Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2013., 17:02   #161
Koje osiguranje najviše nudi kod dobrovoljnog zdravstvenog za cijenu? Razmišljao sam o Uniqi, ali oni nude samo jedan sistematski u dvije godine, a doplata za još jedan je čak 750 kn. Sunce pak ima sistematski svake godine i sve preglede indicirane sistematskim u cijeni (osim kontrolnih), ali im je polica skupa. Croatia ima dobro pokriće, ali je također jako skupa. Tko najviše nudi?
Drago_Gervais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 16:12   #162
evo da dignem temu

sin student u drugom gradu....nije niti kronično bolestan, niti pretjerano bolestan, ali zna se dogoditi da liječnik zatreba

s obzirom da je na zahtjevnom fakultetu i još ima brdo projekata sa strane, jednostavno nema vremena čekati satima po našim divnim bolnicama, i želim mu ugovoriti privatno (dobrovoljno) zdravstveno koje bi mu pokrivalo osnovne stvari....ono da može specijalistu, napraviti nalaze i sl, bez velikih čekanja i komplikacija


tražila sam ponude....dobila Uniqa osiguranje, Grawe i Croatia

Grawe brate mili komplicira do zla boga....njih sam odmah otpisala

Croatia ima neke pakete al su preskupi za ono što njemu treba 3 puta godišnje

ostala sam na Uniqa, nekako mi se čini da mi je omjer cijene i ponuđenog sasvim pristojan

ima li netko možda nekih iskustava?

hvala
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.