Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2010., 23:50   #841
Vidiš, marko27, da te nisu zaboravili i onda, dižeš li kredu?

amerdin, i ja otplaćujem njihov gotovinac, pa mi ipak dvaput zaredom poslali ponudu, no nisam progutala udicu...

valjda su nas prepoznali kao uredne platiše
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 00:28   #842
bb

zna li netko dali se moze dogovorit sa njima da se dug otplati na rate tj na 24 mjeseca ..
dasenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 00:53   #843
Quote:
Goleo kaže: Pogledaj post
Vidiš, marko27, da te nisu zaboravili i onda, dižeš li kredu?
Goleo bok

ne dižem Ali mi je drago što ponuda stoji, ako slučajno zatreba, ali ne vjerujem da će mi u dogledno vrijeme trebati.
marko27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 09:28   #844
Meni nije stigla.

U četvrtom mjesecu ću im poslati novu platnu listu pa ćemo vidjeti. Baš me zanima jel do toga.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 09:30   #845
Eto i meni došla ponuda za kredu do 50 tkn.
niks.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 09:37   #846
Get ja mislim da ti to nema veze s platnom listom jer im ja nisam nikad sla platnu listu osim prvog puta kad sam slao zahtjev za karticu a to je bilo prije 8 godina.
niks.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 10:27   #847
Quote:
niks.st kaže: Pogledaj post
Get ja mislim da ti to nema veze s platnom listom jer im ja nisam nikad sla platnu listu osim prvog puta kad sam slao zahtjev za karticu a to je bilo prije 8 godina.
Pa onda ne znam. Možda ovisi do firme u kojoj radiš.

Pa rizik od otkaza i tako to.

Prema svim parametrima, ostalim ne bi trebao imati problema. Svi računi pravodobno plaćeni, niti dana nikada nisam prekoračio.

Al eto, vidjet ćemo baš kada im dostavim platnu listu. Ona prva koju sam slao je bila "pripravnička" jer sam promijenio firmu.

Pričekat ću još koji dan, račun je tek jučer stigao.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:27   #848
Imam situaciju, molim za pomoć - račun od amexa treba platiti danas, a ja ga mogu platiti najranije u utorak. Hoće li biti kakvih problema? Pitam to jer ja plaćam račune za svoju mamu koja želi reprogramirati rate jer više ne može plaćati pa me zanima hoće li se to kašnjenje od par dana nekako odraziti na odluku o reprogramiranju? Znam da je sad najgori čas za to, ali stvarno nemam novaca sad, a ne znam ni njen broj kartice ni ništa da bar najavim amexu da ću kasniti s uplatom.
Val Denton is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:28   #849
Nazovi Amex na 0800 3775 75 i objasni sve, oni će ti sigurno izaći ususret i prihvatiti plaćanje za par dana, ali onda pazi da platiš do dana do kojeg će ti tolerirati kašnjenje
Smileman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:44   #850
Nazvala, riješila, veliko hvala smilemanu
Val Denton is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:48   #851
Quote:
Dado-zgb kaže: Pogledaj post
svakog 15. dizem 800kn sa bankomata i sad dodem na bankomat i ono...labud..a zakaj??


probat cu ujutro,posto je mozda ponedeljak pa .....
nemoj zaboraviti da je prošli mjesec imao 28 dana...znaci nije prošlo 31. dana, ja barem tako mislim
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 12:49   #852
Quote:
dasenka kaže: Pogledaj post
zna li netko dali se moze dogovorit sa njima da se dug otplati na rate tj na 24 mjeseca ..
pitati ih treba, zakaj ne bi mogli, samo njihova dobra volja..
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 23:54   #853
a zvati cu pa da vidim,,,
dasenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 00:16   #854
uplatila sam na amex 20 tk jer sam mislila zatvorit potrosacki kredit ali mi je u medjuvremenu nesto iskrsnulo pa mi treba nesto gotovine da li te novce mogu dici sad sam u plusu 21tk jer uredno otplacujem racune
iva.j. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 10:29   #855
imam potrosacki kredit na 23 000kn,dali ga ja mogu prijevremeno zatvorit??
oce li mi zaracunat kamate prijevremenog zatvaranja?
__________________
11
Dado-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 10:39   #856
Amex ne zaracunava nikakve naknade kod prijevremenog zatvaranja, samo ti skinu jednokratno glavnicu koja je ostala
Smileman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 12:37   #857
Opet problem - uplatih danas u PBZu iznos računa, ali mama mi nije dala ni broj kartice ni ništa. Prošli mjesec sam platila račun za Konzum American i imala sam taj broj kartice, nisam bila sigurna jel to to što oni traže i sad mi se čini da sam platila krivi račun. Mogu li to ikako provjeriti i može li se napraviti nekakav storno ili nešto? Hoće li taj novac završiti na pravom računu? Argh
Val Denton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 13:08   #858
Quote:
Smileman kaže: Pogledaj post
Amex ne zaracunava nikakve naknade kod prijevremenog zatvaranja, samo ti skinu jednokratno glavnicu koja je ostala
znaci mogu ga zatvorit?

na uplatnicu napisem iznos koji zelim uplatit i to je to??

moze li biti i 10 000kn i moze li biti i svih 23 000kn??
__________________
11
Dado-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 22:22   #859
b

da javim uspjela sam se dogovorit da dug vratim na 24 mjeseca....
dasenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 00:16   #860
Quote:
Dado-zgb kaže: Pogledaj post
znaci mogu ga zatvorit?

na uplatnicu napisem iznos koji zelim uplatit i to je to??

moze li biti i 10 000kn i moze li biti i svih 23 000kn??
moraš ih nazvati na dan kad budeš htio isplatiti kredit,kažu ti točan iznos,napišeš izjavu da želiš otplatu i to je to.ne možeš samo dio kredita otplatiti.možeš ti uplatiti 10 milja na karticu pa pretplatiti par računa,ali kredit kad isplaćuješ,isplaćuješ ga u cjelosti.
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.