Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2008., 09:51   #61
Ta tablica nije točna za mene, po njoj sam trebala biti dečko. Baš sam pisala curama na wannabe da ima toga puno na netu i da izračuni daju različite rezultate... Pa pogledaj.

http://www.chinesefortunecalendar.com/predictsex.Htm

http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
__________________
...for your love there is no measure...
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 09:55   #62
ja sam nasla na webu ali ne znam kako staviti link, ima tablica na 24 sata.hr pa na "metro" pa nek stavi netko baš tu

Zadnje uređivanje Lindsay : 07.10.2008. at 09:56. Reason: nisam uspjela, moram probati ponovo
Lindsay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 10:15   #63
a meni je sve pogodilo,i za brata i za mene i za moju malu i za frendicu

a to što za nekoga nije točna je normalno jer i tamo piše da nije 100% nego 93%

nadam se da će se naći još netko kome je točna,ja samo znam d aću prema njoj probati sljedeću bebu napraviti pa ćemo vidjeti,ipak su šanse veće kad imam neku vodilju(pa makar i nije ful precizna nego da nemam ama baš mišta)
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 10:22   #64
Hej,

ja sam gledala za svoju frendicu koja treba roditi u 12mj i ispada dečko, baš kako i je.

Meni ispada curica ali morat ćemo pričekati još koji tjedan da vidimo je li istina... Mada mm bi bio presretan da bude, a meni je svejedno..
ivy007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 10:27   #65
ta tablica nije točna ni za mene ni za moju prvu bebu...ja sma trebala biti dečko a moja beba cura.

realnost je da sam ja cura a moja prva beba dečko..

sve naopako
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 10:31   #66
meni ispali sve moji dečki hahahaha sad znam kak ću do curke...o.g. nema više sex-a
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 11:09   #67
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
meni ispali sve moji dečki hahahaha sad znam kak ću do curke...o.g. nema više sex-a
eto meni isto sve pogodilo i ja ću kad idem na sljedeću bebu ravnati se po tome pa baš me zanima dali će onda biti dečkić,bolje ikakva metoda nego nikakva
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 11:10   #68
Ja bi preporučila da ne vjerujete u takve stvari, već da zahvaljujete Bogu što čete dobiti bebu!!! Meni je tako žao onih koji žele bebu, a ne mogu začeti - mislim da njima ne bi bilo bitno da li je muško ili žensko. Doista je najbitnije da to dijete dođe na svijet živo i zdravo ma koliko god to bio klišej!
Uživajte u čarima trudnoće!!!
__________________
Zaljubljena !!!
Fanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 13:47   #69
Quote:
Fanika kaže: Pogledaj post
Ja bi preporučila da ne vjerujete u takve stvari, već da zahvaljujete Bogu što čete dobiti bebu!!! Meni je tako žao onih koji žele bebu, a ne mogu začeti - mislim da njima ne bi bilo bitno da li je muško ili žensko. Doista je najbitnije da to dijete dođe na svijet živo i zdravo ma koliko god to bio klišej!
Uživajte u čarima trudnoće!!!
ma naravno fanika da zahvaljujem dragom Bogu na dječici...no ovo je zafrkancija...pa tko vjeruje u to ja sam potpuno sigurna zapravo da bi opet rodila dečka
magaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 14:43   #70
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
ma naravno fanika da zahvaljujem dragom Bogu na dječici...no ovo je zafrkancija...pa tko vjeruje u to ja sam potpuno sigurna zapravo da bi opet rodila dečka
nikad ne reci nikad(možda baš cura uleti nakon toliko njih)

ja vjerujem u to jer mi je ispalo tako da se pogodilo ne samo za mene nego i za njih par za koje sam računala,misli znam da uvijek postoji mogućnost da se nepotrefi tako(ostalom i piše da nije 100% precizno već 93%-ali meni je taj postotak dovoljan da mogu računati za sljedećeg dečkića,a ako se zalomi curica bože moj normalno da je dobrodošla i da ću je voljeti i samo da se rodi živo i zdravo)
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 14:54   #71
Ovo sam napisala za one kojima je to bitno da im skrenem pažnju na ono što je doista važno: dobiti bebu. Osobno znam ljude koji vjeruju u takve stvari i kojima je spol jako bitan. Kod proricanja i vrađbina može netko ostati povrijeđen ako se konačan rezultat ne poklopi sa željenim. To na kraju bude nevino dijete. Znam čak i tužnu priču gdje je muškarac ostavio ženu jer je nosila curicu, a oženio onu koja je nosila dečka. Na kraju su djeca završila u istoj školi i razredu, a da nisu ni znali da su braća sve do zadnjeg razreda. Znam kako im je bilo, jer sam išla s njima u razred.
A što kažeš na likove koji su mojem mužu savjetovali kako da napravi dečka:
1. da trči u čizmama oko kuće prije sex-a(zaboravila sam koliko krugova)
2. da me sveže za noge u potkrovlju kuće u zaboravihkojoj pozi
On im kaže da je nama svejedno i da sve što želimo je beba i eto dobili malog anđela.
__________________
Zaljubljena !!!
Fanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 15:11   #72
Mislim da nije ni na odmet da ispričam priču o doktoru koji je 100% pogađao spol dijeteta. Pitate se kako? Dođe mu par i on im kaže da će dobiti dečka, a u svoj dnevnik kraj imena i prezimena para je upisao curica. Oni kojima se rodio dečko nisu se dolazili žalit, a onima koji su se došli žaliti veli on tipa: Čekajte, pa to je bilo davno! Znate vi koliko parova prolazi kroz moju ordinaciju!? Moram to provjeriti u svoj dnevnik! - i onda im pokaže ono što je napisao i uvjeri ih da im je rekao točno.
Današnji svijet je pun prevaranata i zamki koje dovode ljude do tužnih stanja.
Moj stav je da treba biti sretan što kao roditelj primaš tako prekrasan dar i da se ne treba zamarati hoćeš li ga zamotati u plavu ili rozu dekicu. I onaj kojemu je sve svejedno ne zamara se kalkuliranjem već kupuje žutu dekicu.
Nadam se da ste shvatile što sam vam htjela poručiti
__________________
Zaljubljena !!!
Fanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 20:26   #73
meni kaze da ce biti curka
ni nama nije vazno kojeg je spola,vazno da je zdravo..
__________________
09.05.2009. stigla nasa Ema
trešnjica.14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 00:39   #74
[,vazno da je zdravo..[/QUOTE]

meni je uistinu bilo svejedno koji je spol, ali imala sam nevjerojatan osjećaj, 6.čulo da će biti curica....a to 6.čulo mi je i prije nego što sam i trebela dobiti zadnju menstruaciju reklo da sam trudna - jednostavno sam znala....i povela sam se za svojim čulom....kupila rozi kinderbet .....nemojte me smatrati ludom, ali moj mm i ja smo se dogovorili da će se zvati Marta - znakova je bilo milijardu oko mene - na tv-u u dokumentarcima, reklamama se spominjalo ime , na cesti(šleper oblijepljen imenom Marta), u dućanima se mame deru na svoju djecu: Marta.....a kad ono na 4D ultrazvuku u 22.tjednu - DEČKO!!!!!naravno, moj mm očiju pun suza od ponosa što je složio sina govori giniću kako mu je svejedno, a ja ufurana u priču s curkom uvjeravam ginića kako je pogriješio....
nemojte sada iz ovih redaka shvatiti da sam si ja neopisivo željela curicu, jer stvarno mi je bilo svejedno(bez prikrivenih emocija), ali ja sam dokaz da 6.čulo zna zakazati....

uskoro ću postati mamica jednog malog dečkića....i jedva čekam.....još samo moram prefarbati kinderbet prije poroda
MilaVila is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 09:27   #75
Meni je po tabeli curica, a po računanju dečko. Mislim da će ipak biti dečko, jer sam u ovih mjesec i pol razbila više stvari nego u svom životu, a znate kako kažu stare bake.
U biti meni i suprugu je svejedno šta će biti, samo da je živo i zdravo.....
sretna-mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 16:05   #76
nama po svim tabelama ispada dečko, a mi bi tako htjeli malu curicu...
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 23:31   #77
Quote:
Fanika kaže: Pogledaj post
A što kažeš na likove koji su mojem mužu savjetovali kako da napravi dečka:
1. da trči u čizmama oko kuće prije sex-a(zaboravila sam koliko krugova)
2. da me sveže za noge u potkrovlju kuće u zaboravihkojoj pozi
On im kaže da je nama svejedno i da sve što želimo je beba i eto dobili malog anđela.
ček..daj ne zezaj za ove savjete?...
ajme joj..sory..al meni je ovo presmiješno ja sam skoro na pod pala
~Valerijana~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 15:08   #78
Vidi vraga, ispalo mojoj mami točno! Ja bila cura, a brat dečko!!

Meni kaže, ako sam ostala trudna jučer (a jesam ) da će biti CURA!!
Živi bili pa vidili!
__________________
Mjesto za sjest i odmorit
Nolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2008., 01:43   #79
a ja sam dobila neslužbenu potvrdu da je dečko, iako moja dr.još nije sigurna (zbog repića), ali ja nekako mislim da je cura...intuicija... ali inače mi je svejedno. kažu da ako je do začeća došlo baš u vrijeme ovulacije onda je dečko, a ako je do začeća došlo koji dan kasnije onda je cura! a ja sam začela malo poslije ovulacije, tako su mi barem rekli
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2013., 10:36   #80
Malo sam kopala po netu i nelitala na jos jedna kineski kalendar, ovaj mi je za razliku od drugih bio točan za sve mame i djecu koje sam unesla, pa zabave radi... kako je vama ispalo?
MM i ja planiramo drugu bebu (čekamo sljedeći ciklus jer smo ovaj najvjerojatnije zakasnili )Spol mi nije bitan, imam jedno zivo i zdravo i samo to zelim i drugi put. Za prvo nisam htjela znati za spol dok ne rodim, to planiram ponovno (ako Bog da) pa onda stalno ceprkam po sličnim temama nebi li vidjela ima li u kojoj od tih "teorija" istine ii naravno radi zabave
Po ovoj tablici mi ispada da ako bi ostala trudna sljedeći mj bio bi decko, ako smo ipak nekim slučajem uspjeli ovaj put bila bi cura!

http://php.ringeraja.hr/index.php?page=CGCalendar
iskrica3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.