Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2017., 22:46   #221
Ja nemam ni dildo. Upičku, živim ko da neću umrijet!
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 22:46   #222


#aycarmela
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 22:51   #223
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ja nemam ni dildo. Upičku, živim ko da neću umrijet!
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 22:55   #224
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 23:29   #225
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ja nemam ni dildo. Upičku, živim ko da neću umrijet!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 23:30   #226
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Svaka žena treba jedan takav dildo!
Ili vise njih
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 00:17   #227
ne mi se štela preveć mešat da ne bi skončala u permabanu ali po početnom postu mensečini da nije riječ o običnom pms-u već o pmdd-u.

https://en.wikipedia.org/wiki/Premen...horic_disorder

http://www.health.harvard.edu/blog/p...-2017053011768
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 00:22   #228
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
da skratim, u nekom periodu svog života sam razmišljala da odem po pilule ili se javim najbližem psihijatru jer su mi menstrualne psihozice posisale krv na slamku. nisam nijedno iz lijenosti, pa sam tako nastavila gurati svaki mjesec.
psihozice. ono kad upadneš u warp potpuno nesvjestan da je to privremeno i da uopće nije tvoje prirodno stanje. kamen na prsima, mt. everest tuge koji ne da disati ili divljačka internalizirana ljutnja.
prijepodne mrzim cijeli svijet, popodne sam tužna, nekad i sve skupa.
znala sam se tjerati da oplačem i izbacim to više iz sebe, rezultati dubiozni.
jednom sam 4 sata u polumraku slušala ilahije jer su odgovarale mom trenutnom sentimentu. ni suze.

ako već nije bilo problema koji je legit za dramu, ni malog problema koji se da napuhati do epskih proporcija, jednostavno bih izmislila neki.
kad sam imala dvadeset i jednu godinu (21), sjećam se kao da je bilo jučer, ležala sam na rubu kreveta, oči pune suza, duša mi hoće plakati, komorna atmosfera.
razlog?
'ništa nisam postigla u životu.'

frendice su mi se prvo valjale od smijeha, ali pošto sam bila toliko utučena da se nisam mogla ni nadrkati i otkinuti im glave, zbilja su me počele tješiti.
postićeš, izi. dobićeš nobela. za disanje.

s godinama je to dosta olabavilo, ponekad me čak pukne na euforiju, ali to je rijedak petak. zato sam iznašla novi način za maltretiranje.
pošto se u tom trenutku NE želim družiti s ljudima jer me strogo iritiraju ako su raspoloženi, a ne do bog da mi dođu sretni (pu pu), napravim što bi svaka razumna osoba učinila.
nazovem nekoga da se družimo i držim fige da ne može jer se meni ne da, u međuvremenu odbijem dva poziva za druženje, ova osoba ne može jer ima gnojnu anginu-> logičan zaključak se nameće: nitko me ne voli.
evidentno je, nitko se ne želi družiti sa mnom : poirot:
odgovorio mi je 'ok'? OK? ovo ne vodi nikuda.
napisala je dobro? ovdje nešto nije dobro.
telefon mi zvoni? a u pičku materinu više i telefon.

uglavnom, NE DA MI SE VIŠE.
evo, ne da mi se. radije bih stalno žderala teglu pekmeza žlicom s čokoladom u prahu jer nemam slatkog u kući i hodala nedjeljom u 10 navečer po nevremenu do benzinske da uzmem eurokrem, samo da ne proživljavam te mentalne akrobacije.

pitanja su sljedeća.
jel ikome bar približno slično? jel pilule stvarno pomažu? da pušim haš? da jedem buniku? kad će menopauza? da odem na akupunkturu?

zasad sam primijetila da mi ponekad pomaže čitanje dobrog romana jer onda razmišljam o likovima, ne o sebi i csi analizi poruke 'čujemo se', ali ne može čovjek čitati 24 sata dnevno. noćas sam čitala do 4 ujutro i sad sam malo došla pameti. slušam dalje, što drugima pomaže?

važno: banirat ću svakoga tko napiše da je pms izmišljotina.
žene koje napišu 'ja nemam pms' će dobiti permaban.
Da. Svaki mjesec jedno 5-7 dana ludilo. Spas je menopauza.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 00:23   #229
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
ne mi se štela preveć mešat da ne bi skončala u permabanu ali po početnom postu mensečini da nije riječ o običnom pms-u već o pmdd-u.

https://en.wikipedia.org/wiki/Premen...horic_disorder

http://www.health.harvard.edu/blog/p...-2017053011768
Zamisli spičit permaban zbog linka sa wikipedije. To bi bilo zabavno za vidjet.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 00:32   #230
Mozda je u PMS-u
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 00:45   #231
Preskočila sam sve dalje od prve stranice tl;dr.

Sto se mog PMSa tiče, obično se javlja nakon ovulacije, otprilike nekih tjedan do 10 dana prije menge i karakterizira ga izrazita nadrkanost i anksioznost.
Dok sam bila na pilulama, nisam imala problema s PMS-om jer sam bila luda 24/7.
Teško je riješiti se tih osjećaja negative, pogotovo jer generalno nisam nezadovoljna svojim životom, ali taj tjedan me pukne i poklopi da imam osjećaj da se gušim u vlastiti emocijama.

Kad imam pri sebi, pomaze mi povuc koji dim, također mi pomaze šetnja i da sam blizu vode.
Najviše volim biti sama jer ne želim da se moja negativnost pretače na druge, a nije da mi drugi mogu puno pomoći izvuci se iz tih govana.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 00:54   #232
zapravo sam vas danas već jednom htjela banati jer četate, a dobile bi i prigodni monolog.
ali sam otišla čitati.

i meni baca na pdd. kao, 'baca mi' tih 99% simptoma, lol.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 09:07   #233
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Da. Svaki mjesec jedno 5-7 dana ludilo. Spas je menopauza.
You wish možda tam negdje pred odapnuće. Periodično zna bacat neke žene u hormonalne oluje još godinama nakon zadnje menge.

Čitala sam početak teme i nešt malo u sredini jer sam vidla spominjanje kuja i svašta nešta, pa ne znam kud ste zabrazdile.
Svaka žena koja misli da ne postoji pms u stvari samo nije skužila kad ima pms jer je ili stalno luda ili brije na meteoropatiju

Noćurak je odličan. Fino regulira metabiličke procese. Za macu još nisam načisto. Nekaj dela al nisam još skužila kaj i kak i jel to bolje ili nije
Kaj se tiče pms-a ili pdd-a ili kakvih sve podvrsta ima... moje iskustvo kroz ove sve godine je da imam petoljetke. Otprilike svako toliko mi se mijenja vrsta. Dakle par godina depresija i tuga, par godina živci i energija, par godina nešt skoro ništ i tak u krug.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 09:23   #234
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Svaka osoba treba jednog takvog prijatelja!

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Lako je tako

Malo je zabrazdio. Prije smo si bili bolji, ali otkad se od hardcore partijanera pretvorio u vegana koji zivi u skladu s prirodom, malo smo se pogubili.

Ali nema veze. Doslovno 5 minuta nakon mog posta pronašla sam pouzdaniji izvor.

Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Pitaj ga i je li u vezi!
Je. Sa ženom.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 09:28   #235
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ili vise njih
Vidim da moram updateat zalihu ovo su neki svemirski
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 09:30   #236
Uklela sam se pišući tu

Nadrkana sam cijelo jutro i plačljiva.
I uhvatila sam čokoladni namaz sa žlicom. Velikom.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 10:14   #237
Dok ne jedeš Nutellu iz tegle tako da u nju umačeš čokoladu, dobro je. Nisam ja, jedna frendica.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 10:20   #238
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Dok ne jedeš Nutellu iz tegle tako da u nju umačeš čokoladu, dobro je. Nisam ja, jedna frendica.
Ajme
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 10:22   #239
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Dok ne jedeš Nutellu iz tegle tako da u nju umačeš čokoladu, dobro je. Nisam ja, jedna frendica.
Ovaj simptom se zadržava i prelaskom u sljedeće faze
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 10:41   #240
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Dok ne jedeš Nutellu iz tegle tako da u nju umačeš čokoladu, dobro je. Nisam ja, jedna frendica.

A što kad nemaš toliko strpljenja da odeš po žlicu pa umočiš ruku?
Nije frendica
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.