Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2008., 12:39   #41
Quote:
blackstar kaže: Pogledaj post
Sanjo kod koga si?
kod dr. Balde Obada, Poliklinika dr. Obad nasuprot Firula
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 12:53   #42
Hvala ti na odgovoru.....
__________________
Povoljno prodajem
blackstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 21:42   #43
Quote:
Nova Ja kaže: Pogledaj post
Moj primarni ginekolog je Mario Ćurić, ima ordinaciju u Mirogojskoj. Za njega mogu samo dati riječi hvale. Čovjek je zakon, toliko stručan, ljudski nastrojen, drag...
Vodim trudnoću u Petrovoj, ali unatoč tomu, milijun puta sam došla kod njega jer sam bila u strahu za bebu i jer sam htjela da mi pokaže na UZV kako srčeko kuca. Sve bi to napravio zato da bi me utješio i smirio.
Nikad, ali baš nikad nije štedio na uputnicama, sve što sam trebala mi je dao, slao me na briseve, urinokulturu, ma sve, baš sve. Dao mi je i uputnice preko ljeta da mi nešto ne bi usfalilo.
Uz sve to je i odlično organiziran, ako nisi trudnica, moraš se naručiti na pregled, ali nema čekanja, dođeš na red točno u vrijeme kad si naručena. Trudnice mogu doći bilo kada utorkom i petkom, a i bilo koji drugi dan ako je hitno.
Ne moram ni spominjat da ne naplaćuje UZV.
Ja ga najtoplije preporučam!
Jel to isti Mario Ćurić koji je prije radio u Studentskoj ambulanti?? (znam da je, samo ga po opisu baš i ne prepoznajem ) Dok sam ja hodala kod njega u Studentsku, njegov modus operandi je bio ko na pokretnoj traci: uđeš, ''skinite se'', pregleda te, ''možete se obuć'', dok se ja obučem i vratim iza paravana do njegovog stola da sjednem i bilo što ga pitam, vrata od ordinacije otvorena, njega više u ordinaciji nema . I tako više-manje svaki put.
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 22:09   #44
Quote:
Paw kaže: Pogledaj post
Npr. meni su ovako nekako objasnili u HZZO kada sam pitala zašto sam pripala baš toj ginekologici i tko me upisao kod nje, dakle: kada se upisuješ u srednju školu tj. negdje godinu dana kasnije (sa cca 16. god.) poželjno je napraviti prvi ginekološki pregled i tada HZZO tebe i ostale (neraspoređene djevojčice, odnosno djevojčice koje ni do tada nisu izabrale svog ginekologa) raspoređuje po ginekološkim ordinacijama (pretpostavlja da se raspored kao i uobičajeno kod takvih stvari radi gledano po mjestu prebivališta pacijenta). Tako sam ja spala pod jednu ginekologicu...
Halo??? Pa koje su oni priče spremni prodat, a ljudi popušit... Ma kakvo dodjeljivanje ginekologa zato kaj bi cure s 16 trebale na prvi pregled . Pa na temelju čega mene netko može pripisat ikome bez mojeg znanja i potpisa?!! I još za to pobirat pare, halo... Od kud uopće nekome pravo da me ''dodijeli'' nekom doktoru zato kaj bi ja trebala s tolko i tolko godina ić na nekakav pregled?? Kaj uopće znači ''trebala bi'' i ''poželjno je''? Da, je, al nije obavezno. Ak ja ne odem, niti sama ne odaberem doktora, i dalje to nitko nema pravo učiniti za mene niti u moje ime. Čak te ni u osnovnu školu, u koju po zakonu moraš ić, nemre niko upisat bez tvog znanja, pa makar se znalo tko s kolko godina treba krenut u školu i u koju točno školu prema mjestu stanovanja spada.
Meni se npr. desilo ovo - ja sam kod iste zubarice po vlastitom izboru već godinama. I jednom zove me sestra od te zubarice doma da nek provjerim na HZZOu, da sam izgleda istovremeno prijavljena kod još jedne zubarice. Meni niš jasno, odem provjerit, kad ono ja paralelno prijavljena već 4 godine kod neke XY zubarice u domu zdravlja u Zg, a živim u okolici grada. Ja totalno u čudu, mislim si WTF?? Kad sam čula adresu Doma zdravlja, sine mi da smo tam išli na sistematski u 1. razredu srednje, i kak smo morali sa sobom imat zdravstvene iskaznice, oni su si lijepo prepisali sve podatke, i iako nikakvom zubaru tijekom sistematskog uopće nismo ni prismrdili, neko si je lijepo iskoristio naše podatke, falsificirao potpise i popunio si kvotu!!! Ja sam naravno popizdila i napravila tamo frku, a oni su me farbali da je kao došlo do neke zabune . Aha, moš si mislit. Ja kad se hoću prijavit kod nekog doktora moram dić stari karton, uzet od sestre popunjeni formular, doklipsat do ureda HZZOa, potpisat izjavu o promjeni doktora i prenjet karton u novu ordinaciju po svom izboru, a njima se sve to odigralo nekim čudom samo od sebe, bez mene, mog znanja i potpisa, sasvim slučajno... Gamad. Samo kaj mi po običaju nemamo blage beze o svojim pravima ni o tome da takve stvari nitko ne smije radit u naše ime, pa se poslovično damo farbat s kojekakvim maloumnim objašnjenjima.
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 22:03   #45
Quote:
Neroslava kaže: Pogledaj post
Halo??? Pa koje su oni priče spremni prodat, a ljudi popušit... Ma kakvo dodjeljivanje ginekologa zato kaj bi cure s 16 trebale na prvi pregled . Pa na temelju čega mene netko može pripisat ikome bez mojeg znanja i potpisa?!! I još za to pobirat pare, halo... Od kud uopće nekome pravo da me ''dodijeli'' nekom doktoru zato kaj bi ja trebala s tolko i tolko godina ić na nekakav pregled?? Kaj uopće znači ''trebala bi'' i ''poželjno je''? Da, je, al nije obavezno. Ak ja ne odem, niti sama ne odaberem doktora, i dalje to nitko nema pravo učiniti za mene niti u moje ime. Čak te ni u osnovnu školu, u koju po zakonu moraš ić, nemre niko upisat bez tvog znanja, pa makar se znalo tko s kolko godina treba krenut u školu i u koju točno školu prema mjestu stanovanja spada.
Meni se npr. desilo ovo - ja sam kod iste zubarice po vlastitom izboru već godinama. I jednom zove me sestra od te zubarice doma da nek provjerim na HZZOu, da sam izgleda istovremeno prijavljena kod još jedne zubarice. Meni niš jasno, odem provjerit, kad ono ja paralelno prijavljena već 4 godine kod neke XY zubarice u domu zdravlja u Zg, a živim u okolici grada. Ja totalno u čudu, mislim si WTF?? Kad sam čula adresu Doma zdravlja, sine mi da smo tam išli na sistematski u 1. razredu srednje, i kak smo morali sa sobom imat zdravstvene iskaznice, oni su si lijepo prepisali sve podatke, i iako nikakvom zubaru tijekom sistematskog uopće nismo ni prismrdili, neko si je lijepo iskoristio naše podatke, falsificirao potpise i popunio si kvotu!!! Ja sam naravno popizdila i napravila tamo frku, a oni su me farbali da je kao došlo do neke zabune . Aha, moš si mislit. Ja kad se hoću prijavit kod nekog doktora moram dić stari karton, uzet od sestre popunjeni formular, doklipsat do ureda HZZOa, potpisat izjavu o promjeni doktora i prenjet karton u novu ordinaciju po svom izboru, a njima se sve to odigralo nekim čudom samo od sebe, bez mene, mog znanja i potpisa, sasvim slučajno... Gamad. Samo kaj mi po običaju nemamo blage beze o svojim pravima ni o tome da takve stvari nitko ne smije radit u naše ime, pa se poslovično damo farbat s kojekakvim maloumnim objašnjenjima.
Nisam ''popušila'' nikakvu priču, već je Zakonom dopušteno sklapanje braka maloljetnicima od 16-te godine uz potpis tj. odobrenje roditelja, pa mi je tako sasvim logičan slijed događaja i prvi ginekološki pregled djevojčica te dobi, što ne znači da te netko tjera ili sili na njega. Država se na svoj način pobrinula da niti jedan pacijent ne ostane bez liječnika, što je stvarno ok, jer da je meni tada hitno trebao liječnik ginekolog, ja bih pretpostavljam trebala ići kod privatnog, a to košta novčića, zar ne?!, a kada sam se željela prebaciti kod drugog ginekologa, prebacila sam se bez problema, uostalom sve sam lijepo opisala u svom postu, samo ne kužim zašto je to tebe sve tako uzrujalo. Probaj nazvati HZZO u svom gradu i pitaj kako i na koji način da odabereš ginekologa i jesu li ti možda već nekoga dodijelili.

Gle, ja ne vjerujem da je tebe netko prevario, vidiš da si i sama bila automatizmom prijavljena kod zubarice od prvog razreda (kao što smo i svi bili), te kao što sam i ja bila na isti način prijavljena kod svog prvog ginekologa, tj. ne samo ja, već sve one ''bez odabranog ginekologa''. Ispitaj jel se zaista radi o falsificiranju ili što, jer kad nekoga osuđuješ, uvijek gledaš da si podkrijepljen činjenicama i da je ono što tvrdiš apsolutna istina, neš' konkretno, žišku
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 08:09   #46
A kolko njih neda račun za UZV a uredno naplate 200-250 kn po pregledu...
glk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 09:56   #47
Quote:
Neroslava kaže: Pogledaj post
Jel to isti Mario Ćurić koji je prije radio u Studentskoj ambulanti?? (znam da je, samo ga po opisu baš i ne prepoznajem ) Dok sam ja hodala kod njega u Studentsku, njegov modus operandi je bio ko na pokretnoj traci: uđeš, ''skinite se'', pregleda te, ''možete se obuć'', dok se ja obučem i vratim iza paravana do njegovog stola da sjednem i bilo što ga pitam, vrata od ordinacije otvorena, njega više u ordinaciji nema . I tako više-manje svaki put.
Da, to je dr. Mario Ćurić koji je prije radio u studentskoj ambulanti. Ja ne dam da se blati dr.Ćurića
On ima hrpu pacijentica i kad žena dođe na rutinski pregled i papa test jednom godišnje, onda nema šta s njom ćaskati, ali daleko od toga da ukoliko ga pitaš nešto i ako imaš neki problem da ti neće odgovoriti. Pa, nije ti mama da te tješi i drži za ruku.
Meni se pokazao kao vrhunski stručnjak , i žao mi je što ne radi u bolnici da me može poroditi.
Iako ima hrpu pacijentica, uvijek zna šta je kojoj i pamti. To nije samo moj zaključak, nego su mi tako rekle i frendice koje idu kod njega.
Tak da, ako s tobom nije dovoljno pričao, očito nisi imala ozbiljne tegobe, jer za mene uvijek ima vremena koliko treba.
Ja osobno ne podnosim doktore koji puno pričaju, a malo znaju.
Nova Ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 10:35   #48
Ja sam dok sam živjela u zg-u išla kod Čurića i bio mi je genijalan . jest da sam se prepala dok sam ga vidla prvi puta (rekla sam mm-u da izgleda ko drvosječa ), al stvarno mi je bio ok.
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:08   #49
Quote:
Paw kaže: Pogledaj post
Nisam ''popušila'' nikakvu priču, već je Zakonom dopušteno sklapanje braka maloljetnicima od 16-te godine uz potpis tj. odobrenje roditelja, pa mi je tako sasvim logičan slijed događaja i prvi ginekološki pregled djevojčica te dobi, što ne znači da te netko tjera ili sili na njega. Država se na svoj način pobrinula da niti jedan pacijent ne ostane bez liječnika, što je stvarno ok, jer da je meni tada hitno trebao liječnik ginekolog, ja bih pretpostavljam trebala ići kod privatnog, a to košta novčića, zar ne?!, a kada sam se željela prebaciti kod drugog ginekologa, prebacila sam se bez problema, uostalom sve sam lijepo opisala u svom postu, samo ne kužim zašto je to tebe sve tako uzrujalo...

Gle, ja ne vjerujem da je tebe netko prevario, vidiš da si i sama bila automatizmom prijavljena kod zubarice od prvog razreda (kao što smo i svi bili), te kao što sam i ja bila na isti način prijavljena kod svog prvog ginekologa, tj. ne samo ja, već sve one ''bez odabranog ginekologa''.
Nažalost, skroz si u krivu. A ja sam se naživcirala generalno zbog takve prakse, ne zbog tebe osobno .
Naime, ja sam od svoje 10. godine prijavljena kod iste, ajmo reć, obiteljske zubarice u svom gradu. I nisam ju željela mijenjati niti sam ju mijenjala. Prema tome, nisam bila ''nedodjeljena'', pa da me neko dodijeli nekome doktoru, imala sam zubara po svom izboru. I svejedno si je neka zubarica 5 godina kasnije, nakon tog sistematskog na kojem smo morali ostaviti podatke sa zdravstvene njima za evidenciju - iako kod zubara nismo ni išli - prisvojila moje podatke i prijavila me ko svoju pacijenticu!! A niti živim u tom kvartu, niti u tom gradu, halo!!! I još sam imala već odavno svoju zubaricu. Ne, nije me niko prevario ...
A kaj se tiče ginekologa, isto ti logika ne štima. Kad bi bila redovna praksa da se sve djevojke koje nemaju izabranog doktora nakon 16. g. automatizmom dodijele nekome, onda sam i ja trebala u periodu od svoje 16. do 19. godine bit automatizmom prijavljena kod nekog XY ginekologa, a ja nisam imala nikojeg ginekologa sve dok se s 19 nisam sama upisala kod tog Čurića u studentskoj ambulanti. I to mi je bio prvi ginekolog i prvi pregled, kak onda to?

A to kaj je zakonom dopušteno sklapanje braka, i kaj bi s 16 trebalo ić na pregled kod ginekologa nema nikakve veze s ičim. Jel, ko što sam rekla, isto je tako zakonom - ne dopušteno, nego obavezno - upisat dijete u OŠ sa 7 godina, pa te svejedno nitko ne može upisat bez tvog znanja, jel da?

BTW, ako ti hitno treba liječnik, svaki te doktor pa tako i ginekolog mora primiti, jer se hitno stanje ne odbija. A prijavu kod doktora se ionako može riješiti u 2 sata nahodavanja okolo, ne treba za to 12 dana, pa tako nama ni posebnog razloga za ić privatniku, osim ako tako želiš.
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:35   #50
Quote:
Nova Ja kaže: Pogledaj post
Da, to je dr. Mario Ćurić koji je prije radio u studentskoj ambulanti. Ja ne dam da se blati dr.Ćurića
On ima hrpu pacijentica i kad žena dođe na rutinski pregled i papa test jednom godišnje, onda nema šta s njom ćaskati, ali daleko od toga da ukoliko ga pitaš nešto i ako imaš neki problem da ti neće odgovoriti. Pa, nije ti mama da te tješi i drži za ruku.
Iako ima hrpu pacijentica, uvijek zna šta je kojoj i pamti. To nije samo moj zaključak, nego su mi tako rekle i frendice koje idu kod njega.
Tak da, ako s tobom nije dovoljno pričao, očito nisi imala ozbiljne tegobe, jer za mene uvijek ima vremena koliko treba.
Drago mi je da imaš lijepa iskustva s njim, čitala sam na još nekom topicu gdi se on spominjao i isto ga hvale, ali ''novije'' pacjentice, ne one od prije 10 godina - dakle postoji razlika između njega nekad i sad. Očito je sretan u novoj ordinaciji, jer u Studentskoj mu, bit će, nije pasalo.

Ali ček malo, ja od doktora ne očekujem niti da samnom ćaska niti da me drži za ruku, ali očekujem da ne izađe iz ordinacije bez pozdrava dok sam ja iza paravana, tako da ga ne stignem išta pitati, to je tebi normalno?? Još sam namjerno gore napisala da se to ponavljalo, da ne ispadne da dramim radi jednog puta kad je tak izašo.
I sva sreća kaj nisam imala ozbiljne tegobe, a kaj to znači? Da ak ih nemaš, ne zaslužuješ ni da se doktor prema tebi odnosi s minimumom osnovnoškolske pristojnosti?!! A kamoli da smiješ pitati išta mimo rutinskog pregleda, jel? Bože svašta. Valjda postoji razlika između nekulturnog odnošenja prema pacjentu i glađenja perom po dupetu koje niko ni ne očekuje ...
__________________
Don't mistake lack of talent for genious.
Neroslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 15:47   #51
Thumbs up

[QUOTE=anna01;15771741]eto za one trudnice koje vode trudnoću kod svojih ginekolologa dodijeljenih od strane hzzo-a?
ja iskreno moram reći da sa svojom nisam ni najmanje zadovoljna...
...ne znam od kud da počem...
npr. u 34+6 tj sam i do sada sam imala 3 uzv, od čega sam ja na 2 inzistirala... prvi u 9 tj, drugog sam jedva dobila i to u 23tj, jer sam željela vidjeti kolika je beba i da li je sve u redu
.. na svakom pregledu sam je upozoravala da imam nekakve grčeve, da me jako boli, na dan i do 2h, a ona je to ignorirala i izbjegavala mi odgovoriti na pitanja
...na pepirku (uz komentar da trudnice uvik nešto traze) sam dobila uputnicu za briseve(prvi put) u 23 tj
...u 24 tjednu sam zavrsila 1 put u bolnici zbog snažnih kontrahcija, za kojih je dr u bolnici pretpostavila da su uzrokovane kolonizacijom e.coli u cervikalnom brisu ..
...na svakom uzv trazi 50 kn za održavanje aparata, bez izdavanja računa i davanja sličice uz komentar da ona mora traku donositi od kuće...
inače, s njom se ne može pričati, samo napravi manualni pregled i kaže gužva mi je uzv ce mo drugi put....
a kad kod nje trudnoću vodite privatno, druga priča, da ne kažem da it daje brojeve telefona...

jel moguće da su do te mjere bezobzirni, da si za njih čovjek samo ako im platiš...[/QUOTE moguce je moguce sve kod njih,imam i ja jednu takvu...naplacuje racune ultrazvuka pod krinkom da joj hzzo ne placa dovoljno za nas pacijente a zena si je kupila novi uzv...a za racun da i ne pricam,to nisam kod nje nikad vidjela.Moj savijet ti je da se ne das,vec da se izboris za sebe.Dali postoji jos koji ginić,ako da probaj se prebaciti,ali po preporuci,da opet ne naletis na kojeg bisera,ja se jos razmisljam dali da odem,jer kod ove druge je red pacijenata da poliudis,ceka se po 5-6 sati al bar svi kazu da je super.Drzim ti palceve da nadjes pametnog
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 21:27   #52
Evo ja sam sa svojom doktoricom za sada izuzetno zadovoljna.
Prvo mi je prije trudnoce bez ikakvih problema dala uputnicu za briseve, drugo je sad kad sam ostala trudna sjela sa mnom i ispricala mi cijeli slijed preglada i pretraga, napisala mi par proizvodjaca vitamina i rekla da si odaberem sto cu piti te rekla da ju samo nazovem bilo kada ako imam kakvih dodatnih pitanja.
Nekako sam se osjetila kao kod privatnog doktora. Osim cekanja.
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 14:18   #53
na mojeg ne treba trošiti riječi...dobar je za pisanje uputnica i recepata...NB Sve žene preko 45. godina su prezadovoljne njime, mojoj generaciji (manje od 30) očito nije sjeo.
__________________
Život je ono što se događa dok ti planiraš
gwendolynD is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 08:36   #54
ja sam kod svoje vec godinama...a nije neka,pristup pacijentu joj je nula,s njom nema razgovora,rutinski,kao na traci,ali je dobra po tome koliko se razumije u svoj posao,na starom uzv-u vidi sta stvari kao da ima novi-tolko se zena kuzi u svoj posao,a sta kad nema pristupa pacijentu,naka je hladna..to mi zna zasmetat,a uzv mi redovno naplati 50 kn pod krinkom da joj zdravstvo ne placa dovoljno za nas,al racun nikad nisam vidjela nit se ona ponudila da mi da...razmisljala sam de se preselim kod jedne nove,svi je hvale na sva usta,al ta ima pacijenata,da moras prethodnu noc prespavat u cekaoni da bi dosao eventualno za pol-sata sat na red,e sad cu vidjet kaj cu
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 14:09   #55
Ja sam već godinama kod državnog ginekologa u Sigetu i imam za njih samo rijeci pohvale. Dr. Ujević je divna, stvarno se trudi i pregledi uopce nisu neugodni. Budući da je trenutno na porodiljnom, mijenja ju dr. Vuletić koji je isto fenomenalan. Ja sam prije pola godine imala spontani, zezali su me na Sv. Duhu da bez obzira na spontani moram donijeti uputnice, dao je sve što je trebalo. Nakon toga me poslao na sve moguce i nemoguce preglede. U medjuvremenu sam ostala trudna, na pregledu je odvojio 45 minuta samo za mene kako bi lijepo popricali i da mi odgovori na sva moja pitanja. Ultrazvuk je sastavni dio pregleda i nista se ne plaća. Istina, oprema u ordinaciji nije fensi-šmensi kao kod privatnika,
ne dobijem slikicu ultrazvuka, no ne bih ga mijenjala ni za što. Nikad se nisam osjećala kao da sam "na pokretnoj traci", uvijek su svi ljubazni bez obzira na guzvu, znam da ce me poslati na sve pretrage za koje smatra da su potrebne i da moja beba nicime nece biti ugrozena. Da napomenem, [B]trudnice po zakonu ne moraju placati apsolutno nista, cak niti participacije koje bi placale da nisu trudne.
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 22:58   #56
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
ja sam kod svoje vec godinama...a nije neka,pristup pacijentu joj je nula,s njom nema razgovora,rutinski,kao na traci,ali je dobra po tome koliko se razumije u svoj posao,na starom uzv-u vidi sta stvari kao da ima novi-tolko se zena kuzi u svoj posao,a sta kad nema pristupa pacijentu,naka je hladna..to mi zna zasmetat,a uzv mi redovno naplati 50 kn pod krinkom da joj zdravstvo ne placa dovoljno za nas,al racun nikad nisam vidjela nit se ona ponudila da mi da...razmisljala sam de se preselim kod jedne nove,svi je hvale na sva usta,al ta ima pacijenata,da moras prethodnu noc prespavat u cekaoni da bi dosao eventualno za pol-sata sat na red,e sad cu vidjet kaj cu
...jesi ti to kod talajićke
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:10   #57
koliko ste zadovoljne svojim državnim ginekologom???

evo da i ja prijavim svog gin-a(bivšeg),dr.Srbanić mi je bio gin godinama
sve je to nekako funkcioniralo dok nisam ostala u drugom stanju
došla sam s bolovima u trbuhu i rekla da sam radila 3 testa
i da su bila pozitivna i da sam 28.08 imala zadnju m,pregledao me uzv (koji sam platila 150kn)
i rekao da tu nema ništa da nek se obratim svom dr.opće prakse!!!!
jako sam bila ljuta ali sam se smirila zbog svoje mrvice i
sad sam se prebacila kod drugog i naručila na pregled(koji jedva čekam)
na kojem ću
vidjeti svoju točkicu
tiki81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 14:44   #58
Quote:
Nova Ja kaže: Pogledaj post
Moj primarni ginekolog je Mario Ćurić, ima ordinaciju u Mirogojskoj. Za njega mogu samo dati riječi hvale. Čovjek je zakon, toliko stručan, ljudski nastrojen, drag...
Vodim trudnoću u Petrovoj, ali unatoč tomu, milijun puta sam došla kod njega jer sam bila u strahu za bebu i jer sam htjela da mi pokaže na UZV kako srčeko kuca. Sve bi to napravio zato da bi me utješio i smirio.
Nikad, ali baš nikad nije štedio na uputnicama, sve što sam trebala mi je dao, slao me na briseve, urinokulturu, ma sve, baš sve. Dao mi je i uputnice preko ljeta da mi nešto ne bi usfalilo.
Uz sve to je i odlično organiziran, ako nisi trudnica, moraš se naručiti na pregled, ali nema čekanja, dođeš na red točno u vrijeme kad si naručena. Trudnice mogu doći bilo kada utorkom i petkom, a i bilo koji drugi dan ako je hitno.
Ne moram ni spominjat da ne naplaćuje UZV.
Ja ga najtoplije preporučam!

Ovo je i moj gin i isto sam zadovoljna (kad pitaš kaže...) jedino me zanima ima li još uvijek onaj neUZV, jer kad sam kod njega vodila trudnoću mogao je samo vidjeti da li srćeko kuca a sve druge UZVe sam morala raditi privatno... možda je nabavio novi UZV
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 15:04   #59
Moja soc gin je prije bila bolja, pa se malo pokvarila, ali čujem da je prema trudnicama skroz drugačija - pristupačnija i srdačnija. Drage volje bi sama to provjerila, ali ne javlja se na telefon već 3 dana.. a ja bi na prvi pregleeeeed!!!
__________________
BabyCipelicscrapbook
Joel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 16:36   #60
strašno kakvih ginekologa ima

moj je predivan
ponaša se kao da nema drugu pacijenticu, posvećuje puno pažnje i vremena, sve objašnjava bez da ga pitaš, sve odmah vidi i pita, sve napravi i baš sam si hepi s njime
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.