Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2012., 21:44   #261
Ovakve teme su dosta škakljive za komentiranje i teško je tupiti jedno i biti 100%uvjeren il da je nešto dobro il da je nešto loše.
Struka doktora sama po sebi je takva da moraju dati sve od sebe da zaštite nas i našu djecu i naš porod,no to ne znači da su svemogući i da im se nikad neće dogodit neka greška,Bože dragi i oni su ljudi,nek se trude a ponekad je nešto i sudbina koliko god to glupo zvučalo.Da ih ima svakakvih ima,i mrzovoljnih i čangrizavih i nemarnih i divnih i krasnih,no malo previše se generalizira,svako rodilište ima i dobre i manje dobre doktore.I Zagreb ima loših doktora i Koprivnica dobrih.
Slučaj mrtve bebe uopće je bolje ne komentirati jer osim pukih naklapanja neznamo ništa.
Svatko ima neko iskustvo s rodilištem,ima i stvarno umišljenih i čudnih žena koje od bolnice očekuju neznam šta,a ima i stvarno dobrih mama koje eto nalete na loše iskustvo.
U svakom slučaju nit je crno nit je bijelo.
Lea3107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 00:02   #262
Thumbs up

Quote:
Lea3107 kaže: Pogledaj post
Ovakve teme su dosta škakljive za komentiranje i teško je tupiti jedno i biti 100%uvjeren il da je nešto dobro il da je nešto loše.
Struka doktora sama po sebi je takva da moraju dati sve od sebe da zaštite nas i našu djecu i naš porod,no to ne znači da su svemogući i da im se nikad neće dogodit neka greška,Bože dragi i oni su ljudi,nek se trude a ponekad je nešto i sudbina koliko god to glupo zvučalo.Da ih ima svakakvih ima,i mrzovoljnih i čangrizavih i nemarnih i divnih i krasnih,no malo previše se generalizira,svako rodilište ima i dobre i manje dobre doktore.I Zagreb ima loših doktora i Koprivnica dobrih.
Slučaj mrtve bebe uopće je bolje ne komentirati jer osim pukih naklapanja neznamo ništa.
Svatko ima neko iskustvo s rodilištem,ima i stvarno umišljenih i čudnih žena koje od bolnice očekuju neznam šta,a ima i stvarno dobrih mama koje eto nalete na loše iskustvo.
U svakom slučaju nit je crno nit je bijelo.
e svaka čast na riječima konačno da netko pametno zbori!
zadovoljna mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 15:32   #263
Ha ha a fala.
Nego,kad sam ja rodila,imaa sam nekih problema s dojenjem i izašla sam van iz sobe po sestru da mi pomogne,kad ono ona čita Forum hr,tema koprivničko rodiište
Lea3107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 21:41   #264
Quote:
Lea3107 kaže: Pogledaj post
Ha ha a fala.
Nego,kad sam ja rodila,imaa sam nekih problema s dojenjem i izašla sam van iz sobe po sestru da mi pomogne,kad ono ona čita Forum hr,tema koprivničko rodiište
ma da? pa vjerojatno su i one čule kakve se gluposti pišu tu pa ako nita drugo da se nasmiju he he..ja osobno volim znati mišljenje svojih pacijentica pa tako i one vjerujem
zadovoljna mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2012., 10:06   #265
Da da ma mislim da svatko tko radi u takvoj nekoj branši s ljudima voli čuti kakva je reakcija ljudi na njihov rad,bar bi svakog doktora to trebalo zanimati pa da vidi jel može što promjeniti na boje.
Ima i na rodinom forumu isto tema kc rodilište.
Lea3107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 13:24   #266
Cure, ako možda znate kolko traje trudnički tečaj, dan dva il duže? Znam da treba tata ići na to ako želi na porod a zanima me dal je nužno baš svaki put da se pojavi il može izostat koji put, s obzirom da nam nije bolnica blizu?!

tnx
nata2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 16:48   #267
Traje 4 dana, mm je mogao izostati jedan dan, inače vode popis.
Matahari is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 10:06   #268
dobar dan...evo u 1 mj sam trudnoče....gledam šta sve pišete i ježim se...uhhh .dali mi može neko reči koje su mane i vrline koprivničkog rodilišta??? čula sam da su sobe sređene i dali možete tražiti na porodu epiduralnu??? pozzz...
tinica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 14:06   #269
Da malo ozivi tema!
ja sam se takodjer naslusala svakakvih prica! losih,naravno!

Rodila sam u 8.mj prosle god,lezala sam par dana na odjelu zbog komplikacija! primjetila sam da je to svugdje,a ne samo tamo-trebas puno pitat i trazit ak nest trebas ili te zanima!

na porodu je bio stanisic,bio je cijelo vrijeme u radjaoni,to jest dole u prostorima i pratio kak se razvija situacija!
bile su 2 babice-ivana cenkovcan i vesna (ne znam prezime),predivne i pre dobre su bile! pomagale su mi puno i kod disanja,i pricale s menom,vodile me na wc! na porodu je bio i muz!

inducirali su mi porod u 2,jer su otkucaji slabili,i u 9,20 sam bila gotova!

stanisic je brzo reagirao,tak da nisam stigla dic paniku!

doduse,ne znam dal su njegovi pregledi toliko grubi,ili sam ja sva bila u grcu i splasena,pa me zato bôlilo!

babica me razvlacila i masirala,al na kraju su me morali rezati!

na odjelu je bilo dobro! uredne lijepe sobe,cisto,fina klopa! sestre su stvarno bile dobre!

eto,nisam niko poznat u kc,nit imam vezu,a imam pozitivno iskustvo!

ove god sam opet ostala trudna,prije 2 tj stalo srce i kiretaza! (((
Dr.Plavec je bila dezurna,bila je stvarno njezna i draga,i olaksala mi tu traumu! sestre na odjelu,super!
Canjab is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 08:33   #270
Thumbs up

eto da ispričam svoje iskustvo u koprivničkom rodilištu. Iako je to bilo prije 6 godina, u lošem sjećanju mi je ostala jedino ona neugodna priprema prije poroda, koja mislim da je svakoj od nas katastrofalna i ta sestra mi je izgledala kao da joj je svaka od nas stala na žulj . Ali ostalo, čekanje u sobi u trudovima, stvarno sestra koja je provodila sa mnom vrijeme (ne znam kako se zove) pomagala mi je s disanjem, okretanjem, zbilja je bila strpljiva i ugodna za uho kolko me smirivala, a tek babica i doktorica, stvarno su bile divne. Ok sad od sestara na odjelu bilo je svakakvih, al kako je jedna od vas napisala, samo je trebalo pitati i tražiti što god je trebalo, mislim pa ne mogu ni one baš čitati misli i bile su zbilja korektne i ljubazne. A sestre koje su radile s bebicama, ma divna stvorenja, svaka pohvala!
Sad sam u sedmom tjednu trudnoće i jedva čekamo prinovu i nadamo se da će sve proći ok.
Ee da još mi je jedna stvar ostala u ružnom (smrdljivom) sjećanju- iako sam bila pušać (no ne za vrijeme trudnoće a kamoli poroda) sa mnom u sobi je bila jedna postarija gospođa koja je pušila gore nego turčin, naravno u wc-u, dok je sinek neprestano plakao, a onaj smrad dima cigarete po kojem je vječito smrdila mi se toliko smučio, da sam odlučila definitivno nikad više ne zapaliti.
bigwish is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 08:39   #271
Quote:
tinica21 kaže: Pogledaj post
dobar dan...evo u 1 mj sam trudnoče....gledam šta sve pišete i ježim se...uhhh .dali mi može neko reči koje su mane i vrline koprivničkog rodilišta??? čula sam da su sobe sređene i dali možete tražiti na porodu epiduralnu??? pozzz...
da i mene to zanima za epiduralnu u koprivnici, nisam još čula da ju je neka od mojih poznanica uopće tražila, i da li su napokon uveli porod u vodi, kao u većini rodilišta, jer ja kad sam bila, nije bilo ničega, no to je bilo prije 6 god, sad ni ja više nisam toliko upućena u novosti u rodilištu, ako ih uoće ima.
bigwish is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 12:17   #272
mozes traziti epiduralnu,naravno,to trebas najaviti kod dolaska u bolnicu,jer moras potpisat papire za pristanak i moraju ti na vrijeme ju dat!

ja sam prvo htjela,al sam se predomislila nakon kaj sam procitala papir.
Canjab is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 16:32   #273
Evo vidim da je moj post zadnji,pa da nastavim...
rodila sam ponovno u Kc rodilistu i opet imam pohvale za dr.Kolarević i babice,na zalost nisam imena zapamtila.
nemam nikakve prituzbe na njih.
Canjab is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 12:32   #274
POzdrav svima ima li tko ovdje kakvu informaciju kad se održava trudnički tečaj u Kc ?
Lea3107 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.