slažem ali bar nije prepisivačina, poslije VL ili JL nisi ništa informiraniji nego poslije teleteksta.
mudozvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 00:23   #13
Kupio sam posljednja 2 broja 7dnevno. Zanimljive teme i uglavnom sam sve čitao.
Problem su mi desno orijentirani autori. Preočito je i to me odbije od neke materije koja bi mi inače bila zanimljiva.

Postoje li neke novine koje daju opširne poglede na politiku, društvo, ekonomiju i povijest, a da su autori nekog liberalnog usmjerenja s namjerom da pišu objektivno.
korny87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 22:00   #14
Quote:
korny87 kaže: Pogledaj post
Kupio sam posljednja 2 broja 7dnevno. Zanimljive teme i uglavnom sam sve čitao.
Problem su mi desno orijentirani autori. Preočito je i to me odbije od neke materije koja bi mi inače bila zanimljiva.

Postoje li neke novine koje daju opširne poglede na politiku, društvo, ekonomiju i povijest, a da su autori nekog liberalnog usmjerenja s namjerom da pišu objektivno.
U Hrvatskoj ne.
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 22:49   #15
Nema, ima prostora za jednu pravu dnevnu novinu kakva je nekad bio Večernji list samo se treba složit poštena ekipa i ljudi koji će u to uložiti i razbucati ovo sve što trenutno imamo.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 21:03   #16
Meni je novi Globus ok.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.