Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2006., 17:59   #1
Osječko rodilište - iskustva

hmh...a što je s Osiječkim rodilištima??
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 14:24   #2
Danas mi mama kaže da je jutros zvala bolnicu i razgovarala s glavnom sestrom u rađaoni i rekla joj kako su postupali samnom,a još se oštri na doktora koji je toliko odgađao carski i ugrozio bebu.
Pokušala sam ju odgovoriti od toga,ali u pravu je kad kaže da iduća žena koju budu tako tretirali možda ne bude tako sretna kao ja!
Jedno je sigurno:idući porod idem bilo gdje,smo ne u Osijek!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 13:18   #3
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Jedno je sigurno:idući porod idem bilo gdje,smo ne u Osijek!
AJME!sad sam čitala na doktori.net. šta se radi u osječkoj bolnici!!!! pa to je prestrašno,sumnjam nakon ovoga da ću im dozvolit da tako mesare sa mnom a još manje mojom bebom.ako treba platit ću porod u privatnoj poliklinici(znam za Sunce u Os)ali dozvolit si takvo što...čitala sam komentar oca kojem ništ nisu htjeli reć,bebi je ključna kost bila slomljena,a tek na izlasku iz bolnice su im rekli da je slomljena i druga.vidim da svi pljuju po dr.Bečarović,tak nešt,a hvale pedijatra Ćirić Matu...
mamica? is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 13:19   #4
radije nemojte čitat tu stranicu.....ona je smišljena da se iznose loša iskustva....iako ima i ljepih priča......al u svakoj bolnici ima ružnih priča a nitko ne priča o svemu ako sve završi dobro....

ovak ćeš se samo izbedirat...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 15:23   #5
Quote:
Autosjedalica kaže: Pogledaj post
Ovo sve stoji što kažeš. Ali moje pitanje se odnosilo na tvrdnju da je u Osijeku u poliklinici Sunce (ako sam dobro shvatila) navodno moguće roditi privatno. Prvi put to čujem pa me zanima je li to provjerena informacija, ili samo pretpostavka.
hej sorry ak sam te zbunila,i sama sam sebe kad sam skužila koliko sam zakomplicirala post...nisam sigurna da u Suncu postoji takvo što,htjela sam reć da ima tih klinika dosta i da bi se mogla nać neka koja ima rađaonu...ne mora bit u os...mislila sam općenito...još jednom sorry...
mamica? is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 15:43   #6
Quote:
mamica? kaže: Pogledaj post
vidim da svi pljuju po dr.Bečarović,tak nešt,a hvale pedijatra Ćirić Matu...
Bećarević.Ona je meni radila carski!!!

Ma,tko radi,taj i griješi,ali bi neki doktori trebali biti svjesni da su im u rukama ljudski životi,a ne vreća smeća!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 16:04   #7
Quote:
mamica? kaže: Pogledaj post
hej sorry ak sam te zbunila,i sama sam sebe kad sam skužila koliko sam zakomplicirala post...nisam sigurna da u Suncu postoji takvo što,htjela sam reć da ima tih klinika dosta i da bi se mogla nać neka koja ima rađaonu...ne mora bit u os...mislila sam općenito...još jednom sorry...
U Hrvatskoj toga još uvijek nema, ima puno privatnih zdravstvenih poliklinika, ali rađaona nema. Postoji mogućnost odlaska u inozemstvo.
Autosjedalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 20:56   #8
Daklem...khmm.khmm.khhhm....ja došla ka što vidite..pa da obavim dužnosti poslije svih onih pusa što su me obasule , puno 'fala svima!
Pa ja sam otišla u bolnicu dan prije poroda jer sam prenjela trudnoću 8 dana..I tako svanuo taj UTORAK, ujutro na pregledu ustanove oni meni da sam još uvijek samo jedan prstić otvorena i da je cerviks omekšamn i zreo za porod pa pošto su rekli da je beba oko 4 kg pitali me dali bi probala vaginalni porod ili carski..ali kao arski bi napravili svejedno ako nešto zašteka..i ja rečem: Ma joooook noormaalno a ču vaglinalno...
I tako oni meno oko 9:30 stave gel na cerviks i rekoše vidmose za koji sat kad stignu i ako stignu trudovi..no međutim ja za pola sata više nisam mogla biti na nogama od bolova ...dobila klizmu..poprskala pol wc-a...i rekoše oni meni ajd ...prošečite do rađaone..kao ma nisu to trudovi..šta ja znam..nek se prošetam stepenicama...i tako ja lijepo pod ruku uhvatila čistačicu u prolazu i sestru i pravac rađaona...trudovi su bili jaki i pomislila sam uf ako bude ovako ne budem ja to preživjela. U rađaonu sam stigla u 10:15 h ...trudovi šarafili sedam sati u komadu ...ne znam što su sjebucnili ali imala sam tako jake bolove i trudove bez razmaka ..znači svaku minutu..odmah..od početka..dobila dvije boce da mi smire trudove ...svi se čudili kakvi su to divlji trudovi...MM je bio pored mene i bio je ne zamjenjiv, da njega nije bilo ja bi si nešto zabola u glavu...eto majke mi.
Bio je savršena potpora i disao je sa mnom kroz svaki trud. Moj MM je najbolji muž na svijetu (za mene). I onda sam oko 15 h ...15:20 h dobila nagon za tiskanjem i nisu mi dali da tiskam do 17 h jer se malac nje dovoljno spustio..e to je bio pakleni dio...to prodisavanje..uf...onda tiskanje...doktori oko mene..ja gubim snagu, svijest...prikače me na kisik...mole da tiskam dolje kao da kakim ne u glavu i tako 3 puta su pokušali da protiskam bebu..ali on je bio mali lijen...srce mamino.
Eto..rodio se..preživjela sa,...malo sam i vikala..ništa prosto samo ..aaaaaaah...i tako..kad sad gledam na to i nije tako strašno..ali eto, boljelo je toliko d sam za dva sata samo razmišljala kad ču ga opet vidjeti kad ču ga pomaziti.
Bilo...prošlo...zaboravilo se...i sad živim svoju ljubav...ja i MM smo u 7-mom ebu.
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:07   #9
A zaboravih napomenuti da su se zaebucnili za kilažu..nije bio oko 4 kg...Teo je rođen s 4.430 g i 54 cm dug...rame su mu isčašili jer je bio prevelik da prođe...srce moje temeljito.
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:10   #10
Kad me netko bude pitao koji mi je naljlijepši osječaj na svijetu...rekla bih bol za vrijeme poroda..kad sam mislila da više ne mogu ..sam taj sekund prije rođenja bebice...jer misliš da gore ne može biti a za doslovno 1 sec ti oko glave lete leptirići jer gledš u nešto što si stvorila u sebi i ne vjeruješ da je tvoje...sreća kad vidiš male prstiće i još uvijek ne vjeruješ da je tvoje...kad zaplače i daju ti ga omotanog na prsa i shvatiš...aha..moje je saaaamo moje.
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:14   #11
moja voljo ... čestitke i hvala na ovim postovima....zvuče tako toplo i obečavajuće....

...mene malo strah poroda i boli ali nakon ovakvih riječi sam spremna na sve i jedva čekam....

pozdrav tebi i malome
hands is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 22:10   #12
Quote:
moja volja kaže: Pogledaj post
Kad me netko bude pitao koji mi je naljlijepši osječaj na svijetu...rekla bih bol za vrijeme poroda..kad sam mislila da više ne mogu ..sam taj sekund prije rođenja bebice...jer misliš da gore ne može biti a za doslovno 1 sec ti oko glave lete leptirići jer gledš u nešto što si stvorila u sebi i ne vjeruješ da je tvoje...sreća kad vidiš male prstiće i još uvijek ne vjeruješ da je tvoje...kad zaplače i daju ti ga omotanog na prsa i shvatiš...aha..moje je saaaamo moje.
e, pa to ti ja pricam
ja to vec 2 mjeseca govorim i ljudi misle da sam prolupala Drago mi je da imam istomisljenicu

btw, jucer sam bila kod ginicke na onom pregledu nakon poroda i rekla mi je da sam "puknula do balcaka" (njezine tocne rijeci),a meni su to presutili. I to sam pukla unutra, a vani je jos i dobro i da mi nikakva epizotomija ne bi i tako pomogla jr se to di sam ja pukla ni ne zarezuje A ja sam se kasnije sjetila kako mi je stara ginicka na prvom pregledu u zivotu CRVENIM FLOMICEM na kartonu napisala uska rodnica s tri usklicnika i da nitko to od doktora na porodu nije skuzio, pobogu
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 22:19   #13
uuuuuuuuuuuužžžžžžžžžžžžžžžaaaaaaaaaaaaaasssssssss sssssss!!!!!
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 22:29   #14
Quote:
moja volja kaže: Pogledaj post
...i sad živim svoju ljubav...ja i MM smo u 7-mom ebu.
Draga MV, drago mi je što je sve ispalo kako treba. Imate itekako dobre razloge da ti i TM nikad i ne silazite sa 7-og neba, jer sad imete najljepše, najdivnije i najčudesnije biće pored sebe

I da, gibaj sad na RiD (tamo ćeš mi za nekoliko dana opisivati boju podočnjaka )

__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 22:42   #15
moja volja, rasplakala si me puno sreće vam želim, uživajte.

magic, pa to je strašno što pričaš kako se sad osjećaš je li to zaraslo ili?
Satya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 22:42   #16
Quote:
Tashi kaže: Pogledaj post
uuuuuuuuuuuužžžžžžžžžžžžžžžaaaaaaaaaaaaaasssssssss sssssss!!!!!
ma nije
jedino sam zakljucila da samo konjina sto se tice trpljenja bolova jerbo kad mi je dokia objasnila sta se dogodilo, ovak sam ostala
Dobro da danas uopce sjedim, a jos su mi se svi iscdavali kako me to dugo boli i kako cudno sjedim
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 22:44   #17
Quote:
Satya kaže: Pogledaj post
magic, pa to je strašno što pričaš kako se sad osjećaš je li to zaraslo ili?
pa izgleda da je jer ja danas normalno i sjedim i hodam, vec se osjecam spremnom i za vjezbanje, ribam po kuci, cucnem ko velika i tak. A da su mi istinu rekli sta mi se dogodilo, mozda bi jos do danas bolovala

ili se barem izvlacila od ciscenja jer sam kao ranjena
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 09:41   #18
Iskustva iz osječkog rodilišta

Ima li koja cura iz Osijeka?Iskustva iz Osječke bolnice?
nefertiti27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 11:52   #19
ja nisam iz osijeka nego okolice, ali isto cu roditi u os...
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 14:38   #20
ja sam iz Osijeka ali još nisam rodila, nisam još ni trudna...
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.