Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2007., 15:25   #1
FACE - LIFTING DA ILI NE ?

Bok!
Da li ima netko kakvih iskustava u vezi face- liftinga ili punjenja bora restilanom ili nečim sličnim. Primjetila sam da mi kreme nisu više zadovoljavajuće, treba mi nešto konkretno.
tolbira is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 15:36   #2
Quote:
tolbira kaže: Pogledaj post
Bok!
Da li ima netko kakvih iskustava u vezi face- liftinga
Nisam ga radila, ali imam nekog bliskog tko je. Dobro izgleda, ali vide se malo ožiljci... tamo ispred uha i ispod očiju (ispod donjih trepavica) i to kad se smije

I bolilo ju je dosta par dana nakon

A koliko ti imaš godina? Ako imaš ispod 40, mislim da ne bi trebala o tome razmišljati..
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 17:03   #3
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Nisam ga radila, ali imam nekog bliskog tko je. Dobro izgleda, ali vide se malo ožiljci... tamo ispred uha i ispod očiju (ispod donjih trepavica) i to kad se smije

I bolilo ju je dosta par dana nakon

A koliko ti imaš godina? Ako imaš ispod 40, mislim da ne bi trebala o tome razmišljati..
Kuca mi četrdeseta, još se dobro držim ali bi ipak željela poboljšat izgled. Mislila sam na neki ne kirurški lifting- čula sam za teen lift, laser. Ako se vide ožiljci to mi i nije nešto. Očito je da sa estrade dosta njih radi nešto na licu samo taje. Pogledaj napr. Danijelu Martinović, neko vrijeme nije je bilo nigdje , a onda se pojavila sva zategnuta , kao i Pokosica.
tolbira is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 19:13   #4
Quote:
tolbira kaže: Pogledaj post
Bok!
Da li ima netko kakvih iskustava u vezi face- liftinga ili punjenja bora restilanom ili nečim sličnim. Primjetila sam da mi kreme nisu više zadovoljavajuće, treba mi nešto konkretno.
imam ja puno,al ne na sebi nego na pacijentima na kojima smo to radili konstatno,do mjere gdje zena od 50 izgleda ko nategnuta krava i ne moze se nasmijati niti otvarati usta...sta te zanima?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 09:09   #5
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
imam ja puno,al ne na sebi nego na pacijentima na kojima smo to radili konstatno,do mjere gdje zena od 50 izgleda ko nategnuta krava i ne moze se nasmijati niti otvarati usta...sta te zanima?
Kažeš da ste radili, što više na radiš ? Mislim da je to super plaćen posao. Da li si radila kod nas ili vani ? Željela bi se rješit borica oko očiju ali bez skalpela. Da li je bilo slučajeva da zahvat nije uspio ili drugim rječima da je nakon operacije stanje gore nego prije?
tolbira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 18:34   #6
da,radila sam u jednoj poznatoj derm/kozm.klinici na manhattanu..dolazili su nam tipovi iz tv-a,modeli,bogatasi teski...visene radim jer vise nisam u med struci.placa je bila ok,ali druge stvari nisu.
jako puno smo radili sa restalinom...on obicno traje oko 6 mjeseci..nismo radili operacije puno,vecinom samo injekcije...gotovo je u 10 min...i mozes na posel odma posle..samo nesmijes glavu dolje imati jedno vrijeme da ti se to'zagladeno' ne napuni sa tekucinom i objesi.bilo je baba koje su izgledale super nakon injekcija a bilo ih koje su bile uzasne jer su vec tolko ispeglane da nemas vise ni kaj peglati i djeluje zastrasujuce.operacije koje su bile,sve su ispale ok(kod nas) i ne nije se nista vidlo..cak ni rezovi oko uha...jer su to zagladili sa injekcijama.naravno da se vidi s pocetka dok ne zacijelis malo..ali osobe do 40 se nisu podvrgavale nozu..samo injekcijama...modeli su se pikali svakih 3 mjeseca...usta,one dve crte sa strane usta,celo i sa strane ociju...kad sam pocela raditibio je jos samo botox..ali onda je izasel restylene i onda su svi presli na to.duplo je skuplji ali traje nesto duze.meni licno nije nikada palo na pamet..prvo,nemam bora,drugo,cube su mi posve pune,ne treba ih vise pumpati,nemam onih crta oko cuba...jedino sta bi hgtjela je podici vanjski dio kapka da mi oci budu jako bademaste...a posto to ovdje kosta uzasno puno a nije pokriveno osiguranjem jer nije potreba nego hir..to bi si napravila u zg-tamo je to badave(za moj standard).
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 19:21   #7
čula sam da ti se od tog faca smrzne, treba joj neko vrijeme da se otkoči
 
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 22:09   #8
MA NE SMRZNE SE..mada nakon puno upotrebe ostane smrznuta i ruzna.za sve treba mjera i razlog.ako si ispod 30..cemu???zaboga ima dobrih krema...a osim toga nista ti ne pomaze ako imas lose gene.cak ni 3 mjeseca restalina.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 22:30   #9
Znači Restilan je sasvim ok. To mi je i preporučio jedan estetski kirurg, samo nisam bila 100%sigurna. Od 36. godine lice se počinje opuštat i ne može ti pomoć nikakva kremica. Inače problem starenja više zabrinjava zgodne žene nego one ružnjikave, one isto izgledaju i sa 25 i sa 45!
tolbira is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 03:12   #10
Quote:
tolbira kaže: Pogledaj post
Znači Restilan je sasvim ok. To mi je i preporučio jedan estetski kirurg, samo nisam bila 100%sigurna. Od 36. godine lice se počinje opuštat i ne može ti pomoć nikakva kremica. Inače problem starenja više zabrinjava zgodne žene nego one ružnjikave, one isto izgledaju i sa 25 i sa 45!

nebi se bas slozila sa time.recimo,moja familija je blagoslovljena sa dobrim genima i sa mamine strane i sa tatine...imamo jako lijepih zena u obitelji koje su bile prekrasne u 20-ima kao i danas u 40-ima i 50-ima i cak 60-ima kao moja mama recimo.nitko nije imao restalin,botox,zatezanje sa nozem...i svi izgledaju bar 10 god mladi nego sto jesu.ako se brines za lice od 20-e,i imas super gene,vjeruj mi sa 40 ti nece trebati restalin...a ima ih jadnih poguzvanih i sa 35 pa ih sto restalina ne spegla.sve je realno i onako kako ti je dala majcica priroda. kaj se restija tice-dobar je.ako si naguzvana onak ocito kao neke pacijentice koje smo imali,nije bilo neke razlike velike...ali ako nisi,ali da popravis ono sto je vec savrseno-
sto je uvjek izgledalo umjetno i ocito,to su umjetno izrestalirane cube...zene ne kuze da se iz mrsavih usna neda napraviti putena sexy cuba ako ti ju bog nije dao i da zapravo iz aviona vidis da je napumpana...ali ako ih to cini sretnima-neka im bude.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2024., 20:59   #11
Imam 50 god. i razmišljam o face liftingu. Jeli netko ima preporuke gdje u Hrvatskoj to napraviti?
Maja Gene is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2024., 21:01   #12
Barbara, jesi to ti?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2024., 21:11   #13
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2024., 23:10   #14
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2024., 01:12   #15
Nije Barbara Maja je al ako imaš iskustva rado ću poslušati
Maja Gene is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2024., 09:57   #16
Sori, salila sam se

Nemam iskustva, ali preporucam ti radije topic oronulost ili pdf kozmetika, dolje je bio i neki topic o estetskim operacijama.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.