Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2017., 00:16   #4301
sve extra samo sam ljenčuga za sjediti uru vrimena
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 00:23   #4302
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
sve extra samo sam ljenčuga za sjediti uru vrimena
Al ako je rezultat ljencarenja uspjesna terapija za nekog bebaca, onda nista nije tesko
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:43   #4303
Kakva je procedura ako želim separator? To trebam ranije se najavit ili s njima tamo dogovorit?
__________________
Ne sanjaj svoj život, nego živi svoje snove.
mare0309 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:48   #4304
Trebaš za početak dati uzorak da ga testiraju, ako imaš sreće, uzeti će ti tu jednu epruvetu viška tijekom sljedećeg davanja, nakon toga ti jave jel sve prolazi za separator, i dogovoriš se za termin.
Tihi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:51   #4305
Nakon petog davanja mozes pitati za separator i prvo ti pogledaju vene koje moraju biti dobre jer igla je deblja i meni vrlo neugodna.

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
vinko33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 18:29   #4306
Koliko dana nakon darivanja mogu ići na sistematski pregled? Jednom sam išao 3. dan i imao preniske trombocite

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 18:43   #4307
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Koliko dana nakon darivanja mogu ići na sistematski pregled? Jednom sam išao 3. dan i imao preniske trombocite

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Trombociti se u pravilu obnavljaju vec nakon 24 sata pa je moguce da i inace imas problema sa njima
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 22:59   #4308
Možda mi je bilo nešto drugo prenisko : ne zna:
Znam sa sam ponovio KKS nakon mjesec dana i bilo je OK

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 00:11   #4309
Quote:
vinko33 kaže: Pogledaj post
Nakon petog davanja mozes pitati za separator i prvo ti pogledaju vene koje moraju biti dobre jer igla je deblja i meni vrlo neugodna.

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Slažem se za ovo vezano uz iglu. Međutim, ako ti je neugodno moguće je kaki je igla došla do druge stijenke vene što zna biti iznimno bolno. Kad to osjetim odmah im kažem da mi malo izvuku iglu. Nakon toga je u redu.

Mene inače, a iz razloga što ne mogu sjedit na mjestu dulje od 10 minuta zna poprilično izluditi ta statičnost od
sat + vremena.

Ali za pomoć čovjeku u nevolji naučio sam se nekako nositi i s time.
PeroH is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 09:22   #4310
Quote:
PeroH kaže: Pogledaj post
Slažem se za ovo vezano uz iglu. Međutim, ako ti je neugodno moguće je kaki je igla došla do druge stijenke vene što zna biti iznimno bolno. Kad to osjetim odmah im kažem da mi malo izvuku iglu. Nakon toga je u redu.

Mene inače, a iz razloga što ne mogu sjedit na mjestu dulje od 10 minuta zna poprilično izluditi ta statičnost od
sat + vremena.

Ali za pomoć čovjeku u nevolji naučio sam se nekako nositi i s time.


Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
vinko33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 10:01   #4311
O nesposobnih ljudi

Quote:
Krvna plazma dobiva se inače iz dobrovoljnog davanja koje je jedno od perjanica domaćeg zdravstva. Nakon što dobrovoljni davatelji daju krv, ona se podijeli na eritrocite i trombocite koji se iskoriste u bolnicama, primjerice tijekom operacija, dok se ranije krvna plazma brižno prikupljala, zamrzavala i slala Imunološkom zavodu koji bi iz nje radio lijekove i ponovno ih vraćao zdravstvu. No Imunološki zavod je dozvolu za preradu plazme izgubio još prije četiri godine.

Dobro upućeni i visokopozicionirani izvor iz Imunološkog tvrdi da se radi o količini od oko 20.000 litara kojoj je rok istekao od 2013. do danas.
https://www.24sata.hr/news/skandal-u...propalo-537998
__________________
Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
the.elles.d is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 10:32   #4312
Quote:
the.elles.d kaže: Pogledaj post
Nema to veze sa nesposobnoscu, vec sa politickim nadjebavanjem i profiterstvom.
Imunoloski je proizvodio hrpu krvnih pripravaka i seruma koji su bili najjaci u svojim kategorijama u Svijetu a imali su relativno nisku cijenu.
Sada kad je Imunoloski unisten, konkurentski proizvodi se uvoze za desetorostruko vece cifre
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 19:34   #4313
Uz dužno poštovanje ovo je pljuska svim dobrovoljim davateljicama i davateljima krvi i za ovo netko treba kazneno odgovarat.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 14:33   #4314
Danas 35. put.

Sve krv, bez separatora

Sljedeći put kad bude 36. davanje idem po dopunsko osiguranje dok i to nisu ukinuli
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:18   #4315
Mene danas odbili, glupa sam zaboravila da imam neveliku ranu na nozi koja jos nije zarasla A tako mi je bilo zao, kap potonula odmah, tlak bio dobar... Ici cu ponovno kad zaraste do kraja, samo mi je sad koma sto sam si zubara i neke pretrage namjerno odgodila za sljedeci tjedan da mogu na davanje prije toga. Zna li netko koliko se mora cekati nakon popravljanja zuba i vadjenja krvi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 17:14   #4316
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Mene danas odbili, glupa sam zaboravila da imam neveliku ranu na nozi koja jos nije zarasla A tako mi je bilo zao, kap potonula odmah, tlak bio dobar... Ici cu ponovno kad zaraste do kraja, samo mi je sad koma sto sam si zubara i neke pretrage namjerno odgodila za sljedeci tjedan da mogu na davanje prije toga. Zna li netko koliko se mora cekati nakon popravljanja zuba i vadjenja krvi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja sam se tako sjebao par puta: sitna ranica, herpes na usnama, sitan osip....
Jucer uspio po 112.put
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:05   #4317
Koliki vremenski period treba proći od povratka iz inozemstva i darivanja krvi?

Ako se ne varam, nekada je bilo 30 dana, da li je još uvijek tako?

U pitanju je Češka.
__________________
Dedicated follower of fashion.
.Syd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 18:00   #4318
Mene su sad pitali jesam li bila u zadnjih 6 mjeseci u inozemstvu. Ovisi i o tome u koju si zemlju isao, ima li tamo kakvih zaraza, virusa i sl. Primjerice, jednom kad sam davala mislim da je kriticna bila Austrija jer su u njoj imali zabiljezen slucaj zike.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:58   #4319
Pozdrav, jedno pitanjce što se tiče slobodnih dana, to se može iskoristiti max 4 puta godišnje (za muškarce)? Budući da je separator nešto drugo sumnjam da bi tu dali 12 slobodnih dana za svaki mjesec zar ne?
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:49   #4320
Quote:
blacky7 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, jedno pitanjce što se tiče slobodnih dana, to se može iskoristiti max 4 puta godišnje (za muškarce)? Budući da je separator nešto drugo sumnjam da bi tu dali 12 slobodnih dana za svaki mjesec zar ne?
to ovisi o firmi pa se kod sefa raspitaj
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger